Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 18:53   #81
ja poslala jedan paketic davno i danas saljem opet

neznam gdje bi drugdje pitala ali dali neko zna za tako neku kucu ili nesto slicno u rijeci ili u blizini? pa da mogu i sama odnijet a ne slat postom
jedino nisam sklona crvenom krizu nego ako je bas neka ustanova gdje su djeca i mladi a da primaju takvu vrstu donacija
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:22   #82
frendica i ja smo odnjele neke stvari pa smo pitali kaj im najviše treba - ono osnovno (šamponi, ulošci isl.) dobivaju, no trebaju im dezedorani (jer to baš ne dobivaju pa moraju zapisati tko je kada dobio), šmika (puderi, maskare, sjenila, gelovi...), parfemi (zadovoljni su i sa uzorcima parfemčića). Ima i nekoliko dječaka pa aftershave bi im dobro doašo i dezići za njih
jako je draga osoba koja je zaprimila stvari, vjerujem da je otišlo u dobre ruke!
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 14:41   #83
mene zanima da li je kuća i dalje na istoj adresi: Nijemčanska 14, Zagreb?
jer sam pripremila paket i u ponedjeljak saljem postom...
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:11   #84
Je, na istoj je adresi
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:37   #85
ne tiče se kozmetike, ali se tiče ove akcije - djeci su jako potrebni i bonovi za mobitel. meni, koja nisam iz zagreba, a imam volju darovati nešto toj djeci, je puno draže kupiti im bon nego da isto toliko platim pošti poštarinu za paket.
Mirela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 17:59   #86
ja sam slala pred par mjeseci i nedavno sam dopila pisamce kojim mi se zahvaljuju bas sam se ugodno iznenadila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:17   #87
Što mislite jeli im treba monitor? Imam jedan od 17'', radi savršeno, ali nam više ne treba...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:14   #88
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja sam slala pred par mjeseci i nedavno sam dopila pisamce kojim mi se zahvaljuju bas sam se ugodno iznenadila
i ja isto komad papira koji te stvarno usreći i potakne da skupiš toga još jer da su to preprodali sigurno ti ne bi slali zahvalu doma
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 02:14   #89
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Što mislite jeli im treba monitor? Imam jedan od 17'', radi savršeno, ali nam više ne treba...
mozda bi bilo najbolje da ih nazoves i pitas iako ja vjerujem da bi im to sigurno isto dobro doslo
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:51   #90
Thnx
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 14:20   #91
Cure, ovo sam našla na fejsu preko jedne frendice pa stavljam ovdje - isto je riječ o kući za zbrinjavanje djece bez odgovarajuće roditeljske skrbi, ovo su njihovi podaci:

Kuća ''Sv. Franje'',
Augusta Šenoe 52
10360 Sesvete
tel. 01/2044-010


A evo i pismo s fejsa:

*Poštovani gosp. Crnić,*

prema našem dogovoru šaljem Vam popis stalnih potrepština u našoj Kući te, ovisno o tome što prikupljate, neke osnovne informacije o dobi djece i njihovim trenutnim potrebama u odjeći i obući.

Naime u našoj Kući su smještena djeca u dobi od 4 do 19 godina, 16 dječaka i 12 djevojčica i to se većinom radi o školarcima.

Veliki dječaci imaju potrebu za 20-tak bokserica i potkošulja veličina od S do XXL.

Trenutno u odjeći imamo velik nedostatak hlača za jednu sedmogodišnju djevojčicu konfekcijskog broja 12/14 zbog nesrazmjera veličine i visine pa ukoliko neki od donatora imaju traperice, donje trenirke i dr. te veličine što im više ne treba bili bismo zahvalni.

U prilogu Vam šaljemo i popis sve djece i konfekcijskih brojeva ukoliko imate djecu koja su prerasla te brojeve, a pitate se da li bi koristilo našoj djeci.

Zahvalni smo na Vašem angažmanu, nadamo se daljnjoj suradnji.

*Srdačan pozdrav,*

*djeca i djelatnici Kuće ''Sv.Franje''*



A evo i što im sve treba, te koliko godina imaju djeca i konfekcijski broj i broj obuće:




Ja ću ih nazvati sad koji dan, pa eto, ako ima netko zainteresiran mogli bismo nešto i za njih sakupiti.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:29   #92
Može pitanje, malo mi je bed ali dobro. Naime, htjela bih pokloniti nešto navedenim ustanovama, a među tim stvarčicama imam i par koje su probane 1x (swatchano sjenilo i rumenilo), jedna kremica 3x (ali je ima zbilja puno, 98%). E sad, ne znam da li je to ok isto zapakirati ili da šaljem isključivo novo?
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:58   #93
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Thnx
jesi odnijela monitor na kraju? jel lcd ili "starinski"?
ja imam "starinski" radi ali danas su monitori vec tako jeftini da taj nikome ne treba
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:16   #94
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Može pitanje, malo mi je bed ali dobro. Naime, htjela bih pokloniti nešto navedenim ustanovama, a među tim stvarčicama imam i par koje su probane 1x (swatchano sjenilo i rumenilo), jedna kremica 3x (ali je ima zbilja puno, 98%). E sad, ne znam da li je to ok isto zapakirati ili da šaljem isključivo novo?
Rekle su cure da to neće biti problem

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jesi odnijela monitor na kraju? jel lcd ili "starinski"?
ja imam "starinski" radi ali danas su monitori vec tako jeftini da taj nikome ne treba
Lcd je monitor... I MM ga je koristio kao dodatni monitor (radi inače na dva monitora...) a kako je kupio novi, ovaj nam više ne treba...

Nisam još odnijela, slijedeći ćemo tjedan, robu još sortiram




Btw, meni su Sesvete dosta daleko i ne znam kako bi do njih stigla

I iskreno se nadam da su i domovi povezani pa da oni neke stvari proslijeđuju od doma do doma...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:47   #95
Hvala na odgovoru! Idući tjedan kolegica i ja nosimo par paketića kozmetike i nešto školskog pribora.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 00:13   #96
U Sesvete ili na Trešnjevku?


Imam i ja jedno pitanjce... Mužu sam nedavno kupila 2 para bokserica i odmah ih uvalila u mašinu i oprala... I tek onda sam vidjela da sam kupila 2 broja prevlike
To nije ni probano nit nošeno, ali meni nekako bed ih staviti u paketić obzirom da nisu više u originalnom pakiranju i jer su oprane

Što kažete?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 19:52   #97
Na Trešnjevku ćemo ići.
I mislim da zbilja nije bed s boksericama, mislim samo su oprane.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 22:02   #98
Da napišem na njima, samo su oprane?

Šalim se, vidi se da su nove...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 02:37   #99
A kome ti šalješ?
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 23:20   #100
Ako želite i skupite veću količinu odjeće za dom u Vugrovcu ( to je ovaj iz Elektrinog posta ) mogu pokupiti stvari i vas u gradu i odvesti vas, to je blizu mene

Ja bih isto nešto kozmetike i odjeće odnijela, nisam dugo.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.