Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 18:38   #1
Kokcigodinija bol u području trtične kosti

Molim ako netko ima iskustva s problemom moje kćeri koja ima 37 godina. Naime prije godinu dana nakon vožnje bicikla osjetila je bol u trtičnom dijelu tako da nije mogla sjediti duže od 5 minuta i bol nikako nije prestajala (radi uredski posao)
Kupila je jastuk koji vuče sa sobom gdje god ide, uglavnom kvaliteta života je ravna nuli.
Od nalaza ja radila svašta... Kolonoskopiju, sve ginekološke pretrage, MR zdjelice, uklonila miom na maternici (6 cm) laparaskopski prije tjedan .. Svi nalazi BO i kada je prestala uzimati analgetike i kada se anastezija "isčistila"iz tijela bolovi su se vratili kao i prije.
I NAPOKON poslije svih putešestvija otišli smo ortopedu .. pa to je za poluditi .. godinu dana nikom nije palo na pamet da bi ortoped mogao nešto reći na tu vrstu i mjesto boli.
Uglavnom u povijesti bolesti piše:

Ekstremna bol na pritisak na SC zgloba.
Usljed traume (vožnja bicikla) došlo je do oštećenja zgloba

I terapija operacija!!!!

Naravno to bi bila zadnja opcija i sada smo u potrazi za bilo kakvim alternativnim rješenjima da život bude koliko toliko podnošljiv.

Molim svaku sugestiju ili ovdje ili u inbox

Molim moderatora da preusmjeri post ukoliko već postoji ova tema a koju ja nisam pronašla u arhivi.

Hvala
__________________
.
Dalaj_lina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.