Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 20:06   #1
Raditi s bivšim

Pozdrav,
Zanima me generalno kako stoje misljenja po slijedecem pitanju. Bi li vam smetalo da vam partner radi sa svojim bivsim partnerom? Shvacam da je to pitanje povjerenja, nesto sto se moze steci, no biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?

P.s. ispricavam se moderatorima ako postoji slicna tema, nisam je nasla...
shpelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 21:05   #2
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Zanima me generalno kako stoje misljenja po slijedecem pitanju. Bi li vam smetalo da vam partner radi sa svojim bivsim partnerom? Shvacam da je to pitanje povjerenja, nesto sto se moze steci, no biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?

P.s. ispricavam se moderatorima ako postoji slicna tema, nisam je nasla...
1. Ne smeta mi, i danas radimo skupa nakon ohho godina..

A, koliko imaš godina? Daj malo pojasni tu situaciju..o kojem povjerenju ti pričaš? Koliko si dugo sa tom osobom? Jel to početak? Pripazi se malo, okolnosti mogu biti zeznute, prema tome pojasni priču.
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 21:07   #3
Premalo informacija u uvodnom postu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 21:40   #4
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?
Mislim da možeš pronaći puno bitnijih razloga za pobjeći od nekoga. Ako je važno gdje radi i s kim radi, za ekspertnu procjenu hoćete li biti skupa, onda vam definitivno perspektiva nije svijetla.

Meni bi osobno super bilo da mi djeva radi s bivšim. Ako su u lošim odnosima, izludit će ga, a ako su u dobrim, možda neće samo meni visjeti za vratom.
ZwYx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 22:59   #5
Gledam dr.Housea, i baš prije par epizoda se poseksao s bivšom ženom, nakon što su počeli ponovno raditi zajedno
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 01:09   #6
Pitas da li ima smisleno opravdane osnove, da tvoj sadasnji decko "negoduje" i osjeca se po tom pitanju nekako "lose", da ti radis sa svojim nekim bivsim. To je kljucno koliko sam shvatio nabrzinu sam preletio post...

Ima osnove, zdrave i emocionalno normalne da mu na neki nacin u paleti "nacina" to smeta.

Da li mu treba smetati, takoder odgovor znas ti. Da li se ti mozes suziviti i staviti u njegove cipele, odgovor opet znas ti. Da li je moguce da ako mu to toliko smeta ti to prestanes raditi i das otkaz ili ne, odgovor znas ti. Da li bi ti mozda vise cak vise i voljelja da mu smeta nego da mu eventualno ne smeta, opet odgovor znas ti.

U biti ti znas sve, kad malo bolje promislis...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:00   #7
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Zanima me generalno kako stoje misljenja po slijedecem pitanju. Bi li vam smetalo da vam partner radi sa svojim bivsim partnerom? Shvacam da je to pitanje povjerenja, nesto sto se moze steci, no biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?

P.s. ispricavam se moderatorima ako postoji slicna tema, nisam je nasla...
Ako tebi ne smeta sto ce se oni posexat prvom prilikom, onda je i meni to sasvim ok.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:09   #8
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Zanima me generalno kako stoje misljenja po slijedecem pitanju. Bi li vam smetalo da vam partner radi sa svojim bivsim partnerom? Shvacam da je to pitanje povjerenja, nesto sto se moze steci, no biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?

P.s. ispricavam se moderatorima ako postoji slicna tema, nisam je nasla...
Nije to samo stvar povjerenja nego i prirode posla. Neki se ljudi međusobno ne mogu zaobići. Inače mislim da nije mudro upuštati se u ljubavne veze s osobama s posla, ali možda su njihove okolnosti bile drukčije pa ne treba generalizirati.
Premalo podataka si napisala pa je teško zaključiti koliko je takav odnos "sumnjiv". ALi vjerujem da postoji razlog zbog kojeg su jedno drugom bivši.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:16   #9
Sigurno nije baš idealna situacija za poželjeti. No, opet, uglavnom i nisu takve situacije u životu, nego niz kompromisa, povjerenja i uvažavanja stvarnosti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:20   #10
Ovo je ko da si pitala koliko košta crveni auto.
Može bit fićo, a može bit ferari...


Ovisi. npr. ako je to bila neka vezica od par mjeseci ili manje gdje su se gledali ko ovčice i išli na kave i te pizdarije pa skužili da nisu baš jedno za drugo... da pa svi su manje više imali takvih minimalno 5 odnosa kroz život i često se takvih ljudi ni ne sjećamo.
Ja osobno prva.

Al ak je to bila neka ozbiljnija i malo dulja veza, onda ne bi čačkala mečku.
Ne zato jer nemam povjerenja u partnera nego mi se takvo šta čini prekompleksnim što odnosom što situacijom i ne bi se upuštala u nešto što će me bost u dupe malo malo i crpit energiju. Još s obzirom da si žena, pa to će eksplodirat prvom mengom.

EDIT: Oć reć ustvari da je onda i ONS na neki način bivši odnos. Pa ako ćeš se durit jerbo je netko na faksu u nekom stanu povuko mulja i zbario cupi do sebe... a duri se. Al dvajsprvo je stoljeće.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3

Zadnje uređivanje QMSBiaaač : 19.11.2015. at 10:46.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:41   #11
Moju frendicu je porodio bivši

Mislila je da je neće prepoznati, onak podbuhlu i s drugim prezimenom. Odgovarala je na pitanja pri prijemu ko da ga ne pozna, dok joj se nije nasmijao i reko: Aj mala ne seri

I muž je prisustvovao porodu

Tak da ove službene šeme, dok su svi akteri priče, obučeni, su čista kamilica
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 10:58   #12
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Moju frendicu je porodio bivši

I muž je prisustvovao porodu

Tak da ove službene šeme, dok su svi akteri priče, obučeni, su čista kamilica
Ja baš nisam mislila na to kad sam pisala da ovisi i o prirodi posla, ali ovaj primjer je baš dobar (iako ne rade zajedno) kako se ne mogu sve situacije u životu izbjeći, pogotovo kad je posao u pitanju. Sve je to za ljude
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 11:46   #13
Vrlo je velika mogućnost da će bivša biti ševljena na radnom stolu

PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 12:16   #14
ma daaj, pusti ih, ako je bivša onda je bivša neki se ne vode samo kurcem..postoji razlog zašto su bivši

osim ako imaju nerazjašnjen odnos..ali onda ionako bolje da to što prije izađe na vidjelo i svaki na svoju stranu
ja se ne bi uzrujavala nimalo
ako ga volim vjerujem mu
ako mu ne vjeruješ nema smila biti sa njim

meni je to vrlo jednostavno

ili sam samo idealist, hahaha
__________________
"Kada muškarac ustane da govori, ljudi ga obično prvo slušaju pa tek onda gledaju. Kod žena je drugačije. Njih prvo ljudi pogledaju, pa ako im se svidi to što vide, tek onda slušaju."
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 12:34   #15
Nisam htjela odmah s previse detalja, da dobijem neki opci odgovor. Mogu za one koje zanima, reci nesto vise. Svaki je primjer ipak prica za sebe.
Veza je trajala 10 godina, prekinula sam je ja. Nismo zajedno sad nekih godinu i nesto sitno. Radili smo zajedno i prije prekida. Odnos na poslu nam je korektan, nema trzavica, predbacivanja ili cupanja stvari iz zajednicke proslosti. Dakako veca stavka su ovdje prijatelji i zajednicko drustvo, gdje se opet vidimo. Tako da mogu reci da dosta vremena privodimo u istom drustvu. Promjena posla za sada ne dolazi u obzir buduci da imam udio u firmi.
Moja sljedeća veza nije uspjela iz vise razloga, ali jedan od glavnih je bio upravo taj da radim s bivsim. Ovdje dolazi povjerenje koje sam navela, dakle necu reci da nisam dijelom kriva za raspad, jer eto, moja greska u koracima, buduci da nije bilo povjerenja. Ta situacija je zavrsena tako da me cisto zanima za ubuduce. Dakle sto se tice odnosa s bivšim ja sam na cisto, on je također krenuo dalje.
Zaboravih, 31 mi je godina.
shpelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 12:42   #16
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Moja sljedeća veza nije uspjela iz vise razloga, ali jedan od glavnih je bio upravo taj da radim s bivsim. Ovdje dolazi povjerenje koje sam navela, dakle necu reci da nisam dijelom kriva za raspad, jer eto, moja greska u koracima, buduci da nije bilo povjerenja. Ta situacija je zavrsena tako da me cisto zanima za ubuduce. Dakle sto se tice odnosa s bivšim ja sam na cisto, on je također krenuo dalje.
Zaboravih, 31 mi je godina.
Možeš li ovo boldano malo objasniti? Zatajila si novom dečku da si bila 10 godina u vezi s kolegom s posla a on je to saznao pa prekinuo?
Ne vidim razlog za nepovjerenje za ubuduće, osim ovog što sam navela.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:48   #17
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Dakako veca stavka su ovdje prijatelji i zajednicko drustvo, gdje se opet vidimo. Tako da mogu reci da dosta vremena privodimo u istom drustvu.
To mu je zasigurno smetalo, pogotovo ako njemu tamo nije bilo mjesta. Posao je posao, ali taj je covjek nastavio biti i dio tvog privatnog zivota. Ne cudi me da mu je to ipak bilo previse.
zbunjolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 20:45   #18
-honey-

Upravo zato nisam htjela previse detalja iznosit, ne bih htjela sad tu vezu previse analizirati. Zatajila nisam nista, znalo se od pocetka, ali jasno mi je da bi nekome zasmetalo da toliko vremena provodim s bivsim. Poznavali smo se i prije nego sam ostavila bivseg, ali eto. Prekinuti s nekim nakon 10 god nije lako, bilo je sve civilizirano i ostalo je to postovanje. Hvala Bogu. No, problem je i drustvo (kako je Zbunjolica navela), nisam htjela ispast iz ekipe. Iako imam i svoju ekipu, na druzenja "nasih" prijatelja uvijek smo pozvani oboje. Pitanje je tko ce se prije povuc i druzit s ostalima, osim toga i "nasim" je prijateljima toliko uslo u naviku da smo svugdje zajedno. Tu mi je jasno da ce se neke stvari morati promjeniti, ali posao ne mogu... zasad
Hvala svima na savjetima i vlastitim primjerima
shpelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 22:39   #19
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Zanima me generalno kako stoje misljenja po slijedecem pitanju. Bi li vam smetalo da vam partner radi sa svojim bivsim partnerom? Shvacam da je to pitanje povjerenja, nesto sto se moze steci, no biste li se uopće upuštali u vezu s takvom osobom ili pobjegli kao vrag od tamjana?

P.s. ispricavam se moderatorima ako postoji slicna tema, nisam je nasla...
Pobjegal bi kao vrag od tamjana jer bi me doza skepse izjedala!Ne bi se mogal nosit sa tim.Počel bi pit garant od straha.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:21   #20
Quote:
shpelica kaže: Pogledaj post
No, problem je i drustvo...
Budes si odredila prioritete, bas kao i svi za sve u zivotu, i druga strana isto.

Eto to ti je to.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger