Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2015., 22:54   #21
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Zahvali svemiru da ti se ne svidi, najebo bi znas kako, uffff...potrgala bi te, fakat opasno za zdravlje i za srce.
Brani kule, postavi vojsku, svi u full pripravu, ne smije unutra. Uff, jako cuvat utvrdu svoju. Bas na najjace.

Znam takvih jos.
eto da te utješim od 10 nas (moje prijateljice i ja) jedino sam ja takva sve ostale bi vjerojatno bilo s tobom i onda te povrijedile nakon godinu, dvije, a možda i nikad. Ja ću ti odmah dat do znanja na čemu si između ostalog ovdje i pišem zbog toga što moram i sama spoznat šta zaista želim s tim dečkom, a bez brige ili će bit sve super i divno ili će znat na čemu je jako brzo tako da ja mislim da je to i bolje nego se sa svakim ponašati kao da ga voliš najviše na svijetu, a mislim da ne postoji osoba koja može voljeti puno osoba u životu, jednom, dva puta se voli sve ostalo je laž i privremena zabluda
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 22:56   #22
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
eto da te utješim od 10 nas
Da da ja te fakat cijenim poradi tvoje tkz. "anonimne iskrenosti". Mislim to imas od mene sigurno i 100%. Taj respect imas, samo nisam ja problem ovdje, nego sto to ne bi rekla da nije ova situacija koja je.

To je ta situacija gdje ne bi bila iskrena jer bi ti se svidio. Logicno.

Dakle, najebo bi.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:01   #23
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Da da ja te fakat cijenim poradi tvoje tkz. "anonimne iskrenosti". Mislim to imas od mene sigurno i 100%. Taj respect imas, samo nisam ja problem ovdje, nego sto to ne bi rekla da nije ova situacija koja je.

To je ta situacija gdje ne bi bila iskrena jer bi ti se svidio. Logicno.

Dakle, najebo bi.
Bome mi se svidio i nastojat ću se ponašat prema njemu što bolje, jer rijetki su ti koji mi se svide i nakon provedene večeri zajedno
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:02   #24
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
Bome mi se svidio i nastojat ću se ponašat prema njemu što bolje, jer rijetki su ti koji mi se svide i nakon provedene večeri zajedno
Ma joj daj znas da neces, pa ne vjerujes ti u ljubav, a i sklona si prevarama. Ti si totalno poligamni model.

Ajde reci da nisi?
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:03   #25
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
Ja ću ti odmah dat do znanja na čemu si između ostalog ovdje i pišem zbog toga što moram i sama spoznat šta zaista želim s tim dečkom, a bez brige ili će bit sve super i divno ili će znat na čemu je jako brzo tako da ja mislim da je to i bolje nego se sa svakim ponašati kao da ga voliš najviše na svijetu, a mislim da ne postoji osoba koja može voljeti puno osoba u životu, jednom, dva puta se voli sve ostalo je laž i privremena zabluda
a to si shvatila iz jedne dječje veze i 15 ONS?
Nema drugog ograničenja broja osoba koje možemo voljeti osim vremena. Ljubavi nit se stvaraju u danu, nit umiru u danu niti se preboljevaju u danu. A vremena ima koliko ima.
Nemoj krivo shvatiti, nisam neka konzerva i tvoj lifestyle mi je posve prihvatljiv. Ali si u zabludi ako misliš da ono, sada si mlada pa je to ok a onda jednog dana ćeš naći onog jednog kojeg ćeš voljeti i sve će biti super do kraja života. Moguće, ali vrlo vjerojatno neće. A dok to shvatiš nećeš se ni okrenuti a uhvatiti će te panika jer je prošla trideseta kao i mnoge druge sličnih stavova u mladosti. I onda ćeš otvarati teme na forumu, skupljati mačke i organizirati molitve za Parižane u mjesnoj župi i pričati kako su svi dobri zauzeti
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:07   #26
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ma joj daj znas da neces, pa ne vjerujes ti u ljubav, a i sklona si prevarama. Ti si totalno poligamni model.

Ajde reci da nisi?
haha nisam sklona prijevarama, kao što sam napisala ne upuštam se u veze i duže odnose ako nisam sigurna da je to nešto pravo i ako nemam 100% povjerenja u tu osobu
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:09   #27
zdravo mala bas si mi simpa, jesi li za kavu ?



nego, malo si pozurila sa sexom sa tim deckom, pa ti to nije bas olaksavajuca okolnost. mislim, ja bih te malo bolje gledao ako ne bi tek tako pristala na sex, ali sta je tu je. uostalom, tom decku to i ne mora biti problem.

ma nema problema uopce, taj decko ce ili htjeti s tobom ili nece, i to iz bilo kojeg razloga. bitno je da mu pokazes da moze imati povjerenja u tebe, a sada da li stvarno moze imati povjerenja to ja ne znam. znam samo da takve ko ti vrlo cesto znaju kako dobiti ono sto zele
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:13   #28
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
haha nisam sklona prijevarama, kao što sam napisala ne upuštam se u veze i duže odnose ako nisam sigurna da je to nešto pravo i ako nemam 100% povjerenja u tu osobu
Hahahaha, drito, nesto pravo, bas ti trazis nesto "pravo".

Znas kako se kaze; - reci mi sta jedes, a ja cu ti reci sto si ti. Tako i ti, reci mi sta radis najvise po pitanju teme, a ja cu ti reci sto si ti

To i trazis sto jesi. Logicno.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:16   #29
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
a to si shvatila iz jedne dječje veze i 15 ONS?
Nema drugog ograničenja broja osoba koje možemo voljeti osim vremena. Ljubavi nit se stvaraju u danu, nit umiru u danu niti se preboljevaju u danu. A vremena ima koliko ima.
Nemoj krivo shvatiti, nisam neka konzerva i tvoj lifestyle mi je posve prihvatljiv. Ali si u zabludi ako misliš da ono, sada si mlada pa je to ok a onda jednog dana ćeš naći onog jednog kojeg ćeš voljeti i sve će biti super do kraja života. Moguće, ali vrlo vjerojatno neće. A dok to shvatiš nećeš se ni okrenuti a uhvatiti će te panika jer je prošla trideseta kao i mnoge druge sličnih stavova u mladosti. I onda ćeš otvarati teme na forumu, skupljati mačke i organizirati molitve za Parižane u mjesnoj župi i pričati kako su svi dobri zauzeti
eh jbg nadam se da će biti još tih ljubavi
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:18   #30
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Hahahaha, drito, nesto pravo, bas ti trazis nesto "pravo".

Znas kako se kaze; - reci mi sta jedes, a ja cu ti reci sto si ti. Tako i ti, reci mi sta radis najvise po pitanju teme, a ja cu ti reci sto si ti

To i trazis sto jesi. Logicno.
pa ja nisam u potrazi ja živim život tako da sam svaki dan sretna ako naiđe pravi prepustit ću se jednostavno mislim da to prepoznamo
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:20   #31
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
pa ja nisam u potrazi ja živim život tako da sam svaki dan sretna ako naiđe pravi prepustit ću se jednostavno mislim da to prepoznamo
Fala svemiru da se dobro prepoznate Al bas jako dobro, vise taj neki tebe, nego ti njega, al ajde mozes i ti njega ili nju, tko zna sto nosi buducnost.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:23   #32
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
zdravo mala bas si mi simpa, jesi li za kavu ?



nego, malo si pozurila sa sexom sa tim deckom, pa ti to nije bas olaksavajuca okolnost. mislim, ja bih te malo bolje gledao ako ne bi tek tako pristala na sex, ali sta je tu je. uostalom, tom decku to i ne mora biti problem.

ma nema problema uopce, taj decko ce ili htjeti s tobom ili nece, i to iz bilo kojeg razloga. bitno je da mu pokazes da moze imati povjerenja u tebe, a sada da li stvarno moze imati povjerenja to ja ne znam. znam samo da takve ko ti vrlo cesto znaju kako dobiti ono sto zele


Ja stvarno ne kužim te stavove ako je čovjek napaljen i ja sam napaljena i imamo se priliku sexat u toplom krevetu bez da nam itko smeta cjelu noć oboje se međusobno privlacimo pa alooo normalno da ću se sexat jer volim sex
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:28   #33
Mora da si iz jednog selića kraj opatije, odgovaraš profilu jedne
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:30   #34
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Mora da si iz jednog selića kraj opatije, odgovaraš profilu jedne
Jedan totalno drugi kraj Hrvatske
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:32   #35
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
Jedan totalno drugi kraj Hrvatske
Onda imaš sestru blizanku tu u mom kraju.
dark_loki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:37   #36
Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Onda imaš sestru blizanku tu u mom kraju.
Mora da je neka legenda
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:41   #37
Ides barem redovno na pretrage kada imas toliko partnera, s time da si to sve vrlo vjerojatno i umanjila, njihov broj, mislim trebas biti fakat cesto kod lijecnika jer ono netko bi se fakat ako nista drugo od svih tih jebaca mogao gadno naljutiti, jesi razmisljala o tome nekada, ikada, mozda?

Mislim da kazes ljudima da mogu dobit fakat svasta, zamisli mozda imas i hepatitis a da ne znas...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:44   #38
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ides barem redovno na pretrage kada imas toliko partnera, s time da si to sve vrlo vjerojatno i umanjila, njihov broj, mislim trebas biti fakat cesto kod lijecnika jer ono netko bi se fakat ako nista drugo od svih tih jebaca mogao gadno naljutiti, jesi razmisljala o tome nekada, ikada, mozda?

naravno da idem, nemaju se šta naljutit koristim zaštitu i u većini slučajeva je na njihovu inicijativu
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:49   #39
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
naravno da idem, nemaju se šta naljutit koristim zaštitu i u većini slučajeva je na njihovu inicijativu
A svjedeno mislim da im trebas reci da tako cesto mijenjas partnere, jer onak zamisli da zarazis nekoga s necime, samo zato jer si ti takva da ih mijenjas kao carape. Ne bi bilo okej da se razbole, deckici....

To ti je onak samo kao hint vise...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 23:57   #40
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
A svjedeno mislim da im trebas reci da tako cesto mijenjas partnere, jer onak zamisli da zarazis nekoga s necime, samo zato jer si ti takva da ih mijenjas kao carape. Ne bi bilo okej da se razbole, deckici....

To ti je onak samo kao hint vise...
razmisli malo 15 u 2 godine to nije ni jedan mjesečno
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger