Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2010., 09:53   #1
Red face On je stalno napaljen

ja cu lepo da poludim.. dosla sam do toga da je poceo da me odbija. pa odradim taj seks jer faking treba se seksati.. sto naravno znaci da bude sranje..

i da pricali smo o tome, i da, razume me, i da, promenice to (naravno nista od promene). a ja se osecam ko miranda u seksi gradu kad je ono rekla stivu I CAN'T HAVE THAT MUCH SEX, I HAVE BRAINS!!!

(that much, to je bar jednom dnevno a radije dva tri ili vise. a jebate, umorna sam nekad, nekad mi se stvarno ne da. a onda on navali, i treba da ga odbijem ne jednom vec cetiri puta a do cetvrtog puta mrzim i sebe i njega i ceo svet i ode sve u kurac.. frustracija!)

i stvarno, sad sam dosla do toga da kad on krene oko mene, ko hobotnica neka, samo si mislim "vidi ga opet se digo.. fuj"

a najsmesnije od svega je sto sam u prethodnim vezama uvek ja bila the horny one.. nikad dosta.. a vidi me sad.. uzas!! jos uzasnije je sto mi je ovo prva zaista funkcionalna veza (u moje 33 godine). i napet mi je, i volim da se mazim s njim, ali brate ne mogu stalno.. humpity hump..

i dobar je seks s njim, nije najbolji koji sam imala u zivotu, ali ono, 8 od 10..

a mislila sam da je to mozda zato sto se stvarno slazemo i funkcionisemo.. pa ga mozda vidim kao fakin oca moje dece ili tako nesto.. a moji roditelji su prilicno disfunkcionalan par pa mi tu neka podsvest sjebava koncepciju.. ali i ako je to tacno, sta da radim kako to da promenim..

mislim, bilo sta da promenim.. ili da vratim svoj libido na normalne razine, ili da se on malo smiri.. godinu dana smo u vezi, zivimo zajedno od pre mesec dana.. spavali smo odvojeno jedno tri puta do sada ko creva smo neka.. ali zabavno je pa se ne bunim mnogo mada sam inace naviknuta na samocu..

eto, svi simptomi, upomoc..

(sori na dugom postu i sori ako nekom smeta ekavica.. sta da radim, normalni forum na ekavici ne postoji na svetu )
mali slon is offline  
Old 15.07.2010., 10:10   #2
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
i da pricali smo o tome, i da, razume me, i da, promenice to (naravno nista od promene). a ja se osecam ko miranda u seksi gradu kad je ono rekla stivu I CAN'T HAVE THAT MUCH SEX, I HAVE BRAINS!!!
ima nas jos takvih

još kako je ovaj toplotni udar prosto bježim iz njegovog vidokruga
denni is offline  
Old 15.07.2010., 10:19   #3
Pa ne znam sta bih ti rekla, ja imam isto takvog ali mi ne zivimo skupa pa ga ne stignem toliko puta odbiti
A i relativno nam je friska veza pa smo jos uvek oboje napaljeni.
Ne kazem da ce mi se to dogoditi ali, zapravo smo u jako slicnoj situaciji (osim ovoga s roditeljiima) i ne mogu ne pomisliti......
Nekako sumnjam da se libido uopce moze popeti kod zene na tu kolicinu na duzi rok.
Ako on ne moze to da shvati onda je to malkoc problematicno, jer zamisli kad dodju i djeca. Jedino vreme kad sam ja imala pauzu je dok sam bila bolesna ali to nije rjesenje. pretpostavljam da si vec razgovarala sa njim ali jednostavno razgovor je jedino sto mi pada na pamet.
Mozda ti ni nisam pomogla. zapravo si ti mene navela da razmisljam o tome. Ali zapravo moje udate prijateljice sve imaju taj problem. Mozda rešenja nema.

P.S. ne moras se izvinjavati zbog ekavice. nisu ovi ljudi zato ovdje
__________________
Jedino čisto čulo je dodir njegove i moje ruke. Sve ostalo uopšte nisu čula.
SamanthaJones is offline  
Old 15.07.2010., 10:24   #4
Nisam te razumjela da li se tako ponasa od kad zivite zajedno ili je to i prije bilo tako? Mozda se samo silno raduje sto ste pod istim krovom, sto imate priliku da ste uvijek zajedno i kad se pozelite maziti da je to dostupno odmah? Jesi probala pricati sa njim? Mozes to malo okrenuti i na salu, u smislu, dragi, ipak ja imam godinica da te mogu pratiti u tvojoj kondiciji i libidu? A mozda i on prolazi neku krizu srednjih godina, pa mu je to nacin da se i dalje osjeca jednako pozeljno kao i prije 10 godina?
Ja ti jedino mogu savjetovati da popricas sa njim, da mu objasnis da ga volis, da ti je napet i sve ostalo, ali da jednostavno vise tezis kvalitetu nego kvantitetu, da uz ovu vrucinu, posao i sve ostale obaveze ne mozes da ispratis taj tempo. A u svakoj vezi ima tih uspona i padova libida. Recimo moj dragi sad ne moze skinuti ruke sa mene, da mi se cak izvinjava zbog toga, a na pocetku godine sam pomisljala da ga silujem, koliko dugo se nista nije desavalo (opravdano, ali bila sam ga zeljna do bola).
A sto se tice roditelja, neka ti oni ne budu neki primjer, jer ipak su to bila neka druga vremena i neka druga pravila. Ja da sam gledala svoje i dalje bi bila nevina i cuvala se za brak, a u braku bi mi seks bio iskljucivo nuzno zlo. Neka hvala
I ne moras se izvinjavati zbog ekavice, jer to je tvoj dijalekt, kao sto je i ijekavica. Da nisi naglasila ja ne bi ni primjetila, jer mi je bilo bitnije da procitam u cemu je problem.
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Old 15.07.2010., 10:38   #5
Quote:
dorothea kaže: Pogledaj post

Ja ti jedino mogu savjetovati da popricas sa njim, da mu objasnis da ga volis, da ti je napet i sve ostalo, ali da jednostavno vise tezis kvalitetu nego kvantitetu, da uz ovu vrucinu, posao i sve ostale obaveze ne mozes da ispratis taj tempo.
bojim se razgovor ništa tu ne može bitno promijeniti..

čovjeku se sexa, napaljen je, diže mu se... i da, možeš ti njega odbiti na što ljepši način.. ali samim tim njemu neće automatski opasti potreba za sexom.. može je privremeno 'prigušiti' ... ali , nije to to..

nego nek baci koji put drkicu
denni is offline  
Old 15.07.2010., 10:41   #6
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
ja cu lepo da poludim.. dosla sam do toga da je poceo da me odbija. pa odradim taj seks jer faking treba se seksati.. sto naravno znaci da bude sranje..
On tebe odbija, a ti nećeš, ne kužim?

Quote:
i da pricali smo o tome, i da, razume me, i da, promenice to (naravno nista od promene). a ja se osecam ko miranda u seksi gradu kad je ono rekla stivu I CAN'T HAVE THAT MUCH SEX, I HAVE BRAINS!!!

(that much, to je bar jednom dnevno a radije dva tri ili vise. a jebate, umorna sam nekad, nekad mi se stvarno ne da. a onda on navali, i treba da ga odbijem ne jednom vec cetiri puta a do cetvrtog puta mrzim i sebe i njega i ceo svet i ode sve u kurac.. frustracija!)
Bojim se da neće ići na bolje, ili se slažete u tome ili ne.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Old 15.07.2010., 10:48   #7
Quote:
Pantelija kaže: Pogledaj post
On tebe odbija, a ti nećeš, ne kužim?
Htjela je reći da joj je postao odbojan.


Mislim da bi se momak trebao malo sredit. Pa nećeš se silit na seks samo da se on ne bi naljutio. Znam da ja ne bih bila sretna u takvom odnosu. Pričali ste, ali pričajte opet. Ozbiljno. Dok ne shvati. Ako se ne možete složiti oko toga, nećete još dugo zajedno.
dainty is offline  
Old 15.07.2010., 10:51   #8
A koliko često bi ti?
chocolatecookie is offline  
Old 15.07.2010., 10:52   #9
sa čim ga hraniš?

da li je takav otpočetka vaše veze il je taj neobuzdan nabujali libido najnovija pojava?
vidim svi predlažu razgovor, a možda ni posjet liječniku/psihoterapeutu ne bi bio na odmet....jer neki od prepisanih anksiolitika mogu umanjiti tu akutnu neizdrživu želju za seksom.
scarletlemur is offline  
Old 15.07.2010., 10:53   #10
Daj njegov broj ionako vam to neće ić, vidit ćeš
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 15.07.2010., 10:53   #11
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
ja cu lepo da poludim..
Pa poludi bejbe, mislim da bi to moglo biti riješenje tvojih problema
oki_doki is offline  
Old 15.07.2010., 10:54   #12
a da probas obrnutom taktikom? jebi ga dok ne moli za milost? tako par dana za redom pa ce on doci pisati na forum.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 15.07.2010., 10:58   #13
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
možda ni posjet liječniku/psihoterapeutu ne bi bio na odmet....jer neki od prepisanih anksiolitika mogu umanjiti tu akutnu neizdrživu želju za seksom.
Meni se jebe bar jednom dnevno. Misliš li da bih i ja trebala piti anksiolitike?
chocolatecookie is offline  
Old 15.07.2010., 11:11   #14
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
jos uzasnije je sto mi je ovo prva zaista funkcionalna veza (u moje 33 godine)
Kakva je to funkcionalna veza u kojoj se on hoće stalno ševiti a ti od toga ludiš? To je sve samo ne funkcionalno. Jebeš vezu u kojoj se samo jebe, ako me shvaćaš

Kakve su tek onda bile ostale ako je ovo prva funkcionalna
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 15.07.2010., 11:14   #15
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni se jebe bar jednom dnevno. Misliš li da bih i ja trebala piti anksiolitike?
zbog seksa ne...možda zbog...razdražljivosti
ili da smanjiš s čoksom...pa će se i hiperaktivnost stišat
scarletlemur is offline  
Old 15.07.2010., 11:16   #16
da ne kvotam sve: mozda ja to preozbiljno shvatam posto je izgleda cesta situacija.. ali nije mi se ranije desavalo.. a i nisam iz tog filma gde muskarci stalno hoce, a zene "daju" ili "ne daju".. ja uzimam tj ranije je bilo tako

a inace njemu izgleda ne smeta to sto ga ja odbijem 4 puta zaredom.. ja popizdim, njemu nista.. kul

da drkica je resenje, kontam i ja, ali on ne drka dok ne bude kriticno (denni ti me skroz razumes)

i da, imali smo faze kad on kaze "ne mogu vise".. znaci tri puta zaredom je njemu dovoljno.. eksperimentalno potvrdjeno

ma mi prakticki zivimo zajedno od kad smo se "uvezili".. kazem tri puta smo spavali odvojeno.. to sto sad moje knjige i cipele zive s nama nije promenilo nista.

prvih meseci veze smo oboje bili kao kunici.. al njemu i dalje medeni mesec a mene je nekako proslo.

a jeste funkcionalna veza, osim tog problema koji imamo poslednjih par meseci, inace se lako dogovaramo oko svega, lepo i zabavno nam je zajedno, imamo ista interesovanja i razumemo jedno drugo.

ju kakvi anksiolitici on drmne koji valijumcic zbog posla i zbog ludih roditelja ponekad, kud jos i zbog mene

cookie, ne znam koliko cesto, nema pravila.. nekad bih ja pet puta dnevno a nekad jednom nedeljno to su mozda hormoni, ko ce ga znati.. ali to sto je on stalno "za" meni smanjuje zelju.. ja seks preozbiljno shvatam da bih razmisljala u stilu "ako bude - super, ako ne - nema veze"

edit: i da, to sto su mi vremenske odrednice malo maglovite (prvih par meseci, poslednjih par meseci) to znaci da je problem postao intenzivniji u poslednje vreme, desavalo se i ranije, nemam pojma. i to je zapravo samo moj problem, on izgleda nema problem

Zadnje uređivanje mali slon : 15.07.2010. at 11:26. Reason: pojasnjenje
mali slon is offline  
Old 15.07.2010., 11:22   #17
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
a jeste funkcionalna veza, osim tog problema koji imamo poslednjih par meseci, inace se lako dogovaramo oko svega, lepo i zabavno nam je zajedno, imamo ista interesovanja i razumemo jedno drugo.
Nakon ovakve teme bogme nemate ista interesovanja i ne razumete se
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 15.07.2010., 11:26   #18
haha...nekad si ti pilala sad tebe netko pila....život je jeben..na ikavici i ekavici
__________________
let's go iđemo
kingsize is offline  
Old 15.07.2010., 11:27   #19
Quote:
kingsize kaže: Pogledaj post
haha...nekad si ti pilala sad tebe netko pila....život je jeben..na ikavici i ekavici
momak pre ovog je bio frigidan i nefunkcionalan.. ovo mi je bozja kazna
mali slon is offline  
Old 15.07.2010., 11:30   #20
A da mu pomogneš da nađe još koju curu?

Manje će tebe napadati.
Poduzetnik is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger