Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 23:14   #1
Dečko i spominjanje bivše

Bila sam u drustvu s ekipom i deckom i oni su poceli pricat kako im je bilo dobro na izletu di su bili s njegovom bivsom curom te su poceli pricat o intimnim detaljima o njih dvoje kao to je bilo prije tebe i nemas se sto ljutit ali ja sam se osjecala kao zadnje govno. On inace ne prica o bivsima i ja to ne zelim znati al je sad aktivno sudjelovao u razgovoru i poslje kad smo ostali sami samo je to ignorirao. Sto vi mislite? Kako se uopce ponasat u takvim situacijama? Do tad sam bila aktivno ukljucena u razgovor al tad vise nisam znala sta rec... Sta cu ga pitat??? I kako ti je bilo spavat s njom, koji vrag???
adrianna91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:23   #2
Quote:
adrianna91 kaže: Pogledaj post
Sta cu ga pitat??? I kako ti je bilo spavat s njom, koji vrag???
Da, pitaj to i neka ti pokaze ako ima ista snimljenog s njom. Moras biti bolja od nje tako da ce ti to samo koristiti u svrhu daljnjeg usavrsavanja.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 11.02.2018. at 23:23. Reason: Jbt koja tema...
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:25   #3
hahahahahah vidis nisam razmisljala na taj nacin ��
adrianna91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:28   #4
Daj se skuliraj. Ok, mogao im je reci da prebace temu na nesto drugo da tebi ne bude neugodno, ali da je to napravio, onda bi njih doveo u situaciju da moraju paziti kaj ce reci, a tu se vec gubi na spontanosti i opustenosti.

Po meni nista strasno. Uostalom, on ni ne prica s tobom o takvim stvarima. Reci mu da te to smeta i da zamoli prijatelje da ne pricaju o njoj kad si ti nazocna.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:35   #5
Sumnjam da su dečki mislili išta loše, prije bi rekla da nisu (raz)mislili uopće .
Uostalom, kako oni mogu znati da ti ne znaš nikakve detalje?

I meni bi bilo neugodno u tvojoj situaciji jer znam da se svako tvoje pitanje (jednako kao i šutnja s druge strane) mogu protumačit krivo, ali eto... Preživila si i vjerojatno nisi saznala ništa pretjerano šokantno.

I da, meni je nekako logično da ju spominju nonšalantno jer znaju da njemu više nije stalo do nje.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:37   #6
zakaj se tocno zbog toga osjecas kao govno? ajd, grozno/nelagodno/kako god, ali "govno"?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 00:11   #7
Ne moze covjek (a ni zena!!) izbrisati svoj predzivot.
No, treba imati takta....
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:17   #8
Mislim da ekipi fali emocionalne inteligencije kad spominju intimne detalje s bivšom pred tobom i još to govore da se nemaš pravo ljutiti, da fuck is that. Mislim da bih definitivno imala neki clap back na to ili bi usmjerila temu na nivo koji bi njima svima bio neugodan. Trebao je on reagirati na neki način.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:35   #9
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Mislim da ekipi fali emocionalne inteligencije kad spominju intimne detalje s bivšom pred tobom i još to govore da se nemaš pravo ljutiti, da fuck is that. Mislim da bih definitivno imala neki clap back na to ili bi usmjerila temu na nivo koji bi njima svima bio neugodan. Trebao je on reagirati na neki način.

Via Tapatalk
Slažem se, a nadodao bi i ponižavaju trenutnog partnera.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:03   #10
Imala sam i ja sličnih scena, očito se većini treba objašnjavat na čiju stranu je očekivano stat i koliko je bitno promislit u momentu o svemu.
Moraš i njega Pokušat razumit (lol) , to je ta muška glava, moraju pokazat koliko su vjerni tim glupim muškim spikama o provodima, ženama... mora dokazat da još ima muda, da nije osta bez njih ulaskom u vezu sa tobom.
Viva La Juicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:16   #11
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Mislim da ekipi fali emocionalne inteligencije kad spominju intimne detalje s bivšom pred tobom i još to govore da se nemaš pravo ljutiti, da fuck is that. Mislim da bih definitivno imala neki clap back na to ili bi usmjerila temu na nivo koji bi njima svima bio neugodan. Trebao je on reagirati na neki način.

Via Tapatalk
da i ja sam u cudu da joj govore kao da je to normalno...ako je, tad bi bilo normalno da se ona pridruzila i pocela o svom bivsem i kako im je bilo u krevetu?...a ludila
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:29   #12
lol

decko ti je. ljudi se moraju izrazit nekako. bilo to crtanjem pisanjem ili govorom. svaka lovina od prije je za pricanje ne za sutanje. zamisli a bi svjet bio da marko polo nije ispricao svoje pustolovine? vjeruje da ih je marko jako puno opalio, ali ne bitno

o tebi, bistro pametno bice ali sirovo za socijana druzenja. statiske su pokazale da ljudi koji se vole druzit su srednje inteligencije. sto ti kao po defaultu solo osoba mozes ocekivat o druzenja? da ce iskrsnut tema kako rjesavati algoritme. svako druzenje se zasniva na gubljenju tzv zabavnog vremena. prilagodi se, pocni pit i ti pricaj gluposti a da pri tom nije bitno na ciji je racun sprdacina

vec znamo da bi ga najrade sad ostavila jer seks poslje ovog nikad vise nece biti isti
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:57   #13
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
lol
vec znamo da bi ga najrade sad ostavila jer seks poslje ovog nikad vise nece biti isti
:klap:
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:28   #14
Quote:
dden kaže: Pogledaj post

o tebi, bistro pametno bice ali sirovo za socijana druzenja. statiske su pokazale da ljudi koji se vole druzit su srednje inteligencije. sto ti kao po defaultu solo osoba mozes ocekivat o druzenja? da ce iskrsnut tema kako rjesavati algoritme. svako druzenje se zasniva na gubljenju tzv zabavnog vremena. prilagodi se, pocni pit i ti pricaj gluposti a da pri tom nije bitno na ciji je racun sprdacina
Nisu svi ljudi debili pa da nemaju pametnijih tema za pričati od intimnih detalja frenda i bivše. Već vidim kak je taj razgovor išao.... Se sjećaš kad smo svi išli na Plitvice pa ste se ti i bivša kresnuli u zabranjenoj zoni?! Kad su već takvi frajeri što nisu ispričali svoja iskustva? Valjda ih nemaju. Društvu se treba znati prilagoditi i imati smisao za humor. Ovakve stvari prelaze granicu dobrog ukusa.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:48   #15
Quote:
adrianna91 kaže: Pogledaj post
Bila sam u drustvu s ekipom i deckom i oni su poceli pricat kako im je bilo dobro na izletu di su bili s njegovom bivsom curom te su poceli pricat o intimnim detaljima o njih dvoje kao to je bilo prije tebe i nemas se sto ljutit ali ja sam se osjecala kao zadnje govno. On inace ne prica o bivsima i ja to ne zelim znati al je sad aktivno sudjelovao u razgovoru i poslje kad smo ostali sami samo je to ignorirao. Sto vi mislite? Kako se uopce ponasat u takvim situacijama? Do tad sam bila aktivno ukljucena u razgovor al tad vise nisam znala sta rec... Sta cu ga pitat??? I kako ti je bilo spavat s njom, koji vrag???
Ti njemu reci kak ti je bivsi imao vec kurac od njegovog i stalno mu to ponavljaj, da se bojis da vise nikad nitko nece imat takvu batinu kao tvoj bivsi, i da te to bas muci i frustrira.

Eto tak se razgovaras s njim.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:50   #16
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ti njemu reci kak ti je bivsi imao vec kurac od njegovog i stalno mu to ponavljaj, da se bojis da vise nikad nitko nece imat takvu batinu kao tvoj bivsi, i da te to bas muci i frustrira.

Eto tak se razgovaras s njim.
nije to ista valjna duljina. najbolje prekinit.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:51   #17
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Nisu svi ljudi debili pa da nemaju pametnijih tema za pričati od intimnih detalja frenda i bivše. Već vidim kak je taj razgovor išao.... Se sjećaš kad smo svi išli na Plitvice pa ste se ti i bivša kresnuli u zabranjenoj zoni?! Kad su već takvi frajeri što nisu ispričali svoja iskustva? Valjda ih nemaju. Društvu se treba znati prilagoditi i imati smisao za humor. Ovakve stvari prelaze granicu dobrog ukusa.

Via Tapatalk
da jos cemo i pazit sto pricamo. najbolje da se svi strpamo u kutije i da ne pricamo

ja danas imao majstora kojeg sam zvao da mi oboja ogradu, on me kaze sto je ne srusim i napravim drugaciju. on ce mi reci koji sam potrosio brdo para na nju i zovem ga da mi je oboja.

postoje ljudi koji nisu profesionalini i zabijaju nos di im nije mjesto. ne rade oni to zato sto su oni losi. nego ih je tako mater ucila. ovo ti je auto, ovo ti je slon, a mama sto je ovo, a mama sto je ono.

on je sigurno mogao nju s jednom rukom grlit, dat joj do znanja da mu je ona glavna i s likovima nastavit pricat. likovi bi to skuzili i imali nekog respekta. ali sta znamo kakva je situacija bila. i koliko se on dobro osjeca uz njih. pa melje u coporu da se sveukupni ton dize. ja inace ne podnosim cahurasta drustva di pojedinac kad se pojavi ne znam di bi sjeo.

posto ona nije nista pricala kako se ona sveukpno osjeca vec samo jedna tema. ja kazem da je to normalno. a ona se mogla maknut i pustit ih da rade sto rade pa valjda on zna di mu je kuca

ovakve veze se vecinom vezu na svjezinu. dobar seks (ne nuzan) ajmo tu i tamo ali jedno od njih je tu visak.

uglavnom i ova veza propada
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:52   #18
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
nije to ista valjna duljina. najbolje prekinit.
Ma jasno da ja se zajebavam, ali prije nego prekine, mu jos pred svima i to kaze, cisto tak, iz fore.

Sta ju ima bit briga.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:53   #19
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
:klap:
da tesiram sam sebe

ja sam inace jako glup. ono bas glupa osoba

nemam nijednu sliku s ljepom curom. jel da da se slazes?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:00   #20
normalan muškarac se nema potrebe hvaliti svojim bivšim vezama,pamtiš i cijeniš dobre trenutke,a iz onih lošijih učiš i nastojiš ne ponavljati iste greške i to je to.
pogotovo je glupo hvaliti se sa intimnim detaljima i to mi zvuči tako nezrelo.
win win is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger