Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 22:15   #241
Dvije daske
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:23   #242
na zeku i potočića sam jako dugo plakala. jaaaako dugo...
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:59   #243
Danas sam se rasplakala. Ne dugo, ali krenule su suze jer me potreslo...

Dakle lijep je dan, pa sam se odlučila prošetat do groblja iako ovdje nikog nemam. Ali htjela sam zapaliti svijeću kod glavnog križa ili možda na nekom napuštenom grobu. Ispostavilo se da ovdje uopće, ali uopće nemaju svijeće, već nose samo cvijeće. Tako da ništa od nauma.

I šećem ja tako grobljem, pozdravljam i one napuštene i one manje napuštene, kad ugledam starog gospodina, sigurno preko 80, sa štapom u ruci, kako stoji pred jednim grobom. Stajao je tamo dosta dugo. Pomislila sam da mu je sigurno tamo pokopana žena i kako on sad s njom razgovara. Tužno, ali i nekako lijepo. U tom trenutku on je krenuo i ja, kako sam bila u blizini, iz znatiželje bacim oko na taj grob.

I da bila je tamo njegova žena, koja je umrla prije par godina, ali uz nju, tamo je bilo i njihovo četvero djece, svoj četvero poginulih početkom 80-ih, kad su imali 20-ak godina u nekakvoj nesreći u planini. Jako me to potreslo, taj trenutak dok sam čitala imena i gledam, pa gle ovaj je umro mlad, 1983, gle i ovaj...o ne...i onda dolje skužim da piše to o nesreći.

Užasno mi je pomislit koja je to bol, izgubit tak djecu. Ono, jedan dan puna kuća veselih tinejdžera (plus minus), za tjedan dana nema nikog...
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:00   #244
sad se i meni plače.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 00:31   #245
Na nedovoljno pune ormare
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:12   #246
Na ovo.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:26   #247
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Mene ovo samo jako razbijesni.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:29   #248
Ja sam potpuno ravnodušna
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:36   #249
sad me sjetilo ovo s lajkom na slanje pasa u topovskoj tanadi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:38   #250
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mene ovo samo jako razbijesni.
Ma i mene razbijesni, ali i rastuži. Neopisivo.

Mjesecima se nećkam pogledati Earthlings, ali nemam hrabrosti za to, dovoljne su mi slike i opisi.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:45   #251
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ma i mene razbijesni, ali i rastuži. Neopisivo.

Mjesecima se nećkam pogledati Earthlings, ali nemam hrabrosti za to, dovoljne su mi slike i opisi.
Ma nema sanse da to gledam, samo bi se jako uzrujala.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:52   #252
Koliko ovdje ima vegana koji jedu neindustrijski uzgojeno bilje da ne doprinesu smrti malih sisavaca na poljima.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:06   #253
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ma nema sanse da to gledam, samo bi se jako uzrujala.
Mislim da ne bi mogla prestati plakati.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koliko ovdje ima vegana koji jedu neindustrijski uzgojeno bilje da ne doprinesu smrti malih sisavaca na poljima.
Gle, 10 godina nisam jela meso, sve dok nije došlo do sranja, žešćeg, izašla sam iz bolnice sa 37 kg (imala sam 32 godine).
Mislim da sam jedna od rijetkih osoba kojoj je više doktora reklo da pod hitno mora jesti svinjetinu
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:09   #254
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koliko ovdje ima vegana koji jedu neindustrijski uzgojeno bilje da ne doprinesu smrti malih sisavaca na poljima.
što točno znači neidustrijski?
na primjer, traktor prođe livadom i pola miševa i voluharica umre od straha a pola od gaženja. nisam nikad uzgajanje kukuruza tako doživljavala industrijskim.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:10   #255
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Gle, 10 godina nisam jela meso
Nisam ni ja. I za to sam vrijeme jedenjem jaja i mlijeka uzrokovala više životinjske patnje nego što je osjetio jedan letipas, sisavčiće najebale u ratarstvu da ne spominjem.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:10   #256
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
što točno znači neidustrijski?
na primjer, traktor prođe livadom i pola miševa i voluharica umre od straha a pola od gaženja. nisam nikad uzgajanje kukuruza tako doživljavala industrijskim.
Na branje rukom sam mislila.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:16   #257
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja. I za to sam vrijeme jedenjem jaja i mlijeka uzrokovala više životinjske patnje nego što je osjetio jedan letipas, sisavčiće najebale u ratarstvu da ne spominjem.
Nisam baš ni jaja konzumirala, mlijeko mi smrdi, mogu ga jedino ujutro s kavom jer neutralizira smrad

Kako god ga okreneš, naša prehrana nekome šteti, samo kažem da mi je žao što su životinje uzgajane u tako jezivim uvjetima. Mislim, ishod je smrt i da ih držiš da spavaju na mekanom madracu u prostranoj i prozračnoj sobi, ali oni kavezi i štale su iživljavanje.
Bude mi žao i kokoška koje šeću po dvorištu jer ih na kraju dana moja sveki zatvori u kokošinjac, a kako mi neće biti žao onih koje nikada nisu bile na svježem zraku i ne znaju što je sunčeva svjetlost.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:22   #258
baš sam neki dan pričala o tome kako su se prije životinje imale. i koke i ovce i krave su hodale po vani preko dana, ali svinja bi, od dana kad je kupljena, živjela u svinjcu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:34   #259
može li se nazvati nekog veterinara, veterinarsku službu, pa prijaviti? poznato je gdje pas stanuje i čiji je, pa eventualno da ga netko dođe pogledati/pregledati?

edit: šta je zbrisan post na kojeg odgovaram ili ja imam halucinacije?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:41   #260
nisam vidjela post. o čem se radilo?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.