Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 22:57   #61
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da to nije tema.....Čini mi se kao najzanimljiviji dio tvog stava.......Hoću reći, ostatak posta je isto zanimljiv, ali se na taj dio nekako nemam pravo osvrtati jer je tvoj, individualan, i intiman, pa bi mi bilo blesavo da ti tu tražim dlaku u jajetu....Ali zanima me kako si došla do gornje rečenice. Zašto misliš da većina žena ima neki problem i tko je za to kriv?
Zato jer nam se postavljaju nenormalni standardi ljepote. Konkretnije, neprirodni standardi ljepote Od strane muskaraca, naravno. To ima izrazito los utecaj na djevojke koje ulaze u pubertet, koje su u pubertetu i one starije. Doduse, one starije manje paznje obracaju tome sto muskarci smatraju idealom i tome cime nas se bombardira svaki dan iz medija. Zasto? Zato jer rade, imaju djecu... Nemaju slobodnog vremena. Dok ga mlade cure imaju na bacanje i stignu se zamarati takvim stvarima. To je jako lose po njihov samopouzdanje i za razvoj zdravog odnosa prema sebi i svom tijelu (a najbitnije je voljeti sebe).

Sigurna sam da ce nenormalni standardi "ljepote" biti sve ekstremniji i biti ce rezervirani samo za one koje su spremne izdvojiti izdasnu sumu novaca kako bi izgledale kao djevojke sa naslovnica. Zene cesto vole naglasiti da se ne obaziru na to, ali to je daleko od istine. Muskarci cesto vole krivnju prebacivati na nas i govoriti da se nebi trebale usporedjivati sa drugim curama (po kojima oni, direktno ili indirektno, sline i dizu njihovu ljepotu u nebesa).

Tko je kriv? Muskarci, ali i zene. I ne vidim da ce se ovaj veliki problem brzo rijesiti, jer na njega nitko ne gleda kao na ozbiljan problem. No cinjenica jest da mlade djevojke gube najbolje i najljepse godine svojih zivota na pokusaj dostizanja nedostizne i umjetne ljepote. Otuda dolazi isfrustriranost, ljubomora, razne psihicke bolesti i ostale stvari koje te mlade djevojke prate u kasnijem zivotu, s obzirom da nikada nisu imale prilike razviti sanopouzdanje i zavoljeti se.

Nadam se da sam odgovorila na pitanje
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:06   #62
Ne postavljamo mi muškarci standarde ljepote nego žene previše gledaju TV i Internet.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:07   #63
Ni najmanje, totalno sam cool u svom tijelu, zlatni rez.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:14   #64
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Otuda dolazi isfrustriranost, ljubomora, razne psihicke bolesti i ostale stvari koje te mlade djevojke prate u kasnijem zivotu, s obzirom da nikada nisu imale prilike razviti sanopouzdanje i zavoljeti se.
To si same dopuste. Nitko nikoga ne tjera da zbog TV-a i Interneta postane debil. To si čovjek sam dopusti.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:54   #65
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Zato jer nam se postavljaju nenormalni standardi ljepote. Konkretnije, neprirodni standardi ljepote Od strane muskaraca, naravno. To ima izrazito los utecaj na djevojke koje ulaze u pubertet, koje su u pubertetu i one starije. Doduse, one starije manje paznje obracaju tome sto muskarci smatraju idealom i tome cime nas se bombardira svaki dan iz medija. Zasto? Zato jer rade, imaju djecu... Nemaju slobodnog vremena. Dok ga mlade cure imaju na bacanje i stignu se zamarati takvim stvarima. To je jako lose po njihov samopouzdanje i za razvoj zdravog odnosa prema sebi i svom tijelu (a najbitnije je voljeti sebe).

Sigurna sam da ce nenormalni standardi "ljepote" biti sve ekstremniji i biti ce rezervirani samo za one koje su spremne izdvojiti izdasnu sumu novaca kako bi izgledale kao djevojke sa naslovnica. Zene cesto vole naglasiti da se ne obaziru na to, ali to je daleko od istine. Muskarci cesto vole krivnju prebacivati na nas i govoriti da se nebi trebale usporedjivati sa drugim curama (po kojima oni, direktno ili indirektno, sline i dizu njihovu ljepotu u nebesa).

