Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 21:26   #921
Ja jesam narucila od njih ali ja nisam u hrv, ali sam platila nesto sitno(kolko se sjecam)cca 7 eu. Carinit ce te sigurno...
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 16:21   #922
da li netko ima neku preporuku za kucno ciscenje kamenca na zubima?☺
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 19:57   #923
pozdrav, ima li možda netko iskustva sa izbjeljivanjem zubi sa ADVANCED TEETH WHITENING STRIPS?
koliko sam uspjela vidjeti, letimično, svi pišu samo za Crest
zrnka5868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 22:15   #924
a ona olovka za izbjeljivanje sto je sad svi reklamiraju po instagramu? vrijedi ista?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:37   #925
Probala sam Mr Blanc Teeth Whitening Strips 4 komada koja sam dobila u beauty boxu i bila sam zadovoljna, naocigled bijeli zubi. Razmisljam o kupnji novog seta, da li je netko probao i Mr Blanc i Crest pa da moze usporediti?
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 13:31   #926
Curaprox Black is White
one man woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 13:41   #927
Quote:
one man woman kaže: Pogledaj post
Curaprox Black is White
do tell more girl!
ninol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:29   #928
Poprilicno je skupa (200kn), okus je ok, osjetis sitna zrnca ugljena dok cetkas zube, malo je cudno vidjeti crnu pastu po zubima, ali pozitivnih rezultata ima
one man woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:01   #929
Pozdrav ekipa, prelistah nekoliko zadnjih stranica i vidim da se najviše koriste Crest trakice i da ste uglavnom i zadovoljni s njima. Malo surfam netom i nekako mi se na ebayu čine najpovoljnije cijene. Može li netko preporučiti pouzdanog sellera s ok cijenom? Recimo za ono pakovanje od 20 komada?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 09:13   #930
Ja sm kupila onaj Blanx s LED lampicom iz dm-a; koristim ga sad već dva tjedna ali ne mogu sa sigurnošću reći ima li pomaka, meni se čini da ima ali ne onoliko koliko sam očekivala ili onoliko koliko su reklamirali. A uzmimo u obzir da tu pastu i lampu koristim dva puta dnevno (ujutro i navečer) svaki put 5 minuta, a između toga još jednom samo pastu. Isto tako, preporuča se stavljanje paste na plastični dio led lampice, ali meni to nema smisla jer mi taj plastični dio uopće ne dodiruje zube! Ja zato tu pastu nanesem direkt na zube i onda samo stavim lampicu.

No, pišem vam jer imam neku ludu ideju oko toga: nigjde nisam mogla pronaći snagu te LED lampice, ali mislite da bi bilo većih pomaka da stavim pastu i da onda "svjetlucam" s UV lampom za nokte? Logika je sljedeća: uv lampa ima 36W i radi na struju, a ova mala lampica na jednu malu bateriju.
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 10:50   #931
Quote:
limitedbitch kaže: Pogledaj post
Ja sm kupila onaj Blanx s LED lampicom iz dm-a; koristim ga sad već dva tjedna ali ne mogu sa sigurnošću reći ima li pomaka, meni se čini da ima ali ne onoliko koliko sam očekivala ili onoliko koliko su reklamirali. A uzmimo u obzir da tu pastu i lampu koristim dva puta dnevno (ujutro i navečer) svaki put 5 minuta, a između toga još jednom samo pastu. Isto tako, preporuča se stavljanje paste na plastični dio led lampice, ali meni to nema smisla jer mi taj plastični dio uopće ne dodiruje zube! Ja zato tu pastu nanesem direkt na zube i onda samo stavim lampicu.

No, pišem vam jer imam neku ludu ideju oko toga: nigjde nisam mogla pronaći snagu te LED lampice, ali mislite da bi bilo većih pomaka da stavim pastu i da onda "svjetlucam" s UV lampom za nokte? Logika je sljedeća: uv lampa ima 36W i radi na struju, a ova mala lampica na jednu malu bateriju.
Koristim ga i ja već par tjedana, i isto ne vidim neki preveli pomak. Koju nijansicu možda jesu svjetliji, no teško mi je ocjeniti.

Kad sam bila u USA, zubi su mi ludo pobijelili od njihovih običnih pasta za zube, ne sjećam se sada marke, ali znam da sam obično kupovala najjeftinije, i u tih par mjeseci tamo sam došla od žutih do bijelih zubi. Od kad sam se vratila zubi su na staro, a kupujem samo za izbjeljivanje paste, perem i s onim crnim beauproxom, i trudim se, ali ništa konkretno se ne događa
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 10:57   #932
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
da li netko ima neku preporuku za kucno ciscenje kamenca na zubima?☺
To bi i meni trebalo.

Inače, najbolja pasta za izbjeljivanje je meni SPLAT Extreme White. Profi pasta, nije ni tako skupa, oko 50-60 kn je tuba, posvjetljuje (piše) 2,5 nijanse u 4 tjedna. Imaju oni i crnu Blackwwod, ali je ja nisam probala. SPLAT je, inače, puno bolji brand od Curaproxa i radi samo paste za zube i to vrhunske od prirodnih sastojaka. Pazite s ovima jeftinima od 20-30 kn, one su pune abraziva i uništit ćete si caklinu.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:37   #933
Ja isključivo koristim Elmex paste jer sam čula samo pozitivne kritike za njih..mislim da je 30tak kn cijena..kak misliš da ću si uništit caklinu?? Sad me strah..a koju drugu bi mogla koristit, ovu Elemx volim jer piše da je karijes protekcija
Lilias is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 08:14   #934
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Kad sam bila u USA, zubi su mi ludo pobijelili od njihovih običnih pasta za zube, ne sjećam se sada marke, ali znam da sam obično kupovala najjeftinije, i u tih par mjeseci tamo sam došla od žutih do bijelih zubi. Od kad sam se vratila zubi su na staro, a kupujem samo za izbjeljivanje paste, perem i s onim crnim beauproxom, i trudim se, ali ništa konkretno se ne događa
To je zbog njihove vode, manje od paste za zube.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 08:56   #935
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
To je zbog njihove vode, manje od paste za zube.
Zašto? I pila sam većinom flaširanu, šta je u njoj??
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:55   #936
Ima li na kraju nešto u našim drogerijama/ljekarnama što učinkovito izbjeljuje zube?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:59   #937
Soda bikarbona + malo kokosovog ulja = super bijeli zubi
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:26   #938
Gdje se kod nas može kupiti Curaprox Black is White ili ta Splat Extreme pasta?
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:29   #939
Ja sam si kupila aktivni ugljen u apoteci i zdrobila ga. Presula sam ga u posudicu i sad ribam.
To mi se cini kao jeftinija alternativa tim crnim pastama.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:45   #940
Quote:
Austra kaže: Pogledaj post
Soda bikarbona + malo kokosovog ulja = super bijeli zubi
hvalaa! Koliko to držiš na zubima prije ispiranja? I koliko često to radiš?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.