Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2015., 21:12   #2681
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ne pratim bas nesto posebno zenski MMA, ali drago mi je da je po mom misljenju precijenjena Rhonda popusila.


Whittaker - Hall prejebena borba
Whittaker je brutalno nametnuo agresiju na mentalno slabog Halla koji je opet razočarao iako ima božji dar za standup fali mu mentalna sprema i kao što je rekao jedan kolega, on nije za ovaj sport bilo bi mu bolje da ode u Kickbox

Whittakeru svaka čast brutalno odradio borbu očekujem puno od njega jedan od najboljih mladih nadolazećih boraca

Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ronda

Mi ovdje guštamo. Jel joj čestitala možda, nisam gledao?
Nije joj čestitala ošla je u bolnicu odmah nakon borbe imala je razrezanu usnu i problema sa vilicom


Pogledaj ovaj izraz lica, HUMBLED, kao mama i kćerka kad dobije batina nakon što je bila zločesta





Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Hejteri ...Ronda najbolja svejedno,overrated my ass....
Nije najbolja ako je brutalno nokautirana i osramoćena, isto tako nije mogla na podu napravit polugu a imala je Holly u jednom trenutku u nezgodnoj poziciji blizu poluge i Holly se izvukla laganini

Isto tako je Holly rušila Rondu u jednom trenutko što je brutalno ponižavanje, i to je bio baš slam takedown hrvački full od pure boxerice koja je nova u MMA, sramota i overrated

Quote:
dawarrior1894 kaže: Pogledaj post
nije ronda precjenjena vec je holm jednostavno bolja i napredovala je i sada ce biti zanimljiva divizija btw ove godine smjena prvaka kokaink,cain,ronda jos samo aldo fali
Precijenjena je u smislu da joj konkurencija nije ni blizu dobre, pogledaj gameplan od Zingano i ostalih, doslovno su sve išle na brawl

Da je i jedna osoba išla izbjegavanje i praktički run n hit kao Holly prvih par minuta, Ronda bi se ispuhala i tko zna šta bi bilo

definitivno je precijenjena i exposed je koliko god to Dana White negirao svima je jasno

Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Gle, uopće se nemam namjere prepucavati s tobom preko foruma. Onaj tko se razumije u ovu problematiku, sve mu je jasno, tko piše gluposti, a tko ne. Onaj tko ne zna, a ako želi, ima tone literature na netu pa nek se informira.

Meni je jedino žao ljudi koji i dan danas vjeruju da su profesionalni sportaši (koji imaju po dva krvava treninga dnevno, praktički svaki dan) nečural. Ili koji misle da čovjek treningom može izgraditi preko 100 kg mišićne mase na 185 cm visine. Samo sam zato komentirao ovo sve, Mirka ja uopće ne krivim jer znam da nije u prednosti pred drugim borcima jer su i oni dopingirani. Krivim ga zbog ovakvom pojašnjenja, tj. opravdanja. Ali, u biti ne sjećam se koji sportaš kada je uhvaćen s dopingom, nema neko ovakvo maštovito, ali blesavo opravdanje (tipa, netko mi je podmetnuo ).
to sve stoji za donji dio i sportaše i s tim se slažem

ali ak misliš da za mirkovo tijelo treba 500 grama testosterona u guzicu tjedno u teretani onda si debil i ne razumiješ se u vježbanje, to je apsolutno dostižno prirodnim putem bez ikakve kemije

Quote:
jack-V kaže: Pogledaj post
nitko nije spomenuo hunt vs. silva.
istina, nije se bog zna što moglo vidjet u borbi, al drago mi je što hunt koji je prešao 40 god. i dalje ima volje i niže (well, tu i tamo) pobjede :klap:
Dobra borba Hunt odkad se prebacio u AKA Thailand puno bolji, mršaviji i brži. Nije moramo mršaviti ovaj put po prvi put i rezati weight za ovaj nastup

Ima još par borbi u sebi legenda, samo je problem ako se ozlijedi gotova mu je karijera nešto kao Mirko jer je u kasnim godina također
Alex Terrible is offline  
Old 16.11.2015., 22:00   #2682
Jone Jones se vraća, izgleda masivno napokon je krenuo s utezima kako spada

Alex Terrible is offline  
Old 16.11.2015., 23:42   #2683



"Doc: Do you want to sit on the chair? Ronda: "No, I want to get back in there."

"I'M FINE" a frflja
Alex Terrible is offline  
Old 17.11.2015., 18:34   #2684
Na ovo uvijek umrem od smijeha

http://1funnyclick.com/?/main/funniest-fight-ever
TSikavicas is offline  
Old 17.11.2015., 19:30   #2685
Quote:
Alex Terrible kaže: Pogledaj post
Nije najbolja ako je brutalno nokautirana i osramoćena
Osramoćena hmm u kojem svijetu..isto tako kako nije najbolja ,Tate ,Zingano itd. su loše po tvome Dream on....

Quote:
sramota i overrated
U hejterskim glavama ,istina...realno i ne baš,overrated je samo u boksačkim sposobnostima zato što joj je trener posvećen tom dijelu utuvio da je dovoljno dobra u tom dijelu(iako je imala i takvih nekoliko pobjeda), a izgubila je na račun što je previše žurila,bez rada glave u obrani i nije se držala plana kojeg je rekla prije meča.

I kako je Holly nova

12-1 je inače loše veoma..wow.Prvi poraz i odma se uživili Ne znam šta vas tjera da hejtate,radi svoj posao..thrash talk prije mečeva(što 90 % toga ne misle borci i znaju da će bit teško ) itd. sve normalno u ovom biznisu....kao što je ona sama rekla da samo stvara promociju za ovaj sport s time,jedini cilj,što je logično.
A i očigledno ne gledate intervjuue kakva je izvan priča o borbama i poslu da bi sudili kakva je osoba
blackkeys18 is offline  
Old 17.11.2015., 20:38   #2686
Gledam sve intervjue sve extended sve presice i world tourove i overrated je i to overrated AS FUCK

ova divizija je nova, pola borkinja su bivše soccer moms kojima ovo nije niti glavni izvor prihoda, jedine borkinje koje su nešto su Tate i Zingano s tim da je Zingano mentalni retard što smo i vidjeli

Ronda je exposana, striking joj je brutalno slab kad se sastane s pravom borkinjom, rušila ju je bokserica, nije joj mogla ni polugu napravit a imala je dobru poziciju

Zaključak, Ronda može bit sretna s jednom stvari iz ovog poraza, Cyborg bi ju uništila i na sreću ta se borba nikad neće desit

Holly je nova u MMA ne u boksu sam mislio...I da trash talk razumijem ali ti ne razumiješ zašto svi skoro mma fanovi mrze Rondu, zato jer je dovela curice od 13 godina i celebritye u ovaj sport i sad oni pišu sranja o sportu a pojma nemaju, zbog toga ju svi mrze i svi guštaju zato što je izgubila a ne zbog njenog karaktera, trash talk ima i Conor McGregor pa je mnogim fanovima daleko najdraži borac a duplo je agresivniji i bahatiji od Ronde tak da nije do toga nego do ovog iznad o curicama i celebrityima što sam spomenuo

Ronda je počela uništavat ovaj sport i predstavljat se kao najbolja atleta ženska ikad da ne spominjem izjave da bi dobila Caina i Mayweathera i da se može borit s muškarcima koje bi dobila

Stvar je puno dublja i da Ronda je exposana i overrated, i ne nije samo u standupu s boksericom exposana kao što rekoh

KLINČ uz kavez = 0 BODOVA
HRVANJE = Rušila ju Holly
GROUND = poluga izbjegnuta lakoćom
STANDUP = MASAKR
FOOTWORK = Onaj sramotni momenat kad joj je Holly čučnula/duckala izbjegla Rondin udarac i Ronda je završila u kavezu i zavrtila samu sebe, onaj njen pogled nakon toga je bio sve, vidilo se da bi najrađe plakala
SNAGA = outmuscled doslovno

EXPOSED, mentalno i fizički slomljena
Alex Terrible is offline  
Old 17.11.2015., 21:13   #2687

Alex Terrible is offline  
Old 17.11.2015., 21:18   #2688

Alex Terrible is offline  
Old 18.11.2015., 16:08   #2689
Quote:
Alex Terrible kaže: Pogledaj post
"I'M FINE" a frflja
Glas joj nije nekad isti zbog toga što je imala problema sa govorom u prvih 6 godina života ,keep judging...
Quote:
Alex Terrible kaže: Pogledaj post
Gledam sve intervjue sve extended sve presice i world tourove i overrated je i to overrated AS FUCK
K,pressirani
Quote:
Zaključak, Ronda može bit sretna s jednom stvari iz ovog poraza, Cyborg bi ju uništila i na sreću ta se borba nikad neće desit
Who that? Misliš tranđža na steroidima Mnogi se ne bi složili da bi dobilo ...nije ono toliko pametno uostalom.

Quote:
trash talk ima i Conor McGregor pa je mnogim fanovima daleko najdraži borac a duplo je agresivniji i bahatiji od Ronde tak da nije do toga nego do ovog iznad o curicama i celebrityima što sam
Kako je najdraži ,ja što čitam većina ljudi jedva čekaju da izgubi i govore da će izgubit od Alda.
Quote:
Ronda je počela uništavat ovaj sport i predstavljat se kao najbolja atleta ženska ikad
Miješaš kruške i jabuke... to su možda samo mediji rekli,ona želi bit jedna od najboljih combat fighter ikad,to je rekla,a ne da je već.
Quote:
Stvar je puno dublja i da Ronda je exposana i overrated, i ne nije samo u standupu s boksericom exposana kao što rekoh

KLINČ uz kavez = 0 BODOVA
HRVANJE = Rušila ju Holly
GROUND = poluga izbjegnuta lakoćom
STANDUP = MASAKR
FOOTWORK = Onaj sramotni momenat kad joj je Holly čučnula/duckala izbjegla Rondin udarac i Ronda je završila u kavezu i zavrtila samu sebe, onaj njen pogled nakon toga je bio sve, vidilo se da bi najrađe plakala
SNAGA = outmuscled doslovno

EXPOSED, mentalno i fizički slomljena
Nope,RR samo triba bolji radi glave u obrani,kondiciju i malo bolje strikeove.Visina,kraće ruke,najmanje šake u MMA-u joj odmažu..al ima to i svoje prednosti.Uspjela bi pobijedit sa polugom da se nije ispuhala ,a i uostalom prenaivno dobila udarce prerano da bi ostala pribrana.

Neću više raspravljat o tome,držim se ovog.

Zadnje uređivanje blackkeys18 : 18.11.2015. at 16:19.
blackkeys18 is offline  
Old 18.11.2015., 18:14   #2690
Ronda treba otkantat svoj tim i pridružit se Duane Ludwigu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 20.11.2015., 01:12   #2691
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ronda treba otkantat svoj tim i pridružit se Duane Ludwigu.
Nakon prvog poraza odjebat cijeli tim?
Jednostavno mora dovesti prave ljude koje će joj pomoći u stendup borbi u kamp i to odraditi kako treba. Malo joj je slava udarila u glavu ali izući će se ona ne beri brigu.
__________________
Find Chuck Norris
Brzi100 is offline  
Old 22.11.2015., 09:32   #2692
Alex Terrible is offline  
Old 23.11.2015., 18:51   #2693
Quote:
Alex Terrible kaže: Pogledaj post
zašto svi skoro mma fanovi mrze Rondu
Nisam nikad mislio da bih se u ičemu mogao složiti s Donaldom Trumpom...
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Old 26.11.2015., 12:58   #2694
da se prisjetimo najboljeg meča u povijesti mma ;-)

http://1funnyclick.com/?/main/fedor-...-mirko-cro-cop
TSikavicas is offline  
Old 26.11.2015., 21:26   #2695
Quote:
TSikavicas kaže: Pogledaj post
da se prisjetimo najboljeg meča u povijesti mma ;-)

http://1funnyclick.com/?/main/fedor-...-mirko-cro-cop
ako imalo pratiš mma morao bi znati da taj nije najbolji,jesi gledao rorya i lawlera 2
__________________
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
dawarrior1894 is offline  
Old 10.12.2015., 18:54   #2696
Alex Terrible is offline  
Old 11.12.2015., 18:51   #2697
Paige dobila gadne batine

https://cdn2.vox-cdn.com/thumbor/5PU...anZant.0.0.jpg
Alex Terrible is offline  
Old 11.12.2015., 19:15   #2698
Ma to se umrljala dzemom od malina
Izasakriralo onako zgodnu curu.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 11.12.2015., 19:21   #2699
Sage ispočetka loš kasnije dobar

Mora se reć isto tako sudac ih podignuo s partera potpuno krivo, malo je išao na ruku Sageu


Noćas Edgar vs Mendes
Barboza vs Ferguson

Sutra UFC 194
Alex Terrible is offline  
Old 11.12.2015., 19:51   #2700
Da, ni meni nije jadno zasto ih je dignuo s poda, nije da su bili neaktivni.

No zanimljivo kako ga je Sage porazio njegovim oruzjem, nije se ogranicio na stand up sto bi bilo ocekivano protiv hrvaca, vec ga je u dva-tri navrata rusio i rjesio giljotin chokeom.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.