Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 01:56   #1
Prijatelji s povlasticama ili?

Pozdrav svima. Mislila sam da neću ovdje pisati, ali moram se negdje ispucati. I da, registrirala sam se samo zato, danima vas čitam i morala sam se sad javiti. Post će biti duži, tako da odmah zahvaljujem na čitanju i svakom odgovoru.

Dakle, otkud da krenem nego otpočetka.

Prije dobre tri i pol godine bila sam u vezi s dečkom koji je i danas uz mene protagonist ove priče. Ja imam 24, on 28. Dosta je kratko trajalo, ali ja sam bila pala na njega kao kruška i mislila sam da je i s njegove strane tako, jer postupci su ukazivali na to. Dok mi, kako to inače biva, jednog dana nije postala sumnjiva promjena u ponašanju i konstantno predbacivanje meni "ti mene varaš". Iz vedra neba i bez ikakvog povoda. Krenulo je onda kod mene onim glupim povezivanjem dva i dva, a to su društvene mreže, odnosno Viber i WA. Na jednoj se pozdravi sa mnom i kao ode na spavanje, a onda vidim da je naredna tri sata konstantno aktivan na drugoj mreži. Nisam nikad potegnula to pitanje jer sam se osjećala glupo i jadno i znala da jedino što može biti jest to da optuži mene da nisam normalna što ga špijuniram i sl. Što možda i je točno, ali jebiga, neko šesto čulo je govorilo da nešto smrdi. I tako smo prekinuli, na njegovu incijativu i s nekim klasičnim izlikama o tome kako "nije do tebe, do mene je, sad baš nisam za vezu". Pao je prijedlog da budemo FWB, što sam ja kategorički odbila jer sam gajila dublje emocije i nisam htjela se još više sjebati. On je odmah, naravno, ušao u novu vezu, pretpostavljam s tom s kojom se dopisivao i viđao dok smo još bili skupa. Ja sam dosta dugo baš jako patila i liječila rane i nisam ulazila ni u kakvu vezu. U periodu od te tri godine nismo baš komunicirali, ostavili smo se na društvenim mrežama tako da hoćeš-nećeš, vidiš neke novosti, čestitali smo si rođendane i jednom slučajno završili na kavi u nekom većem društvu. Ali generalno, nikakav romantičan kontakt niti pokušaji.

E sad. Početak ove godine, slučajno se srećemo, među prvim stvarima koje kaže je da je prekinuo s tom curom i kako ga je prevarila i ispala najgora na svijetu, bla, bla, bla. Karma, mislim si. I kao, da ne pričamo na ulici, zove me na kavu. Ja, najveća glupača u ovom svemiru, a i šire, pristajem. Proveli smo dobra četiri sata na toj kavi, pričali o svemu i svačemu i vidi čuda, učinio mi se... drugačiji? Znam, čitatelju, glupa sam. Odvezao me doma i pri izlasku, poljubio me. I svidjelo mi se. Dogovorili smo se da se opet nađemo i svaki put je scenarij bio isti. Počeo se otvarati, ispričao mi o sebi stvari koje nikad nije i činio mi se doista iskren. Kad je pokrenuo pitanje našeg odnosa, rekao je da nije za vezu jer je oštećen izašao iz te prijašnje, bla, bla. Na to sam rekla da nisam ni ja, jer doista nisam, prvenstveno na račun toga što mu ne vjerujem poučena prijašnjim odnosom s njim. Ali po čitavoj toj priči, nekakvi prijatelji s povlasticama smo i vidjet ćemo kud to vodi. Međutim, za mene su prijatelji s povlasticama ono, prijatelji smo, a seksamo se kad nam se hoće, nema držanja za ruke, dogovaranja spojeva, pusa, izjava ljubavi i sl. E, kod njega baš toga ima. Dakle, hoda sa mnom isprepletenih ruku, ljubi me kad god stigne i gdje god stigne, u kinu sjedimo zagrljeni i ljubimo se, planira sa mnom putovanja i kad odemo na put, tamo se još romantičnije ponaša, od večera na dalje, oslovljava me u porukama s 'ljubavi', svako malo čujem 'volim te' i sl. Prvi put mi je rekao da me voli kad smo bili na nekoj cugi sa zajedničkim prijateljima, napio se i izašlo je iz njega. Razgovarali smo kad se otrijeznio i rekao je da stoji kod toga da me voli, da bi to ionako uskoro čula. Ali, kad dođe do riječi 'veza', odmah skače s "ALI MI NISMO U VEZI". Da, shvaćam, ja sam glupača što uzvraćam na to ponašanje, ali zbunjena sam i ni sama ne znam što osjećam. Bojim se da sam opet pala kao kruška na njega i da ću istu knjigu čitati dva puta. Zadnjih par dana je baš čudan i opet se ponavlja ona glupa priča s Viberom/WA. Nemam uopće volje načinjati tu temu jer će me uhvatiti u šaku s "ali znala si da smo fwb" i najradije bih sve to prekinula i zauvijek mu rekla doviđenja. Ali duboko u sebi se valjda nadam da ovaj put griješim i da nisam glupa što mislim da se ljudi mogu promijeniti i da će ovaj put biti drugačije. Osjećam da neće, ali nadam se. Tu je priča mog obrazovanja i posla, zbog čega on otvoreno kaže da se osjeća inferioran u odnosu na mene, što ja svaki put pokušavam odstraniti kao problem, ali ne ide. Ponekad pomislim da mi se radi toga na neki morbidan način "sveti" ili uvrnuto smatra da ako me podčini kroz naš odnos, nadomjestit će taj osjećaj inferiornosti? Ne znam. Znam da ponižavam samu sebe, ali neki me kurac drži uz njega i muka mi je od same pomisli da ovo opet nikud ne vodi nego u propast. Odnos je toksičan, svjesna sam toga. Ali ja ne znam izaći iz tog odnosa i ježim se same ideje da ponovno proživljavam što sam proživljavala nakon prvog prekida.

Sad kad sve ovo čitam, ni sama ne znam što vas pitam. Jel' imao tko sličnu situaciju? Kakav savjet za udijeliti? Primaran je problem što ja njega uopće ne razumijem, ne razumijem kakvo je to ponašanje, kao da si u vezi, a s druge strane kategoričko negiranje toga. Sva moja okolina ga ne podnosi i ne shvaćaju što radim s njim, a to ne shvaćam ni ja, samo znam da nikako da se maknem od njega. Ne cijeni me nimalo, jasno mi je to, i to me razdire. I kad donesem odluku da ću raskrstiti s njim, vidim ga i on me poljubi i ja kao kakva klinka odustanem od svega, uzvratim poljubac, primim ga za ruku i uživam tih par sati, vratim se doma i opet sam pa, posrana.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:13   #2
sad cu ti ja onako ulicarski rec sta te drzi, pa sta god drugi rekli, ja mislim da sam bar 80% u pravu.

posto si ti svjesna svega i sama se pitas zasto ti to treba, ocito je da kad si napaljena zelis da te on dobro pojebe, jer ocito da ti radi na nacin na koji tebi pase, a mozda te jos uz sve to podsvjesno pali cinjenica da na taj nacin koji on tebe, kako sama kazes, iskoristava na temelju sexa bez obaveza, tu se osjecas lagano kao mala droljica i to ti odgovara. ne bi se cudio da vam je zbog toga sex odlican.

nije to nista cudno, samo moras odlucit dal ti je stalo do same sebe, posto ocito kad se hormoni slegnu, krv se vrati u glavu i razmisljas logicno i ljudski ili ipak zelis jos uzivat u sexu, ali svjesna si da ce na tome sve ostat. nije svima lako odvojit emocije od prljavih igrica.

btw, bez ikakve uvrede, rekao sam da je po meni velika sansa da je to "to", al mozda se varam..
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:25   #3
Želi jebati i druge bez grižnje savjesti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:40   #4
Hvala ti na odgovoru, nema uvrede. Želim čuti tuđa mišljenja, jer očito je da moje nije dobro.

Stvar je u tome što seks tu i ne igra neku ulogu. Bilo bi super da se ja mogu samo na tome zadržati. Mislim, seks stvarno valja, ali mene muče emocije. Muči me što je i više nego očito da ja imam emocije prema njemu, a meni na osnovu tog njegovog ponašanja nije jasno kakve su to njegove emocije prema meni. Ne vjerujem mu i to je suštinski problem. Ako želi samo seks, ok, ali koji mi kurac govori da me voli, ponaša se u svemu kao da mi je dečko, a ne fwb. Kužiš. Jer meni je očito problem odvojiti emocije od igrica, ali mi je još petnaest puta teže jer je on prvi počeo miješati to dvoje i uvlačiti emocije u tu priču. Meni izjave ljubavi i sve ostalo nije bilo ni na kraj pameti kad smo se ponovno spetljali. On ih je u to umiješao i mene je zanijelo. I ne paše meni samo seks, meni paše i to što me drži za ruku i što me ljubi i što mi govori da me voli i što me upoznaje s prijateljima i što idemo skupa na putovanja. Sve meni to paše i bojim se da ne poželim da to tako dugoročno ostane, a on mi opali šamar s "ali mi smo fwb" i onda uleti s nekom drugom u vezu tri dana kasnije. Ok, fwb smo, ali što se onda ne držiš toga pa me koristiš samo za seks? I da, u razgovoru je i više nego jednom rekao "zaljubljeni kao mi" i sl. Pa jebemu mater, što smo onda? Prijatelji, prijatelji s povlasticama, ljubavnici, luđaci? Kad tu temu potegnem, odmah skoči s pričom da nije za vezu i automatski svaka daljnja priča pada u vodu jer počeli smo kao fwb, što ja sad hoću. Ne znam, uopće ga ne razumijem. Eto, ne znam ni samu sebe objasniti. Ne mogu reći da želim više jer se ne vidim s njim, ali valjda ne želim ni da on bude taj koji to opet prekine i odmah se oporavi s drugom, a ja opet ostanem skupljati komadiće sebe...
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:44   #5
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Želi jebati i druge bez grižnje savjesti.
Na početku sam mu rekla da ako je u tome shema, da želi imati mene sigurnu sa strane i još XY drugih, da ne pristajem ni na kakav odnos jer ne želim da mi još neki kurac prenese. Na to je odgovor bio da naravno da ne, da smo "ekskluziva" () i da ako poželimo ili on ili ja nekog drugog, odmah ćemo si reći.

Koji sam ja debil.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:55   #6
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Na početku sam mu rekla da ako je u tome shema, da želi imati mene sigurnu sa strane i još XY drugih, da ne pristajem ni na kakav odnos jer ne želim da mi još neki kurac prenese. Na to je odgovor bio da naravno da ne, da smo "ekskluziva" () i da ako poželimo ili on ili ja nekog drugog, odmah ćemo si reći.

Koji sam ja debil.
Imala sam ja jednog što se u mater kleo da nema ništa sa strane. Nismo bili ofišl i nije me to ne znam kako povrijedilo kad sam saznala, ali smiješno je koliko čovjek može lagati.
Dam se okladiti da je i tvoj takav. Što ima raditi online tolike sate na viberu/whatssappu? Ne budi naivna. Ne tipka s frendom sigurno u sitne sate.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:05   #7
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Imala sam ja jednog što se u mater kleo da nema ništa sa strane. Nismo bili ofišl i nije me to ne znam kako povrijedilo kad sam saznala, ali smiješno je koliko čovjek može lagati.
Dam se okladiti da je i tvoj takav. Što ima raditi online tolike sate na viberu/whatssappu? Ne budi naivna. Ne tipka s frendom sigurno u sitne sate.
Da, mene fascinira koliko netko može lagati, doslovno u facu, i još drugoga optuživati da umišlja.

Garant je, kao ide nešto obaviti pa se čujemo kasnije i onda bez prestanka "na mreži" na drugoj app. I ode kakti spavati pa ista priča. Voljela bih samo da mogu to vidjeti crno na bijelo i onda reći da je govno, jer ako spomenem tu priču da nema što satima raditi online nakon što kao ode spavati, okrenut će ploču da sam ja luda i ovakva i onakva. Što ok, očito jesam kad sam uopće u takvoj priči, ali nisam ćorava i glupa. To me isto jebe, što je sebe toliko precijenio, a mene podcijenio. I odmah u napad ide.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:08   #8
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Da, mene fascinira koliko netko može lagati, doslovno u facu, i još drugoga optuživati da umišlja.

Garant je, kao ide nešto obaviti pa se čujemo kasnije i onda bez prestanka "na mreži" na drugoj app. I ode kakti spavati pa ista priča. Voljela bih samo da mogu to vidjeti crno na bijelo i onda reći da je govno, jer ako spomenem tu priču da nema što satima raditi online nakon što kao ode spavati, okrenut će ploču da sam ja luda i ovakva i onakva. Što ok, očito jesam kad sam uopće u takvoj priči, ali nisam ćorava i glupa. To me isto jebe, što je sebe toliko precijenio, a mene podcijenio. I odmah u napad ide.
Meni je ovaj govorio da je tužan što uopće tako mislim ili sam bila luda.
I sumnjičio me da radim što on.

Kasnije kad više nije bilo važno jer mi je postao nebitan, rekao je "pa znala si".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:12   #9
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj govorio da je tužan što uopće tako mislim ili sam bila luda.
I sumnjičio me da radim što on.

Kasnije kad više nije bilo važno jer mi je postao nebitan, rekao je "pa znala si".


E da, to je bilo prvi put kad smo bili skupa - ti mene varaš, ja ti nisam dovoljan i sl., meni upitnici nad glavom, a kad ono...

Užasno me smeta što se pravi poštenjačina. I što mene bilo što drži uz njega, kao kakva glupačica od 15 godina koja se prvi put zaljubila sam.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:21   #10
Moj bivši je kao taj tvoj, ode spavati, ja izadjem s društvom sretnem njega kako "spava" u klubu. Takvi se ne mjenjaju.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:27   #11
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post


E da, to je bilo prvi put kad smo bili skupa - ti mene varaš, ja ti nisam dovoljan i sl., meni upitnici nad glavom, a kad ono...

Užasno me smeta što se pravi poštenjačina. I što mene bilo što drži uz njega, kao kakva glupačica od 15 godina koja se prvi put zaljubila sam.
To su ti notorni švaleri. Nema u njima nužno zla koliko im je naprosto svaka nova, da ne budem prosta, toliko bitna da zaborave sve ostalo.
Da mi nije bilo ravno, rekla bih mu pokoju, ali ovako je bilo smiješno jer da, znala sam, samo što se on pravio lud.

Ne zaborave te oni nikad, imaju knjižicu valjda. Meni se ovaj javlja, više mu i ne odgovaram, šta ću, toliko mi je dosadan postao.

Držim fige da i ovaj tebi dosadi. Stvarno od njega nikad ništa.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:29   #12
Ali još jedna stvar, zašto to baš sa mnom radi, jer koliko znam prema priči tih par zajedničkih prijatelja koji znaju baš dosta o njemu jer se gospodin hvali, s tom bivšom koja je njega namagarčila to nije radio (iako, zaboravih jedan detalj jer se zbilo prije par godina, prevario ju je jednom davno sa mnom, ja nisam znala tad da je već s njom, kasnije saznala preko frenda kojemu je rekao). Niti s onom prije našeg prvog odnosa. Jel' meni na čelu piše da baš meni to treba raditi? Jebote, baš se dam u tu priču s njim i eto, baš prema meni treba biti govno.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:32   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
To su ti notorni švaleri. Nema u njima nužno zla koliko im je naprosto svaka nova, da ne budem prosta, toliko bitna da zaborave sve ostalo.
Da mi nije bilo ravno, rekla bih mu pokoju, ali ovako je bilo smiješno jer da, znala sam, samo što se on pravio lud.

Ne zaborave te oni nikad, imaju knjižicu valjda. Meni se ovaj javlja, više mu i ne odgovaram, šta ću, toliko mi je dosadan postao.

Držim fige da i ovaj tebi dosadi. Stvarno od njega nikad ništa.
To je, brate mili, neki šlus onda. Mogu to shvatiti u nekim napaljenim godinama kad prvi put pomiriše ženu, ali s 30 za vratom i kad valjda jesi bar donekle formirana osoba, svaki put se za novom povesti na dva-tri mjeseca.

Još se javlja? To sigurno kroz knjižicu ide i pokušava. Dno.

Hvala ti, drži fige da to čim prije bude.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:41   #14
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Ali još jedna stvar, zašto to baš sa mnom radi, jer koliko znam prema priči tih par zajedničkih prijatelja koji znaju baš dosta o njemu jer se gospodin hvali, s tom bivšom koja je njega namagarčila to nije radio (iako, zaboravih jedan detalj jer se zbilo prije par godina, prevario ju je jednom davno sa mnom, ja nisam znala tad da je već s njom, kasnije saznala preko frenda kojemu je rekao). Niti s onom prije našeg prvog odnosa. Jel' meni na čelu piše da baš meni to treba raditi? Jebote, baš se dam u tu priču s njim i eto, baš prema meni treba biti govno.
Kako znaš da je samo tebi to radio? Pa i nju je prevario s tobom, vidiš.

Možda su one njega vozale pa zato. Ima tih nekih ljudi koji su ili šupci prema nekom ili je netko šupak prema njima pa se povinu. Drukčije ne znaju.

Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
To je, brate mili, neki šlus onda. Mogu to shvatiti u nekim napaljenim godinama kad prvi put pomiriše ženu, ali s 30 za vratom i kad valjda jesi bar donekle formirana osoba, svaki put se za novom povesti na dva-tri mjeseca.

Još se javlja? To sigurno kroz knjižicu ide i pokušava. Dno.

Hvala ti, drži fige da to čim prije bude.
Emocionalno ostanu na razini tinejdžera. Ja sam ovog kasnije gledala kao nekog božemeprosti retarda i nije mi nikako bilo jasno kako sam ga ikad mogla uzeti za ozbiljno.

Da, uredno se javlja, točno vidiš da se javi da održi kontakt i proba nešto, onako plitko, bez stvarne želje da popriča. Seenam sad ili čak i ne seenam, ne da mi se.

Meni su ti švaleri isprazni. Dublje su me zasijecali neki koji nisu švrljali nego radili druge pizdarije. Proći će, vidjet ćeš.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:54   #15
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako znaš da je samo tebi to radio? Pa i nju je prevario s tobom, vidiš.
Možda sam zabrijala jer je s njima puno duže izdržao, ipak se broji u godinama, dok sa mnom mu oba puta nakon par mjeseci puca. Tješit ću se time da je meni samo trebalo puno manje da ga pročitam. Ali da, sad sam se sjetila tog detalja s početka njihovog odnosa kad sam tek kasnije saznala preko treće osobe, ali baš taj brbljavac koji inače sve ispriča mi nije više spominjao da je varao. Ali naravno, ni za što vezano uz njega ne dajem ruku u vatru, prije je nego nije.

Quote:
Možda su one njega vozale pa zato. Ima tih nekih ljudi koji su ili šupci prema nekom ili je netko šupak prema njima pa se povinu. Drukčije ne znaju.
Istina, u par navrata sam imala želju preuzeti njegovu šupačku ulogu, ali nemam to u sebi i jebiga.

Quote:
Emocionalno ostanu na razini tinejdžera. Ja sam ovog kasnije gledala kao nekog božemeprosti retarda i nije mi nikako bilo jasno kako sam ga ikad mogla uzeti za ozbiljno.
E tako sam ga nekako gledala jedno određeno vrijeme nakon prvog prekida, kad sam skupila komadiće. Kao nezrelog tinejdžera. I onda prokleti početak ove godine, to nalaženje i njegovo otvaranje i malo i ja se ponadala da je drugačiji. Uvjerila sebe da je, da je to ipak nekad moguće.

Quote:
Da, uredno se javlja, točno vidiš da se javi da održi kontakt i proba nešto, onako plitko, bez stvarne želje da popriča. Seenam sad ili čak i ne seenam, ne da mi se.
Fascinantno. Manjak seena je novi ignore.

Quote:
Meni su ti švaleri isprazni. Dublje su me zasijecali neki koji nisu švrljali nego radili druge pizdarije. Proći će, vidjet ćeš.
Jesu, i moj je problem što moj mozak toj švrljanje ni na kojoj razini ne shvaća.

Hvala ti. Samo da potraje što je kraće moguće.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 04:03   #16
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Možda sam zabrijala jer je s njima puno duže izdržao, ipak se broji u godinama, dok sa mnom mu oba puta nakon par mjeseci puca. Tješit ću se time da je meni samo trebalo puno manje da ga pročitam.
Ah, pa to što netko s nekim duže izdrži ne znači da tu osobu više voli ni poštuje, dapače, nekad može značiti upravo obratno, da mu je s njom lakše jer ona pristaje trpjeti i igrati ulogu koja je njemu potrebna da ta veza opstane.

Vidiš, ljudi igraju nesvjesne igre i na početku te skeniraju koliko si u stanju igrati tu njihovu igru. Ako imaju išjuze, koliko si u stanju tolerirati ih, ako varaju, koliko si u stanju okrenuti glavu, ako su hladni, koliko si se u stanju sabiti u kutijicu i manje tražiti. A takvi igrači najmanje vole one koje ih prozru i koje im na određene načine daju do znanja da njihove igre ne misle igrati. I onda dolazi do brzog pucanja.

Trebaš biti počašćena što te takav ne drži dugo kraj sebe. Nisi dovoljno twisted i nisi dovoljno iskompleksirana da potraješ s takvom osobom. Njemu treba neka trpnija. Koja nema dovoljno samopouzdanja da zahtijeva za sebe više od onog što je on u stanju ponuditi. Ne neka koja ga jako dobro vidi kroz slojeve bullshita. I nije to lako. Nekad poželiš biti to jadno dno koje bi ga istrpjelo bolje i lakše jer ga voliš, ali očito to nisi, jer ne može s tobom. Zna da si bolja od njega i da niste par. I onda si nađe nešto s čim je lakše i nekog tko će šutke pristati na poniženja.

Quote:
Istina, u par navrata sam imala želju preuzeti njegovu šupačku ulogu, ali nemam to u sebi i jebiga.
I ne trebaš. Najgore što možeš dopustiti mu jest da te pokvari i oduzme ti ono što ti jesi.

Quote:
E tako sam ga nekako gledala jedno određeno vrijeme nakon prvog prekida, kad sam skupila komadiće. Kao nezrelog tinejdžera. I onda prokleti početak ove godine, to nalaženje i njegovo otvaranje i malo i ja se ponadala da je drugačiji. Uvjerila sebe da je, da je to ipak nekad moguće.
Ljudi se ne mijenjaju. Odnosno jako sporo i teško, ali svi koje sam upoznala u životu, nitko se bome nije promijenio. Pogotovo ne u tridesetima.


Taj tvoj bi se mogao skrasiti s nekom koja je voljna zažmiriti na njegovo šaranje. I jedino s takvom može biti godinama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:18   #17
Pročitao sam cijelu misao i ono što mogu reći je da se vidi kako si ti svjesna da tu kruha nema, samo još to mora sazrijeti u tvojoj glavi, dakle, na dobrom si putu, ali instant rješenja nema, jednostavno ti treba vremena, volej i prilike da završiš tu priču.

A on, nije on ništa drukčiji, samo je ovaj puta prepredeniji, pametniji, a na vezu ne puca jer skromno rečeno ti mu sada služiš samo kao rupa u vremenu, imaš etiketu "intermezzo cure" jer on nije prekinuo sa tom curom zbog tebe, već si u ti došla u toj pauzi dok čeka neku novu.

Ne kažem da je to 100% taj modus operandi, ali prilika čini lopova, kao što je i njemu prilika da mu kurac rašpa tvoju pičku, bolje no partizanska Desanka Šakić drkica....a ako je to na obostrano zadovoljstvo, tada i on mirnije spava, a ako i nije, boli ga briga jer je već jednom imao tu situaciju i preživio ju je, bude i ovaj puta...


moj jedini savjet ti je, a siguran sam da me nećeš poslušati, što je zapravo i dobro jer ćeš na svoj način, iako teži, bolje naučiti lekciju kada se opet prizmeljiš je; prebaci se u njegov mod, jebi ti njega i uživaj na kurcu, dok paralelno tražiš nekog drugog tj otvorena si za nekog drugog...na taj način ćeš ravnodušnije dočekati trenutak kada on bude opet u situaciji dugotrajnih dopisivanja preko vibera i slučajnom prekidanju s tobom...


naravno, idealno bi bilo da instantno prekineš s njim apsolutno sve, ali to svi znamo pa uključujuć i tebe samu da ti to u ovom mentalnom stanju ne možeš učiniti pa ti onda to neću niti predlagati kao svoje mišljenje što bi trebala, dok ti to sama ne sazriješ u svojoj glavi, ali ako ništa drugo, gledaj to s vedrije strane, imati ćeš svoju priču za topik "Šupendare"


sve je to dio sazrijevanja, odrastanja, skupljanja iskustva i konačno mudrosti....i ne brini, svi smo mi manje više bili u ulozi i tebe i njega, svi smo to prošli na ovaj ili onaj način


i ja sam bio šupendara da kad sada gledam na to, naprosto ne mogu vjerovati koliko sam bio slijep i glup, odbijam vjerovati da je njena pička tada bila baš tako zlatna i posuta dijamantima kako mi se tada činilo da je...no već prva slijedeća nakon te mi je dokazala da je ta prethodna bila tek obična pička u nizu, čak niti prosječna i nisam se sam sebi mogao načuditi koji sam kurac izgubio tolike godine s njom takvom
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:41   #18
Ovo ste vi, samo u obrnutim ulogama.

Imaš nekoliko mogućih objašnjenja njegovog ponašanja:

1) Lik ne zna što želi i njegovo ponašanje je slično kao na slici gore.
2) Lik je manipulator i svjesno te drži "na uzici", dok isto vjerojatno radi s još nekom, ili više njih.
3) Nešto između prva dva slučaja.

Iskreno, da sam na tvom mjestu, apsolutno bi mi nebitan bio razlog. Činjenica je da je taj odnos toksičan za tebe, kompliciran i realno nećeš nikad biti sretna s njim. Osobno, izbjegavam takve situacije.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:43   #19
Nevjerojatno koliko mazohizma u sebi nosimo:-(
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:51   #20
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post

Hvala ti. Samo da potraje što je kraće moguće.
Potrajat će upravo onoliko koliko ti dopustiš. Ili dok on ne pronađe neku s kojom će željeti biti u vezi.

Tada će ti biti još gore.

Zapravo je sve jasno, samo si ti u denialu. Ljudi se ne mijenjaju, a pogotovo nisu drugačiji kad ti jasno pokazuju (i sami kažu) da se nisu promijenili. Tvoja želja da se on promijeni/o, neće ga uistinu promijeniti.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger