Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2010., 11:45   #41
mala miss...Nisi ti jedina koja je "doživjela kemiju" sa nekom osobom (dok ste istovermeno oboje u sretnim i "zaljubljenim vezama"). To čovjeka iznenadi jer misli da se to ne može njemu desiti. Tako je jasno da je nemoguće da se jednom ljudskom biću tijekom života samo jedna osoba sviđa (ljudi nisu po svojoj prirodi monogamni). Samo je društvo (tradicija) tako sređeno da samo s jednom osobom koja nam se svidi (koju nam "sudbina nanese") odlučimo živjeti u nekoj vrsti zajednice. Nakon što se dobro upoznamo jelte. i Zaljubimo. E sad. Te hormončiće ti možeš sačuvati i pustiti da te prođe (a proći će s vremenom ako prestaneš misliti o tipu i kretati se u njegovoj blizini)..a možeš fino pošteno reći mužu da ideš dalje....

Iskreno, ja bih ostao sa partnerom. Ako mi pruža ljubav. To je ipak najvažnije. Ovo drugo bi moglo biti bolno za oboje.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 17:21   #42
nije sve u ljubavi, ni leptirićima, zivot je puno komliciraniji, tu su uzajamna odricanja , poštivanja itd. ako si ti cisto zaljubljena u tog drugog o kojem ni neznas puno jesi li spremna riskirati trenutnu ljubav tvog trenutnog dragog?
__________________
Ako mi nisi dao sve nisi mi dao nista.
ivan68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:44   #43
ako si se stvarno zaljubila i osjećaš leptiriće u trbuhu (ja vjerujem da se to događa i odraslima, a ne samo tinejđerima) možda ti muž ne pruža sve ono što ti treba u životu,možda si nesretna s njim, možda ga ne voliš dovoljno......razmisli.....

a ustalom, jedno je razmišljati i zamišljati što bi bilo kad bi bilo, a drugo je to i napraviti. A što da je obratna situacija i da se tvom mužu svidi neka? bi li i on osjećao grižnju savjesti?
__________________
Potpis

Zadnje uređivanje pupipu : 12.04.2010. at 12:50.
pupipu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 04:04   #44
Vecina vas je premlada ili ? prolazne simpatije su normalna stvar... kod nje je vjerujem na pocetku to i bilo samo simpatiziranje ali je ocito preraslo u nesto vise... Meni to bas i nije neka tema za ruganje. Ne znam koga zelite uvjeriti da vam se to nikada nije desilo?... Da zbog nekog zgodnog komada niste imali leptirice u trbuhu a bili ste ili jeste ludo zaljubljeni u nekoga drugoga/drugu? To ne znaci da je muz zapostavlja vec da je od krvi i mesa... A ovaj dio o ljubavi ne zelim komentirati jer joj se nebi htijela naci u kozi. I ja imam muza kojeg volim i zbog kojeg nosim osmjeh na licu i imala sam situacije koje su mi prouzrokovale leptirice... Vjerujem da ih je imao i moj dragi... Ljudi smo...
A tebi draga bih savjetovala da kad sljedeci put sretnes doticnog gospodina okrenes glavu na drugu stranu, jer ako volis i postujes svog dragoga onda se tako i ponasaj... Sretno!
mimoza rulez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 07:11   #45
Tip ima curu...heh. Kaj ne misliš da ćeš već poslije prvog sexa razmišljati kako da toj njegovoj maloj oči izvadiš? Mrzit ćeš je jer ipak si ti ludo zaljubljena. Mi "komarci" ubodemo pa odemo al vama ženama treba malo više da bi dale a to malo više su ustvari osjećaji. Ti ih čini mi se već sasvim dovoljno imaš da bi "dala" i dok taj predivni čin bude trajao, bit ćeš sasvim sigurna da ti se živo jebe i za muža i brak i cijeli svijet.
A onda dolaziš kući i uhvatiš sebe kako si već na rubu plača jer voliš svog muža.

Jedno remek djelo je napravljeno baš na tu temu a riječ je filmu "Nevjerna".

Ne znam. Nisam pametan.
Al znam samo jedno. Ako i popustiš i probaš, bojim se da više nikad nećeš stati jer će se uvijek netko pojaviti u tvom životu.

A što se tiče onih PM za koje mi ne smijemo znati jer bi onda bilo napada, za pretpostaviti je da su savjeti tipa "ma uzmi sve što ti život pruža jer nijedan od njih nije vrijedan tvoje vjernosti i svaki od njih vara svoju, svi su oni gamad".
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 10:04   #46
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
Ma lupilo te proljeće u glavu...bude te prošlo, a u najgorem slučaju kaj i ako se potrošiš s njim nije smak svjeta
starakuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 11:16   #47
Quote:
simpleman kaže: Pogledaj post
Tip ima curu...heh. Kaj ne misliš da ćeš već poslije prvog sexa razmišljati kako da toj njegovoj maloj oči izvadiš? Mrzit ćeš je jer ipak si ti ludo zaljubljena. Mi "komarci" ubodemo pa odemo al vama ženama treba malo više da bi dale a to malo više su ustvari osjećaji. Ti ih čini mi se već sasvim dovoljno imaš da bi "dala" i dok taj predivni čin bude trajao, bit ćeš sasvim sigurna da ti se živo jebe i za muža i brak i cijeli svijet.
A onda dolaziš kući i uhvatiš sebe kako si već na rubu plača jer voliš svog muža.

Jedno remek djelo je napravljeno baš na tu temu a riječ je filmu "Nevjerna".

Ne znam. Nisam pametan.
Al znam samo jedno. Ako i popustiš i probaš, bojim se da više nikad nećeš stati jer će se uvijek netko pojaviti u tvom životu.

A što se tiče onih PM za koje mi ne smijemo znati jer bi onda bilo napada, za pretpostaviti je da su savjeti tipa "ma uzmi sve što ti život pruža jer nijedan od njih nije vrijedan tvoje vjernosti i svaki od njih vara svoju, svi su oni gamad".
ovo je najbliže isitini,a i ono da te samo lupilo proljeće u glavu,dešava se mnogima,ali uspiju stati kad treba.
__________________
Još ne mogu pristat volit tebe gordu,tebe taštu.Još ne mogu prestat plesti istim koncem zbilju,maštu
Bamby007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 11:27   #48
imam neki osjecaj da bi tema bila u skroz drugacijem tonu da je topic pokrenuo muskarac
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:01   #49
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
imam neki osjecaj da bi tema bila u skroz drugacijem tonu da je topic pokrenuo muskarac
Tako je
"Ključ koji otvara puno brava je dobar ključ, a brava koju otvara više ključeva je loša brava"
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:04   #50
Quote:
autan kaže: Pogledaj post
ovako nesto se dogadja tinejderkama od 12 do 15 godina
kad se zaljube u tipove s postera iz Brava

a jedno su leptirici a drugo biti ludo zaljubljen
jer radi se o osobi koju ona uopce ne poznaje, ok da joj je privlacan ali da se ludo zaljubila, ides
tinejderkama od 12 do 15.. nisam još sreo tinejderku od 12.. twelveen?
zgibbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:18   #51
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
"Ključ koji otvara puno brava je dobar ključ, a brava koju otvara više ključeva je loša brava"
uh, ova ti je duboka
denni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 17:27   #52
Quote:
denni kaže: Pogledaj post
uh, ova ti je duboka
Da do jaj..
No, to je samo sarkastični humor. Meni je ova priča više tužna, i to ne znam da li više za nju koja voli drugog, ili taj njen koji živi s njom u zabludi Jedino je njemu "lakše" jer ne pati kao ona.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 02:33   #53
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula

Ovo što voliš supruga,to ti je samo izlika,zapravo u onoga koga si zatreskana tvoj suprug je samo krpena lutka...ovim putem si se gadno zaglibila..slažem se onim da leptirić i ljubav nisu ista stvar..moraš priznati i shvatiti da ti nikako ne ide da zavoliš dvije osobe...
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 08:50   #54
Ajme, što su neki sumorni u svojim prognozama... Ono, osjetiš li i najmanji trzaj i treptaj prema ikome drugome tko nije tvoj foreverendever, gotova si ti, gotov je brak, sve je u banani...

Miss x...
Emocije, hormone, porive ne možeš kontrolirati. Stoga se nemoj niti uzrujavati oko toga. Također, neka te oko toga ne grize savjest.
Ono što možeš kontrolirati su ponašaje i misli na svjesnoj razini. Stoga, ako zaista želiš promijeniti kako se sad osjećaš, tvoje misli i ponašanje moraju ići u tom smjeru. Ovo ostalo će slijediti, prije ili kasnije.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 04:26   #55
Quote:
Deluxe_ kaže: Pogledaj post
Toga bi se svega i njen muž mogao sjetiti; možda i u tom grmu leži zec.
Ženama se ovo dešava kad se osjećaju pomalo emocionalno zapostavljene.
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.
naprotiv. kad ima predobrog muža
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:38   #56
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
"Ključ koji otvara puno brava je dobar ključ, a brava koju otvara više ključeva je loša brava"
odlično sročeno
grasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:43   #57
Meni je rekao svećenik na zaručničkom tečaju - događat će ti se da se zaljubiš u nekog drugog i njemu da se zaljubi u drugu, pa i nama svećenicima se događa, i mi smo ljudi. Upoznaš puno divnih ljudi u životu, normalno je da ti se svide. Bitno je to prevazići, ne dopustiti da utječe na brak.......
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:52   #58
Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
Meni je rekao svećenik na zaručničkom tečaju...
Kakvo bi mišljenje imala o učitelju kojem trećina učenika pada godinu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:12   #59
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kakvo bi mišljenje imala o učitelju kojem trećina učenika pada godinu?
Da je strog
anahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:13   #60
Quote:
ivan68 kaže: Pogledaj post
nije sve u ljubavi, ni leptirićima, zivot je puno komliciraniji, tu su uzajamna odricanja , poštivanja itd. ako si ti cisto zaljubljena u tog drugog o kojem ni neznas puno jesi li spremna riskirati trenutnu ljubav tvog trenutnog dragog?
Ovo ima smisla.
anahi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.