Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 17:24   #1
Lightbulb Kraj seksualnog života, kada, kako i zašto?

Čitajući teme o seksu na prvom spoju, broju seksualnih partnera, problemima u seksu, nedostatka seksa i slično, došao sam do nekih saznanja i sama po sebi nametnula su se pitanja, kada to uopće prestaje? Mislim da se netko na nemasturbirajućoj temi požalio na prestanak erekcije s 40 godina, što mi se čini stvarno nekako rano


Mislim, iz svoje perspektive, ako je tako, ispada da sam 2/3 mogućeg seksualnog staža bacio u vjetar(ako od 15-40 budem seksualno aktivan niti deset godina ).

Pa nekoliko pitanja, može o vašim saznanjima, ili osobnim iskustvima(zanima me neki prosjek, ne ekstremi) Kada muškarci prestaju sa seksom, kada žene? Koji je razlog tome? Nedostatak erekcije, obiteljski problemi, nedostatak fizičke privlačnosti, izostanak želje?

I za kraj, kako to otprilike izgleda? Oni odjednom odluče da se više ne žele patiti s time pa "potpišu" primirje, ili jedno navaljuje, a drugo ne da, ili neki treći razlog Raspišite se
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:22   #2
Tema je promašena. Nedostatak erekcije / niski libido nije isto što i prestanak seksualnog života.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:29   #3
Moj dida je imao skoro 90 i jos se baba nocu hihotala i vristala.
Nadam se da sam nasljedila bar malo njegovih gena
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:43   #4
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Tema je promašena. Nedostatak erekcije / niski libido nije isto što i prestanak seksualnog života.
Pa dobro, to su neki od razloga. Rokanje viagrom i raznim stimulansima ipak trpam u ekstreme gdje ljudi prelaze svoje fizičke granice.

Nisam napisao nizak libido, nego libido na razini aseksualnosti. A prestanak seksualnog života je razdoblja kada seksa više nema, iako nismo solo. Temu ne smatram promašenom, reci svoje mišljenje, kada i zašto se ljudi prestaju "normalno" seksati(bez pomagala)?



Edit: 90 godina je ipak debeli ekstrem, makar dok većina sa 75 jedva hoda uspravno
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:49   #5
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, to su neki od razloga. Rokanje viagrom i raznim stimulansima ipak trpam u ekstreme gdje ljudi prelaze svoje fizičke granice.

Nisam napisao nizak libido, nego libido na razini aseksualnosti. A prestanak seksualnog života je razdoblja kada seksa više nema, iako nismo solo. Temu ne smatram promašenom, reci svoje mišljenje, kada i zašto se ljudi prestaju "normalno" seksati(bez pomagala)?



Edit: 90 godina je ipak debeli ekstrem, makar dok većina sa 75 jedva hoda uspravno
MISLIM da se osjetniji pad u libidu kod muškaraca javlja sa 50+, slična je stvar i kod žena po pitanju menopauze, muškarci su sexualno najaktivniji u 20 setima a žene u 30 setima.
Vjerujem da većini ljudi koji imaju realan odnos prema životu godine i ono što one nose ne padaju teško, naime kada ti nije do sexa onda pronađeš neke nove izazove u životu, a kad ti do nečeg nije to ti i ne dostaje mnogo. Kompleksaši koji se plaše nemoći i gubitk snage na bilo kojoj razini kljukaju viagru i pokušavaju parirati mlađim muškarcima.
Da li ti je kao zrelom čovjeku žao što više nisi dijete? Ne, naravno, tako ćeš prihvatiti i stariju dob i sve što snjom život nosi. No vrijedi ona uživaj što možeš jer svako životno razdoblje ima svoje...
plavo smeđe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:53   #6
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, to su neki od razloga. Rokanje viagrom i raznim stimulansima ipak trpam u ekstreme gdje ljudi prelaze svoje fizičke granice.

Nisam napisao nizak libido, nego libido na razini aseksualnosti. A prestanak seksualnog života je razdoblja kada seksa više nema, iako nismo solo. Temu ne smatram promašenom, reci svoje mišljenje, kada i zašto se ljudi prestaju "normalno" seksati(bez pomagala)?



Edit: 90 godina je ipak debeli ekstrem, makar dok većina sa 75 jedva hoda uspravno
Daj molim te, baba je bila oko deset godina mladja od njega.
Ali po ljetu sam ko mala provodila s njima po tjedan dana i spavala u njihovoj sobi. Nekad sam mislila da su jedva cekali da odem.
Ne znam ja sta su radili, ali znam sto sam slusala
S tim da je on bio debel ko bacva.
Ali baba je stalno hodala nasmijana ko cura
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:00   #7
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Čitajući teme o seksu na prvom spoju, broju seksualnih partnera, problemima u seksu, nedostatka seksa i slično, došao sam do nekih saznanja i sama po sebi nametnula su se pitanja, kada to uopće prestaje? Mislim da se netko na nemasturbirajućoj temi požalio na prestanak erekcije s 40 godina, što mi se čini stvarno nekako rano


Mislim, iz svoje perspektive, ako je tako, ispada da sam 2/3 mogućeg seksualnog staža bacio u vjetar(ako od 15-40 budem seksualno aktivan niti deset godina ).

Pa nekoliko pitanja, može o vašim saznanjima, ili osobnim iskustvima(zanima me neki prosjek, ne ekstremi) Kada muškarci prestaju sa seksom, kada žene? Koji je razlog tome? Nedostatak erekcije, obiteljski problemi, nedostatak fizičke privlačnosti, izostanak želje?

I za kraj, kako to otprilike izgleda? Oni odjednom odluče da se više ne žele patiti s time pa "potpišu" primirje, ili jedno navaljuje, a drugo ne da, ili neki treći razlog Raspišite se
šta ti nisi čuo da je ekipa po staračkim još uvijek prpošna?
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:04   #8
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
MISLIM da se osjetniji pad u libidu kod muškaraca javlja sa 50+, slična je stvar i kod žena po pitanju menopauze, muškarci su sexualno najaktivniji u 20 setima a žene u 30 setima.
Nemoj, počet ću plakat

Mada, mislim da kod seksualno slobodnijih žena menopauza donosi nešto opušteniji seks, jer nema straha od moguće trudnoće(makar onima koje je to brinulo ranije).
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:08   #9
Sve ovisi o genetici, načinu života i brojnim drugim faktorima. Ne vrijedi isto pravilo za sve koliko god se neki tješili da nije tako.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:10   #10
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
šta ti nisi čuo da je ekipa po staračkim još uvijek prpošna?
Kao što rekoh, mislim da je granica vjerojatno puno kasnije nego pretpostavljam(kvragu, kad pogledam 50 godišnjake, pomislim kako jedno drugome mogu biti privlačni, ajd muž i žena još nekako, ali razni udovci i udovice s 60+, fasciniraju me ).


Ajd, ok, žena ako se dotjera i sa 50+ može biti komad, a vama ženama ionako nije bitan izgled, nego emocije
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:15   #11
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, mislim da je granica vjerojatno puno kasnije nego pretpostavljam(kvragu, kad pogledam 50 godišnjake, pomislim kako jedno drugome mogu biti privlačni, ajd muž i žena još nekako, ali razni udovci i udovice s 60+, fasciniraju me ).


Ajd, ok, žena ako se dotjera i sa 50+ može biti komad, a vama ženama ionako nije bitan izgled, nego emocije
Ako i imaš 60+ i seksualni nagon ti je u kurcu na kraju krajeva postoji i za to rješenje. Imaš testosteron depo u ampulama i stvari se poprave dramatično. U 21. stoljeću smo za miloga Boga.

https://www.sharecare.com/health/sex...osts-sex-drive
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:17   #12
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
... Mislim da se netko na nemasturbirajućoj temi požalio na prestanak erekcije s 40 godina, što mi se čini stvarno nekako rano

...
Na toj temi piše sve i svašta što uglavnom nema veze sa stvarnošću.

Ljudi su itekako seksualno aktivni i u 50-tim i 60-tim a i kasnije ako nemaju većih zdravstvenih problema, praktično nema kraja .
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:17   #13
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, mislim da je granica vjerojatno puno kasnije nego pretpostavljam(kvragu, kad pogledam 50 godišnjake, pomislim kako jedno drugome mogu biti privlačni, ajd muž i žena još nekako, ali razni udovci i udovice s 60+, fasciniraju me ).


