Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2008., 14:46   #1
Ne zaboravi stihove / Nova TV

10 pjesama, 10, stihova, 1 velika nagrada pobjedniku ako ne zaboravi stihove! Moderni glazbeni kviz uskoro na Novoj TV.

Jedinstveni glazbeni kviz ‘Ne zaboravi stihove!’ nova je televizijska zabava koja donosi revoluciju u studijskoj produkciji u Hrvatskoj. Produciran u HD tehnologiji, novi format na domaćem tržištu snimat će se u televizijskom studiju od 1 000 kvadratnih metara u najmodernijoj tehnologiji s vrhunskim svjetlosnim i grafičkim efektima. ‘Ne zaboravi stihove!’ uz nagrade natjecateljima pruža spektakularni vizualni doživljaj i vrhunsku zabavu gledateljima uz ekrane.

http://www.mojtv.info/ne-zaboravi-stihove/
TeVe Portal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:01   #2
Quote:
TeVe Portal kaže: Pogledaj post
10 pjesama, 10, stihova, 1 velika nagrada pobjedniku ako ne zaboravi stihove! Moderni glazbeni kviz uskoro na Novoj TV.

Jedinstveni glazbeni kviz ‘Ne zaboravi stihove!’ nova je televizijska zabava koja donosi revoluciju u studijskoj produkciji u Hrvatskoj. Produciran u HD tehnologiji, novi format na domaćem tržištu snimat će se u televizijskom studiju od 1 000 kvadratnih metara u najmodernijoj tehnologiji s vrhunskim svjetlosnim i grafičkim efektima. ‘Ne zaboravi stihove!’ uz nagrade natjecateljima pruža spektakularni vizualni doživljaj i vrhunsku zabavu gledateljima uz ekrane.

http://www.mojtv.info/ne-zaboravi-stihove/

nije vrag da ce se tako zvati??
__________________
"Lakše je razbiti atom nego predrasude."
niko94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:21   #3
To je po američkoj verziji "Don't Forget the Lyrics". Ni ne može se zvat drukčije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:40   #4
Nijesam gledao kviz ali mix sa americkog iola na tu temu mi je bio
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:11   #5
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
To je po američkoj verziji "Don't Forget the Lyrics". Ni ne može se zvat drukčije.
po ovome sta cujem izgleda mi ko jos jedno sranje
__________________
"Lakše je razbiti atom nego predrasude."
niko94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:28   #6
JEBOTE prijevoda

Prvo KAŠMIR MAFIJA , sad ovo

A taj kviz je tak i tak teško sranje...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:29   #7
Iskreno,i meni to zvući na jedno veliko sranje,ali ako se to sranje lipo upakira........ko zna?
Po meni formula za dugoročniji uspjeh ovog kviz/showa su:
1.atraktivan dizajn studija i kvalitet sa teh. stane
2.tandem Pervan/Berend kao domaćini
Rezultat toga garant bi bilo prvo misto u postotcima subotom od 20/21 h
Ali ko mene pita,nisan urednik
praxi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:26   #8
Odlično!!! Meni ovo je jedno od boljih stvari koje trenutno postoje i mogao bi biti baš jedan lijepi show!
Mislim pričali smo o tome ali eto sad potvrde.
Što se tiče naziva, nije mi tako loš jer nije jednoličan i i zagubljiv u moru drugih, jer se tako zove i američki original te jer dobro govori o čem se tu radi...

Dobre ideje praxi10-prva će KONAČNO biti, dakle dobar studio i teh izvedba (hd i ostalo čak), a voditelj... to je JAKO bitno ovdje jer ovaj format treba ostati duže na ekranu, ne samo jednu sezonu već zauzet STALNO mjesto za subotu uvečer. Berend...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:29   #9
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
JEBOTE prijevoda

Prvo KAŠMIR MAFIJA , sad ovo

A taj kviz je tak i tak teško sranje...
wtf??? kaj vam nije jasno? mislim da su oboje dobro preveli... neznam kaj se cudite? kak da prevedu dont forget the lyrics? Ruzicasti slon sjedi na vesmasini? Daj ljudi pretjerujete

Nije bitan najtočniji prijevod, nego nest kaj ima smisla...bi vam bolje zvucalo: Ne zaboravi tekst?
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:34   #10
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
wtf??? kaj vam nije jasno? mislim da su oboje dobro preveli... neznam kaj se cudite? kak da prevedu dont forget the lyrics? Ruzicasti slon sjedi na vesmasini? Daj ljudi pretjerujete

Nije bitan najtočniji prijevod, nego nest kaj ima smisla...bi vam bolje zvucalo: Ne zaboravi tekst?
Je pa dobro si napisao... Naziv ovome nije lako osmisliti ali mislim da je ispalo jako jako dobro!!
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:53   #11
Izgleda da će studio biti onaj isti koji će koristiti Farma, spominje se da će imati 1000 kvadrata.Možda sa drugim light showom jer nevirujem da imaju 2 ili da će pola tog novoizgrađenog studija koristiti za jedan show a pola za drugi.
Ako je virovati netu dodirna točka ta 2 showa je i glazbeni sastav - grupa Positivo a finale Farme u petak,06. lipnja.
praxi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:03   #12
Quote:
praxi10 kaže: Pogledaj post
Izgleda da će studio biti onaj isti koji će koristiti Farma, spominje se da će imati 1000 kvadrata.Možda sa drugim light showom jer nevirujem da imaju 2 ili da će pola tog novoizgrađenog studija koristiti za jedan show a pola za drugi.
Ako je virovati netu dodirna točka ta 2 showa je i glazbeni sastav - grupa Positivo a finale Farme u petak,06. lipnja.
Ček ček... Studio će biti isti to da, onaj od 1000 kvadrata koji su konačno sagradili pred malo... Kvizne ide uživo naravno tako da će se moći održavat Farma tamo. A sad objasni Positivo? I 6. lipnja?? Šta ne 30.5.?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:04   #13
I sad ispravljam sam sebe,toliki studio ne može se koristiti samo za jedan show,zašto se onda bezveze piše koliko studio ima m2 jer to nije ni važno.
I Red carpet će se snimati iz tog istog studija i zato se nadam da neće biti najava tipa ''RC u novom ruhu u studiju od 1000 metara kvadratnih''
Mene je sjebalo
praxi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:05   #14
Quote:
praxi10 kaže: Pogledaj post
I sad ispravljam sam sebe,toliki studio ne može se koristiti samo za jedan show,zašto se onda bezveze piše koliko studio ima m2 jer to nije ni važno.
I Red carpet će se snimati iz tog istog studija i zato se nadam da neće biti najava tipa ''RC u novom ruhu u studiju od 1000 metara kvadratnih''
Mene je sjebalo
?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:07   #15
Quote:
praxi10 kaže: Pogledaj post
I sad ispravljam sam sebe,toliki studio ne može se koristiti samo za jedan show,zašto se onda bezveze piše koliko studio ima m2 jer to nije ni važno.
I Red carpet će se snimati iz tog istog studija i zato se nadam da neće biti najava tipa ''RC u novom ruhu u studiju od 1000 metara kvadratnih''
Mene je sjebalo
Neznam kaj ce Red Carpetu studijo, ionak nemaju nikakve goste i neide uzivo... za tih 10 priloga koji se prikazuju i delaleovo preseravanje i sepirenje pred kamerom njima treba studijo???
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:08   #16
Emisija je premočna stari moj!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:09   #17
Naša san na Myspace profil od tog sastava Positivo i njihove gaže do 7. miseca,među njima stoju od 3. miseca nastupi za novu tv petkom i subotom za ta 2 showa.
praxi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:14   #18
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
Neznam kaj ce Red Carpetu studijo, ionak nemaju nikakve goste i neide uzivo... za tih 10 priloga koji se prikazuju i delaleovo preseravanje i sepirenje pred kamerom njima treba studijo???
A neznan ni ja kaj će im,al eto Delale je to spominja,jedino ako on ne čvakne botun 'svaki' put kad snima pa izvali glupost
praxi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:27   #19
..fakat ne kužim zakaj se svi pale na te turbomegaatomske studije Što se mene tiče - dajte mi dobar i zabavan show ili emisiju, pa nek se i emitira iz šupe na Kozari boku pod svijećama. Možeš ti imati deset takvih studija, ali ako nemaš proizvod - badava ti sva tehnika, kamere i rasvjeta...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:29   #20
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
..fakat ne kužim zakaj se svi pale na te turbomegaatomske studije Što se mene tiče - dajte mi dobar i zabavan show ili emisiju, pa nek se i emitira iz šupe na Kozari boku pod svijećama. Možeš ti imati deset takvih studija, ali ako nemaš proizvod - badava ti sva tehnika, kamere i rasvjeta...
A Novoj je trebalo takvo nešto... Pa najavljuju konačno dobru izvedbu showa!


Band je potreban ovom showu, a Farmi???
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.