Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2004., 02:03   #41
Quote:
FFE kaže:
Huggies su odlicne pelene.
Odlicne su. Stalno sam ih koristila.
Mozda bolje od Pampers.
Jedan kratki period imala sam 'Baby love' (ako se tako zove) iz dm, isto su dobre.
__________________
Leti ko lisce sto vir ga vije ...
Emma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 02:06   #42
Quote:
Tija kaže:
..
Doduše, rekla mi je frendica koja živi van Cro da koristi Huggies i da su prva liga ali njene huggies su zelene (vrečica u kojoj su, ne pelene) a ove kojih ima kupit kod mene su plave.
Zelene su za novorodjence, znaci do 5kg. Velicine nakon toga su u vrecicama plavim i crvenim.
__________________
Leti ko lisce sto vir ga vije ...
Emma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 01:20   #43
Ovdje gdje sam ja nema Pampers, tako da smo za oboje od dana 1 koristili Huggies. I to su stvarno top klasa pelene, a i Kimberly-Clark mi se isto tako vise dopada.
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 11:53   #44
Huggies sam koristila u Americi i bile su mi dobre, ali su mi Pampersice bile bolje - ali ne obicne Pampersice nego one malo skuplje (Cruisers). Ovdje mi Pampersice ne valjaju ama bas nista, ziva plastika, ali su mi zato Libero fenomenalne. A vidim da hvalite i BabyLove, pa cu ih bas isprobati. Mozete mi samo reci, da li imaju taj plasticni filing ko Pamperisice ili su mekse?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 21:16   #45
Probajte sa Libberom. To su pelene od SCA - proizvođač Zewa tolatnog papira i Libbres uložaka.
Ja ih koristim od samog početka i jako sam zadovoljna. Kod pampersa mi se ne sviđa što je tako plastičan.
Libbero ima više pamuka na gornjem sloju tako da guza boje diše.
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 22:39   #46
KUpila sam babylove i ne valjaju mi nista. Sve da ju presvlacim svaka 2 sata, uvijek joj je guza mokra .

Libero su mi jako dobre, ako ih uspijem naci. Zadnji put ih nije bilo ni u Super Konzumu, gdje sam ih inace nalazila.

Sad smo opet na Pampersicama .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 23:24   #47
Koliko se ja sjecam, na nekom sam forumu procitala da su huggies pelene potpuno razlicite vani (izvan HR) nego kod nas.

Meni one nisu bile dobre. Jako su mi bile plasticne. Najbolje su mi bile ili Babylove od DM-a ili Libero. Sad vise ne koristim jednokratne nego platnene.
masta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:01   #48
Pelene (jednokratne/za široko povijanje..) i sve u vezi njih

premjesteno s opceg topica "Sto sve treba za bebu"?
z.


ja znam za ovaj način...staviš pampersicu ili neku sl., preko nje jednu platnenu koja izgleda kao traka i preko toga nku koja se zaveže, nema puno vezica al neznam kak se zove.

Ja neznam da li ću široko povijat...nekak mi to nije ugodno za bebu....a i znam nekoliko mama koje nisu povijale djecu i sasvim su normalna.
__________________
relax - nothing is in control

Zadnje uređivanje Zmijica : 12.03.2007. at 22:13.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:07   #49
Mandy, ovo sto opisujes da ide na vrh je ta famozna svedska pelena.
Ova kao traka je tetra pelena, slozena u traku.

Ne znam ni ja... Isto najradije ne bih siroko povijala, ak bebolino nema problema. Vec mi i pelene zvuce neugodno, a kamoli jos bunt robe medju nogama.

Cula sam totalno oprecna misljenja.
Neki kazu - nepotrebno je.
Neki opet - slavenske bebe su rizicna skupina za kukice, pa bolje ipak povijat.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:09   #50
ja otvorila topic jer mi još nitko nije rekao zašto treba povijat široko....neki pedijatri kažu da treba do 6 mjeseci povijat

Pa dijete neće uopće imat slobodu kretanja....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 23:53   #51
Quote:
Zmijica kaže:
Ne znam ni ja... Isto najradije ne bih siroko povijala, ak bebolino nema problema. Vec mi i pelene zvuce neugodno, a kamoli jos bunt robe medju nogama.
Osim što sam ja mišljenja da je široko povijanje nepotrebno, umjesto švedskih i tetra pelena mogu poslužiti pelene za široko povijanje na čičak - one izgledaju vrlo slično kao ove 'moderne' platnene pelene, znači kao Pampersica, samo su platnene i dosta široke i čvrste između nogu. Ima ih u Kamarisu i Adaxu.

Zadnje uređivanje Zmijica : 12.03.2007. at 21:54. Reason: quote
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 08:11   #52
mislim i u turbo limachu
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 15:22   #53
meni je onaj slonic u pelenicama tako sladak , ali ne znam nikog da je koristio te pelene, pa me frka eksperimentirat
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 15:45   #54
Nemam još iskustva, je l' te, ali baš za te sa slonićem čula sam da nisu dobre. Drugarice su mi ishvalile huggies pelene, pa planiram da kupim prvo njih.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 15:57   #55
dragana ja sam za huggies cula da su super ako bebolino dobije proljev jer iza imaju kao neku gumicicu, pa onda dobro drzi da ne iscuri van na leda jer bebac puno lezi
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 16:03   #56
Ja sam koristila Pampersice za obje cure. A stvar s pelenama ti je kao i s ulošcima. Mame dječaka su mi rekle da su im bolje baby love, a od mama curica sam čula da nisu. Ovisi ti i o građi bokova bebača - one kaj su nekom u bokovima široke pa mu tu curi, kod drugih bebača su uske pa ih stišću.......
Moš isprobavat, a moš se i fokusirat na jedne, pa ak ti odgovaraju ne mijenjat.

Nadam se da sam pomogla iako nisam niš konkretno rekla.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 16:07   #57
znaci decki - ako ne upali pampers probat s baby love
a ovo s kukovima, mm zgoljo ja pozamasna, bebac taman i sve pelenice ce nam pasat

thx rosa, jos netko? nadam se da niste svi prebrzo presli na tutice i zaboravili epizodu pelenica
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 16:13   #58
To kaj si žgoljo ti je tak svejedno, mislila sam više na oblik riti - neko ima prčastu, neko plosnatu, onda im zna curit gore ak imaju previše lufta.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 16:37   #59
za pelene sam isto čula da slonići nisu baš ok, a huggies da su ok.ali sve ovisi od bebe do bebe. od moje kolegice unuka je dobila osip od huggisa i od svih vlažnih maramica

Zadnje uređivanje Zmijica : 12.03.2007. at 21:56.
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 16:39   #60
znaci za sada nitko nema prigovor na pampers i baby love, a jel itko koristio neke druge?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.