Ajd, ok, žena ako se dotjera i sa 50+ može biti komad, a vama ženama ionako nije bitan izgled, nego emocije
Izgled je uvijek bitan
I sa 70...
Duh je uvijek mlad. To sto ga tijelo bas ne moze pratiti, druga je stvar.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:28   #14
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Ako i imaš 60+ i seksualni nagon ti je u kurcu na kraju krajeva postoji i za to rješenje. Imaš testosteron depo u ampulama i stvari se poprave dramatično. U 21. stoljeću smo za miloga Boga.

https://www.sharecare.com/health/sex...osts-sex-drive
Da sam ja pitao dokad ljudi mogu trčati maraton, ti bi naveo da smo u 21.stoljeću i da postoje umjetni kukovi, operacija hrskavica, štake. Bez ikakvih pomagala me zanima, ne bi ih svi niti pristali uzimati, niti bi sve žene bile sretne i samopouzdane da znaju da ne mogu podići dragog
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Na toj temi piše sve i svašta što uglavnom nema veze sa stvarnošću.

Ljudi su itekako seksualno aktivni i u 50-tim i 60-tim a i kasnije ako nemaju većih zdravstvenih problema, praktično nema kraja .
Ispravak, ipak je tema o trojcu. LINK na post
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:32   #15
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
MISLIM da se osjetniji pad u libidu kod muškaraca javlja sa 50+, slična je stvar i kod žena po pitanju menopauze, muškarci su sexualno najaktivniji u 20 setima a žene u 30 setima.
Vjerujem da većini ljudi koji imaju realan odnos prema životu godine i ono što one nose ne padaju teško, naime kada ti nije do sexa onda pronađeš neke nove izazove u životu, a kad ti do nečeg nije to ti i ne dostaje mnogo. Kompleksaši koji se plaše nemoći i gubitk snage na bilo kojoj razini kljukaju viagru i pokušavaju parirati mlađim muškarcima.
Da li ti je kao zrelom čovjeku žao što više nisi dijete? Ne, naravno, tako ćeš prihvatiti i stariju dob i sve što snjom život nosi. No vrijedi ona uživaj što možeš jer svako životno razdoblje ima svoje...
__________________
“Nothing happens to anybody which he is not fitted by nature to bare.”
EdWitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:38   #16
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, mislim da je granica vjerojatno puno kasnije nego pretpostavljam(kvragu, kad pogledam 50 godišnjake, pomislim kako jedno drugome mogu biti privlačni, ajd muž i žena još nekako, ali razni udovci i udovice s 60+, fasciniraju me ).


Ajd, ok, žena ako se dotjera i sa 50+ može biti komad, a vama ženama ionako nije bitan izgled, nego emocije
opet se ti raketo zamaraš pustim generalizacijama

prihvatiš godine i ono što one nose.nema magične granice, malo biologija, malo stanje u glavi...
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:46   #17
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
opet se ti raketo zamaraš pustim generalizacijama

prihvatiš godine i ono što one nose.nema magične granice, malo biologija, malo stanje u glavi...
Makar analizirat mogu Besposlen um je đavolje igralište

Nego, kontam ponekad, nisam sa 15, nisam sa 20, nisam s 25, valjda makar neću omanuti 35-40-45(dalje ako i ne bude, znat ću da je do mene i godina)
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:51   #18
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Makar analizirat mogu Besposlen um je đavolje igralište

Nego, kontam ponekad, nisam sa 15, nisam sa 20, nisam s 25, valjda makar neću omanuti 35-40-45(dalje ako i ne bude, znat ću da je do mene i godina)
a možda tad budeš ima pustih prilika kod veselih udovica, al' mašina bude nepouzdana
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:55   #19
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
prestanak erekcije s 40 godina, što mi se čini stvarno nekako rano
ni približno. trust me
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:56   #20
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Moj dida je imao skoro 90 i jos se baba nocu hihotala i vristala.
Nadam se da sam nasljedila bar malo njegovih gena
Biće da je deda bio dobar pizdolizac.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger