Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2006., 23:32   #21
Quote:
Jujigatame kaže:
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
http://www.academykravmaga.com/clip.html

Preko 150 filmića.
Opaki Šišmišar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 01:34   #22
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
dal samo meni ovo ne funkcionira?
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 08:07   #23
Bio u Švedskoj
__________________
Domo Arigato Gozaimasu :)

http://i6.photobucket.com/albums/y21...less-annoy.gif

ovako
IwamaKodo_San is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 12:27   #24
Quote:
kamakura-san kaže:
Ovaj seminar u Poreču je način kako Šveđani i Danci provode godišnje odmore. To je ono - spavanje u hotelu sa teretanom, crnke nose kave - cijena za nas sa iranskom krvi je oko 250 eura. :-) znam neke seminare aikido-a koji su skuplji po danu. U Rijeci je 35 eura za cijelodnevni seminar od jutra do mraka ( bez komada ) i jedno 10 sati rada.
Standard u Švedskoj - kava 25 kuna, Mc hamburger ( ipak sam ja stručnjak za njih ) 65 kuna i tako---plaća odgajateljice u vrtiću je 17 000 kuna - ne pitajte kako znam.
Pretpostavljam da si u organizaciji seminara ili netko blizak organizatorima pa me zato interesira sto je sad to?630 pa "oko 250"?Dobro bi bilo kad bi se cijena odredila i znala unaprijed (a isto tako sto to ide sve uz tu cijenu) a ne kao na placu moze ovo ili moze ono.
Ako su u cijenu uracunate te crnke koje nose kavu i rade mozda jos ponesto onda je cijena ok.
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 12:31   #25
Moze jos malo o Krav Magi?
Zasto postoje dvije globalne organizacije (mozda i vise ali vidio sam da postoje dvije) kad je rijec o relativno mladoj borilackoj vjestini.Vjerovatno je neka politika u pozadini toga jer onako kao laiku meni (po klipovima) je nacin izvodjenja tehnika i u jednoj i u drugoj organizaciji identican.Mozda se varam?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 20:14   #26
Pozdrav svim clanovima Foruma.

Zovem se Armen Doslic i instruktor sam Krav Mage u svedskoj. Odrzao sam seminar u Zagrebu u 10. mjesecu ´05, a u 5. mjesecu ove godine cu da obucavam na seminaru u Rijeci.

Jedan sam od organizatora ljetnog kampa u Porecu, gdje ocekujemo vise od 100 osoba iz cijelog svijeta. Glavni instruktor ce da bude izraelac Eyal Yanilov koji je glavni instruktor IKMF (Internacionalne Krav Maga Federacije). Vise o njemu i organizaciji procitajte ovdje

www.krav-maga.com

Ako vas zanima nesto o Krav Magi dobrodosli ste sa pitanjima, javno ili privatno.

Pozdrav iz kisne Svedske.

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
Armen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 00:38   #27
Quote:
Jujigatame kaže:
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
imam ti ja negdje dva instrukcijska cd-a pa ak zelis mogu ti ih isprziti
po meni solidan materijal za upoznavanje sa krav magom ali opet ja sam skeptican prema tome pa bolje da sam pogledas
__________________
"And I shall not be feared as I walk through the wally of the shadow of death cause I am the most meanest motherfucker in the wally!"
tosa_inu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 12:48   #28
Quote:
tosa_inu kaže:
imam ti ja negdje dva instrukcijska cd-a pa ak zelis mogu ti ih isprziti
po meni solidan materijal za upoznavanje sa krav magom ali opet ja sam skeptican prema tome pa bolje da sam pogledas
Ma ja ti volim proucavat i usporedivat te sisteme, opcenito BV i BS, pa me interesira...
Vidio sam dosta slicnosti sa hisardutom pa cak i urban survivalom; jedino po dosta sam klipova primjetio je da je krav maga zbilja K.I.S.S. (keep it simple stupid), mozda malo i previse? Zato me zanima neka "opseznija" literatura...
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 12:54   #29
Quote:
Jujigatame kaže:
Ma ja ti volim proucavat i usporedivat te sisteme, opcenito BV i BS, pa me interesira...
Vidio sam dosta slicnosti sa hisardutom pa cak i urban survivalom; jedino po dosta sam klipova primjetio je da je krav maga zbilja K.I.S.S. (keep it simple stupid), mozda malo i previse? Zato me zanima neka "opseznija" literatura...
to jednostavno mora biti tako posto znamo da je to primarno namijenjeno za vojno policijsku primjenu,pogledati cu dali imam nesto opseznije iako su i materijali za to K.I.S.S.
__________________
"And I shall not be feared as I walk through the wally of the shadow of death cause I am the most meanest motherfucker in the wally!"
tosa_inu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 13:07   #30
Quote:
tosa_inu kaže:
to jednostavno mora biti tako posto znamo da je to primarno namijenjeno za vojno policijsku primjenu,pogledati cu dali imam nesto opseznije iako su i materijali za to K.I.S.S.
da, imas pravo
Ma nemoras se mucit i trazit...kiss je vrlo razumljiv
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 21:36   #31
Quote:
Armen kaže:
Pozdrav svim clanovima Foruma.

Zovem se Armen Doslic i instruktor sam Krav Mage u svedskoj. Odrzao sam seminar u Zagrebu u 10. mjesecu ´05, a u 5. mjesecu ove godine cu da obucavam na seminaru u Rijeci.

Jedan sam od organizatora ljetnog kampa u Porecu, gdje ocekujemo vise od 100 osoba iz cijelog svijeta. Glavni instruktor ce da bude izraelac Eyal Yanilov koji je glavni instruktor IKMF (Internacionalne Krav Maga Federacije). Vise o njemu i organizaciji procitajte ovdje

www.krav-maga.com

Ako vas zanima nesto o Krav Magi dobrodosli ste sa pitanjima, javno ili privatno.

Pozdrav iz kisne Svedske.

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
Armene ja sam postavio par pitanja nekoliko postova ranije ali jos nemam odgovora.
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 14:26   #32
Quote:
ramsteak kaže:
Izraelska borilacka vjestina,kombinacija dosta stvari ali onako na prvi pogled dosta prakticna i realna.Postoje li klubovi u Hrvatskoj,gdje,tko poducava i onako sto je moguce vise informacija onih koji vjezbaju Krav Magu?
Pozdrav.

IKMF Internacionalna Krav Maga Federacija nema za sada oficijalnih instruktora u Hrvatskoj.

Mi imamo nekoliko kontakt-osoba sa kojim suradjujemo u Zagrebu i u Rijeci. Potraznja je velika i ja imam desetak potencijalnih instruktora koji su zainteresovani za otvaranje klubova. U Porecu cu da ih sretnem pa cemo da planiramo buducnost IKMF u Hrvatskoj.

Eyal Yanilov, nas glavni instruktor iz Izraela, mi je dao nalog da organizujem IKMF u Hrvatskoj i siguran sam da cemo u toku ove godine vidjeti prvi oficijalni Krav Maga klub u Hrvatskoj.

Postoji jedna grupa u Zagrebu koja trenira Krav Magu za neku drugu organizaciju, ali oni nisu primali nove ucenike, koliko se sjecam. Sreo sam momke, na nasem seminaru. Ostavio sam im neku opremu za trening...dobri su, vole da treniraju... (-:

Toliko ja znam.!!!

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
Armen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 15:50   #33
Quote:
Jujigatame kaže:
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
imao sam ja doma seriju instructionala o krav magi,3 cd-a su bila,mogu potrazit-first strike,the best defense itd onaj udaracki dio su bile uglavnom tehnike tajlandskog boksa-ruke,laktovi,low mid high kickovi,prednji,koljena itd.dobre stvari al nisam vidio nis sta nismo radili na tajlandskom boksu
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 15:55   #34
A moze sada oficijelno,koja je tocno cijena seminara,sto se radi na seminaru,trajanje,itd?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 16:01   #35
Quote:
ramsteak kaže:
A moze sada oficijelno,koja je tocno cijena seminara,sto se radi na seminaru,trajanje,itd?
Cijena kampa u Porecu bez Smjestaja je 250 eura. Sedam dana treninga, oko 30 sati ukupno. Trening ujutro i uvece. Mogucnost za test za prvi stupanj na kraju tjedna.

* Osnove krav mage, obrana od jednog ili vise naoruzanih/nenaoruzanih napadaca. Upotreba oruzja u obrani, obrana na zemlji, trening na plazi, u sumi, u autobusu, u mraku...

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
Armen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 16:07   #36
Sto je to prvi stupanj i kako je Krav Maga podjeljena na stupnjeve,koliko ih ima i koju vaznost imaju u sistemu?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 16:12   #37
Quote:
Armen kaže:
Cijena kampa u Porecu bez Smjestaja je 250 eura. Sedam dana treninga, oko 30 sati ukupno. Trening ujutro i uvece. Mogucnost za test za prvi stupanj na kraju tjedna.

* Osnove krav mage, obrana od jednog ili vise naoruzanih/nenaoruzanih napadaca. Upotreba oruzja u obrani, obrana na zemlji, trening na plazi, u sumi, u autobusu, u mraku...

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
zvuci zanimljivo,ak mi se poklopi situacija sa treninzima,poslom,faksom i lovom definitivno bi otisao na taj kamp
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 17:43   #38
Quote:
nakmuay kaže:
zvuci zanimljivo,ak mi se poklopi situacija sa treninzima,poslom,faksom i lovom definitivno bi otisao na taj kamp
Stupnjevi u IKMF su podjeljeni na:

5 Practicioner stupnjeva
5 Graduate stupnjeva
5 Expert stupnjeva
Master stupnjevi

Vise info pogledajte na www.krav-maga.com (Oficijalna stranica, na engleskom)

Armen Doslic
Krav Maga Center
www.kravmagacenter.se
[email protected]
Armen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:32   #39
vrlo rado bih otišla,ali trenutna financijska situacija nije bajna... ali mislim da tko god si može to priuštiti bi trebao otići,jer je vještina zaista odlična,čini se da razvija snalažljivost do bola...
andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 01:19   #40
ako uspijem skupiti $ ja cu ici.
iako ne vjerujem da cu uspjeti.
PS. ce se na kraju otvoriti neke skole u Zg?
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.