Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 14:00   #21
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
Lipi moji, auto bi trebao sluziti nama a ne obratno.
upravo tako, problem je što ljudi kupuju nove ulickane aute i onda se brinu oko njih više nego oko vlastite žene/djece.

treba kupit polovnjaču i to po mogućnosti osrednje kvalitete da nije ni raspadnuta ni ulickana i onda te boli kurac jel te netko ogrebao ili ti je netko uprljao sjedala, ionako rukneš one prevlake unutra a tepisi su gumeni.

i problema nema, nema živciranja u prometu, nema stresa oko parkiranja i drugih vozača, jebe ti se, živce šparaš za pametnije stvari.

nema opravdanja za ove što se živciraju oko hrpe lima i plastike.
NMT is offline  
Old 19.06.2013., 14:07   #22
mom autu se vrata daju zatvoriti s vrlo malo sile, zapravo ako ih pustim s prvog zgloba graničnika sama se zatvore. Većin koju povezem ne lupa vratima, osim starijih koji vjeruju da se će ispast van ako dobro ne zalupe. Pušenje i žderanje u autu ne dolazi u obzir.
frenchkey is online now  
Old 19.06.2013., 14:19   #23
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
mom autu se vrata daju zatvoriti s vrlo malo sile, zapravo ako ih pustim s prvog zgloba graničnika sama se zatvore. Većin koju povezem ne lupa vratima, osim starijih koji vjeruju da se će ispast van ako dobro ne zalupe. Pušenje i žderanje u autu ne dolazi u obzir.
Kad netko pita jel smije pušit u autu... odgovor je : ako ti volan ne smeta
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Old 19.06.2013., 14:27   #24
čak i muškarcima?
frenchkey is online now  
Old 19.06.2013., 14:48   #25
Pitalo me jedan jel smije zapaliti u autu. Ja sam njega pitao jel mu se smijem nakon toga posrati u krilo. Uslijedila je neugodna tišina uz njegovo spremanje pljuga otkud ih je i izvadio.
Dajjal is offline  
Old 19.06.2013., 15:01   #26
Mislim da je tema skrenula, bit je bio kako odjebat žicaroše.
One koje ti žicaju da ih povezeš s posla par puta, a nakon toga im to već postane normalno i još te pritom inkomodiraju da im staneš u dućanu da kupe kruh, mlijeko ili samo da si pogledaju hlače u mustangu.

Nisam imao takva iskustva, a ne bi si ih ni dozvolio.
Ljudi su stoka, ako vide da si dobar i pristojan automatski zaključuju da te treba iskorištavati koliko ide.

Vozio sam jednom tipa na faks jer me žicnuo jel može samnom, još sam ga čekao na parkingu 20 minuta dok se on doma pirlitao kao mladenka...
Jasno sam mu rekao, čuj, dogovorili smo vrijeme, dolazim u 7. još sam ti poslao SMS da sam stigao 3 min prije da ne čekaš bezveze. Zauzvrat sam te čekao 20 minuta ko budala, danas ideš samnom, ali idući put ideš vlakom jer sam te prekrižio.
Tako je i bilo

Samo iskrenost u facu pomaže.

Jest da je to hrpa pleha i plastike, ali krvavo radim za to jer ne košta 150 kuna nego tisuću puta više.
I ne trpim blatne noge, žderanje u autu, masne papke, pušenje, jer sve to netko na kraju mora očistiti, a to sam JA.
SpaceJesus is offline  
Old 19.06.2013., 17:05   #27
Quote:
Jest da je to hrpa pleha i plastike, ali krvavo radim za to jer ne košta 150 kuna nego tisuću puta više.
I ne trpim blatne noge, žderanje u autu, masne papke, pušenje, jer sve to netko na kraju mora očistiti, a to sam JA.
AMEN. Nakon što je nas petero išlo sa mojim autom u Pariz, stajanje svakih 20km na pomoćnu traku i pišanje, popilo se na litre i litre piva, spavali smo unutra. Auto je nakon 2 dana smrdio kao da su mrtve mačke u njemu.
Desinficirao sam ga 3 sata. Od tada rent a car ili po mojim pravilima.
Može i auto od firme.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 19.06.2013., 18:26   #28
ako želite zadovoljit auto morate sa njim općit
jingo is offline  
Old 19.06.2013., 18:40   #29
Wink

Quote:
SpaceJesus kaže: Pogledaj post
Mislim da je tema skrenula, bit je bio kako odjebat žicaroše.
One koje ti žicaju da ih povezeš s posla par puta, a nakon toga im to već postane normalno i još te pritom inkomodiraju da im staneš u dućanu da kupe kruh, mlijeko ili samo da si pogledaju hlače u mustangu.

