Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 12:41   #21
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da, na uzorku iz vlastite okoline. Evo, za jedno 10-ak primjera takvih znam iz vlastite okoline unazad 10 god
svi ljudi u mojoj okolini su šibenčani.

zašto su svi ljudi šibenčani?
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:23   #22
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
svi ljudi u mojoj okolini su šibenčani.

zašto su svi ljudi šibenčani?
joj daj ne kenjaj, cak i u zagrebu se puno bolje gleda na zenske homo/bi eksperimente nego muske, a u ostatku hrvatske da ne govorimo. eventualno u nekim zatucanim hc crkveno nastrojenim sredinama moze i jedno i drugo biti gledano jednako negativno.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:29   #23
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Ne da uči društvo, nego je čista biologija u pitanju. Da li bi ti bio napet muškarac koji ti kaže da su se petorica izredala na njemu?
Mislim da nije biologija u pitanju nego je stvar ovdje najviše kršćanskog kulturnog nasljeđa.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude

Zadnje uređivanje Hazen : 22.11.2015. at 13:41.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:38   #24
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da nije biologija u pitanju nego stvar ovdje najviše kršćanskog kulturnog nasljeđa.
da, ja isto ne bi rekla da to ima veze s biologijom, nego ima veze s društvom.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:40   #25
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
iskreno, meni ne smeta ni jedno ni drugo sve dok mi se ne namece kao nesto sto moram probati. nesto kao religija, jel.
dakle, ne bi nikad predložio partnerici da dovede neku curu i da ih ti onda gledaš?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:15   #26
Nije me stid priznati da me podjednako privlace oba spola. Iskreno nebi nikad mogao biti u vezi sa muskarcem ali mi je sex puno bolji nego sa zenama...
Philip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:34   #27
Quote:
Philip11 kaže: Pogledaj post
Nije me stid priznati da me podjednako privlace oba spola. Iskreno nebi nikad mogao biti u vezi sa muskarcem ali mi je sex puno bolji nego sa zenama...
nesto slicno sam znao cuti i od biseksualnih zena. sto mislis da je razlog za to?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 15:44   #28
Quote:
Philip11 kaže: Pogledaj post
Nije me stid priznati da me podjednako privlace oba spola. Iskreno nebi nikad mogao biti u vezi sa muskarcem ali mi je sex puno bolji nego sa zenama...
na koji način te privlače muškarci?
sladorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 15:49   #29
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Ne da uči društvo, nego je čista biologija u pitanju. Da li bi ti bio napet muškarac koji ti kaže da su se petorica izredala na njemu?
ako me inače fizički i kao osoba privlači taj muškarac, i recimo da sam u vezi s njim, a biseksualan je i jako ga napaljuje da se muškarci redaju na njemu, napaljivalo bi i mene. nema ništa ljepšeg nego vidjeti kako ti partner uživa u nečemu što ga pali. isto bi tako i njega napaljivalo vidjeti me u klinču sa ženom, po istom principu. možda ti je nevjerojatno, ali that's how i roll.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 16:23   #30
Sancchan ima super-zdravi stav. Jedni su slobodniji, drugi su zatvoreniji, nije baš sve za svakoga i to je OK. Cijeli život sam hetero, ali je fora poigrati se s dečkima, samo što to može biti dosta komplicirano.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 16:42   #31
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
dakle, ne bi nikad predložio partnerici da dovede neku curu i da ih ti onda gledaš?
Da znam da ima takve afinitete i da to zeli, tko zna. Jedno je prijedlog, drugo inzistiranje na necemu sto nekome nije napeto.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 17:53   #32
Quote:
Philip11 kaže: Pogledaj post
Nije me stid priznati da me podjednako privlace oba spola. Iskreno nebi nikad mogao biti u vezi sa muskarcem ali mi je sex puno bolji nego sa zenama...

ovo je jako zanimljivo stajalište.
žene s kojima si bio u vezi su to znale? i ako jesu kako su na to reagirale?

apropo teme, mislim da društveno uvjetovane rodne uloge igraju tu najviše ulogu.

osobno mislim da nema ništa napaljivije od partnera koji se ne libi priznati svoje najskrivenije seksualne porive u bilo kojem smjeru. to samo znači da poznaje sebe i zna što ga pali i to koristi, neovisno o mogućoj stigmi društva.
svatko od nas ima svoju mušku i žensku stranu i iskreno čudni su mi oni koji ne istražuju svoje tendencije ili ih se čak boje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:28   #33
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Evidentno zato sto nema kurca. Di je kurac, tu su problemi. Ne moze se primit kurac i samo odsetati.




OT: Ok je sve do dok se ne dođe do izjave da netko nešto mora probati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:49   #34
Talking

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ovo je jako zanimljivo stajalište.
žene s kojima si bio u vezi su to znale? i ako jesu kako su na to reagirale?

apropo teme, mislim da društveno uvjetovane rodne uloge igraju tu najviše ulogu.

osobno mislim da nema ništa napaljivije od partnera koji se ne libi priznati svoje najskrivenije seksualne porive u bilo kojem smjeru. to samo znači da poznaje sebe i zna što ga pali i to koristi, neovisno o mogućoj stigmi društva.
svatko od nas ima svoju mušku i žensku stranu i iskreno čudni su mi oni koji ne istražuju svoje tendencije ili ih se čak boje.
Iskreno nisam im to nikad priznao cak mi je to sto vise uzivam u gej sexu pomoglo jer mi treba jako dugo da svrsim...Tako da moj sex traje oko sat vremena sto je pohvalno jer vecina frajera svrsi nakon par minuta.

Mene cure vise privlace emocionalno(ljubav) a nikad se ne bi mogao zaljubit u frajera. Mada s njima vise uzivam u sex e sad da Li je to zbog dominacije(jer sam pasivan pa kad ga primam vise uzivam jer mi se stimulise prostata pa imam jaci orgazam a I uvijek me vise privlacio kurac��)
Philip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:56   #35
Zapravo, sve više čujem ženska mišljenja da su bi frajeri hot. Još uvijek je to manjina sklonija netradicionalnom načinu razmišljanja, ali tako stvari krenu obično. Nebi me čudilo zapravo da jednom muška biseksualnost postane u trendu čak.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:49   #36
Kada bi to postalo popularno i in kod žena, ne bi bilo druge nego da svaki muškarac prilagodi svoju seksualnu orjentaciju i postane bi. Ionako konzervativci smatraju kako je to stvar izbora
ssoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 10:38   #37
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Sancchan ima super-zdravi stav. Jedni su slobodniji, drugi su zatvoreniji, nije baš sve za svakoga i to je OK. Cijeli život sam hetero, ali je fora poigrati se s dečkima, samo što to može biti dosta komplicirano.
Hetero decki koji povremeno vole da se poigraju sa drugim deckima su generalno big turn on u gej svijetu , mada je tesko reci koliko su oni u stvarnosti strejt a vise bi ali nije ni bitno.

Jedan gej frend je imao susret trece vrste i proveo vikend sa mladim momkom, policajcem, koji je strejt, imao uvijek cure nikada nista drugo nije probao sa deckima. Pod nekim cudnim okolnostima (bili su u stranoj drzavi gdje nikog nisu znali te su otisli skupa vani totalno neplanirano) su proveli tri dana zajedno. Mic po mic dosli su do situacije da su zavrsili skupa . Seks nije bio "prirodan" u smislu da su oba furali neke svoje filmove u mozgu a gej frend mu je kupio kao poklon i uspomenu skupu gumenu vaginu u seks shopu - kako prigodno .

Mislim da su mladje generacije otvorenije i spremnije da eksperimentiraju, granice su se pomakle. Neke stvari koje su do prije 10-20 g. bile tabu su sada prilicno rasirene...

Obzirom da smo mi macho patrijarhalno drustvo normalno je da se muska homoseksualna aktivnost ne tretira isto kao i zenska. Opcenito smo dosta konzervativni po tom pitanju i to ce ostati jos dugo tako - te npr. nitko nece reci da je npr. u tinejdzerskim danima drkao skupa sa best frendom i da su si obostrano drkali, mozda cak i popusili cisto iz znatizelje kao priprema za real deal sa curama... pritisak od negativnog zigosanja je preveliki.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:00   #38
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da nije biologija u pitanju nego je stvar ovdje najviše kršćanskog kulturnog nasljeđa.
Mislim da ipak je. Bilo bi zanimljivo anketu provest, koliki postotak žena bi smatralo privlačnim tipa koji ga voli imat u ustima i dupetu. Uvjeren sam jako mali.

Žene se općenito pale na dominantne alfe lidere, teško je takvog jednog zamisliti s hrenovkom u ustima.
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 13:29   #39
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
gej frend je imao susret trece vrste


ako ga zna primit muški, nije problem ni hrenovka u ustima a tetkice ne volim ni među ženama
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 13:45   #40
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Mislim da ipak je. Bilo bi zanimljivo anketu provest, koliki postotak žena bi smatralo privlačnim tipa koji ga voli imat u ustima i dupetu. Uvjeren sam jako mali.

Žene se općenito pale na dominantne alfe lidere, teško je takvog jednog zamisliti s hrenovkom u ustima.
I ja mislim, ne samo teško ......
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger