Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2010., 15:57   #2001
Quote:
croat1991 kaže: Pogledaj post
nešto se pričalo da će reprezentacija igrati protiv češke na drosini u drugom mjesecu. Jeli to istina?
pa je da
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 17:27   #2002
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
pa je da
odlično, na to se ide
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 19:33   #2003
Quote:
croat1991 kaže: Pogledaj post
odlično, na to se ide
ja neznam dali ću ić. ne vjerujem
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:05   #2004
al jebote, nakon svih onih pizdarija s natječajima... ne mogu vjerovat da je gotov. jeben je osjećaj samo prošetat njime, a ko će tek dočekat proljeće i tekmu s dragovoljcem...
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:15   #2005
stadion je predivan! za hrvatske uvjete ne treba bolji nikome osim Hajduka i Dinama
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:43   #2006
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
al jebote, nakon svih onih pizdarija s natječajima... ne mogu vjerovat da je gotov. jeben je osjećaj samo prošetat njime, a ko će tek dočekat proljeće i tekmu s dragovoljcem...


da nije razlog stadion, rekli bi da si lud


inače, da, sjajan je, i još ako gazda bude pratio to s ulaganjima u igračku infrastrukturu, moglo bi se svašta napraviti
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 23:33   #2007
nije da ne bi jedva čekao tekmu i da se igra na verudi, bez brige.

igračka infrastruktura jel plan je tu, a stadion kao prvi korak završen. idemo dalje.

inače, ponovno je oživio nk uljanik. očekivano.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 00:37   #2008
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
nije da ne bi jedva čekao tekmu i da se igra na verudi, bez brige.

igračka infrastruktura jel plan je tu, a stadion kao prvi korak završen. idemo dalje.

inače, ponovno je oživio nk uljanik. očekivano.
A onda lijepo. Samo mi malo pari to da je Dragovoljac top najlošiji klub koji se našao u društvu prvohaenelovskih klubova

čak ispod TŠK-a
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 16:06   #2009
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
A onda lijepo. Samo mi malo pari to da je Dragovoljac top najlošiji klub koji se našao u društvu prvohaenelovskih klubova

čak ispod TŠK-a
pa ne ide se na utakmicu zbog protivnika nego zbog svog kluba
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 16:35   #2010
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
inače, ponovno je oživio nk uljanik. očekivano.
kako? zašto?
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 16:37   #2011
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
pa ne ide se na utakmicu zbog protivnika nego zbog svog kluba
Da, ali s obzirom na percepciju kod nas, i na to da ljudi većinom čekaju dolazak velikih ekipa, malo mi je čudno zazvučalo ovo da jedva čeka tekmu s Dragovoljcem.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 17:27   #2012
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da, ali s obzirom na percepciju kod nas, i na to da ljudi većinom čekaju dolazak velikih ekipa, malo mi je čudno zazvučalo ovo da jedva čeka tekmu s Dragovoljcem.
uvijek imaš određenu grupu ljudi koja dolazi bez obzira na protivnika, rezultate, infrastrukturu, vremenske uvjete, marketinške aktivnosti... mi imamo jezgru od cca 1500 ljudi koja je uglavnom na tribini. to se onda nadopuni kad dođu rijeka, hajduk i dinamo, kad dođu bolji rezultati, a nadamo se da će i novi stadion privući ponekog novog klinca

da na ljeto sredimo malo kadar, uz ostanak vulića i obnovljenu drosinu.. pa nam se još potrefi sezona kao cibaliji ili splitu (za šta stvarno ne treba puno) i uz sve to određeni marketinški napori da se dovuku ljudi na stadion... ja mislim da je moguće vratit se na prosjek gledanosti kakvog smo imali devedesetih. je, druga su vremena. tad su jedine alternative bile hrt1, hrt2 i rai2, tad nije bilo ni markovića, mamića i ostale bagre koja te javno pošalje u kuratz svako malo i čini da se osjećaš mazohistom.. ali moguće je.

Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
kako? zašto?
slično je bilo i 1961. kad se uljanik fuzirao u nk istru. nekoliko godina kasnije nk uljanik je ponovno oživio kao rekreacijski klub za radnike iz brodogradilišta. s vremenom je opet na inicijativu pojedinaca otišao u poluprofesionalne vode, a nakon smrti pokojne istre i u profesionalne i sad smo tu di jesmo. gradski klub je živ zahvaljujući uljaniku, a uljanik nastavlja u amaterskim vodama di mu je i mjesto.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:05   #2013
Zna netko kad je izgrađena južna tribina Maksimira?
der Fürst is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 00:39   #2014
ponekad imam dojam kao da je istra neka druga država u kojoj žive neki drugi ljudi. daj zamislite da se takav ljepotan izgradi u zagrebu za tako malo love. ali ne, morao bi imat 60.000 sjedećih mjesta i podzemno grijanje sa 3 pomična krova da se svi rodijaci mogu namirit...

stadion perfektan, prikladan istri kao klubu i gradu puli. kao navijač dinama vam jako zavidim, ma da mi je strašno drago da smo dobili barem jedan stadion kako bog zapovijeda.
IRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 00:42   #2015
Quote:
croat1991 kaže: Pogledaj post
nešto se pričalo da će reprezentacija igrati protiv češke na drosini u drugom mjesecu. Jeli to istina?
neki dan sam negdje pročitao da se na maksimiru igra, nadam se da sam krivo pročitao.
IRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 11:30   #2016
Quote:
IRR kaže: Pogledaj post
neki dan sam negdje pročitao da se na maksimiru igra, nadam se da sam krivo pročitao.
i ja se nadam, zar im nije bilo dovoljno prijateljska sa norveškom na maksimiru?
Mislim da je bilo par tisuća gledatelja možda i manje, a na drosini bi možda bio i pun stadion
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:23   #2017
Quote:
IRR kaže: Pogledaj post
neki dan sam negdje pročitao da se na maksimiru igra, nadam se da sam krivo pročitao.
ja se nadam da si dobro pročitao. al mislim da si ipak u krivu i da repka igra na otvaranju drosine nažalost
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:36   #2018
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
ja se nadam da si dobro pročitao. al mislim da si ipak u krivu i da repka igra na otvaranju drosine nažalost
dajte malo repku nama istrijanima da gledamo
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:29   #2019
Quote:
croat1991 kaže: Pogledaj post
dajte malo repku nama istrijanima da gledamo
Pitajte FIGC.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:31   #2020
Quote:
croat1991 kaže: Pogledaj post
dajte malo repku nama istrijanima da gledamo
ja sam isto iz istre al rađe ću gledat na otvaranju drosine iistru protiv dragovoljca nego repku protiv češke
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.