Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 19:07   #6461
...

Quote:
Leonard Orr kaže: Pogledaj post
jel se to netko zajebava ili stvarno još uvijek postoje ljudi koji hodaju godinu dana prije nego počnu sa sexom
I dali to on stvarno pita ili je to neka zajebancija ?
Ja sam sva tri puta požalio (kada sam spletom okolnosti ja morao biti taj koji se morao baviti lišavanjem navinosti);

Ako nikada niste budite sretni što niste bili sa nevinom klinkom i molite se svim demonima i bogovima da vas ne zadesi da to morate raditi, tj. da morate biti prvi...
Osim ako niste baš ludjački zaljubljeni toplo savjetujem bolje preskočiti to iskustvo (i sve što ide nakon njega)....
Ajme,a sto je to tako strasno u razdjevicnjavanju !?
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 08:32   #6462
Quote:
Leonard Orr kaže: Pogledaj post
jel se to netko zajebava ili stvarno još uvijek postoje ljudi koji hodaju godinu dana prije nego počnu sa sexom
I dali to on stvarno pita ili je to neka zajebancija ?
Ja sam sva tri puta požalio (kada sam spletom okolnosti ja morao biti taj koji se morao baviti lišavanjem navinosti);

Ako nikada niste budite sretni što niste bili sa nevinom klinkom i molite se svim demonima i bogovima da vas ne zadesi da to morate raditi, tj. da morate biti prvi...
Osim ako niste baš ludjački zaljubljeni toplo savjetujem bolje preskočiti to iskustvo (i sve što ide nakon njega)....
Gle, ako hrpa žena stalno govori da ne žele biti s djevcem, zašto se muškarce posramljuje jer žele biti s djevicom? Čemu dvostruki standardi?

Dečku nije smetalo to što nije nevina nego jer mu je lagala da je nevina. S neiskrenom osobom nitko ne želi biti.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 08:48   #6463
To nisu dvostruki standardi nego dvije posve različite stvari. A i nisam vidjela da je rekla da se jebala (kao da je bitno )

Razlika je u tome što ni djevica više nije djevica kad jednom spavaš s njom, a valjda namjeravaš spavati s njom a ne čuvati ju u regalu? A kad netko ne želi djevca/djevicu, zapravo želi reći da želi iskusnu osobu koja zna šta radi. S obzirom na to da je krevetni talent nemoguće procijeniti gledajući u nekoga - veće su šanse da će osoba s iskustvom znati šta radi.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 09:18   #6464
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
To nisu dvostruki standardi nego dvije posve različite stvari.
U oba se slučaja zahtijeva partner s određenom količinom seksualnog iskustva. To je ista stvar. A ako je ista stvar, onda vrijede isti standardi. Ako netko želi djevicu za partnera, to je njegov odabir i ima pravo na to.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 09:37   #6465
Koji je točno motiv iza toga da se traži neiskusna osoba? Sakriti nedostatak talenta u krevetu?
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:00   #6466
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Koji je točno motiv iza toga da se traži neiskusna osoba? Sakriti nedostatak talenta u krevetu?
Takva reproduktivna strategija ti garantira da će potomak koji će iznjediriti iz tog odnosa stvarno biti tvoj.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:05   #6467
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Takva reproduktivna strategija ti garantira da će potomak koji će iznjediriti iz tog odnosa stvarno biti tvoj.




Ma da? A što ne može dan nakon što spava s tobom, spavati s nekim drugim?
Kako ti to što je žena djevica može dati garanciju da je potomstvo tvoje?

Daj, čovječe, budi razuman
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:32   #6468
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ma da? A što ne može dan nakon što spava s tobom, spavati s nekim drugim?
Može, ali sada ne dolazi njeno djevičanstvo (koje je izgubila sa mnom) nego njena vjernost u prvi plan.

Quote:
Kako ti to što je žena djevica može dati garanciju da je potomstvo tvoje?
Reproduktivna je tehnologija učinila mogućim i da djevica može zatrudnjeti, ali tu situaciju smatram malo vjerojatnom.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:49   #6469
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Takva reproduktivna strategija ti garantira da će potomak koji će iznjediriti iz tog odnosa stvarno biti tvoj.
Aha ako si toliko siguran da ćeš je oploditi iz prve - go for it Ma da mi je ideja da će ženska pristati na to ui rangu sf

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post



Ma da? A što ne može dan nakon što spava s tobom, spavati s nekim drugim?
Kako ti to što je žena djevica može dati garanciju da je potomstvo tvoje?

Daj, čovječe, budi razuman :rolleye s:
Šta pričaš, stvar je jednostavna. Prvo. Testira da je djevica. Naravno - ona vrsta s debelo napipljivim himenom koji krvari. Djevice bez himena, djevice s elastičnim himenom i djevice čiju plahtu poslije seksa ne možeš dati na uvid susjedima i rodbini se ne broje. Zatim - par tjedana joj daješ da piški na štapić da nije slučajno tuđa sperma našla put do njenog jajašca unatoč himenu

Kad si ispunio ta dva uvjeta počinješ joj pratiti cervikalnu sluz kako bi odredio vrijeme ovulacije i uspješno izvršio oplodnju. Trudna je! Čestitam! :klap::klap:
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 11:56   #6470
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Aha ako si toliko siguran da ćeš je oploditi iz prve - go for it
Nigdje nisam govorio o sigurnosti začeća. Govorio sam o sigurnosti da je potomak uistinu tvoj - ako dođe do začeća.

Quote:
Ma da mi je ideja da će ženska pristati na to ui rangu sf
U Britaniji to rade.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:59   #6471
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Nigdje nisam govorio o sigurnosti začeća. Govorio sam o sigurnosti da je potomak uistinu tvoj - ako dođe do začeća.



U Britaniji to rade.
Ako nećeš oploditi isprve sigurnost ti je jednaka kao i sa nedjevicom - može se sutra pojebati s drugim.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:41   #6472
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Takva reproduktivna strategija ti garantira da će potomak koji će iznjediriti iz tog odnosa stvarno biti tvoj.
ne garantira nego uvecava sanse tacnije
miransam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:49   #6473
Quote:
Znatizeljko1912 kaže: Pogledaj post
Ovako,ja sam na forumu nov i jednostavno mi treba savjet i misljenje ostalih ljudi(pa ako moze da mi se ne izrugate nego da me dozivite samo hah). Da ne duljin s objasnjivanjen radi se o tom da mi se cura kunila da san joj prvi i nakon godinu dana veze saznao sam da nisam. Ona kaze da ju je bilo strah reci mi da me nebi izgubila. Jel previse sto sam prekinio?
normalno da si prekinuo, ne zato što joj nisi prvi nego zato što laže. ukoliko ti je bitno da si prvi onda su oba razloga valjana.
hiroshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 21:03   #6474
Granin, jesi ti kad jebo?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 15:39   #6475
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Reproduktivna je tehnologija učinila mogućim i da djevica može zatrudnjeti, ali tu situaciju smatram malo vjerojatnom.
Reci mi da trolaš, molim te.

I da ponekad okreneš koju. I pritom ju baš ovako zavodiš. Pliz.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 01:53   #6476
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Granin, jesi ti kad jebo?
da... hmmh,
ja ne znam dali sam ikada sreo ikoga tko se godinu dana sprema jebucnuti nekog...

Možda je ženi dopizdilo pa rekla sebi .."daj jebote moram se riješit' ovog tu, ostarit ću čekajući da me ovaj počne ševit..."
pa izmislila priču kako nije nevina samo jer je znala da će ju ovaj ostavit ... znaju žene gdje su njihovi dečki 'najtanji' ...

Dobro možda se malo zezam(o).. ali možda i nije toliko "far fetched" ... razmisli malo...
godnu dana šetanja jebote..
mene bi većina mojih polu ludih 'nimfica' istukla da ih obavijestim kako ih nemam namjeru ševit prvih godinu fucking dana ...
Leonard Orr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 00:22   #6477
Znam da nema nekog sad općenitog vremena,ali koliko je po vama u redu da muško čeka na curu koja je djevica i ja sam isto djevac btw da ona postane spremna? Oboje imamo 19, i već smo pola godine zajedno nije meni to toliki problem,ali ono nikad dočekat hah.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 06:22   #6478
Kako promjeniti kondom nakon što se prvi put svrši da ne dode do trudnoce ? Da li je dovoljno obrisati penis i ruke s vlaznima maramicama? Postoji li mogucnost da dio sperme ostane na ruci nakon toga te nakon navlacenja novog kondoma se to prenese na vanjski dio kondoma te nakon toga u vaginu ?

Kako pravilno zamijeniti kondom nakon što se prvi put svrsi a da se bude siguran da ne dode do trudnoce ?
kikyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 07:51   #6479
Quote:
kikyx kaže: Pogledaj post
Kako promjeniti kondom nakon što se prvi put svrši da ne dode do trudnoce ? Da li je dovoljno obrisati penis i ruke s vlaznima maramicama? Postoji li mogucnost da dio sperme ostane na ruci nakon toga te nakon navlacenja novog kondoma se to prenese na vanjski dio kondoma te nakon toga u vaginu ?

Kako pravilno zamijeniti kondom nakon što se prvi put svrsi a da se bude siguran da ne dode do trudnoce ?
E to što si rekao ulazi već u fazu znanstvene fantastike...

Ne brini. Obriši maramicama i navuci novi kondom!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 14:39   #6480
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
E to što si rekao ulazi već u fazu znanstvene fantastike...

Ne brini. Obriši maramicama i navuci novi kondom!
znaci ipak je moguce ?

kako bi bilo najsigurnije ?
kikyx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger