Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2010., 23:40   #1
Udana i ludo zaljubljena... u drugog

Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
litlle miss x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:07   #2
Poslala sam ti poruku na PM
cura sa otoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:16   #3
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Prvo, ti to njega samo viđaš? Po čemu misliš da su osjećaji obostrani? Po pogledima?

Drugo, leptirići nisu isto što i ljubav. Do ljubavi s ovim drugim je dugi put (ako ga bude).

Treće, po ovom što si dosada napisala, mislim da samo umišljaš.
zanzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:18   #4
Leptirići su danas obilato precjenjena roba...strast nema veze sa ljubavi ili životom. Kod ljudi koji imaju nisko samopoštovanje dovode do gluposti.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:19   #5
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
imaš poruku
LUNA000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:23   #6
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
ljubav je energija i tko zna njome vješto upravljati može voljeti bez ograničenja, a da čak nitko ne bude povrijeđen
samo, leptirići i ljubav nisu u istoj kategoriji
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:32   #7
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ljubav je energija i tko zna njome vješto upravljati može voljeti bez ograničenja, a da čak nitko ne bude povrijeđen
samo, leptirići i ljubav nisu u istoj kategoriji
misliš.."vješto varati" ?
(a leptirići te vode..da u tome budeš savršeno uspješan..
jer hrle k' svome ispunjenju.. )
menta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:47   #8
Quote:
menta kaže: Pogledaj post
misliš.."vješto varati" ?
ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost
no, čini mi se nebitnim za daljnje elaboriranje pošto je autorica s ovim "drugim" u posve nedefiniranom odnosu
zapravo, savjetovala bi joj, ako već voli muža, da uživa u leptirićima na način da ih čuva u svom srcu i nikad ih ne pusti van, zahvalna što su joj razbudili ženskost
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 01:06   #9
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost
prevare i sexualnost najčešće idu ruku pod ruku..no..nije uvijek pravilo..
moguće su duboke emocionalne veze bez i jednog dodira..a da u isto vrijeme predstavljaju veću prevaru od bilo kojeg sexa..
( rjeđe..ali svakako moguće )
menta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 01:49   #10
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost
no, čini mi se nebitnim za daljnje elaboriranje pošto je autorica s ovim "drugim" u posve nedefiniranom odnosu
zapravo, savjetovala bi joj, ako već voli muža, da uživa u leptirićima na način da ih čuva u svom srcu i nikad ih ne pusti van, zahvalna što su joj razbudili ženskost
odličan post!
Mislila sam da ga želim,zapravo želim..Ali,da ga dobijem,mislim da bi tu tek patila i bila jadna u svom braku.
Rastavu ne želim,život bez svog supruga ne mogu zamisliti.

Suprug je divan,njega poznajem bolje od sebe same.
litlle miss x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 03:50   #11
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
odličan post!
Mislila sam da ga želim,zapravo želim..Ali,da ga dobijem,mislim da bi tu tek patila i bila jadna u svom braku.
Rastavu ne želim,život bez svog supruga ne mogu zamisliti.

Suprug je divan,njega poznajem bolje od sebe same.

Malo ti se razbudila mašta i seksualnost na privlačnog tipa. S obzirom da ga ne poznaješ dobro u biti ga idealiziraš. Nije to nikava emotivna prevara nego hormoni. Ne daj da te zanesu lažni osjećaji pa da to pomiješaš s ljubavlju i napraviš glupost i kao što kaže Baja uživaj u tom osjećaju leptirića. Ako voliš svog muža, kako je došlo tako će i proći.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 04:13   #12
To ti je fizička privlačnost, za sada. Kemija. Dosta je moguće da je obostrana.
Kao što ti kažu, nema to (još) veze s ljubavlju, onako hormončeki su ti se uzbibali.
Imaš dvije mogućnosti:
1. da poklekneš (kako sama kažeš), pa da odmah skužiš je li on stvarno vrijedan tih leptirića
2. da se čvrsto držiš na nogama, odana /kao, tj. mislim samo fizički, ali ne više 100% u mislima/ svom mužu i da još dosta vremena potiho sliniš za ovim

S obzirom na količinu PP poslanih ti u ovih svega nekoliko postova, vidiš da se to svima događa. Ne baš možda svima, ali da se ne lažemo - skoro svima. Samo neki priznaju da im se to događa, a neki ne priznaju. Šta ćemo. Ima i gorih stvari u životu.
__________________
Loving people live in a loving world. Hostile people live in a hostile world. Same world.
Merryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:02   #13
U čemu je tajna PPa

..to ne kužim?
sad me zanima šta se nalazi u tim PP?
Neki tajni recepti? Vradžbine?
žvl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:11   #14
Talking oči su za gledanje

događat će se toga u životu...kad je meni netko napet, odmjerim ga pa se poseksam s mužem i podsjetim kako je predobar u svakom pogledu (muž) i više se ne sjećam onog nekog...nema ništa loše u malo očijukanja...ali samo to...
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:16   #15
Quote:
žvl kaže: Pogledaj post
..to ne kužim?
sad me zanima šta se nalazi u tim PP?
Neki tajni recepti? Vradžbine?

to i mene zanima...
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:21   #16
gore desno na početku stranice gdje je pozdrav bok,tvoje ime piše i privatne poruke klikni tamo!
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:10   #17
Za početak odrasti
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 15:03   #18
a daj molim te kakvi leptirići imaju veze s ljubavi??Znači gledam dobar erotski film,sve nešto napeto... i tip strastveno poljubi glumicu i ja odjednom osjetim trnce,leptiriće i šta sad..to znači da sam zaljubljena u gl.glumca??Mislim da si zbunjena i da u tom braku ipak nisi baš tako sretna i muž ipak nije tako divan.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 15:08   #19
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
gore desno na početku stranice gdje je pozdrav bok,tvoje ime piše i privatne poruke klikni tamo!
baš si duhovit
vidiš da i noja zanima kaj se to šalje kao odgovor na temu, a da mi ostali to ne smijemo vidjeti???
učlanjenje u neko bratstvo ili kaj...svemirska tajna kako imati i leptiriće i ljubavnika i muža?

pazi ni rečenica..ni riječ...samo: Imaš PP
kao ono...to imaš ti i sad po tome sve će se riješiti
žvl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 15:33   #20
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se.
Dramatično...

Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.
U krupnom kadru, napeto je...


Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
I tada nestade struje... nastavak u sljedećoj emisiji

Djevojko draga, umjesto što gledaš te sapunice, uzmi svog muža pod ruku i pravac na sunce u šetnju, na terasu, nije bitno gdje, navečer se fino pomazite i uživajte jedno u drugom
a leptiriće iskoristi pa iznenadi muža nekakvom sexi vragolijom.

Ipak, prije toga se prisjeti da li su te napadali leptirići prilikom prvih druženja sa svojim mužem.

Sudeći po tvom postu, sumnjam, kao što sumnjam i u postojanost tvog braka.

Gadni su ti leptirići...kada tek sada otkrivaš kao porazno djeluju na tebe
TDS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.