Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 17:46   #21
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ja uopće nisam shvatila što ti skrivaš od njega , istodobno nisam shvatila ni kako ti savjet ovdje može pomoći kad nisi postavila problem tako da makar mi nepoznati vidimo o čemu se radi...

No svjedno ja sam spojila tvoju priču ovako - problem je da se želiš sakriti od nekoga koga se bojiš zavoljeti jer ...neće shvatiti što se zbiva u tvojoj glavi , a ako shvati pobjeći će ,a usput se niti ne želi vezati ?

Znači ti bi mu željela ostati neprežaljene enigma ,a u isto vrijeme ga želiš odmah i sad ali se bojiš da ćeš previše pokazati sebe ?

Neke stvari možeš reći samo onima s kojima si jako, jako blizak. A njih dvoje ne žele bliskost nego dobar seks i ugodno društvo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:56   #22
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ja uopće nisam shvatila što ti skrivaš od njega , istodobno nisam shvatila ni kako ti savjet ovdje može pomoći kad nisi postavila problem tako da makar mi nepoznati vidimo o čemu se radi...

No svjedno ja sam spojila tvoju priču ovako - problem je da se želiš sakriti od nekoga koga se bojiš zavoljeti jer ...neće shvatiti što se zbiva u tvojoj glavi , a ako shvati pobjeći će ,a usput se niti ne želi vezati ?

Znači ti bi mu željela ostati neprežaljene enigma ,a u isto vrijeme ga želiš odmah i sad ali se bojiš da ćeš previše pokazati sebe ?

Ne želim mu biti neprežaljena niti me strah da će uteći.

Niti želim da uteče, niti ga želim držati.

Sad smo tu gdje jesmo i lijepo nam je.

Ja osobno psihički ne mogu u baš dubinske teme.

On nije neki buntovni zavodnik i divlji dečko kojeg jedva čekaš privezati već jednostavno nema u glavi konformistički dio po pitanju muško - ženskih odnosa.

Nema pritiska.

No ne mogu biti sigurna da se neće pokrenuti nešto u njemu... Kao nekakva evolucija... I ne želim da me to psihički zdrobi.

Samo to.

Imam problema u glavi. Zbog istih kako se nismo bili dovoljno upoznali niti ja sebe što u međuvremenu jesam, nismo se čuli par mjeseci.

Izbrisala sam broj i nisam očekivala da će opet zvati no zvao je a ja digla...moji su problemi bili toliki da sam mu izvalila sve moguće klišeje i zauvijek ga pozdravila...
Onda su se desile neke stvari i promjene gdje sam ja postala svjesna da je to moj problem i sad se opet viđamo.

Nisam osoba koja može imat fak badija, on mi je više od toga no zbog tog mog u glavi nakon odnosa se osjećam poluretardirano, a on smišlja bolje, kvalitetnije i dublje druženje sutradan ili isti dan.
Kako mu fali to konformističko u glavi, on na to zaboravi i opet dobijem svoje vrijeme.
Znači on to ozbiljno misli ali mu je strana ta misao u glavi, a meni je sve strano u glavi.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:09   #23
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Imamo tendenciju biti između ovo dvoje, oboje su kategorije s kojima ne znam. I želim da tako ostane.
Ako želiš da tako ostane, onda će tako i ostati. To znači da si sama radiš pakao od života, kako je Leteća i rekla.
Tvoj izbor. Nije da ga nemaš.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:21   #24
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neke stvari možeš reći samo onima s kojima si jako, jako blizak. A njih dvoje ne žele bliskost nego dobar seks i ugodno društvo.
Ja ni takvima.
A među nama neka bliskost postoji, dobar seks i ugodno društvo ne vise u zraku, a ako i vise ima nešto tu.

Mi smo se slučajno upoznali preko interneta i ja sam imala osjećaj ko da s mužem pričam u nekoj paralelnoj realnosti. Nešto se u njemu probudilo na način da je "hodao po jajima" kako to u vezi muškarci rade. To je bio onako neki intuitivni osjećaj.

Kad smo se nakon pola godine uspjeli naći taj osjećaj bliskosti je em postojao em narastao. i ne mogu zamislit to s ikim drugim. ali to ne povezujem s njim i ne idealiziram ga nego nama dvoje..

nekakve bliskosti ima... intimna konverzacija je ono čega nema niti želim... s ikim...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:22   #25
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ako želiš da tako ostane, onda će tako i ostati. To znači da si sama radiš pakao od života, kako je Leteća i rekla.
Tvoj izbor. Nije da ga nemaš.
znam, svjesna sam, otvorila sam u trenutku krize kad mi se previše približio.

želiš reći da je imati nešto lijepo bezuvjetno - pakao?
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:30   #26
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
znam, svjesna sam, otvorila sam u trenutku krize kad mi se previše približio.

želiš reći da je imati nešto lijepo bezuvjetno - pakao?
Da. Ljudi smo, nismo bogovi u smislu da smo sposobni za takozvanu božansku bezuvjetnu ljubav. To je živa muka. Zašto bi si to radila?

Zašto uopće imaš potrebu prihvaćati sve kako jest? Ne misliš dobro o sebi? Smatraš da nisi zavrijedila nešto tražiti, očekivati?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:30   #27
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Mi smo se slučajno upoznali preko interneta i ja sam imala osjećaj ko da s mužem pričam u nekoj paralelnoj realnosti. Nešto se u njemu probudilo na način da je "hodao po jajima" kako to u vezi muškarci rade. To je bio onako neki intuitivni osjećaj.
Dvije su mogućnosti - prva da ti je on "soul mate" i da trebaš s njim odraditi to što već trebaš. A druga je da zabrijavaš.

Osobno nisam sklona tim njuejđ konceptima, a od paralelnih realnosti bježim kao od kuge.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:43   #28
To sam se samo tako izrazila. Stvar je u tome da meni pašu ljudi koji se povlače kao i ja.
Ako je ludilo isto to baš i nije super. Moraju se obje strane znati itekako nositi s time, inače jedan čita knjigu a drugi članak na internetu.

On je malo zveknut ali na drukčiji način i privlače se suprotnosti u nama. Takve veze imaju više šansi za uspjeh i čisto nas je život i priroda spojila, na stranu srodne duše i sve. Činjenica je da ja s njim imam najdublje što trenutno mogu imati.

Jedan dio mene nema ništa protiv, no jedan mu se nema namjeru pokazivati. Tako nekako.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:45   #29
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
To sam se samo tako izrazila. Stvar je u tome da meni pašu ljudi koji se povlače kao i ja.
Ako je ludilo isto to baš i nije super. Moraju se obje strane znati itekako nositi s time, inače jedan čita knjigu a drugi članak na internetu.

On je malo zveknut ali na drukčiji način i privlače se suprotnosti u nama. Takve veze imaju više šansi za uspjeh i čisto nas je život i priroda spojila, na stranu srodne duše i sve. Činjenica je da ja s njim imam najdublje što trenutno mogu imati.
Ma jasno, svi mi tražimo ljude čiji se demoni znaju lijepo igrati s našima. No, nakon nekog vremena te nam igre malo dosade. U najboljem slučaju.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:50   #30
Razumijem u potpunosti kad neko kaže tvoj fak badi i tebi udrilo u glavu.

No nečeg ima tu. Aj ti nađi fak badija. Nije lako ništa naći. Meni osobno, posebno u jednoj fazi u kojoj bi jedan dio mene komodno mogao potpuno odustati od sveg na svijetu, seks nije značajan.

Nešto se u nama privlači. Em određene suprotnosti, a s druge strane pristojnost. Danas je malo ljudi pristojno. Pristojnost i poštivanje.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:51   #31
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Pristojnost i poštivanje.
To je jedan od temelja zdrave veze. Kako stojite s povjerenjem i komunikacijom?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:59   #32
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je jedan od temelja zdrave veze. Kako stojite s povjerenjem i komunikacijom?
Osim što sam ja bila u stanju projicirati svu paranoju ikad stečenu i to s razlogom na njega, pa sam zato prekinula da nas riješim problema?

Ja imam povjerenja u njega koliko semože na samom početku. Ljudina je. To me "pali". Rano je još.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:59   #33
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ma jasno, svi mi tražimo ljude čiji se demoni znaju lijepo igrati s našima. No, nakon nekog vremena te nam igre malo dosade. U najboljem slučaju.
Opasne su to igre. S demonima se ne valja igrati. Nikakvim. Ako ti je stalo do psihičkog i fizičkog zdravlja.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:59   #34
A i on vidi da sam ja ok, da nemam loše namjere. i to je sve.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:02   #35
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Opasne su to igre. S demonima se ne valja igrati. Nikakvim. Ako ti je stalo do psihičkog i fizičkog zdravlja.
Nema nikakvih demona. Govorila sam o "privlačenju suprotnosti". A to je klišej na koji je ona nadovezala demone.

Čista normalnost, baš čitam... Većina veza je takvih, ne radi se o "privlačenju" (mene više privlači osobno sličnost) već o tome da prirodni tijek spaja suprotnosti.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:13   #36
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Nema nikakvih demona. Govorila sam o "privlačenju suprotnosti". A to je klišej na koji je ona nadovezala demone.

Čista normalnost, baš čitam... Većina veza je takvih, ne radi se o "privlačenju" (mene više privlači osobno sličnost) već o tome da prirodni tijek spaja suprotnosti.
Suprotnosti su "on veseljak, ja povučena" ili "on voli bijelo, a ja zeleno" (od mladog luka, da ne bude zabune.) Ali ovo...


Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Osim što sam ja bila u stanju projicirati svu paranoju ikad stečenu i to s razlogom na njega, pa sam zato prekinula da nas riješim problema?
... su demoni.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:25   #37
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Nema nikakvih demona. Govorila sam o "privlačenju suprotnosti". A to je klišej na koji je ona nadovezala demone.

Čista normalnost, baš čitam... Većina veza je takvih, ne radi se o "privlačenju" (mene više privlači osobno sličnost) već o tome da prirodni tijek spaja suprotnosti.
Nema demona, nema (čini se) ni problema, privlačni ste jedno drugome jer se suprotnosti privlače.

Ne bih se složila s tim, jer takva veza je kratki put u pakao, no ako tebe takva veza privlači, sve pet. Trebala bi se onda u njoj i osjećati ok.

Ako se pak osjećaš ok u toj vezi, čemu onda ova tema?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:29   #38
Da li samo ja ne kuzim koji je ovdje problem?
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:42   #39
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je jedan od temelja zdrave veze.
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Opasne su to igre.
Ni ja više ne kužim...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:08   #40
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Ni ja više ne kužim...
Zar si u početku kužila?

Ako hoćeš vezu, počisti si glavu. Ako hoćeš frendića za seksić, ne radi drame. A ako hoćeš biti neshvaćena umjetnica u kompliciranoj vezi, samo nastavi kako si krenula. Dobro ti ide.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger