Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2015., 20:40   #21
Ja kupila tonik,na prvu je ok, micelarne nije bilo,prodana valjda jer je prazna polica a tonik sam uzela predzadnji.
Sve u svemu, sigurno ce bit dobar
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 16:38   #22
i ja sam uzela tonik ali ga neću koristiti dok ne prođe pms, da vidim hoće onda izazvati išta na koži, ovako ne znam što je nastalo od ciklusa a što od novih proizvoda

sviđa mi se ambalaža njihovih proizvoda
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 16:45   #23
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Uzela sam dnevnu kremu, micelarnu i mlijeko za čišćenje lica...za sad sam isprobala samo mlijeko i stvarno je ok, ima blagi miris i skida mi šminku bez problema, a količina (500 ml) je stvarno ogromna
Koju si kremu uzela? I daj please napiši dojmove kad ju budeš krenula koristiti...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 16:56   #24
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Koju si kremu uzela? I daj please napiši dojmove kad ju budeš krenula koristiti...
Q10. Naravno, javim dojmove
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 18:44   #25
Ja sam kupila micelarnu, tonik i gel za čišćenje lica. Samo sam gel isprobala i dobar je zasad, dobro čisti i dobro skida šminku, jedino malo ostane oko očiju. I ne isušuje i miris je dosta blag. A ni mene kreme baš nisu zainteresirale zbog sastojaka.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 20:19   #26
Vidim na njihovoj facebook stranici da imaju liniju za tijelo,jel netko vidio proizvode u ducanima?
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 00:44   #27
Vidjela sam na stranici more gelova za tuširanje, šampona i svega
Nadam se da će bar dio toga doći kod nas (vidjela na recenziji da će u dm doći oko 40 artikala)
Sutra je promocija u Mallu pa idem pitat testere. I kupit tonik i gel
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:56   #28
Evo da javim dojmove nakon 10ak dana korištenja micelarne.

Uzela sam ju prvenstveno zbog recenzija koje sam čitala gdje su ju uspoređivali s Bioderma Sensibio micelarnom. Mogu se s tim složiti, slične su po svemu osim što, kao što je crvenkapica5 već napisala, Byphasse ostavlja lagano ljepljiv trag. Mene ne smeta jer uvijek nakon micelarne umivam lice.

Razlika u cijeni je drastična pa vjerujem da ćemo se drugo družiti

Od krema me zainteresirala ona s C vitaminom ali sam odustala zbog ambalaže :/
Graceless is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 19:57   #29
Stižu proizvodi za tijelo sljedeći tjedan :klap:
pročitala danas na jednom blogu što je stiglo i cijene koje su super povoljne. Gel za tuširanje 500 ml 19,90 kn, losioni za tijelo 24,90 kn isto 500 ml
Ima i dezića, anticelulitnih stvari, krema za ruke i tak. Prvo ću probati gelove i to onaj sa ružom i pamukom a jako me privlači hranjivo mlijeko za tijelo sa bademovim uljem.
__________________
Varaždin
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 20:10   #30
Super,jedva cekam,posebno se veselim dezićima,nadam se da ce biti makar jedan bez alu.soli
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 20:06   #31


Byphasse Make-up remover wipes.. znaci kriminalne su!!!
Cijena je 18kn za 40 komada, miris je predivan, meni mirisi po jorgovanima i miris se dugo zadrzava na licu, ali za ciscenje sminke su uzasne. Jedna strana je mekana, a druga skroz glatka (zapravo neupotrebljiva, ali jako mokra). Ova "hrapava" strana zapinje po licu i maramica klizi iz ruke, bas sam se namucila dok sam skinula sminku. Nakon 2,3 prelaza preko lica taj mekani dio maramice se pocinje "odljepljivati i stvaraju se kao od blazinice mucice i sve mi se zapetljalo u trepavicama. Maskaru ne skida, makeup isto ne bas. Presla sam s micelarnom jos jednom i bas je dosta ostalo na blazinici. Za mene cisti promasaj.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 20:57   #32
Bi li njihov tonik odgovarao jaaaako masnoj, tankoj i osjetljivoj, aknastoj koži? Uz to što je masno, lice mi je i poprilično dehidrirano od svih isušujućih proizvoda za akne pa sam mislila možda probati ovaj tonik za malo osvježenja i sprječavanja zatezanja nakon umivanja...
Aveneova termalna mi je pri kraju pa sam ju (s obzirom na cijenu i količinu) mislila možda pokušati zamijeniti ovim tonikom...
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 21:12   #33
Bi! Nisam jako aknasta, sklona čvimbama da, masna s dehidriranim područjima i meni je super.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 21:57   #34
Joj jako su me privlačile maramice, em cijena, em parkiranje em što mi je ostalo kaj sam probala, iznenađujuće dobro. Sad preskačem!

Sent from my trusty Samsung S5 using Tapatalk
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 22:09   #35
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Joj jako su me privlačile maramice, em cijena, em parkiranje em što mi je ostalo kaj sam probala, iznenađujuće dobro. Sad preskačem!

Sent from my trusty Samsung S5 using Tapatalk
i nemoj, ima puno boljih, a jeftinijih. ja koristim becutan vlazne maramice za skidanje sminke i meni su stvarno odlicne. ja ne znam jel samo meni ne pasu, ali sam se bas razljutila jucer kad sam ih krenula korisiti jer su grozne.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 06:13   #36
Quote:
Leonharda kaže: Pogledaj post
Stižu proizvodi za tijelo sljedeći tjedan :klap:
pročitala danas na jednom blogu što je stiglo i cijene koje su super povoljne. Gel za tuširanje 500 ml 19,90 kn, losioni za tijelo 24,90 kn isto 500 ml
Ima i dezića, anticelulitnih stvari, krema za ruke i tak. Prvo ću probati gelove i to onaj sa ružom i pamukom a jako me privlači hranjivo mlijeko za tijelo sa bademovim uljem.
e ovo ćemo probati

http://eyedetoxx.blogspot.com/2015/0...za-tijelo.html
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 08:07   #37
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jedva čekam probati ovo hranjivo mlijeko za tijelo s bademovim uljem
izgleda obećavajuće

kad će više stići
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 09:55   #38
Quote:
dalcosters kaže: Pogledaj post
jedva čekam probati ovo hranjivo mlijeko za tijelo s bademovim uljem
izgleda obećavajuće

kad će više stići
ja bi probala losion za tuširanje s cvijetom pamuka, gel za tuširanje ylang i gel za tuširanje sa organskim arganovim uljem, hranjivo mlijeko za tijelo sa bademovim uljem za jako suhu kožu i kremu za ruke
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 09:58   #39
Cim je polulitarski/litarski proizvod, to je za mene
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 10:34   #40
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja bi probala losion za tuširanje s cvijetom pamuka, gel za tuširanje ylang i gel za tuširanje sa organskim arganovim uljem, hranjivo mlijeko za tijelo sa bademovim uljem za jako suhu kožu i kremu za ruke
ma ubacit ću si i ja ovaj pamuk za tuširanje i onaj rozi me privlači ali ovo mlijeko mi se čini pun pogodak :klap:


Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Cim je polulitarski/litarski proizvod, to je za mene
viš, viš, meni baš nije + to što su velika pakiranja jer sam izdresirana da u maloj boci dolazi sve što je šik, ali recenzije na prvu su predobre da bi ovo propustila

micelarnu aposlutno moram probat, jer sam bacila bio bazinu nakon što sam je potrošila više od pola....ja sam za neke stvari ko tovar...gulim po toj biobazinoj a peče me po faci.... i jučer sam je prolila u umivaonik jer mi je dozdipila

sad imam opravdanje za ovu micelarnu od pola litre
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.