Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2008., 17:13   #281
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
dajte neki restoran u sjevernom dijelu grada, pliiiiiz
koji je to dio? smiješno ali istinito. pojma nemam koji su to kvartovi

mislim, da pojasnim,... ne znam ja ni šta spada na zadad, ni šta na istok,... mislim da mi treba izraditi prilagođeni program za prostornu orijentaciju
__________________
#timBabyLasagna
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 17:49   #282
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
koji je to dio? smiješno ali istinito. pojma nemam koji su to kvartovi

mislim, da pojasnim,... ne znam ja ni šta spada na zadad, ni šta na istok,... mislim da mi treba izraditi prilagođeni program za prostornu orijentaciju

ma, ne znam ni ja, al podsljemenska smo zona pa računam da je to sjever...dakle, negdje prema mihaljevcu, ksaver, šestine, gračani, mlinovi, al može i šire
(a da nisu fensi podsljemenski restorani)
al dolazi u obzir i istok..štajaznam, maksimir i to...

zelebdvor je super, al malo nam predaleko ipak
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 19:20   #283
Quote:
Blue Racer kaže: Pogledaj post
Fanika pogledaj pivnicu medvedgrad na samoborskoj, oni ti imaju OK cijene a klopa je dobra.

razmišljali smo o tome jer je blizu...međutim krštenje je nešto posebno...a nema mi gorega za takvu prigodu kad ti tresne tacnu s roštiljem na običan drveni stol bez stolnjaka i nameće salatu u ogromnu zdjeletinu koju moraš šetati po stolu, za neke druge prigode o.k. ali za krštenje tamo nikako
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 19:24   #284
Frendica je poslije krstenja imala organizaran rucak u restoranu Domagoj. Kod Dinamovog stadiona. Sasvim ok.
__________________
I did it my way...
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:05   #285
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma, ne znam ni ja, al podsljemenska smo zona pa računam da je to sjever...dakle, negdje prema mihaljevcu, ksaver, šestine, gračani, mlinovi, al može i šire
(a da nisu fensi podsljemenski restorani)
al dolazi u obzir i istok..štajaznam, maksimir i to...

zelebdvor je super, al malo nam predaleko ipak
pao mi na pamet jedino Okrugljak ali mislim da je on jako skup
__________________
#timBabyLasagna
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:12   #286
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
pao mi na pamet jedino Okrugljak ali mislim da je on jako skup

jako jako skup
niš, bum se raspitala već negdje
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 22:11   #287
Didov san.. Imaju stranicu
(Dobri su im puzevi, zabe I jeguje )
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 23:57   #288
I ja potpisujem za Didov san, nama je to bila druga opcija. Imaju web stranicu i konobe na Kajzerici i Gornjem gradu (tamo nisam bila) a hrana im je a nisu ni preskupi.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 17:32   #289
Jel mi može netko napisati koji sve papiri trebaju za krštenje dijeteta i koja je procedura samog procesa krštenja

Svog krštenja se ne sjećam,a i ostala na kojima sam bio sam bio malecki
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 18:18   #290
ja sam kontaktirala svećenika koji nam je zakazao razgovor i rekao da kum djeteta donese potvrdu iz svoje župe da je kršten i krizman.
sastali smo se mm, ja, kum i svećenik koji je održao predavanje ukratko o svrsi krštenja i detaljno kako će izgledati sve skupa.tada možeš postaviti pitanja ako ih imaš i tak...
uglavnom, došli smo na nedjeljnu misu i na kraju mise je obavljeno krštenje. slijediš svećenikove riječi što uz pojašnjenja sa prethodno spomenutog sastanka i nije problem. sve skupa je trajalo možda 10,15 minuta s tim da se krstila još jedna beba.
ono što treba donijeti,a isto će vas vjerojatno svećenik upozoriti je krsna svijeća i krsna košuljica.
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 20:40   #291
Lali, jesi bila u restoranu Starine (Mlinovi 85), nije loš. Ugodan ambijent i ok cijene.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:44   #292
Mi smo krsnu kosuljicu za nasu Malu narucili i stvarno je puuuno kvalitetnije i ljepsa od ovih u ducanu.
U ducanu stave jednu masnicu ili krizic i naplate 75kn ili vise, a ne vrijedi ni 15. Nista bolje nismo nasli u gradu..

Ovo sto smo mi kupili je vezeno zlatom (ili srebrom). Pise i ime djeteta i datum uz 'Od danas si dijete Bozje'. Cijena je 120kn. Kasnije mi je gospodja koja to radi rekla da joj se uvijek mogu javiti preko br moga s njene stranice http://www.misnoruho.com.

Iskrene preporuke!
Mathilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:45   #293
Mathilde, to vam je ta žena sašila?
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:48   #294
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Lali, jesi bila u restoranu Starine (Mlinovi 85), nije loš. Ugodan ambijent i ok cijene.
gdje si bila prije! super ideja, ali već smo rezervirali didov san

Quote:
Ovo sto smo mi kupili je vezeno zlatom (ili srebrom). Pise i ime djeteta i datum uz 'Od danas si dijete Bozje'. Cijena je 120kn
uf, meni ovo kič i pretjerano. ja bi nešto jednostavno. di se uopće kupuju te krsne košuljice i svijeće?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:52   #295
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
razmišljali smo o tome jer je blizu...međutim krštenje je nešto posebno...a nema mi gorega za takvu prigodu kad ti tresne tacnu s roštiljem na običan drveni stol bez stolnjaka i nameće salatu u ogromnu zdjeletinu koju moraš šetati po stolu, za neke druge prigode o.k. ali za krštenje tamo nikako
Pa nije baš tako. Na Samoborskoj je stvarno OK, organiziraju i svadbe. Što se tiče krstitki (ili neke druge prigode), gosti mogu naručiti svatko posebno, nije baš da tresnu tacnu mesa i zdjelu salate pa ti dijeli po stolu...
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:54   #296
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
uf, meni ovo kič i pretjerano. ja bi nešto jednostavno. di se uopće kupuju te krsne košuljice i svijeće?
Vidjela sam u tintiliniću u nami na vrbanima. Košuljica je nekih cca 300kn a za svijeću stvarno ne znam, nisam gledala...
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:58   #297
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Vidjela sam u tintiliniću u nami na vrbanima. Košuljica je nekih cca 300kn a za svijeću stvarno ne znam, nisam gledala...
ništa onda, ne kupujemo nikakvu košuljicu...ja pitala jer je kum rekao da bi htio kupit pa ću ga uputit...al reći ću mu da ne treba...300 kuna..ma daj, ne pada mi na pamet...bijeli bodi ili majica i doviđenja!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:58   #298
Lali ja sam svojem malenom kupila u Zari bijeli kompletić - pleteni, hlačice i gore majčica, bijele štramplice i bijeli bodić, imao je plave cipelice i plavu jaknicu (prenatal), i plavu kapicu .. a košuljicu smo mu kupili u dućanu vrtuljak kod trga .. i to je samo stavio na sebe ....
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:59   #299
ma, zapravo me ta svijeća mori...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 16:00   #300
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma, zapravo me ta svijeća mori...
zakaj te mori?
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.