Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 23:29   #6001
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nakon 2 tjedna korištenja ovog čuda po 20 min dnevno moram priznat da stvarno djeluje
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=5895

Ne znam ni ja na koju foru ali drugi dan imam muskulfiber kao da sam planinarila a noge su mi značajno tanje

Nakon masaže namažem Vichy celludestock nenadani rezultati su fakat tu
Koji? I di si ga kupila?
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 08:40   #6002
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nakon 2 tjedna korištenja ovog čuda po 20 min dnevno moram priznat da stvarno djeluje
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=5895

Ne znam ni ja na koju foru ali drugi dan imam muskulfiber kao da sam planinarila a noge su mi značajno tanje

Nakon masaže namažem Vichy celludestock nenadani rezultati su fakat tu

aha, jesam ti rekla. predobra stvar
nagovorila sam i frendicu i sad im je najveca hodajuca reklama



neki dan sam gledala film i masirala se i zaboravila da to radim, drugi dan je bilo od muskulfibera, a cijelo vrijeme sam aktivna i vjezbam, taj masazer stvarno dobro "zdrma"

isto kao i eyedetox nakon masaze lagano utrljam neku anticelulitnu kremu, potrosim po 5 min na svaku nogu, lagano je povlacim od tabana do guze i celulita nigdje na vidiku
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 08:49   #6003
I ja sam ga kupila ovaj tjedan pa ćemo vidjeti
Ja za sada nemam nikakvih naznaka muskulfibera sljedeći dan ali nadam se da će barem malo funkcionirati
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 10:08   #6004
neces ni imati muskulfibere ako sa njim polako prelazis po nogama, al ja nemam puno celulita i stacioniran je na nekoliko tocaka tako da masazer drzim dulje vrijeme na jednom mjestu, pa onda pomaknem za 5cm i drzim 10-15 sec, pa opet malo pomaknem.... i tako dok ne prodjem sva kriticna podrucja, onda par minuta "vucem" od koljena prema guzi i nakon toga umasiram neku kremu po cijelim nogama.
tu gdje sam dulje drzala dobim muskulfiber, a ponekad i malu modricu koja prodje za 2 dana. koristim onaj nastavak za dubinsku masazu i masiram na najjace
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 10:42   #6005
znači to stvarno pomaže...ja se masirala onim bodljikavim,al nije niš pomoglo...a nakon kollko se vide prvi rezultati?
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:57   #6006
jel nekom pomogao slim extreme 3d? tj jel ga itko koristio, zanimaju me iskustva
shae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:52   #6007
Je li netko koristio relax & tune? http://www.topshop.com.hr/index.asp?...=NA_osm&ils=33 Kakva su iskustva?
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 19:49   #6008
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
znači to stvarno pomaže...ja se masirala onim bodljikavim,al nije niš pomoglo...a nakon kollko se vide prvi rezultati?
Kojim bodljikavim? Ako pričamo o bodljikavom nastavku sa Nano masažera nije on za celulit već za kičmu a za celulit je onaj okrugli s kuglicm na vrhu
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 21:28   #6009
Talking

Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Kojim bodljikavim? Ako pričamo o bodljikavom nastavku sa Nano masažera nije on za celulit već za kičmu a za celulit je onaj okrugli s kuglicm na vrhu
da,skužila sam...sad ću počet s pravim...nadam se da će biti neki rezultati za 2 tjedna...
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 21:31   #6010
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela Nivein good bye cellulite..malo mi je ispeglao na nogama celulit, a koristim ga 5 dana tek...vec djeluje
jel onaj novi šta se reklamira?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 22:58   #6011
Jel netko probao nakon masaže s nekim anticelulitnim uljem (ja koristim alverde ulje) umotat se u foliju i obući one skroz uske "anticelulitne" hlačice? Meni se čini da solidno djeluje
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 15:56   #6012
Quote:
shae kaže: Pogledaj post
jel nekom pomogao slim extreme 3d? tj jel ga itko koristio, zanimaju me iskustva
Taj crveni Eveline je meni mrak Evo, sad sam na njemu možda nekih tjedan dana i već se vide rezultati. Općenito su mi Eveline jedine kreme koje su mi poslije te slovenske multiaktivne nagrađivane koju više ne mogu naći nešto pozitivno napravile u vezi celića. A još su jeftine.

Meni Afroditine ni cecropia ni cimet nisu djelovale isto kao ni Elancyl.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 20:51   #6013
Quote:
shae kaže: Pogledaj post
jel nekom pomogao slim extreme 3d? tj jel ga itko koristio, zanimaju me iskustva
ja !!! tjedan dana i vise, dvaput dnevno mazem...eeej,,, meni noge i trbuh doslovno gore ( cak sam isla taknut kozu dal je stvarno vruca kad ono nije )

i djeluje. vidljivo.

imala sam i ostale od evelline-a i stvarno sam zadovoljna.
dtuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 20:53   #6014
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Jel netko probao nakon masaže s nekim anticelulitnim uljem (ja koristim alverde ulje) umotat se u foliju i obući one skroz uske "anticelulitne" hlačice? Meni se čini da solidno djeluje
ahaha bas sam danas to probala, namazale se evelline extreme 3d i jos nekom fensi kremom iz ljekarne XD, zamotala folijom i obukla termo flis hlace (sva sreca pa NIJE vani +30)

kad sam skinula sve i takla kozu, aaa glatka
dtuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 22:13   #6015
znači taj eveline stvarno djeluje? ma ja imam osjećaj da se svog celulita neću nikada riješiti...
jel probala neka cura cellulite x od enciana? ja sam na 12 tableti,al nikakvih vidljivih pomaka nema...
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 09:44   #6016
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
jel onaj novi šta se reklamira?
ona sa L-karnitinom...stvano je super
Koza je glatka, mekana a celulit izgladuje.......prezadovoljna sam
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 12:45   #6017
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Afroditina Garcinia 3u1 je prema mojem misljenju, najbolja krema za celulit

bas sam ju na nogama isprobala, kroz tj dana (5dana) opseg mi se smanjio za 2-3 cm
uz to da sam vozila sobni bajk po sat vremena svaku vecer - pa tusiranje - pa mazanje kremom

vjerujem da nitko nece pozaliti ako ju kupi.. to je ova:


A jel vam bolja ta il Pitaya ??
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 10:37   #6018
JA SAM KORISTILA GARCINIU, KOZA MI JE POCRVENILA (KREMA GRIJE) OCAJNO, NIKAD VISE U ZIVOTU TO STAVITI NA SEBE
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 13:11   #6019
Garcinia je jedna od rijetkih jeftinijih krema koja je kod mene imala nekog dugotrajnijeg učinka. Svi Garnier-ovi i Niveini proizvodi 0 bodova. Koliko sam novaca dala na sve moguće Garnierove proizvode i par Niveinih, mogla sam si kupiti nekaj od Somatolina ili Lancoma i riješit se tog celulita.
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 14:13   #6020
Meni uopće ne pocrveni niti ne grije, a stavim je dosta....možda je samo prvi put malo. Čudno....
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.