Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2004., 10:00   #1
Piercing

Zanima me dali ima netko od vas ima piercing na jeziku,ja ga planiram vec dulje vrijeme al svatko koga upoznam i tko ima spircan jezik mi govori drugu pricu.

Npr od sestre decko mi je rekao da ga nista nije boljelo nego je malo peklo,da je normalno jeo 2 dana poslije...

Drugi frend mi je rekao da ga je uzasno boljelo da nije mogao gutat,pricat par dana,da nije pusio 3 mjeseca....

jel znate mozda dal mogu dobit neku inekciju pa da manje boli?????
ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:05   #2
boli prvih par dana.
vecina ljudi ne dobije nikakvu infekciju.
jebo, ima ljudi koji uho nateče nakon sta ga probuše, pa nije ni cudo da ima onih kojima jezik reagira otečenjem.

ajde u Tattoo shop u tkalcicevoj.znam par ljudi koji su to tamo radili i svi su eto zivi i zdravi.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:13   #3
ja sam cula suprotno,vecina ih nije zadovoljna tkalcom.dvije frendice su imale sranja s njima.ja cu u tatoo u tratinsku,ako cu ici!!!!a problem je jos sto nisam punoljetna al cu bit sada uskoro pa se mozda prosvercam!!!!
ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:18   #4
Svaka žena koja je svjesna tvojeg trkeljanja trebala bi si staviti piercing na jezičinu. Čak štoviše, Ministarstvo očuvanja prirode i živaca trebalo bi subvencionirati piercing na jeziku kod žena. Vjerujem da bi se time smanjilo nasilje nad ženama. Ustvari, nasilje nad muškarcima.

Najbolje je rođandanski poklon svakom muškarcu piercing na jeziku žene.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:47   #5
Quote:
walter kaže:
Svaka žena koja je svjesna tvojeg trkeljanja trebala bi si staviti piercing na jezičinu. Čak štoviše, Ministarstvo očuvanja prirode i živaca trebalo bi subvencionirati piercing na jeziku kod žena. Vjerujem da bi se time smanjilo nasilje nad ženama. Ustvari, nasilje nad muškarcima.

Najbolje je rođandanski poklon svakom muškarcu piercing na jeziku žene.
Sa ugrađenim katancem.
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 11:50   #6
Quote:
walter kaže:
Svaka žena koja je svjesna tvojeg trkeljanja trebala bi si staviti piercing na jezičinu. Čak štoviše, Ministarstvo očuvanja prirode i živaca trebalo bi subvencionirati piercing na jeziku kod žena. Vjerujem da bi se time smanjilo nasilje nad ženama. Ustvari, nasilje nad muškarcima.

Najbolje je rođandanski poklon svakom muškarcu piercing na jeziku žene.

ne zahebavaj mi sestru

draga moja, mozesh samo sanjat o busenju jezika
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:30   #7
Većina onih koje ja poznajem nije imala većih problema sa piercingom, nekima je malo duže jezik bio otečen, ali max 3 tjedna..u to vrijeme nije baš lako išta jesti, malo teže pričaš ali to brzo prođe.
Samo je jedna frendica imala malih frka sa zubima jer je rekla da si jako često dok jede zna zagristi pierc pa su joj dva zuba malo napukla.Svakako bi prije piercanja preporučila posjet zubaru.
Prije cca 2 mj si je jedna frendica išla staviti pierc pa je pozvala cijelu ekipu da joj dođe pružiti podrški, bilo nas je 7/8, dva su fotkala cijelo vrijeme, bilo je baš zabavno
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:36   #8
Ne znam kako u Hrvatskoj ali u Njemackoj i Engleskoj inekcije za utrnjivanje jezika su ukinuli, prestali davati jer je bilo dosta slucajeva gdje su se ljudi poceli gusit radi opustenja jezicnih misica.
Inace bol u prosijeku traje oko tjedan dana i preporucuje se jesti samo juhu i mekaniju hranu.
A da li boli, to zavisi o osobi, svatko je razlicit po tom pogledu.
BTW puno, puno leda poslije...
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:39   #9
I da , prvih nekoliko dana ti je zabranjeno ljubljenje i oralni sex ..lizati možeš samo puno sladoleda
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:41   #10
Dobro je staviti na jezik Durex Endurance, tako nešto, to je kondom koji umrtvljuje stanice, možeš jebat s njim do četiri sata (vikendom, kad nema ništa na teve)...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:43   #11
Quote:
walter kaže:
Dobro je staviti na jezik Durex Endurance, tako nešto, to je kondom koji umrtvljuje stanice, možeš jebat s njim do četiri sata (vikendom, kad nema ništa na teve)...
Mudro Walter, mudro
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:46   #12
ifka,

spirsaj si usne na tri, četri mjesta tako da su ti donja i gornja usna spojene
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:50   #13
Quote:
Mljacko kaže:
ifka,

spirsaj si usne na tri, četri mjesta tako da su ti donja i gornja usna spojene
to mi se bas ne cini nesto....ne hvala
ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:53   #14
Quote:
ifka kaže:
to mi se bas ne cini nesto....ne hvala
Ti si maloljetna, ne? Jel trebaš piercing nečeg drugog?

Da te čika leb pirsne...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:53   #15
Quote:
ifka kaže:
to mi se bas ne cini nesto....ne hvala
Kako ne? Em je lijepo em je korisno...
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 13:01   #16
Pirsnimo zajedno u vanzemaljskoj ekstazi, oh, ah, uh! Ju! Nek se naši strahovi raspirsnu i svrše negdje na groblju strahovlja, zajedno s tvojom mladošću...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 14:11   #17
Ja isto razmišljam već duže vrijeme da si spircam jezik, imam probušen pupak i brdavicu, ali bi htjela i jezik, ali me strah ne viđeno, jer osobno znam za curu koja je imala aritmički poremećaj otkucaja srca, zato jer joj se prilikom pircanja stvorijo tromb. Tako su mi to objasnili...... A kad ga je skinula sve joj je prošlo.
Dakle pitanje je- dali riskirati?
Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 14:14   #18
Re: Piercing

Quote:
ifka kaže:
Zanima me dali ima netko od vas ima piercing na jeziku,ja ga planiram vec dulje vrijeme al svatko koga upoznam i tko ima spircan jezik mi govori drugu pricu.
Znam jednog dečka koji, nakon što je probušio jezik, nije spavao prvu noć jer mu je jezik natekao i bilo ga strah da se ne uguši ali ne sjećam se da ga je boljelo, ali vjerujem da neka određena doza boli mora postojati.

Kad sam išla bušiti nos, onda je cura koja tamo radi pričala kako je ona imala probušen jezik ali je nakon 3 dana maknula pirs jer joj je išlo na živce kako joj je jezik natečen i kako niš nije mogla jesti. I da, rekla je kako ju nije bolilo.

Mislim da ti to ovisi od osobe do osobe. Znam 2 osobe koje su pobušile bradavicu: ova prva mi je rekla da je vidio zvijezde dok cura koja je bušila je rekla da ju nije bolilo.

Ja se ne bih usudila bušiti jezik, ali ti ako želiš - držim ti fige da te ne boli
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 14:31   #19
Da, ali ja neznam kakva bi to bol morala biti u pitanju da bi čovjek odustao od nečega šta mu se svidja, ja mislim da ću ja kad dam ispit napraviti to, pa kud puklo da puklo.
Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:37   #20
Meni je to odvratno. Ljudi ionako ne odrzavaju higijenu usta, mogu misliti samo koliko je teze,vaditi to sa jezika svako jutro da operes jezik i sl.
A da ne govorim o upalama i sl stvarima. Ja bi se prije izrigala nego ljubila sa tipom koji ima piercing na jeziku.
Osim toga vrlo cesto dolazi do ostecenja zuba, ali ako te upala ne plasi, ne vjerujem niti da ce te komad odlomljenog zuba uplasiti.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.