Tko je kriv? Muskarci, ali i zene. I ne vidim da ce se ovaj veliki problem brzo rijesiti, jer na njega nitko ne gleda kao na ozbiljan problem. No cinjenica jest da mlade djevojke gube najbolje i najljepse godine svojih zivota na pokusaj dostizanja nedostizne i umjetne ljepote. Otuda dolazi isfrustriranost, ljubomora, razne psihicke bolesti i ostale stvari koje te mlade djevojke prate u kasnijem zivotu, s obzirom da nikada nisu imale prilike razviti sanopouzdanje i zavoljeti se.

Nadam se da sam odgovorila na pitanje
Nisu krivi muškarci nego žene. Ili ćeš reći da muškarci prate modne časopise?

S ostalim se slažem.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:56   #66
Nama muškarcima su te 'normalne' žene na ulici u redu. To vi žene gledate te debilkuše s TV-a i Interneta i zabrijavate si da ste ružne.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:58   #67
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Nisu krivi muškarci nego žene. Ili ćeš reći da muškarci prate modne časopise?

S ostalim se slažem.
Da si citao s razumijevanjem - vidio bi da sam napisala kako su i zene krive, ali muskarci su vise krivi. S obzirom da si musko; tesko da ces ista shvatiti.

Cijenim tvoje pokusaje, ali ne namjeravam nastavljati raspravu s tobom. Misli sto zelis, a i znas razlog zasto ne zelim ulaziti u diskusije s tobom.

Uzivaj.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:01   #68
Quote:
fuck your money kaže: Pogledaj post
Nama muškarcima su te 'normalne' žene na ulici u redu. To vi žene gledate te debilkuše s TV-a i Interneta i zabrijavate si da ste ružne.
U biti ružne su u kontekstu da nisu dovoljno privlačne da završe sa likovima za kojima sline, stvar je perspektive i mjere.
One koje od početka imaju realne kriterije jako rijetko za sebe misle da su ružne.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:03   #69
Nakon ovakvog genijalnog argumentiranja mislim da je jasno zašto su ipak žene krive.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:04   #70
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Da si citao s razumijevanjem - vidio bi da sam napisala kako su i zene krive, ali muskarci su vise krivi. S obzirom da si musko; tesko da ces ista shvatiti.

Cijenim tvoje pokusaje, ali ne namjeravam nastavljati raspravu s tobom. Misli sto zelis, a i znas razlog zasto ne zelim ulaziti u diskusije s tobom.

Uzivaj.
Ne idi na ad homineme. Njih koriste samo oni koji su bez argumenata. Druga stvar, zbilja ti loše stoji taj feminizam.

Ne raspravljam s tobom jer si to ti, nego mi upada tvoj post u oči. (OK, došao sam do njega kroz drugu temu).

Muškarci nemaju apsolutno nikakve krivnje za ovu situciju jer nama je bitno ono što možemo imati, a ne nešto sa naslovnica. Čak vas više volimo prirodne, nego našminkane u casual situacijama.

p.s. Ne znam razlog zbog kojeg ne želiš sa mnom raspravljati, ne zanima me, a i dalje ću komentirati tvoje postove koje budem smatrao bitnim za razvoj meni zanimljive teme. To ne implicira da trebaš odgovoriti.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:07   #71
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
U biti ružne su u kontekstu da nisu dovoljno privlačne da završe sa likovima za kojima sline, stvar je perspektive i mjere.
One koje od početka imaju realne kriterije jako rijetko za sebe misle da su ružne.
One koje stavljaju fotke tamo na Muški Kutak za sebe misle da su ružne. A to misle jer su naivno zabrijale da su one s TV-a i Interneta zgodne. Prvo i osnovno, te s TV-a i Interneta uopće nisu zgodne, već u startu greška.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:07   #72
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Ne idi na ad homineme. Njih koriste samo oni koji su bez argumenata. Druga stvar, zbilja ti loše stoji taj feminizam.

Ne raspravljam s tobom jer si to ti, nego mi upada tvoj post u oči. (OK, došao sam do njega kroz drugu temu).

Muškarci nemaju apsolutno nikakve krivnje za ovu situciju jer nama je bitno ono što možemo imati, a ne nešto sa naslovnica. Čak vas više volimo prirodne, nego našminkane u casual situacijama.

p.s. Ne znam razlog zbog kojeg ne želiš sa mnom raspravljati, ne zanima me, a i dalje ću komentirati tvoje postove koje budem smatrao bitnim za razvoj meni zanimljive teme. To ne implicira da trebaš odgovoriti.
zemo prmio si se na udicu
budi pametan
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:11   #73
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
U biti ružne su u kontekstu da nisu dovoljno privlačne da završe sa likovima za kojima sline, stvar je perspektive i mjere.
One koje od početka imaju realne kriterije jako rijetko za sebe misle da su ružne.
Nije istina. Masu puta sam vidjela ruzne djevojke sa jako zgodnim deckima i obrnuto. "Realni kriteriji" nemaju veze s ovom temom. Niti je izgled jedina stvar koja se uzima u obzir kada sa nekim ulazis u vezu ili bilo kakav odnos.

Stvarno ne vidim razloga da se na ovoj temi (u tolikoj mjeri) spominju musko-zenski odnosi. Ionako ce modovi pocistiti ovo sto ne treba biti ovdje.

Vidim da se mojih obozavatelja skupilo Falila sam vam, znam
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:12   #74
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zemo prmio si se na udicu
budi pametan
Rođo, ne brini. Odmoran sam i sit. Bila je pita za večeru.

Samo me iritira seksističko stajalište bilo kojeg pojedinca, a dotična ovih dana u gotovo svakom ozbiljnom postu ima takvo. Ne pokušavam joj soliti pamet, nego ne želim šutiti na to kada ne postoje valjani argumenti za takvo što.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:15   #75
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Vidim da se mojih obozavatelja skupilo Falila sam vam, znam
Pa jedina ti u ove sate pišeš na ovakvim temama. Da nema tebe ne bi se ni imalo s kime pričati.
fuck your money is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:16   #76
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Nije istina. Masu puta sam vidjela ruzne djevojke sa jako zgodnim deckima i obrnuto. "Realni kriteriji" nemaju veze s ovom temom. Niti je izgled jedina stvar koja se uzima u obzir kada sa nekim ulazis u vezu ili bilo kakav odnos.

Stvarno ne vidim razloga da se na ovoj temi (u tolikoj mjeri) spominju musko-zenski odnosi. Ionako ce modovi pocistiti ovo sto ne treba biti ovdje.

Vidim da se mojih obozavatelja skupilo Falila sam vam, znam
Samo u svijetu bajki i fantazija.
Naravno da imaju, jer onaj tko ima realne kriterije ima i realnu percepciju sebe, s obzirom da kriteriji većinom proizlaze iz toga kako vidimo sebe.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:16   #77
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Rođo, ne brini. Odmoran sam i sit. Bila je pita za večeru.

Samo me iritira seksističko stajalište bilo kojeg pojedinca, a dotična ovih dana u gotovo svakom ozbiljnom postu ima takvo. Ne pokušavam joj soliti pamet, nego ne želim šutiti na to kada ne postoje valjani argumenti za takvo što.
ma pusti ba
nije vrijedno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:17   #78
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Samo u svijetu bajki i fantazija.
A da prvo definiraš tko su to "ružne" cure i "zgodni" dečki?

@rođo Obožavam se boriti s vjetrenjačama.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:19   #79
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
A da prvo definiraš tko su to "ružne" cure i "zgodni" dečki?

@rođo Obožavam se boriti s vjetrenjačama.
Zgodno je ono što inklinira ka iznadprosječnom ružno ono što inklinira ka ispodprosječnom.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:19   #80
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zgodno je ono što inklinira ka iznadprosječnom ružno ono što inklinira ka ispodprosječnom.
Ključno si izostavio. Kome?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger