Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 10:22   #41
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pa čak ni na Forumu ne dajem prostora sebi ni drugome za simpatije.

Istina, ti si jedna od rijetkih zauzetih, dosta ozbiljna, a ipak si simpatična, bar meni



Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Znam neke koji se metodom navedenom i ubračiše.
Jedino je jebeno ako se postane ranjiv/ranjiva u braku - razvod više nije tabu, a varanje je gotovo standard.
Znam i ja
Ae, tako to ide
Btw. Avatar ti je



Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Pitaj svoju ženu kako je i dal je njoj možda teško .
Žena je tu da pere i kuha, a o njenim osjećajima nek brine netko drugi
Poštar možda

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:34   #42
Quote:
Dreamer kaže: Pogledaj post
Upravo to ... ne želim da pomisli da se mojim zanimanjem za njezin (prolazni) problem sa suprugom ona sebe i mene dovede do još većih problema. Tj. kak joj fino dati do znanja da sam tu za nju da joj pomognem, ali da ju ne povrijedim ako bi ona ranjena htjela ipak nešto više.
kako znaš da je problem prolazan? Jeste već o tome razgovarali? Imaš detaljnije informacije? Što ona kaže na to bacanje očiju?
Da li si ti iz nekog njenog postupka dao zaključiti da bi ona neku "utjehu" od tebe? Treća osoba u autu je muško ili žensko? Oboje znate za njen problem? Što treći suputnik kaže? Da li ju on/ona utješi dok žena plače ili okrenete na radio Banovinu i pravite se ludi?
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:02   #43
Quote:
Dreamer kaže: Pogledaj post
Avatar ti odgovara karakteru, NHF ...

A zašto da ju ne saslušam?! Ako ti ne pričaš o tome s nekim, ne znači da su i druge žene takve. 100 ljudi 100 čudi ...
Nema mjesta za NHF, avatar je s razlogom takav.

Nemam ja zamjerke da je saslušaš, savjetuješ, ohrabriš, nasmiješ. Samo, ti bi prvenstvo trebao sebi razjasniti što namjeravaš i da pri tom imaš na umu svoju ženu i ono što osjećaš prema kolegici.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:05   #44
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Istina, ti si jedna od rijetkih zauzetih, dosta ozbiljna, a ipak si simpatična, bar meni
Ne možeš pobjeći od svog karaktera pa ni pod maskom virtuale.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:16   #45
@Dreamer nije ti baš brak stabilan ako si bacio oko na koleginicu. Pitaj radije svoju ženu kako je možeš usrećiti (mogao bi se lijepo iznenaditi nuspojavama takvog stava), a od ranjive koleginice što dalje - za vlastito i njeno dobro.
pinkpantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:37   #46
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
kako znaš da je problem prolazan? Jeste već o tome razgovarali? Imaš detaljnije informacije? Što ona kaže na to bacanje očiju?
Da li si ti iz nekog njenog postupka dao zaključiti da bi ona neku "utjehu" od tebe? Treća osoba u autu je muško ili žensko? Oboje znate za njen problem? Što treći suputnik kaže? Da li ju on/ona utješi dok žena plače ili okrenete na radio Banovinu i pravite se ludi?
Opet moram ponoviti ... nit ona niti ja ne želimo ništa .. Suputnik je kao i ja totalno nezainteresiran ... isto u braku, kaj vam je ...
Popričao sam s njom na samom i rekao joj nek ne razbija glavu glupostima da porazgovara s mužem i da se pomiri s njim kak spada ...

Quote:
pinkpantera kaže: Pogledaj post
@Dreamer nije ti baš brak stabilan ako si bacio oko na koleginicu. Pitaj radije svoju ženu kako je možeš usrećiti (mogao bi se lijepo iznenaditi nuspojavama takvog stava), a od ranjive koleginice što dalje - za vlastito i njeno dobro.
Srečo moja, ženu sam ja usrećio ovaj vikend ... a nebitnim stvarima ne treba zamarati bračnog partnera ...

Quote:
dden kaže: Pogledaj post
da bi ti ona dala, ona mora u tebi vidit izlaz. u teoriji mozda kolege, prijetelji i ljubavnici postanete. ja bi se u ovo upustio samo ako je ona od prije bacila neki ljubavni pik na mene. ako nije, necu komentirat. totalno neukusno

bio par puta des rame za plakanje, a u mislima u krevetu s njome. nikad nije upalilo jer se vidi velika doza na njoj sto cu sad da radim. tako da se ne bi zamarao s takvim prilikama, rade bi to pustio nek ide svojim tokom bez mene. kad trazim, onda trazim samo svjeze
Ti si potpuno u pravu
Dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:05   #47
Stvarno smo postali ljigavo društvo ako je normalno ignorirati da ti netko svakodnevno plače pred očima i da je želja za pomoći nekome postala čudna?

Da, opasno se petljati u to ako su doista bračni problemi u pitanju. Da, može odvesti gdje ne treba jer ranjive traže zaštitu a mi smo slabi na slabe.

Ali jebemu onda čovjeku recite tako a ne tu dvije stranice vijećanja jel bi ju on jebo sad ili poslije. Da je to mislio obavio bi to i bez foruma. Pa nije glup da ne zna da je nesretnoj ženi dosta upustiti tri lijepe riječi i jedan čvrst dodir. Nije to pitao nego kako joj pomoći.
Autore hint za to je pasus gore. Pusti prijateljice i slobodne frendove da je tješe.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:45   #48
Kolegica riješila svoje probleme, sve je opet po starom ... svi sretni i zadovoljni.
Dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger