Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 13:45   #161
Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
Dakle tak daleko je došlo "udvaranje" Hrvaticama hehe.. sve do toga da se mora po ribu u Afriku?

Btw tema nije o "sexualnom" turizmu (i glupo je da se razvoje u 100-tu i besmislenu u nizu), fino se razvijala sve dok ovak netko ne uleti s idejom da idem u faking Patayu na sex, yeah right.

Dobro moj odabir je ionako Slavenka, neovisno o državi, druge mi ne leže nikako, al bolje da se fokusiramo na ideje gdje pronaći ženstveno žensko biće s kojom se može izgradit nešto više, nego gdje se pojebat s prostitutkom s hrpom novaca.

Da je to poanta, to se već može i u Mađarskoj.
ti pricaj o slovenkama i madaricama ako si ekspert. ja sam o njima pricao prije 20 godina. druga koju sam opali u zivotu bila slovenka. a bio sam i u madarskoj mjesec dana i to kao lokalni ne kao turista. osim budipeste, gubljenje vremena. opet se vracamo na seks turizam. pokusao sam objasnit da seks turizam je nesto di se prakticira. pa je onda i sveukupan potencijal veci. lokacija je bitnija nego nacija. zasto se bas vikendom mora lovit komade? to je brain wash po mom. sad znas zasto se ne vezem na blizu okolicu apetiti su mi drugaciji. a i naslov teme je uvoz. ne znam zasto si me targetirao? mislim da sam najdalje od svih posao. onaj koji ne moze prepoznat kvalitetu argumenata ja tu ne mogu nista osim dobit mrznju ili ban. na to sam se vec navikao.

recimo slovenke. ja i ti se nademo i sto sad. upalimo auto zg - lj. platimo vinejtu obidemo ljubljanu kranj maribol portoroz.. prosle godine sam bio u ljubljani, nisam nista opalio.kako da komentiram na to. od frenda koji zivi u ljubjani sve sto znam da preko neta borbardira sve date stranice. ide mu rekao mi je. s tim da je bosanac lol. slovenke rjede vidam na moru ili sam manje aktivan zbog godina. da cujem tvoj odgovor.

afrikanke. kenja kapital, madgaska, za sejle ne znam. imas puno mjesta koja nisu afrika a mozes upoznat afrikanku. cak i kod nas ljeti. nisam bio u africi kod nas sam upozna dosta francuski afrikankih, americkih i po red zonama opcenito. gust mi je porpicat s ekstremno zgodnom zenskom i sve saznat o njoj. to ti omoguci lokacija. afrikanke bas zele da je odvedes doma. vjeruju u boga i nisu alkoholicarke. znaju koje njihov muskarac ako je s tobom. mislim da su to sve kljucne rijeci. sve se svodi da se moras mrdnut. a to sam napisao u prvoj recenici na ovom postu. ako ne mislis ic tamo gubis vrijeme.

sto se tice pataje, svake godine sve vise crnkinja. nadam se da to nece stopirat. ja sma da se ljudi slobodno krecu i traze svoju sudbinu. one vole rec iz koje republike/drzave sto vec. isto kao da tebi netko kaze ti si s balkana. uzmi u obzir da kao i doma nije im cilj ostati tamo cjeli zivot. i tu se pojavljujes ti.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:31   #162
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ti pricaj o slovenkama i madaricama ako si ekspert..
SlAvenkama.. ne Slovenkama. Od Mađarske, Poljske, Češke, Ukraine, sve do Gruzije i Rusije, you name it. Dobro doduše može i koja Slovenka

Žene koje su mi booolesno zgodne npr (ak se to računa, ali meni nije više to toliko fascinanto) su Moldavke i Bugarke. Kiev, Vinnitsa.. ljepota je najmanji problem.

Ja - personalno- trebam žensko za suživot, ne tražim materijal za jebat se okolo bezveze. Umm tema mi je zanimljiva (i smislena) jer se slažem s nekim dečkima ovdje kaj su napisali da su Hrvatice.. odlutale. Il su zatvorene, ili uplašene, ili ne žele kontakt, ili traže neke xyz ideale, ili se previše lupa šakom po stolu bezveze ili šta već.

OK poštujem to i prihvaćam, ali osobno s takvim approachom gubim vrijeme ovdje.


Quote:
ja sam o njima pricao prije 20 godina.
Haha one kažu da su Hrvati "ugreti za seks"


Quote:
osim budipeste, gubljenje vremena. opet se vracamo na seks turizam.
Umm.. u Mađarskoj je prostitucija legalna (kao i na Tajlandu), zato sam je spomenul. Ak se već nekom kreše, čemu tajland, može skočit do Budimpešte ili do konkretno Praga gdje su prostitutke avion.


Quote:
pokusao sam objasnit da seks turizam je nesto di se prakticira. pa je onda i sveukupan potencijal veci.
Hmmm... nebi baš prostituku... Gdje je kurveraj, tamo mene, najiskrenije - nema.


Quote:
lokacija je bitnija nego nacija. zasto se bas vikendom mora lovit komade? to je brain wash po mom. sad znas zasto se ne vezem na blizu okolicu apetiti su mi drugaciji. a i naslov teme je uvoz. ne znam zasto si me targetirao? mislim da sam najdalje od svih posao. onaj koji ne moze prepoznat kvalitetu argumenata ja tu ne mogu nista osim dobit mrznju ili ban. na to sam se vec navikao.
Nisam baš tebe "targetiral" kak si to shvatio.. niti to radim.. netko prije tebe se istresao sa sex-destinacijama, ali svi znamo gdje se može fukat za novce.

Tema je nešto nalih "Hrvatice su teške za animirat/suživot (valjda), pa idemo vidit opcije." Mislim.. nema logike da uvozimo - prostitutke.


Quote:
recimo slovenke. ja i ti se nademo i sto sad. upalimo auto zg - lj. platimo vinejtu obidemo ljubljanu kranj maribol portoroz.. prosle godine sam bio u ljubljani, nisam nista opalio.kako da komentiram na to. od frenda koji zivi u ljubjani sve sto znam da preko neta borbardira sve date stranice. ide mu rekao mi je. s tim da je bosanac lol. slovenke rjede vidam na moru ili sam manje aktivan zbog godina. da cujem tvoj odgovor.
Sve što mogu reći je da.. Slovenke vole Hrvate. Literarno. Ali otić s autom u Ljubljanu i pojebat se na brzinu.. nije moj stil. To nije općenito ni ženski stil.

Ak ti je već do "šarki", možeš otić u Ljubljanu, skupiš par brojeva, pa SMSovi, ovo ono, i pričekaš da same počnu razmišljat (i otvarat teme) o sexu. Poslije sam odeš i pretvoriš priču u stvarnost.

Taj tvoj frend Bosanac zna kaj radi. Ak mu je eto već do toga.


Quote:
afrikanke. kenja kapital, madgaska, za sejle ne znam. imas puno mjesta koja nisu afrika a mozes upoznat afrikanku. cak i kod nas ljeti. nisam bio u africi kod nas sam upozna dosta francuski afrikankih, americkih i po red zonama opcenito. gust mi je porpicat s ekstremno zgodnom zenskom i sve saznat o njoj. to ti omoguci lokacija. afrikanke bas zele da je odvedes doma. vjeruju u boga i nisu alkoholicarke. znaju koje njihov muskarac ako je s tobom. mislim da su to sve kljucne rijeci. sve se svodi da se moras mrdnut. a to sam napisao u prvoj recenici na ovom postu. ako ne mislis ic tamo gubis vrijeme.
Ahahah i ne mislim, nisu mi crnkinje (ni Azijatkinje) ni ribe s Pacifika hot (tipa filipinke, tajland itd)

Ja se zanimam samo za SLAVENKE


Quote:
sto se tice pataje, svake godine sve vise crnkinja. nadam se da to nece stopirat. ja sma da se ljudi slobodno krecu i traze svoju sudbinu. one vole rec iz koje republike/drzave sto vec. isto kao da tebi netko kaze ti si s balkana. uzmi u obzir da kao i doma nije im cilj ostati tamo cjeli zivot. i tu se pojavljujes ti.
OK. Malo se razlikujemo to je sve. Ti bi, ak sam te dobro razmel šarafil cure, meni treba nekaj kaj je ovdje postalo problem nać - žensku za suživot, sa moralnim potencijalno familijskim vrijednostima i s kojom bum se obožaval. Ne baš onu koja bi se (prioritetno) odselila od kuće.

ps: Kaj se tiče "pisanja šarki po zidu" (kaj tebe zanima) meni ih je iskreno preko glave.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:54   #163
kad kazes slavenske zemlje, targetiras tamo di su najlakse i najeftinije zenske. di najvise kurvaluka ima u evropi mislim da se vracamo na isto.

suzivot s nekim ide da se nadete i da se poklopite. to moze bit bilo di, a ocito je da se ide tamo di je aktualno seksom. ne bi vise nista nadodao, jer sve te drzave sto si naveo su pune zapadanjaka iz iste svrhe kao i ti.

za nase nisam nista rekao. samo sam se nadoveza za necij tekst. u ovoj temi nemam ih sto spominjat. one meni ne stvaraju problem. ja samo nemam ukusa za njih vise. one koje zelim su jako uzak izbor tako da se uopce ne opterecujem. rade cu ic tamo di mi je izbr puno siri. a to je u prevodu isto sto i naslov ove teme.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:06   #164
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
Velika je razlika u mentalitetu i načinu života nas i tih Azijata.
Ekipa koja ima iskustva sa Filipinkama kaže da je problem što sa njima nemaš o čemu pričati osim o tome što ćete raditi idućih trideset minuta,
prosječni IQ na Filipinima je 86.
Aha, a te razlike su dobre ili loše? Po meni su njihova radna etika i skromnost prilično dobre osobine, i nadopunjuju se s balkanskom improvizacijom, individualnošću, duhom i svojeglavosti!?
A o čemu bi pričao s ovim našim debilima iz big brothera, ako uzmemo da je to neka naša kritična masa? Ako si sam uspješan i naobražen ne vidim zašto ne bi našao i takvu azijatkinju?
Da ne kažem kakvu uslugu činiš okolini (prvenstveno sebi) obogaćivanjem našeg genetskog poola i smanjenjem mogućnosti pojave trogodita koji su kako vidimo zavladali ovim društvom!? Ne sjećam se da sam ikada vidio i čuo za mestika-primitivčinu i seljobera?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:07   #165
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Aha, a te razlike su dobre ili loše? Po meni su njihova radna etika i skromnost prilično dobre osobine, i nadopunjuju se s balkanskom improvizacijom, individualnošću, duhom i svojeglavosti!?
A o čemu bi pričao s ovim našim debilima iz big brothera, ako uzmemo da je to neka naša kritična masa? Ako si sam uspješan i naobražen ne vidim zašto ne bi našao i takvu azijatkinju?
Da ne kažem kakvu uslugu činiš okolini (prvenstveno sebi) obogaćivanjem našeg genetskog poola i smanjenjem mogućnosti pojave trogodita koji su kako vidimo zavladali ovim društvom!? Ne sjećam se da sam ikada vidio i čuo za mestika-primitivčinu i seljobera?
sto se uopce trudis mu objasnit. nije da moras bit s zenskom s kojom nemas nista zajednicko? ja kazem ljepe, savrsene a on trazi sub kategoriju opce informinarne. ne pada mi napamet rec da ocpa informiranost ima sto s inteligencijom. kad vidim o cemu hrapa engleza tamo prica, da bi im vrh intelgencije 66. jedan cak nije znao di je hrvatska u razgovoru samnom. ali je znao kad igra engleska na tveu. to su teme koje su izlizane vec desetljecima.. samo se vrte drugi brojevi.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:36   #166
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
sto se uopce trudis mu objasnit. nije da moras bit s zenskom s kojom nemas nista zajednicko? ja kazem ljepe, savrsene a on trazi sub kategoriju opce informinarne.


da mi je samo jedan dan ovakav gugle translejt mozak, bilo bi lakše u životu i odabiru.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:55   #167
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post


da mi je samo jedan dan ovakav gugle translejt mozak, bilo bi lakše u životu i odabiru.
ps znas kako se tamo komunicira s zenskama. instaliras gogle translate aplikaciju. u zadnje vrijeme se ne tipka vec imas gugle spech to text. iz iskustva, radi savrseno. kakve probijajuce pick up linije lol. ode se trudis da probijes osnovnu pionirske komunikacije. meni se svi tvoja plava majica, da i meni tvoja lol
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:01   #168
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Aha, a te razlike su dobre ili loše? Po meni su njihova radna etika i skromnost prilično dobre osobine, i nadopunjuju se s balkanskom improvizacijom, individualnošću, duhom i svojeglavosti!?
A o čemu bi pričao s ovim našim debilima iz big brothera, ako uzmemo da je to neka naša kritična masa? Ako si sam uspješan i naobražen ne vidim zašto ne bi našao i takvu azijatkinju?
Da ne kažem kakvu uslugu činiš okolini (prvenstveno sebi) obogaćivanjem našeg genetskog poola i smanjenjem mogućnosti pojave trogodita koji su kako vidimo zavladali ovim društvom!? Ne sjećam se da sam ikada vidio i čuo za mestika-primitivčinu i seljobera?
Ma u pravu si, ali onda imaš isti problem kao i ovdje naći neku kvalitetnu jednako je teško i tamo i ovdje.U pravilu su naobražene Azijatkinje iz višeg sloja kojima su bijelci sa nekim radničkim backgroundom zanimljivi koliko i Eskimima snijeg.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:38   #169
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post


da mi je samo jedan dan ovakav gugle translejt mozak, bilo bi lakše u životu i odabiru.
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ps znas kako se tamo komunicira s zenskama. instaliras gogle translate aplikaciju. u zadnje vrijeme se ne tipka vec imas gugle spech to text.
AHAHAHAHHAHAHA (literarno) UMIIIIIIIIIIIIIREM OD SMIJEHA AHHAHAHAHAHAHA
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:50   #170
ne znam koliko je muskaraca ozenilo hrvaticu i da je ta njena inelektualna rezultirala u jako kratkom vremenu za boljitak familije? oni koji su ozenili najpametnije su gradili svoje carstvo godinama isto kao i oni sto su zenili marljive. kod marljive bar znas za lineran put upsjeha. po mom sto ljepsa, privlacnija to imas vise i volje da sve sja oko nje. to vecina muzjaka radi u prirodi. a da ne pricam o tom da intelektualni muskarac sigurno voli se druzit s nekim tko ga slusa, nego s nekim tko ce mu se protivit s njegovim stavovima a to ces sigorno dobit od dominatne zenske. da ne kopam po netu, ima dosta clanaka di zapadnjak kaze koji je problem zapadadnjakuse.izgubile us onaj pravi osjecaj feminizma. i to se pretvorilo u protu oruzlje
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:31   #171
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
Ma u pravu si, ali onda imaš isti problem kao i ovdje naći neku kvalitetnu jednako je teško i tamo i ovdje.U pravilu su naobražene Azijatkinje iz višeg sloja kojima su bijelci sa nekim radničkim backgroundom zanimljivi koliko i Eskimima snijeg.
Stvar je upavo u tome što nemaš jednaki problem jer su žene tamo poniznije (ili bolje neki antonim od-nije kučka) a to što si bijeloput europejac (po mogućnosti i plavook) u ostatku svijeta dođe kao tvoja najveća moguća komparativna prednost. Jednostavno, ti ljudi imaju neko urođeno poštovanje i naklonost prema takvima. Sad, jel zato jer su takvi svojedobno zavladali svijetom, drmaju hollywoodom ili su jednostavno objektivno najprivlačniji-to je za neku drugu temu. Primjera za to imaš koliko hoćeš. Počevši od samog osjećaja kad budeš u nekom pretežito smeđem ili žutom društvu pa do onih banalnih poput južnoameričkih i meksičkih sapunica gdje glavni likovi izgledaju europskije od samih europljana, ili pak ideala ljepote na dalekom istoku koji obavezno uključuju visinu, okrugle oči i svijetlu put.

Druga je stvar i što se u tim krajevima i isplati uložiti veći napor jer je veća i nagrada. Primjerice, moju naklonost prema nekome bi mogao ocijeniti prema količini truda da se toj osobi učinim boljim i kvalitetnijim nego što uistinu jesam (makar pritom lagao i uljepšavao). Činjenica je da već duže vrijeme uopće nemam takve želje i mogu zamisliti da bih se tako potrudio jedino ako bi bile uključene parižanke
Ali s obzirom da sam još relativno mlad, ostavljam mogućnost da kroz nekih 15 godina kad si osiguram egzistenciju, da otputujem u te krajeve i nađem si nekog vedrog, simpatičnog i skromnog. Neku malu žutu ili smeđu koja će te doma uvijek dočekati osmijehom, neće joj biti ništa teško, a zanovijetanje i frustracije niti ne postoje u njezinu rječniku. A ako su ti pak prioriteti razgovori o poeziji i klasičnom njemačkom idealizmu-nađi si pametnog prijatelja.
Ako ti ni sve ovo nije dovoljno, imaj na umu da skandinavci nisu debili, pa ako samo slijepo slijediš njihove trendove-mala je vjerojatnost da ćeš se zajebat
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:06   #172
Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
AHAHAHAHHAHAHA (literarno) UMIIIIIIIIIIIIIREM OD SMIJEHA AHHAHAHAHAHAHA
a š'o reć nego; I rest my case.


neću dalje spamati temu. komunikacijski jaz bi manji bio mislim s obdarenim zanzibarcem nego s ovdašnjim domaćim dečkima.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:21   #173
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a š'o reć nego; I rest my case.


neću dalje spamati temu. komunikacijski jaz bi manji bio mislim s obdarenim zanzibarcem nego s ovdašnjim domaćim dečkima.
ako si zensko, otvori temu. afrika brazil turiska rjesenje za mene (with translator)
mogu se ja nadovezat kakvo zakonodavstvo takve i zene. nikad rjesenja nema lol mislim da bi ova drzava bolje funcionirala da je muske zamjenit s zenskama. previse muskosti imamo u nasoj politici koja ne vodi nicemu.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:35   #174
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Aha, a te razlike su dobre ili loše? Po meni su njihova radna etika i skromnost prilično dobre osobine, i nadopunjuju se s balkanskom improvizacijom, individualnošću, duhom i svojeglavosti!?
A o čemu bi pričao s ovim našim debilima iz big brothera, ako uzmemo da je to neka naša kritična masa? Ako si sam uspješan i naobražen ne vidim zašto ne bi našao i takvu azijatkinju?
Da ne kažem kakvu uslugu činiš okolini (prvenstveno sebi) obogaćivanjem našeg genetskog poola i smanjenjem mogućnosti pojave trogodita koji su kako vidimo zavladali ovim društvom!? Ne sjećam se da sam ikada vidio i čuo za mestika-primitivčinu i seljobera?


nikakav problem nije nac. kod nas je jedini problem sto se nema para. i to je vecini ne zamislivo. mozemo reci mala smo nacija. ali to nije opravdanje ima i drugih nacija s malom populacijom i imaju bolji standard. nismo mi od jucer? mi smo tu od 9 stoljeca. otvoreno je pitanje da se zamislimo zasto nama nije bolje. nije nam bolje jer sve sto imamo nema vrijednost. nista ne podrzavamo, nista ne cjenimo. zatvoreni smo za nove nacije, ulagace ideje itd... jedan te isti model vec desetljecima, ili si u vezi s vodecom politickom strankom ili si gradani koji suti i ceka bolji dan. gleda di ce nesto ubost.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:48   #175
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ako si zensko, otvori temu. afrika brazil turiska rjesenje za mene (with translator)
mogu se ja nadovezat kakvo zakonodavstvo takve i zene. nikad rjesenja nema lol mislim da bi ova drzava bolje funcionirala da je muske zamjenit s zenskama. previse muskosti imamo u nasoj politici koja ne vodi nicemu.

jedino što bi ovoj državi pomoglo su neovisni stručnjaci koji bi upravljali resorima i reformirali sustav, bez puno buke, a ne estradizirani političari, među kojima su rijetki stručni i nepodložni teretu političke trgovine.

suvišno je uopće govoriti da spol tu neku ulogu igra.

ali pustimo to sa strane, čisto da budem u duhu teme; djevojke i žene drage, da pokrenemo uvoz perspektivnih pastu... ovaj, mladića?

demografska slika sve lošija, radne snage sve manje, možda država da i neki poticaj za uvoz takvih?

pa da rodimo par vizionara koji će nas odvesti u bolje sutra.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:54   #176
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jedino što bi ovoj državi pomoglo su neovisni stručnjaci koji bi upravljali resorima i reformirali sustav, bez puno buke, a ne estradizirani političari, među kojima su rijetki stručni i nepodložni teretu političke trgovine.

suvišno je uopće govoriti da spol tu neku ulogu igra.

ali pustimo to sa strane, čisto da budem u duhu teme; djevojke i žene drage, da pokrenemo uvoz perspektivnih pastu... ovaj, mladića?

demografska slika sve lošija, radne snage sve manje, možda država da i neki poticaj za uvoz takvih?

pa da rodimo par vizionara koji će nas odvesti u bolje sutra.

da bi ih uvela prvo reformu treba promjenit.

ja vjerujem da su hrvatice ljepe s razlogom. obala je bila puna trgovaca stoljecima. a trgovci su i zenske kupovali. a kupovali su najbolje. za opci opstanak treba se parit s najboljima. tako da neznam zasto smo dali vlast u ruke ne najboljima.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:12   #177
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

ali pustimo to sa strane, čisto da budem u duhu teme; djevojke i žene drage, da pokrenemo uvoz perspektivnih pastu... ovaj, mladića?

demografska slika sve lošija, radne snage sve manje, možda država da i neki poticaj za uvoz takvih?

pa da rodimo par vizionara koji će nas odvesti u bolje sutra.
Pa za to ti ne treba nikakav uvoz, kupiš si kartu za bg. i odeš na splavi za vikend. hrvatice navodno visoko kotiraju kod komšija, otprilike kao plavuše kod crnaca. Valjda tako nadoknađuju neke račune iz prošlosti, ne znam, treba njih pitati
Ako ništa bit će manje nadrkanih po ulicama
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:43   #178
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
ma kakve azijke pa da ti potomci izgledaju ko kim jon un.
najbolje su albanke iz sjeverozapadnog dijela njihove države
konzervativne, tradicionalne, dobre domaćice, vrijedne, štedljive, skromne, moralne.
I ja mislim, ako netko razmišlja o uvozu iz drugih nacija i etnija, Albanke su uz Srpkinje najbolje.

Pa i sami Srbi ih jako hvale, a ako se Srbi mogu upariti s Albankama unatoč međunacionalnim sukobima, ne razumijem zašto toga nema više i kod nas:
Quote:
KireteriK kaže: Pogledaj post
Kud ste zahirili ... na drugi kraj svijeta? A tamo neke blesave virtualne romanse ... Ugledajte se radije u susjede - Srbe i Crnogorce, budite malo prizemniji, poduzetniji, ne-ukočeni, nemajte predrasuda da je nešto neprilično i nedovoljno nobl za vas ... pogledajte kako se oni super snalaze kad prevladaju svoj političko-povijesnše kršćanke-katolkinje oko Skadra ... ali to je zanimljivo, ima nekih koje su baš iz Skadra, dakle iz grada, a voljne su udati se na selo i raditi seoske poslove ...
koliko bi tek radije u grad bolji od Skadra ...
Evo, i u neku pripizdinu oko Kolašina, iako one izgledaju kao da su iz više lige od toga:
https://www.youtube.com/watch?v=XR1CHdaJTYY

I Srbi iz Bosne isto rade, evo u neko selo kod Glamoča do 2016 već tri iz grada Skadra:
https://www.youtube.com/watch?v=XlLFOzsfmms
(Samo ova na početku baš nije atraktivna, ali je "povukla" svoje rodice, koje su zgodnije od nje, na 0:39)

Izgleda da su Srbi konačno skužili da su Albanke bolje od Ukrajinki i Ruskinja:
https://www.youtube.com/watch?v=HhFRXPQwCR4
(ovdje je mlada baš lijepo sređena, pa iz mediteranske klime na pešterski snijeg)

Ima toga još, na vagone ...
https://www.youtube.com/watch?v=WAgJddnTXa8
https://www.youtube.com/watch?v=MJNGjBeJ_7k
Evo, ipak i kod nas postoji bar jedan čovjek koji (po uzoru na znatno organiziranije Srbe) pokušava nešto organizirati s Albankama:
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...banke-20170523
KireteriK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:53   #179
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
za opci opstanak treba se parit s najboljima.
to su i arijevci mislili.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:14   #180
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
j

ali pustimo to sa strane, čisto da budem u duhu teme; djevojke i žene drage, da pokrenemo uvoz perspektivnih pastu... ovaj, mladića?

žene su te koje odlaze kod muškaraca. znači, ako želite stranca onda bježite u njegovu državu. ionako sam negdje pročitao da u Hrvatskoj fali žena za udaju. mi ćemo s druge strane uvoziti žene koje žele doći kod nas. vrlo vjerojatno ove iz manje razvijenih država. da, postoje i takve države.
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.