Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2009., 01:23   #61
tako je!!! bravo !! hvala!!
principesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 01:38   #62
Quote:
principesa kaže: Pogledaj post
tako je!!! bravo !! hvala!!
nema na čemu, ako te još šta zanima sam pitaj
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:07   #63
Pomoć!!!

ovako, zanima me naslov jedne telenovele, meksicke... gledao sam ju davno (jos nije bilo rtl-a)... jedino se sjecam da je ta neka djevojka bila zatocena kod neke stare babe, koju u zadnjem nastavku pokupi bus... pls pomozite...
tomitza007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:14   #64
Quote:
tomitza007 kaže: Pogledaj post
ovako, zanima me naslov jedne telenovele, meksicke... gledao sam ju davno (jos nije bilo rtl-a)... jedino se sjecam da je ta neka djevojka bila zatocena kod neke stare babe, koju u zadnjem nastavku pokupi bus... pls pomozite...
A i nisi dao previše informacija.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 15:45   #65
Quote:
tomitza007 kaže: Pogledaj post
ovako, zanima me naslov jedne telenovele, meksicke... gledao sam ju davno (jos nije bilo rtl-a)... jedino se sjecam da je ta neka djevojka bila zatocena kod neke stare babe, koju u zadnjem nastavku pokupi bus... pls pomozite...
Marisol?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 00:23   #66
tomitza daj još neke činjenice jer to je premalo kaj si napisal...kak da onda znamo na kuju seriju misliš
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:32   #67
ja isto mislim da je Marisol
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 18:30   #68
Hvala svima koji su nabrajali sapunice koje su se prikazivale u Hrvatskoj

@tomitza007
ne znam koja je to sapunica,ali možeš pogledati zadnju epizodu Marisol i ako ta baba koju spominješ pogine, onda je to ta serija
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 01:32   #69
meni treba pomoc u vezi jedne serije...prikazivala se 2003. na novoj tv u popodnevim satima...znm da su bile neke 3 sestre...najmlada je bila slatka plava i uvijek je bila s nekim konjusarom(msm da se zvao pablo) a svi su joj branili...i msm da je jedna bila s nekim odvjetnikom cak u braku tak nes...
nadam se da ste bar nes skuzili...ja vec duze vrijeme msm o toj seriji a nikako da skuzim koja bi mgola bit...
dulce_maria03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 01:37   #70
Quote:
tomitza007 kaže: Pogledaj post
ovako, zanima me naslov jedne telenovele, meksicke... gledao sam ju davno (jos nije bilo rtl-a)... jedino se sjecam da je ta neka djevojka bila zatocena kod neke stare babe, koju u zadnjem nastavku pokupi bus... pls pomozite...
To bi mogla bit i Divlja ruža.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 01:41   #71
Quote:
dulce_maria03 kaže: Pogledaj post
meni treba pomoc u vezi jedne serije...prikazivala se 2003. na novoj tv u popodnevim satima...znm da su bile neke 3 sestre...najmlada je bila slatka plava i uvijek je bila s nekim konjusarom(msm da se zvao pablo) a svi su joj branili...i msm da je jedna bila s nekim odvjetnikom cak u braku tak nes...
nadam se da ste bar nes skuzili...ja vec duze vrijeme msm o toj seriji a nikako da skuzim koja bi mgola bit...
"Nina amada mia" (kod nas prevedena "Moja voljena")

Ta mlada se zvala Carolina i glumila ju je Ludwika Paleta

Ta šta je bila s odvjetnikom se zvala Diana i glumila ju je Mayrin Villanueva

A glavna sestra je bila Isabella, nju je glumila Karyme Lozano

guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 01:57   #72
Quote:
guskan kaže: Pogledaj post
"Nina amada mia" (kod nas prevedena "Moja voljena")

Ta mlada se zvala Carolina i glumila ju je Ludwika Paleta

Ta šta je bila s odvjetnikom se zvala Diana i glumila ju je Mayrin Villanueva

A glavna sestra je bila Isabella, nju je glumila Karyme Lozano

ajme hvala tiiii...puuunoo...
jos sam htjela rec da je jedna bila nes na d...joooj...sjecam se sad dijelova...jooj zeljela bi to nabavit...sad cu odmah trazit jel ima ko..XD
hvala jos jednom...
dulce_maria03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 08:07   #73
Dulce, ima ti za skidati ta serija, ali ne smijem javno davat linkove da ne bi ošo znaš već di. Javi mi na privat ako hoćeš, epizode su ti između 300 i 350 MB-a
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:32   #74
Jel zna možda netko gdje bih mogla nabaviti sadržaje telenovela? Znam da su se nekad objavljivale u časopisu Tena i te imam, al ih već duže vrijeme nema nigdje?
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:14   #75
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Jel zna možda netko gdje bih mogla nabaviti sadržaje telenovela? Znam da su se nekad objavljivale u časopisu Tena i te imam, al ih već duže vrijeme nema nigdje?
nema nijednog konkretnog sajta mislim da ti je najbolje da ukucas naziv na hrvatskom i izaci ce ti mozda po koja serija ali ja kolko znam nema nigde sadrzaj svih serija moras sama da kopas seriju po seriju... ako trazis na hrvatskom, a na engleskom su ti skoro sve pa ako znas engleski nece ti biti problem
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:15   #76
pogledaj i na forumu da li ima negde neki sadrzaj serije
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:54   #77
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Jel zna možda netko gdje bih mogla nabaviti sadržaje telenovela? Znam da su se nekad objavljivale u časopisu Tena i te imam, al ih već duže vrijeme nema nigdje?
koji ti sadržaj treba
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 23:09   #78
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
koji ti sadržaj treba
Pa sadržaj ovih sapunica koje se u zadnjih 3-4 godine prikazuju na hrt-u, rtl-u i novoj tv?
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:58   #79
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
TELENOVELE PRIKAZANE U HRVATSKOJ

NJEMAČKA – Dvorac Hohenstein ( Hohenstein )
Ima li gdje za skinuti ova serija? Gledao sam je prije na telki i jako mi se svidjela pa bih je želio imati.

Zadnje uređivanje nes(p)retni : 29.12.2009. at 22:09.
nes(p)retni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:15   #80
nezz dali se netko sjeca ali ako da molim vas pomozite!!! ja se sjecam da je bila neka telenvoela sa victoriom ruffo na HRt to je bila sirota mala bogatasica ili tako nes...ubiti sto je to bilo ono kad je ona ludakinja nju otela u onaj kombi i stavila joj neku bombu i ubiti i onda je pobjegla i bomba je ekslodirala...
talita-tv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.