Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 08:51   #2681
Tražim žensku osobu za dopisivanje ,a možda i nešto više ako kliknemo.Ja sam iz Zg,istočni dio,28 god, 193 cm,svjetlo plave oči, zaposlen,slobodno vrijeme najvise provodim u vožnji biciklom,povremeno igranjem kosarke,slušanjem muzike,praćenjem sporta i svašta nešto :-) Nisam baš lud za izlascima, više volim prošetati, otići u kino,pogledati neku predstavu i slično, ako mi je baš jako dosadno onda maltretiram buraze ;-) sve ostalo na PM.
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:40   #2682
Volio bih upoznati biseksualnu :klap: ženu :klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:26   #2683
Ja sam žensko. Tražim muško. Imam 29god. Dolazim iz Splita. Za sve ostale detalje pp. Neda mi se pisat dugi oglas.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:51   #2684
Momak iz Zga, 87. godište, otvoren za novo žensko poznanstvo.
Završen faks, širokih pogleda na svijet, otvorenog uma, duhovno inkliniran ne i religiozno, dosta dobrog fizičkog izgleda, bradat, prilično visok (194 cm), sportski građen, obožavam sport, putovanja, izlete, festivale, koncerte..preferiram stranu, elektronsku, jazz glazbu, izlazim posvuda, od Rockstara, Laube, Vintagea do Gallerya.
Ne tražim apriori niš konkretno, bez ikakvog forsa glede bilo čega no opet nisam fan predugog tipkanja, treba se uživo upoznat pa vidjet kaj može bit, za početak malo tipkanja da vidimo kako dišemo tu..
Eto, ono osnovno, svi željni upoznavanja novih ljudi, izlazaka, druženja dobrodošli
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:19   #2685
Boogaloo 24. Veljače....Jeff Mills partijana...

ide ko?


samo molim bez fantaziranja i cendranja glede upoznavanja, kontakta telefonom tj nalaženja....čisto druženje u kontekstu "the more the merrier"....cure, dečki, u paru, neparu, rastavljeni, sastavljeni, udovci i udovice, lezbe, pederi, hetero, bi, bez oka, noge ili ruke, nebitno, bitno je da si/ste puni party duha, da ste vedri, otkačeni, nasmijani...u tom slučaju ste dobro došli....svi ostali, da oprostite na prostom izrazu; odjebite...jer nit sam psihijatar niti sam animator...

gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 01:33   #2686
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, 34 god. i preferiram mlađe i mladolike cure, niže rastom, više slatke nego zgodne (ali mogu se i zgodne javit ). "Drag, simpatičan, sladak", tako me obično opisuju. Imam završen faks, radim nešto, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, može se javit da razmijenimo slike (obavezno novijeg datuma!) i možda još pokoju poruku prije susreta uživo (preferiram komunikaciju uživo u odnosu na tipkanje).

Misljenje forumasa o HIVu, dodao moderator - https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=22
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 23:55   #2687
Tražim slobodnu curu, atipičnu, povučenu-asocijalnu, sa emocijama i osjećajima, neka koja dulje vrijeme nije imala dečka ili ih manje od 3-4, koja nije imala starije likove od mene, koja nema dominantnu osobnost (koje žele mušku ulogu, koje hoću muškog pretvoriti u poslušnog papučara, feministi..), koja ne želi konfikte i svađe, željnu afekcije, romantike, razumjevanja, koja nije; umišljena (zbog izgleda ili poželjnosti), oportunist, prepuna ponosa/samopouzdanja, koja je sretna solo da joj nitko ne treba, prekomplicirane, nemoguće-preteške, cinične, egoisti, egocentrične, sponzoruše i FB ovisnice.
Tražim obavezno hetero orijentacije, nema prenosivu bolest, da ne cuga žestice i nepušać. Naravno da me je briga za zdravlje buduće cure.
Ne želim predugo dopisivanje, mislim da je 1-2 tjedna dovoljno zatim prijateljski izlazak.
One koje se iz "principa" ne izlaze sa muškima s foruma, preskočite oglas.
Uglavnom, tražim curu za prijateljstvo koja s vremenom želi nešto više.
Iz Zg, Zaprešića i bliže okolice.
Za dopisivanje nešto od; skype, whatsapp, mailovi, smsovi. Ostalo ne koristim.

Momak, 29 god. (88), SSS elektro struke, nepušać, visok 183 cm, vitak, ne nosim naočale, volim duge šetnje, prirodu, životinje, stranu glazbu, povučen, atipičan, istraživačkog duha, otvorenog uma, inteligentan... mislim da je to dovoljno informacija da postanem nekoj zanimljiv za javljanje.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:59   #2688
Lik, 30 god,volim citat, filmovi, serije, gejmat, ak ima neka slicna nek se javi, iz slavonije, one gejmerice tkzv koje igraju free igre nek se nejavljaju, farma na feisu i te sheme, to su programi hah, ak ima neka rpg geekica, horor, ili stil tomb raider nek se javi, pucacine i te gluposti nek mi se ne javljaju..

Haj, javi se

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:32   #2689
Pokušavam pronaći djevojku za nešto istinski "pravo",pišem ovdje oglase iz razloga što u "stvarnom" životu rijetko upoznajem nove ljude jer sam povučen pa se moja druženja uglavnom svode na društvo sa samim sobom.
Nije da mi je toliko loše ali fali mi ljubavi,onaj neki oslonac u životu..treba mi cura sa kojom cu biti najbolji prijatelj i ono nešto više što se zove ljubav.
Curu koja nije površna nego zna što želi i traži da ju netko voli istinski iz dubine srca.

Nešto o meni: 30godina,volim PC igre,SF,fantasy,serije/filmove,provoditi vrijeme negdje na osami u prirodi,kratke vožnje na biciklu,maštati o nekim nestvarnim izmišljenim svjetovima.
Također volim životinje,rock/metal glazbu..nordijsku mitologiju,čitam i knjige da,u zadnje vrijeme kriminalistiku uglavnom itd..ponekad znam biti i dosadan pogotovo onome tko ne voli šutljive ljude...

Eto, ukoliko se pronalaziš u ovome napisanome a žensko si između 24-31god slobodno se javi,ako je bitno iz središnje Hrvatske sam.

I dalje tražim...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:34   #2690
Iskrsnulo mi je tjedan dana godišnjeg odmora pa ne bi bilo naodmet ako ima netko s kim bi mogao razmijeniti pokoju suvislu poruku, nemam uvjeta osim jednog - da si pismena barem u nekim pristojnim granicama. Potencijalan dijapazon tema - društvo, politika, sport, filmovi, serije, glazba, književnost, međuljudski odnosi...no nije uvjet, možemo razglabati o bilo čemu sve dok je suvislo i dvosmjerno ugodno.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:16   #2691
Musko sam, 24 godine pomalo povucena osoba trazim nove kvalitetne ljude barem za virtualno druzenje, a moguce i u realnosti ako budemo imali o cemu pricati, nekoga za dopisivanje, izlazenje iz zone komfora i ubijanje dosade. Nepusac, idem u teretanu, volim druzenja, gejmanje, setnje, izlaske slusam strano i domace. Mogu pricati o svemu voljan poslušati svakoga tko ima neke probleme,ili kome je jednostavno lakše otvoriti se nekoj nepoznatoj osobi jer i samom mi je nekada trebalo rame za plakanje.

Sve ostalo u PM
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:38   #2692
željan sam ljubavi iako sam oženjen, jer mi u braku ta stvar manjka. ako postoji osoba sa istim željama i ako je još udana, ima priliku da sa mnom nadoknadi sve što nema
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:42   #2693
Ovak.

Meni je (odavno) proljeće (kak ide ona pjesma, proljeće je, a u meni nemir, nešto, nešto, nešto... pa ovim putem tražim nekog sličnog sebi: da vidi svijet u duginim bojama, tu i tamo nekog unicorna , da voli ljude, životinje,biljke, kuće (okej, može i aute ), da možemo ić na kavu (okej, ne pijem kavu, al to se tak kaže), da možemo pričat o svemu (to znači da može pričat bar koliko i ja), da voli prirodu (više od serija), trčanje, plivanje, badminton, odbojku itd., onak nekog običnog ko ja.

Btw, pod pričanje satima ne mislim na jadanje o tome kak nekog žena ne razumije i kak je nesretan. To me ne zanima. Fala
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:08   #2694
Ima koga za 30 godisnju mladu mamu iz zg za ozbiljnu vezu. Samo seks me ne zanima, to mogu svagdje naci. Trazim partnera za zivot i mogucu djecu s njim. Znaci osobu koja nema nista protiv mog djeteta. :-) Zg je u pitanju. Ako zelite samo seks nemojte se javljati jer cete samo gubiti moje i svoje vrijeme, a to mozete svugdje dobiti.
garfild21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:43   #2695
Decko-33 godine iz Zagreba (zaposlen,obrazovan,ljubitelj kucnih ljubimaca) trazi djevojku približnih godina za zajednicko druzenje u kinu,kazalistu,muzeju i slicno!
Zak27zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:25   #2696
O meni...dečko od 20 godina, student jednog tehničkog fakulteta. Pomalo geek, u slobodno vrijem obožavam se šetati prirodom, gledati previše filmova i serija (uglavnom SF, fantasy i horror), igram nešto igrica. Obožavam čitati što knjige što stripove a volim i pisati. Nisam baš neki fan izlazaka i napijanja. Volim kuhati i praviti kolače a sad koliko sam uspješan u tome procijeniti ćete sami
Rekao bih da sam kreativna osoba.
Visok sam 191cm, nekih 85kg, smeđe oči, crna kosa, svijetla put kože. Ne bih rekao da sam nešto preposebno i rečeno mi je da nisam ružan.


Tražim neku curu iz Osijeka ili okolice, godina 18-25, za najprije prijateljstvo, a kasnije i nešto više. Tvoj izgled mi je nebitan.
Eto ako te moj opis nije odbio ili nedaj bože dijelimo neke hobije ili osobine javi mi se
ario11121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:30   #2697
aaaaaaa
29
mmmm
ovajjjj
aaaaaaa
neku zanimljivu žensku, da je za kratku kavu i eventualno nekakav film

Zadnje uređivanje astor pec : 21.02.2018. at 01:50. Reason: eventualno
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:15   #2698
Tražim ž osobu, nekonvencionalnu i bogatog unutrašnjeg života.
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:24   #2699
Ovim putem tražim slobodnu žensku osobu,isključivo iz Zagreba.Nemam nikakvih kriterija jedino da si normalna,iskrena i psihički stabilna osoba. Izgled mi nebitan jer nisam neki ljepotan pa ljepoticu ne tražim. Ukratko o meni: 33 god,iz ZG-a, visok 170 cm, mršav, normalan, iskren, romantičan,situiran.Tražim gore navedenu osobu za početak za druženje,možda i veza/zajednički život jednog dana ali bez forsiranja,šta bude,bude.Za početak mi se možeš javiti na PM.

Oglas još aktivan...
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:21   #2700
Prvih 10 koje se jave dobiju:

1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom
4. Salep sa kolačem
5. Setnju Baščaršijom
6. Odlazak na vrelo Bosne
7. Odlazak do Tunela spasa
8. Odlazak na vidikovac
9. Pojašnjenje nekih naših slengova tipa "ceif" "merak" "kasaba" itd.
10. Dernek i smijeh do jutarnjih sati.

sljedecih 40 kojih se jave dobiju:

1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom
4. Salep sa kolačem
5. Setnju Baščaršijom
6. Odlazak na vrelo Bosne

Od broja 51-80 koje se jave, dobiju:
1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom

Od 81-100 koje se jave, dobiju:
1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu i vode sa jedne od sarajevskih česmi + hošaf.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.