Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 09:24   #2001
Quote:
Beck kaže: Pogledaj post
curke pitanje
procitala sam tu kod vas da se ove kreme sa bha i aha kiselinama ne koriste ljeti (dobro da postoji forum inace tko zna kakva bi bila ) pa me zanima, cime ljeti zamjenit cleanance k? ili ipak mogu koristiti i dalje posto ionako nigdje neidem bez visokog faktora?
ili je mozda cak dovoljno preko dana i dalje koristit lagere kremu sa spf 20? hm. ajd neka netko pomogne, ja sam sva zbunjena
Ja tu cleanace k koristim samo na večer! Mislim da je i po ljeti možeš koristiti na večer prije spavanja a u jutro normalno koristiti bilo koju sa spf faktorom!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 09:33   #2002
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Ja tu cleanace k koristim samo na večer! Mislim da je i po ljeti možeš koristiti na večer prije spavanja a u jutro normalno koristiti bilo koju sa spf faktorom!
a ako cleanance k koristim samo navečer, svejedno se ne smije u solarij bez spf faktora?
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 10:23   #2003
Quote:
sandra-s kaže: Pogledaj post
a ako cleanance k koristim samo navečer, svejedno se ne smije u solarij bez spf faktora?
U solariju se ionako nebi smjelo sunčati bez adekvatne zaštite za sunčanje u solariju!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:23   #2004
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Ja tu cleanace k koristim samo na večer! Mislim da je i po ljeti možeš koristiti na večer prije spavanja a u jutro normalno koristiti bilo koju sa spf faktorom!
ja ju isto tokom cijele godine koristim kao nocnu, a kao dnevnu legere...pa cu onda tako i nastavit...
ionako se sunce i ja nevolimo...
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:46   #2005
Quote:
Beck kaže: Pogledaj post
ja ju isto tokom cijele godine koristim kao nocnu, a kao dnevnu legere...pa cu onda tako i nastavit...
ionako se sunce i ja nevolimo...
Najbolje tako!
Avene je zakon!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 23:58   #2006
procitala sam cijelu temu od do i sad me zanima koja je krema bolja hidratantna legere ili rebalancing soothing emulsion????
jos me zanima dali se mosaic moze koristiti i preko kompaktnog pudera????
i hvala vam svima pocela sam koristiti avene proizvode ima par dana i stvarno su dobri, samo se jos dvoumim oko kreme!!! hvala ljudi
venena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 00:19   #2007
Quote:
venena kaže: Pogledaj post
procitala sam cijelu temu od do i sad me zanima koja je krema bolja hidratantna legere ili rebalancing soothing emulsion????
jos me zanima dali se mosaic moze koristiti i preko kompaktnog pudera????
i hvala vam svima pocela sam koristiti avene proizvode ima par dana i stvarno su dobri, samo se jos dvoumim oko kreme!!! hvala ljudi
Ja ću ti reći samo za kreme. Jako su slične ali sam davno rekla kad bih se baš morala odlučiti da samo jednu kupim onda bih uzela rebalancing emulsion. Imala sam u isto vrijeme obe i činile su mi se jednako dobre. Mislim da mi je rebalancing mrvicu bolje hidratizirala.Ali samo mrvicu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 00:48   #2008
Molim odgovor

Molim da mi odgovori neko da li se diacnel krema smije koristiti za vrijeme ljetnjih mjeseci,može li oštetiti kožu?Patientia,Estee pretpostavljam da bi vi to mogle znati?Ukratko,stavljala bi ju naveče,a tijekom dana stavljam sada Hydracristal od Uriagea i namjeravam uzeti Clean ac od Avenea i na to puder sa zaštitnim faktorom..Molim da mi odgovore oni koje se zaista razumiju u to ili koji su dobili informaciju od dermatologa i sl...HITNO,HELPPPPPP!!!
__________________
Balašević "Voleš jednom u životu sad bogatu il sirotu,to ne bira pamet nego srce"
Mayalenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 16:46   #2009
HVALA PUNO Estee Lauder da li mi mozes samo reci kolika je cjena rebalancing emulsion i koliko je dobra kao podloga za puder???
venena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 17:07   #2010
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja ću ti reći samo za kreme. Jako su slične ali sam davno rekla kad bih se baš morala odlučiti da samo jednu kupim onda bih uzela rebalancing emulsion. Imala sam u isto vrijeme obe i činile su mi se jednako dobre. Mislim da mi je rebalancing mrvicu bolje hidratizirala.Ali samo mrvicu.
Istina. Jedini joj je minus što nema spf.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:37   #2011
ima li koja od vas mozda tester kreme avene trixera krema
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:48   #2012
[QUOTE=Mayalenna;26183347]Molim da mi odgovori neko da li se diacnel krema smije koristiti za vrijeme ljetnjih mjeseci,može li oštetiti kožu?



Xena je davno bila napisala da je dobro retinol koristiti cijelu godinu, uz uvjet da se izbjegava sunčanje preko dana. Diacneal ima još u sebi aha, nekih 6 %.

Ja ga neću koristiti preko ljeta jer idem redovito na plažu, iza 16 sati i ne mogu reći da sam cijelo vrijeme u hladu. Prošlo sam ljeto aha kremu počela koristiti već u 8 mjesecu,po noći, da bi izbjegla ono pogoršanje tena pred kraj ljeta koje mi se zna desiti svaku godinu. I moram reći da sam to, sa tom kremicom izbjegla i nisam imala nikakvih posljedica, što sam je počela koristiti u još vrućim danima.
E sad da li ćeš je koristiti preko ljeta, sama procijeni, jer najbolje znaš svoje dnevne aktivnosti. Podrazumijeva se da se preko dana treba dobro štititi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:55   #2013
Quote:
venena kaže: Pogledaj post
HVALA PUNO Estee Lauder da li mi mozes samo reci kolika je cjena rebalancing emulsion i koliko je dobra kao podloga za puder???
Ja je nikad nisam kupila, dva puta sam je dobila besplatno kad se još davala u starim knjižicama, ali mislim da nije više od 120-130 kuna.
Nisam je koristila kao podlogu ispod pudera jer mi nije matirala lice, bila mi je odlična za po noći i danju kad bi skinula šminku. Ali zato sam koristila legere ispod pudera. Sad ne znam kakvu ti imaš kožu, ja imam mješovitu i meni je za ispod pudera puno bolja La Roche Posay effaclar M, on najbolje matira i dobro hidratizira.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:58   #2014
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
ima li koja od vas mozda tester kreme avene trixera krema
Ja nisam vidjela da su ikad imali testere od nje, jednom sam kupila i to veliko pakiranje, bila mi je dosta masna i nije mi je lice upijalo, ali zato maloj sa suhom kožom je bila odlična. Čak smo s njom mazale i tijelo, jer je ona i za lice i tijelo.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 21:01   #2015
ja sam dobila tester trixere od 10ml od jasmine preporučila sam je frendicama i one su isto dobile testere u ljekarni
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 22:31   #2016
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
ima li koja od vas mozda tester kreme avene trixera krema
Mislim da to možeš dobiti u većini ljekarni.. Ja si tim testerom trenutno mažem stopala jer mi koža puca skroz do krvi.. Koristim to već 3-4 dana i stanje se dosta popravilo.. Smanjilo se pucanje i zarasle su mi neke ranice
Confy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 22:43   #2017
Question

dermatolog mi je prije dvije godine preporucio da uz dercome i differin gel koristim i od la roche-posay effaclar k pa sam primjetila sa bi mi dosta isusio kozu, cak sam i na svoju ruku kupila od njih kremu za suncanje koja mi bas nije dala najbolje rezultate!!! od kako citam ovaj forum i savjete djevojaka sluzila sam da moja koza bas i nije toliko samo masna vec i dehidrirana a s obzirom da sam kupila njihov puder oil free a koristim cleanance gel i emulziju skuzila sam da me i ona malo isusi pa sam htjela nesto hidratizirajuce a opet dobro kao podloga za puder, pa mozda ipak da uzmem legere!!!! ma ovdje u splitu u koju god sam ljekarnu usla po tester daju samo za toniranu emulziju cleanace a kao da nemaju za nista drugo
venena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 23:13   #2018
cure, bi li taj serum bio too much za mješovitu kožu s povremenim hormonalnim ispadima? meni su ti "all skin types" proizvodi uglavnom masnjikavi, pa ako neka cura ima iskustva...

(znam da ga je Paula opljunila, ali meni njeno mišljnenje ionako ne znači previše. )
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 07:41   #2019
help!
imaju li u kojoj ljekarni testera avene tekućeg pudera? di god pitam, nema
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 08:23   #2020
Ja sam ih davno dobila u bamapharmu u jurisicevoj, naravno.
Ali to je bilo prije nekih godinu i pol-dvije.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.