Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 18:54   #21
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,

Znamo se par mjeseci, skupa radili.
Pred kolegama me hvalio, zezao. Nismo trebali ni pričati. Samo bi se pogledali, istog smo podznaka blizanci, lepršavi hehe..
Vidio je da sam sramežljivija kada bi mi kao prišao gdje si mi ti i gledao u mene. Samo sam se smijala. Nastojao i dodirnuti, ali smo samo pričali zezali se.
Pošaljem mu zahtjev za poruku u listopadu na društvenoj mreži, nakon 4 mjeseca prihvatio zahtjev..
Kako sam primjećivala da nekada bi znao biti šutljiv pomislila sam neugodno mu. Pošaljem poruku kako si, normalno je pisao sve po starom, neću više tamo raditi, te na jedno pitanje sa ok.
Znam, glupača nisam mu trebala prva pisati. Prijateljice su me izribale zbog toga, prijatelj odgovorio samo naprijed sve ok dok ne pozove policiju samo napadaj hahahaha
Ok, šalu na stranu. Što vi mislite da li dečki trebaju uvijek učiniti prvi korak?
Trebaju! Obvezno! Doduše, smije im se i jako pomagati! Posebno ako su malo smotani. Ali 4 mjeseca za prihvaćanje prijateljstva? Hm, nećeš se baš napiti vode iz tog izvora!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:47   #22
Ni slucajno, danasnje zene smatraju da su snazne, samostalne, jake, ravnopravne, one znaju sta zele i ostale spike.

Nikakvo uletavanje zenama, navikli smo ih na to, kroz generacije, i to zloupotrebljavaju sustavno i sistematski kada im pase, a kada im pase drugacije preformuliraju samo.

A varijanta snazna sam i jaka, i ovo i ono kad mi pase, a zena sam i treba mi se uletavat kad mi pase, nece ici, taj model je bye bye.

Kada, i ako, muzjaci na ovim prostorima ikad dodu pameti i prestanu biti mali poslusni zecici zbog malo vagine, stvari ce se promijeniti, sve dok se to ne promijeni u njihovim glavama, muskarci ce biti u podcijenjenom i podredenom polozaju, a zene ce to oblino moci iskoristavati za sebe.

Znaci, ne, nikakvo obavezno uletavanje zenama. - ravnopravnost!
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:58   #23
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ni slucajno, danasnje zene smatraju da su snazne, samostalne, jake, ravnopravne, one znaju sta zele i ostale spike.

Nikakvo uletavanje zenama, navikli smo ih na to, kroz generacije, i to zloupotrebljavaju sustavno i sistematski kada im pase, a kada im pase drugacije preformuliraju samo.

A varijanta snazna sam i jaka, i ovo i ono kad mi pase, a zena sam i treba mi se uletavat kad mi pase, nece ici, taj model je bye bye.

Kada, i ako, muzjaci na ovim prostorima ikad dodu pameti i prestanu biti mali poslusni zecici zbog malo vagine, stvari ce se promijeniti, sve dok se to ne promijeni u njihovim glavama, muskarci ce biti u podcijenjenom i podredenom polozaju, a zene ce to oblino moci iskoristavati za sebe.

Znaci, ne, nikakvo obavezno uletavanje zenama. - ravnopravnost!
Kakva crna ravnopravnost, neka nama nasih uletaca, svijet bi bio siromasan i pust bez tih povuci potegni igrica.
Znas li koliko drazi, simpatija i ljepote ima u tim igricama???
Jos bi najbolje bilo da se i taj predivan dio ofiranja pretvori u ono suhoparno, jesi za? Jesam. Ok, idemo onda!
Dajte molim vas saberite se malo.
Koje crne feministice. Jesu feministice kad treba vristat po ulici za prava zena, ali i one su samo zene i zeljne ljubavi i paznje.
A muskarci? Ajde molim te ne oduzimaj im njihovo pravo na ulete i snubljenje.
Jebote, pa kud ode ovaj svijet??
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:31   #24
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Trebaju! Obvezno! Doduše, smije im se i jako pomagati! Posebno ako su malo smotani. Ali 4 mjeseca za prihvaćanje prijateljstva? Hm, nećeš se baš napiti vode iz tog izvora!
Možda je zabacio pecaljke na više mjesta pa zaboravio da mu se neka koprca vec mjesecima na udici....

Sigurno je da će u njegovoj tekici ulova i ona naći svoje trofejno mjestašce
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:37   #25
Ljudi često na poslu “flertuju” jer neznanju o čemu bi drugom pričali. Na poslu nema prijatelja! Govorim iz iskustva. Dođeš na posao vidiš zgodnu kolegicu i zezaš se. Tek tolko reda radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:48   #26
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Ništa od toga.

A što se tiče muškaraca i lovljenja, i sam sam kriv za odbijanje cure koja je učinila prvi korak, iako mi se sviđala.
Par mjeseci prije maturalne, primjetio sam da cura iz susjednog razreda na odmoru gleda u mene. Onda sam ja počeo gledati u nju, i tako prošlo par mjeseci, na pogledima i osmijesima. Ta cura je bila jako privlačna...moram reći, imala je najveće sise u školi. Ja nisam napravio korak iz dva razloga, bio sam fokusiran na školu i video igre(World of Warcraft ) pa sam na vezu gledao kao na teret i gubitak vremena, i zato jer sam stvarno mislio da umišljam jer sam u to vrijeme smatrao da nije realno da se tako zgodna cura zanima za mene.
Par tjedana prije mature, ona je valjda shvatila da se ja ne namjeravam pokrenuti i da joj nema ništa od čekanja, pa je odlučila napraviti prvi korak.
Dogovorila se s prijateljicom, i kada sam ja otišao u zahod na malom odmoru, ona je ušla za mnom a prijateljica joj zatvorila vrata i čuvala da sami nas dvoje unutra ostanemo...Ona se lijepo i simpatično predstavila i pitala me bili mi mogla biti pratilja na maturi.
Pošto je za mene tada to bilo sve iznenadno, ja kada sam u nezgodnoj situaciji uvijek hladno i ozbiljno postupam...kažem joj da već imam pratilju, i poželim joj sreću u potrazi te izađem iz zahoda. Tek sam poslije našao pratilju, prijateljicu iz razreda.Eh.

Godinu dana prije, kada sam bio na ekskurziji u Barceloni, cijelu večer sam u klubu proveo sa jednom Srpkinjom.Bila je lijepa cura, ali previše živahna za moj ukus, tada. Upoznala me sa svim prijateljima i prijateljicama, a što je večer više tekla, ja sam gledao kako da izbjegnem vraćanje do hotela s njom.Zašto?
Jer nisam htio da mi prvi put bude sa Srpkinjom.
I krenuli mi iz kluba, ona kaže da će me otpratiti do hotela, i stignemo mi pred hotel, i kao pozdravljamo se.Ona valjda shvati da je ja neću pozvat, pa kaže:"ako hoćeš možeš u moj hotel prenoćiti, ima mjesta..."
Ja kažem da sam umoran jako,i da ću joj se javiti sutra.Laku noć,laku noć.

Tko zna koji razlog stoji iza nečijeg odbijanja. Meni su se obe cure sviđale, ali eto.
Moj savjet;kreni dalje.
imam prijatelja koji se slično ponaša, imao je jednu curu u životu s kojom je bio
cca 3-4godine, prekinuli, i od tada nema nikog. prošlo je barem pet godina. lik traži perfekciju, i tako u svakoj nađe neku manu. sad je prešao na veganstvo, moš si mislit koliko si je još suzio izbor. ali njegova stvar. i da, povremeno flertuje s curama, čak i broj razmjeni ali ih nikad ne nazove. bildanje ega, valjda...
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 01:14   #27
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Možda je zabacio pecaljke na više mjesta pa zaboravio da mu se neka koprca vec mjesecima na udici....

Sigurno je da će u njegovoj tekici ulova i ona naći svoje trofejno mjestašce
Hm.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:41   #28
Quote:
Trijezni Pijanac kaže: Pogledaj post
imam prijatelja koji se slično ponaša, imao je jednu curu u životu s kojom je bio
cca 3-4godine, prekinuli, i od tada nema nikog. prošlo je barem pet godina. lik traži perfekciju, i tako u svakoj nađe neku manu. sad je prešao na veganstvo, moš si mislit koliko si je još suzio izbor. ali njegova stvar. i da, povremeno flertuje s curama, čak i broj razmjeni ali ih nikad ne nazove. bildanje ega, valjda...
Tvoj prijatelj, kako si ga opisao, se ne ponaša kako sam se ja ponašao kada sam bio u srednjoj školi.

U oba slučaja koja sam naveo, razlog zbog kojeg nisam bio s njima je drukčiji, a taj razlog nije traženje perfekcije. Upravo sam naglasio kako su obe cure bile lijepe i zgodne.
I nije bio bildanje ega,nikada nisam bildao ego na nečijim emocijama. Samo nespretnost, neodlučnost i neiskustvo.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:28   #29
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Tvoj prijatelj, kako si ga opisao, se ne ponaša kako sam se ja ponašao kada sam bio u srednjoj školi.

U oba slučaja koja sam naveo, razlog zbog kojeg nisam bio s njima je drukčiji, a taj razlog nije traženje perfekcije. Upravo sam naglasio kako su obe cure bile lijepe i zgodne.
I nije bio bildanje ega,nikada nisam bildao ego na nečijim emocijama. Samo nespretnost, neodlučnost i neiskustvo.
slični ste po tome što niste ništa realizirali do kraja
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:35   #30
Nekad ne bi bilo loše i da žene ponekad poduzmu nekaj, a ne da nikad ne znaš kaj im je na pameti.
__________________
This time next year we're gonna be millionaires!
Trotters Independent Trading - New York, Paris, Peckham
JayJayOkocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:01   #31
iz mog iskustva dok sam bio mlad nece upalit. ako je stariji dovoljno da se pojavis ali budi i spremna ic do kraja. ne se povlacit.

ako je mlad treba konkretno se dogovarat jer taj ne zna nista. netko mora napravit i prvi potez uvlacenja. nije samo upadanje u pitanju

najbolje su ocajne zene, kad te naletu na pravog to je naj kombinacija

moram priznat da spadam pod one koji imaju magnet u sebi. ali rjetko je to bilo od koristi da je islo do kraja. 90 posto tog brojim da sam ja lovac
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:48   #32
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
iz mog iskustva dok sam bio mlad nece upalit. ako je stariji dovoljno da se pojavis ali budi i spremna ic do kraja. ne se povlacit.

ako je mlad treba konkretno se dogovarat jer taj ne zna nista. netko mora napravit i prvi potez uvlacenja. nije samo upadanje u pitanju

najbolje su ocajne zene, kad te naletu na pravog to je naj kombinacija


moram priznat da spadam pod one koji imaju magnet u sebi. ali rjetko je to bilo od koristi da je islo do kraja. 90 posto tog brojim da sam ja lovac

Da, i on je nekako bio lovac... Ali svidio mi se te sam se ipak povukla... Iako tu i tamo se zezali..
Ma dečko samo skuplja trofeje valjda...Ja uvijek ostanem plačući..Povrijeđena..
Očito su trazili nesto drugo ipak..
crnka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 07:05   #33
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Da, i on je nekako bio lovac... Ali svidio mi se te sam se ipak povukla... Iako tu i tamo se zezali..
Ma dečko samo skuplja trofeje valjda...Ja uvijek ostanem plačući..Povrijeđena..
Očito su trazili nesto drugo ipak..
a jbmu zlocesti decki samo se hoce u gacice uvuci
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:42   #34
Svakako je uredu da žena napravi prvi korak
Pythonhim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:29   #35
Uglavnom sinoć mu pošaljem nesto jako smiješno kao poruku. Ali gospodin me bloka.
Hm... Simpatizirati onako na poslu, te u prolazu kao dodirivati, hvaliti pred svima.. pa sada ovako... Znam, proslo je nekoliko mjeseci. Ali zasto me onda dodao, odnosno prihvatio za komuniciranje putem poruka?
Da, opcija sam mu žnj.
A ništa život ide dalje..Muškarci su jako čudni..hehe
crnka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:42   #36
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Ok, šalu na stranu. Što vi mislite da li dečki trebaju uvijek učiniti prvi korak?
Ako je dečko zgodan ne treba, ako je ružan mora.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:55   #37
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Kad je covjek htio ti nisi...
Sad ti hoces on nece...

Nakon nekog vremena ce ti se on javit...
Za sex naravno
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:08   #38
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Uglavnom sinoć mu pošaljem nesto jako smiješno kao poruku. Ali gospodin me bloka.
Hm... Simpatizirati onako na poslu, te u prolazu kao dodirivati, hvaliti pred svima.. pa sada ovako... Znam, proslo je nekoliko mjeseci. Ali zasto me onda dodao, odnosno prihvatio za komuniciranje putem poruka?
Da, opcija sam mu žnj.
A ništa život ide dalje..Muškarci su jako čudni..hehe
Bloka
Il je prošlo previše vremena i zaboravija te, al je kreten pa ne zna ignorirati nego mora blokirati ili si se ti opasno prevarila oko njegovog prijašnjeg interesa.

Moguće je i da je ono "simpatiziranje" bila samo igrica jer je kužija da ti se sviđa pa te iša podjebavat...ne volim vjerovati da je to opcija al jbg, ima i toga.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 09:26   #39
Quote:
crnka88 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,

Znamo se par mjeseci, skupa radili.
Pred kolegama me hvalio, zezao. Nismo trebali ni pričati. Samo bi se pogledali, istog smo podznaka blizanci, lepršavi hehe..
Vidio je da sam sramežljivija kada bi mi kao prišao gdje si mi ti i gledao u mene. Samo sam se smijala. Nastojao i dodirnuti, ali smo samo pričali zezali se.
Pošaljem mu zahtjev za poruku u listopadu na društvenoj mreži, nakon 4 mjeseca prihvatio zahtjev..
Kako sam primjećivala da nekada bi znao biti šutljiv pomislila sam neugodno mu. Pošaljem poruku kako si, normalno je pisao sve po starom, neću više tamo raditi, te na jedno pitanje sa ok.
Znam, glupača nisam mu trebala prva pisati. Prijateljice su me izribale zbog toga, prijatelj odgovorio samo naprijed sve ok dok ne pozove policiju samo napadaj hahahaha
Ok, šalu na stranu. Što vi mislite da li dečki trebaju uvijek učiniti prvi korak?

ne trebaju decki uciniti prvi korak
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:10   #40
Ne trebaju
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger