Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2002., 13:27   #1
Red face Iskre i varnice

I FOUND A SOULMATE!!!

Znam da je vec bila tema, ali je podosta zatrpana...
Gothica je pokrenula temu i stvarno me potaklo da dobro razmislim o toj temi... i tako sam prosle subote upoznao jednu curu preko ICQa i kako obicno bivam prema ljudima nekako nagao i podcjenjivajuci, jednostavno ovaj puta nisam mogao. Kao neka kocnica. Prvu vecer docekali smo dva ujutro igrajuci Milijunasa... pitanja koja ti padnu na pamet u serijama od po 15... Ne znam, osjetio sam iskru u toj osobi, neku iskru na koju sam se zapalio. Nikakva ljubav, nikakva takva ideja... zavukla mi se u misli, a to mi se obicno s ljudima ne dogadja.

Preroštao sam sve svoje poznanike bio, sve znance cim sam vidio i najbolje sto sam nasao sam i napisao na pocetku tog topica... i nekako sam se osjecao beznadno kad sam vidio da sam porusio sve za koje sam mislio da smo povezani na neki nacin. Nigdje nije bilo dovoljno. To su frendovi i to je ok. Ovo pogadja iz neba pa u rebra. Iskra koja privlaci vatru. I dalje se vec zna.

Pricao sam malo s ekipom, jedna simpaticna osoba je to klasificirala u dvije skupine soulmateova... prvi su oni koji su ti na istom stupnju razvoja i mislim da je to moj slucaj. A drugi, koji je iskreno tesko naci, to je bas ziva vatra. Presutni zavjet zauvijek.

Eto, ja sam sada sretno dijete...
Pozdravljam vas sve, premoren jer sam do tri ujutro raspravljao
Podavljeni!!!

Sentimental
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 14:24   #2
be happy
__________________
knock, knock, knocking on the heavens door
softic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 23:40   #3
Super, uživaj u svojoj sreći.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2002., 00:50   #4
Zar je moguce nekoga upoznati na ICQ ,.. ja sam danima imaoupaljem ICQ i niko mi se nikad nije javio pa sam ga iskljucio,...
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2002., 03:05   #5
Fala ti boze
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2002., 09:17   #6
Quote:
Originally posted by AllweEverWanted
Zar je moguce nekoga upoznati na ICQ ,.. ja sam danima imaoupaljem ICQ i niko mi se nikad nije javio pa sam ga iskljucio,...

je, tak ni meni...al ga još nisam isključila

A tebii Sent ~ čestitam

Znala sam ja da postoje soulmateovi
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 11:54   #7
Smile Re: Iskre i varnice

Quote:
Originally posted by Sentimental
I FOUND A SOULMATE!!!

Znam da je vec bila tema, ali je podosta zatrpana...
Gothica je pokrenula temu i stvarno me potaklo da dobro razmislim o toj temi... i tako sam prosle subote upoznao jednu curu preko ICQa i kako obicno bivam prema ljudima nekako nagao i podcjenjivajuci, jednostavno ovaj puta nisam mogao. Kao neka kocnica. Prvu vecer docekali smo dva ujutro igrajuci Milijunasa... pitanja koja ti padnu na pamet u serijama od po 15... Ne znam, osjetio sam iskru u toj osobi, neku iskru na koju sam se zapalio. Nikakva ljubav, nikakva takva ideja... zavukla mi se u misli, a to mi se obicno s ljudima ne dogadja.

Preroštao sam sve svoje poznanike bio, sve znance cim sam vidio i najbolje sto sam nasao sam i napisao na pocetku tog topica... i nekako sam se osjecao beznadno kad sam vidio da sam porusio sve za koje sam mislio da smo povezani na neki nacin. Nigdje nije bilo dovoljno. To su frendovi i to je ok. Ovo pogadja iz neba pa u rebra. Iskra koja privlaci vatru. I dalje se vec zna.

Pricao sam malo s ekipom, jedna simpaticna osoba je to klasificirala u dvije skupine soulmateova... prvi su oni koji su ti na istom stupnju razvoja i mislim da je to moj slucaj. A drugi, koji je iskreno tesko naci, to je bas ziva vatra. Presutni zavjet zauvijek.

Eto, ja sam sada sretno dijete...
Pozdravljam vas sve, premoren jer sam do tri ujutro raspravljao
Podavljeni!!!

Sentimental
Kako je ovo lijepo za pročitati. Budi nadu.

Imati soulmate, nekoga za koga se pitate, jesi li to ti ili sam to ja, nekoga tko vas razumije kao da vam čita misli.
Netko toliko sličan vama, netko uz koga osjećate da se svi strahovi tope, i da će od sada sve biti bolje. Netko prema kome osjećate čistu ljubav, i uz koga ste izvorno sretni.
Netko koga bi prepoznali i da ga prvi put vidite na ulici.
Može li se tako prepoznati soulmate?
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 12:01   #8
Quote:
Imati soulmate, nekoga za koga se pitate, jesi li to ti ili sam to ja, nekoga tko vas razumije kao da vam čita misli.
Sacuvaj me Boze takvog Soulmatea koji je isti ko ja. Sacuvaj me Boze onog tko mi cita misli, kao i onog kome ja citam misli. Jer dovoljno je da jednom krivo procitas necije misli pa da izgubis svog Soulmatea.
Quote:
Netko toliko sličan vama, netko uz koga osjećate da se svi strahovi tope, i da će od sada sve biti bolje. Netko prema kome osjećate čistu ljubav, i uz koga ste izvorno sretni.
Ovo mi nekako bolje lezi. Ovo mi szuper lezi
Quote:
Netko koga bi prepoznali i da ga prvi put vidite na ulici.
Može li se tako prepoznati soulmate?
Mislim da je potrebno puno vise od susreta na ulici. Susret na ulici - dobar pocetak.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 13:35   #9
Ne, ne, čitanje misli se odnosi na prepoznavanje osjećaja i reakcija svoga soulmate-a bez da išta kaže
pod tim podrazumjevam razumjevanje dvije duše na jednoj višoj razini
 
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 19:34   #10
[QUOTE=Sentimental;8511]I FOUND A SOULMATE!!!

Ne znam, osjetio sam iskru u toj osobi, neku iskru na koju sam se zapalio. Nikakva ljubav, nikakva takva ideja... zavukla mi se u misli, a to mi se obicno s ljudima ne dogadja.


čini se da je moguća ljubav na pomolu.... good luck
__________________
"Naš najdublji strah nije naša nesposobnost. Naš najdublji strah je da smo moćni van svake mjere. Ono što nas najviše plaši nije naša tama, već naše svjetlo." Nelson Mandela
ona27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 17:24   #11
Za slučaj da niste primijetili, tema je iz 2002.

Ali aktualna je tematika, pa može.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 00:22   #12
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Za slučaj da niste primijetili, tema je iz 2002.

Ali aktualna je tematika, pa može.
da, već ima djeca idu u školu
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.