Nisam imao takva iskustva, a ne bi si ih ni dozvolio.
Ljudi su stoka, ako vide da si dobar i pristojan automatski zaključuju da te treba iskorištavati koliko ide.

Vozio sam jednom tipa na faks jer me žicnuo jel može samnom, još sam ga čekao na parkingu 20 minuta dok se on doma pirlitao kao mladenka...
Jasno sam mu rekao, čuj, dogovorili smo vrijeme, dolazim u 7. još sam ti poslao SMS da sam stigao 3 min prije da ne čekaš bezveze. Zauzvrat sam te čekao 20 minuta ko budala, danas ideš samnom, ali idući put ideš vlakom jer sam te prekrižio.
Tako je i bilo

Samo iskrenost u facu pomaže.

Jest da je to hrpa pleha i plastike, ali krvavo radim za to jer ne košta 150 kuna nego tisuću puta više.
I ne trpim blatne noge, žderanje u autu, masne papke, pušenje, jer sve to netko na kraju mora očistiti, a to sam JA.

Ti si pogodio bit.
Ja uglavnom nalijećem na takve ljude pa ih se jako teško kasnije riješim.
Nedavno sam se na fin način riješio jedne takve osobe sa izgovorom da ujutro moram odvesti ženu na posao i dijete u školu pa mi nije praktično planirati ikoga u tu hrpu jer ne znam kad krećem niti kad mogu stići osim što dolazim na posao na vrijeme. Još je i išlo kad sam svaki put dolazio u isto vrijeme, no jednom sam uranio 15 minuta i nazvao na što je odgovor bio da stiže. Nakon 20 minuta čekanja je odgovor bio "ja sam mislila da se ti zafrkavaš".
Odonda se jednostavno pravim blesav, ja dajem XX XXX kuna za auto, 3000 za tehnički i registraciju, 10 kuna za litru goriva, cca 2000 kuna na servise godišnje i još povrh svega moram potrošit 40 lipa na sms da žicaroš ne bi slučajno čekao više od 2 minute.
Ma ne boli me ništa koliko tih 40 lipa i ona žvaka na tepihu.

Možda je ovo stvarno trebalo na podforum psihologija i moral, ali dosta ljudi uopće ne cijeni tuđi automobil. Bez obzira na standard svatko od nas bi bez obzira na marku/model htio da je auto čist i uredan i to ne znači da uski prakinzi opravdavaju da lupite vratima auto do vas, niti da bezobzirno sjedate u nečiji predmet koji je koštao 20-50 dohodaka kao da je samo vaš tih 5-10 minuta.
_ov3rflow_ is offline  
Old 19.06.2013., 19:20   #30
Ja kad se dogovoram za takav prijevoz ide princip - u tolko i tolko sati ću proć tuda, čekaj me tamo ili ne čekaj, tvoja stvar, mora biti neko vrlo specijalan i uz poseban dogovor da bi ja nekoga zivkao ili čekao...
yedwy is offline  
Old 19.06.2013., 19:32   #31
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Ja kad se dogovoram za takav prijevoz ide princip - u tolko i tolko sati ću proć tuda, čekaj me tamo ili ne čekaj, tvoja stvar, mora biti neko vrlo specijalan i uz poseban dogovor da bi ja nekoga zivkao ili čekao...
Eh upravo to je i moj pricip, osim za dobre prijatelje i obitelj, ali njima opraštam sitne devijacije jer znaju da u mojem autu igraju po mojim pravilima i to primjenjuju.
SpaceJesus is offline  
Old 19.06.2013., 19:41   #32
Quote:
_ov3rflow_ kaže: Pogledaj post
Ma ne boli me ništa koliko tih 40 lipa i ona žvaka na tepihu.

Možda je ovo stvarno trebalo na podforum psihologija i moral, ali dosta ljudi uopće ne cijeni tuđi automobil. Bez obzira na standard svatko od nas bi bez obzira na marku/model htio da je auto čist i uredan i to ne znači da uski prakinzi opravdavaju da lupite vratima auto do vas, niti da bezobzirno sjedate u nečiji predmet koji je koštao 20-50 dohodaka kao da je samo vaš tih 5-10 minuta.
Ovo pogotovo, jer sam nedavno cijeli auto rastavio i ponovo sastavio radi dampiranja i izolacije od buke, lijao krv, znoj i potrošio brdo sati na 30°C. Mogu reći da mi je vrijednost auta financijska, a nakon ovog zahvata postala i sentimentalna jer sam ga poboljšao.

I zato mi nije svejedno jer je auto još pod kreditom, nije kanta, dopada mi se i ne želim ga mijenjati barem još slijedećih 5 godina. Želim da mu za to vrijeme stanje bude estetski najbliže tvorničkom, jer za novi nemam. Da mogu mijenjati auto svake 2 godine, vjerojatno se nebih zamarao.

Imao sam prije i trulu drlu, kojom sam se par puta i zacvikao u zid, žardinjeru, gulio rubnike, ali druge aute sam pazio na parkingu. Truli i izvijan izvana, ali iznutra je bio čist ko apoteka.
SpaceJesus is offline  
Old 19.06.2013., 23:52   #33
ja ne prevozim nikog osim ponekad staru i sestru i vecinom curu, a njoj je jedva do glave doprlo da ne zalupi vratima ko ludjak.
mukiklc is offline  
Old 20.06.2013., 00:07   #34
cura ti "malo" živčana..sigurno nema vozačku..jer samo oni koji ne voze lupaj ko manijaci vratima, a to je obično ženski rod.


nego ima rješenje, kupite si peglicu i niko se neće htjeti s vama vozit.

ili recite da ste primjetili buhe na sicevima..
vspec is offline  
Old 20.06.2013., 00:15   #35
hehe nema vozacku al sad je pocela pazit kad zatvara.
mukiklc is offline  
Old 20.06.2013., 08:17   #36
Oni koji imaju stare drle lupaju vratima kad sjednu u nešto novije sofisticiranije. Stvar navike.
SpaceJesus is offline  
Old 20.06.2013., 09:17   #37
Takve treba uredno otkantati bez pardona.
Zašto glumatati?
Kod mene nema jedenja u autu, lupanja, o pušenju da ne govorim.
Besplatna vožnja samo iznimno, sprovodi, svadbe...
Jedanput sam zbog nepoštivanja mojih pravila, ostavio tetku 150 Km od Zagreba.
Nitko nebu mene jebal u mome autu.
Neka si kupi svoj i može srati u njega ako želi.
Corvin is offline  
Old 20.06.2013., 09:25   #38
Quote:
Corvin kaže: Pogledaj post
Takve treba uredno otkantati bez pardona.
Zašto glumatati?
Kod mene nema jedenja u autu, lupanja, o pušenju da ne govorim.
Besplatna vožnja samo iznimno, sprovodi, svadbe...
Jedanput sam zbog nepoštivanja mojih pravila, ostavio tetku 150 Km od Zagreba.
Nitko nebu mene jebal u mome autu.
Neka si kupi svoj i može srati u njega ako želi.

Meni ovo prije lici na neku vrstu poremecaja, nego na samo "biti pazljiv prema autu"
funkomatic is offline  
Old 20.06.2013., 09:30   #39
Quote:
_ov3rflow_ kaže: Pogledaj post
Možda je ovo stvarno trebalo na podforum psihologija
Da, trebalo je.

Ako netko ima problema sa postavljanjem granica i ako ga drugi ljudi iskoristavaju to nema nikakve veze s autima.
mrachni hajduk! is offline  
Old 20.06.2013., 10:04   #40
Talking

Quote:
Corvin kaže: Pogledaj post
Takve treba uredno otkantati bez pardona.
Zašto glumatati?
Kod mene nema jedenja u autu, lupanja, o pušenju da ne govorim.
Besplatna vožnja samo iznimno, sprovodi, svadbe...
Jedanput sam zbog nepoštivanja mojih pravila, ostavio tetku 150 Km od Zagreba.
Nitko nebu mene jebal u mome autu.
Neka si kupi svoj i može srati u njega ako želi.

bisi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.