Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2002., 08:58   #21
Quote:
:vuk kaže:
molio bih da nas se ubuduće poštedi ovakvih pizdarija. nitko ne voli bezuvjetno. (osim možda majki, no to stvarno ne bih znao reći.) u svakoj ljubavi postoji mala količinica tog "principa majke" odnosno neki refleksić "bezuvjetne ljubavi". Al nemoj nas jebat s tim "Ne znam drugacije nego bezuvjetno voljeti...". samo ne znam koga zajebavaš nas ili sebe ...
vuče... voli se UVIJEK bezuvjetno... ja sam volio bezuvjetno... bezgranično... priznaj, i ti si isti... i ti se voliš samozavaravati i voljeti bezuvjetno....
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 09:13   #22
Quote:
Moram priznati da mi je ovaj lik iz širokog spektra BHDovih ličnosti najdraži.!
po onome šta mi diletant i BHD pričaju kako si se na njih palila, mene bi već trebala volit bezuvjetnom ljubavlju.
 
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 10:24   #23
Drito


E nda, to što si ti spomenuo je kondicional jednog posve drugačijeg karaktera. Imala sam i ja nešto takvo. I molila da ne šrmče jer je takav bio ne konjina (uvrijedila bih tebe nego magare najgore vrste. A onda je on obećao jednom, dvaput, triput, da bi nakon 20 minuta vidjela staklene okice kako magareće trepću i budalu koja misli da je kralj svijeta i nažalost tu spoznaju dijeli sa ostatkom svijeta..... i otišlo k vragu. I neka je.
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 14:53   #24
Quote:
:vuk kaže:
po onome šta mi diletant i BHD pričaju kako si se na njih palila, mene bi već trebala volit bezuvjetnom ljubavlju.
Voljela bih te bezuvjetno, da tako nešto postoji!

Ovako ćeš se morat zadovoljit sa IF...THEN opcijom
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 15:05   #25
zadivljujući je tvoj refleks socijalni i politički. bojati se ne moraš. ni ja ni moji nećemo se priključiti DK-u na topicu znaš već kojem. mirna možeš biti glede toga. laskati mi ne moraš i nemogućnosti razne u računalnom kodu izlagati kao da bi izvjesne pod uvjetima nekim mogle biti.
 
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 15:16   #26
A, dušica draga ~ ne poznaješ ti mene.

Ja nikom ne laskam, niti se ulizujem.
Kažem ono kaj tog trenutka mislim.
Jes da nije uvijek najpametnije, al šta sad....

A sad ~ vraćamo se na temu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 17:58   #27
ozbiljno. mrzim uvjete. sve postavljeno i odredeno unaprijed nikako ne moze dobro zavrsiti. malo slucajeva na taj nacin uspije, ali samo pukom srecom.
 
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 18:19   #28
Ili si nešto prilično gadno sjebo, a onda joj opravdavam ultimatum, jer je to i znak tebi da preispituje svoju "beskonačnu" ljubav prema tebi.

Ili je papčina, pa ti dajem savjet da odmagliš dok nije prekasno!
Hallon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2002., 23:47   #29
Bezuvjetna bi ljubav bila idealna... Kao što je netko već rekao, brijem da bezuvjetna ljubav može postojati između roditelja i djece, inače teško... Naravno, govorim o nama običnim smrtnicima.

U stvari, uvjerena sam da bezuvjetno volim svoju sestru. (Nisam još mama.) Za nju bih mogla i umrijeti, odmah, ovog trena ako treba.

Ne znam jesam li ikad bezuvjetno voljela dečka... Bila sam bezuvjetno zaljubljena, to da. Mislim da malo preidealistički gledamo na svoju ljubav prema partneru. Vjerujem da svatko ima neke uvjete, možemo ih zvati i granicama, koje ipak neće prijeći, bez obzira na ljubav.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2002., 19:18   #30
Re: Nabih se na shiljak

Quote:
Sentimental kaže:
"Ako jos jednom to napravis znas sta slijedi..."
"Obecaj mi da to neces nikad uciniti, ako ucinis..."

TO JEBENO NIJE LJUBAV!!!
Nabio se na shiljak koji sam tako htio izbjeci!!! I sta sad. Povlaciti uvjete? Ili mozda raskinuti? Ubiti?

Zanima me vas komentar. I okanite se savjeta.

1) Ovisno o tomu shto si napravio.Uvjeti se uvijek postavljaju.

2) Je, to je odnos, ljubav ne mora imati nužno velike veze s tim.

3) E sad komentar: ne postoji bezuvjetna ljubav.Ona postoji od Isusa, ako vjerujesh u njega i od majke (a to i jesu dva bozanska bica u nashim zivotima).

Bezuvjetnu ljubav - kao takvu - imash opisanu u velikim svjetskim poezijama, a najpoznatija je Poslanica Korincanima, iz Biblije......
Ja duhovno vjerujem u bezuvjetnost ljubavi, ali u odnosu se uvijek postavljaju uvijeti, pa skoro i nevidljivo.Ali su tu.

Primjer: netko me maltretira, pichi, ubija boga u meni, a ja ga volim?!!!!Je li to isto bezuvjetna ljubav, po tebi?

Ne postoji takav odnos dvoje ljudi, koji je bezuvjetan.Ali ljubav moze biti osjecaj sam za sebe,koji ne podlijeze pravilima, ne znam kako to opisati.

I ne, ovo nije savjet.Ovo je komentar.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2002., 19:49   #31
Smile Ok... satrli me...

Jao, sta se nakacili... ok, priznajem... krivi odraz... ne htjedoh reci bezuvjetna... ispadam neki monah... pobogu...
Htjedoh reci da ne poznajem i ne zelim uvjetovanu ljubav, ak vam je tak lakse... mrzim kad mi se postavljaju uvjeti, pogotovo od osobe koju volim...
Bio je to trenutak... bijesa, lose volje, slabosti, kiselih krastavaca... sada sam opet SRETNO DIJETE...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2002., 20:17   #32
dobro si ti rekao

ko ih sve jebe kad su nepismeni ...


bezuvjetna znaci bez uvjeta ...
a takvu ljubav treba cijeniti ITEKAKO




nedaj se smesti





__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.