Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2002., 18:14   #21
Quote:
:vuk kaže:
često mi padne na pamet ona naizgled banalna izreka:
tko pogodi metu promaši sve ostalo. ako je to neka utjeha.
prvi put cujem ovo, i nije nimalo banalno, dapace

Quote:
Drito Konj kaže:
i muji je Bog slao tri jebena camca....
nije Bog, nego al-Lah

Quote:
LaFemmeClaire kaže:
ali iskreno... ne znam shta bi mi bilo gore... da umre ili da me napuca...
jao kak se mozes to i pitati, pa zivot bez tebe je jednak smrti, ti najveca medju najvecima nema veze nek on umre, samo da tvoj jadni ego ne pati
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 18:20   #22
Quote:
Septembar kaže:
nije Bog, nego al-Lah
A ko veli da je Mujo musliman? Mozda vjeruje u ateizam
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 18:25   #23
Re: Re: Pomalo neobična ljubavna priča

Quote:
Septembar kaže:
ja stalno govorim: "bolje se kajati mad ucinjenim, neko zaliti za propustenim"...
Sis, samo treba dovoljno puta ponavljati tu recenicu u glavi... onda ona postane besmislena... onda se bar neces kasnije grist sto ju nisi znala poslusat...

Tako ja to radim...

If you can't beat them, and you can't join them - fo'get abou'them
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 18:25   #24
.. a ta frendica ..

jos cuva njegove poruke
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:24   #25
Ne čuva njegove poruke. Jedino pisma ima.

Žao mi je što sam vas rastužila. Izgleda da ja ne umijem prenijeti priču onako kako želim. Ili ovakvo što jednostavno nije moguće ispričati bez tuge. Ne znam...

Danas sam se opet čula s njom. Kaže da se sprema u Split... Njemu na grob.
Htjela sam ju odgovoriti od toga jer besmisleno je sve to... Kad nikad nije otišla k njemu živome, čemu sad sve to?...
Onda mi je u djeliću sekunde glavom prozujala jedna nova misao, slutnja... Ona osjeća grižnju savjesti. Zato želi otići... U tom slučaju, neka ide. Neka se isprazni tamo, neka istjara taj jad iz sebe. Kad se vrati biti će bolja nego sada... Barem se nadam.

Magic... da sam nečija ljubavnica i da sliku tog čovjeka nenadno ugledam na smrtovnici pala bih u depru, nema sumnje. Patila bih radi toga što je otišao netko tko mi je bio bitan, a ja to niti primijetila nisam... Shvalila bih, također, kako sam sporedan igrač u toj priči bila... Statirala sam u njegovoj životnoj priči...

Namche, ovu priču ranije nisam mogla pričati jer se ovo desilo tek nedavno.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 10:39   #26
Re: Pomalo neobična ljubavna priča

Quote:
Vjeveric kaže:
kasnije su dopisivali skoro dvije godine. On joj je pisao o svojim putovanjima, prijateljima, dvoličnim šefovima... Ona njemu o povratku u rodni grad, tuzi i samoća koja ju sve više obuzima... Svaku su poruku zavšavali pusama uz nadu da će ih doživjeti u stvarnosti. Sjeća se, on ju je ljetos svao da idu na more zajedno... Njoj se to činilo prebrzo, prenaglo...
Prenaglo nakon 2 godine
Koliko je trebalo proci, 20 ?

Ima jedna dobra stvar od Butthole Surfers-a koja kaze :
"It's better to regret something you have done than to regret something you haven't done..."

Prijateljica ti je fakat komad budale, a prica je tuzna... pretuzna...
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 10:57   #27
a zbog cega bi bila budala?... mozda jednostavno nije zeljela ni usudila se "materijalizirati" tu vezu... mozda je negdje u podsvjesti znala da "nisu sudjeni" jedno drugome... mozda jednostavno neka visa sila nije dopustila da se upetlja u nesto sto je predodredjeno na tugu i bol.... dajte ljudi, malo se zamislite i u tudjim kožama... ne osudjujte bez suda....

odavno me nista nije naježilo kao ova prica... i sve mi je to tako nekako poznato...
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 10:58   #28
Quote:
Vjeveric kaže:

Danas sam se opet čula s njom. Kaže da se sprema u Split... Njemu na grob.
Htjela sam ju odgovoriti od toga jer besmisleno je sve to... Kad nikad nije otišla k njemu živome, čemu sad sve to?...
Onda mi je u djeliću sekunde glavom prozujala jedna nova misao, slutnja... Ona osjeća grižnju savjesti. Zato želi otići... U tom slučaju, neka ide. Neka se isprazni tamo, neka istjara taj jad iz sebe. Kad se vrati biti će bolja nego sada... Barem se nadam.
neka ide... ne znam radi li se o grižnji savjesti... vjerojatno da, ali ne mora biti

makar, kako god bila... kad već nije uspjela, iz ovog ili onog razloga, vidjeti ga poslije onog prvog i jedinog susreta, možda će joj pomoći da se na ovaj, makar najtužniji način, oprosti od njega...

ne znam hoće li joj poslije svega biti lakše ili ne... ali ona očito osjeća obavezu da to učini... i ne treba ju sprečavati u tome... naprotiv
__________________
knock, knock, knocking on the heavens door
softic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 19:01   #29
Quote:
Septembar kaže:
jao kak se mozes to i pitati, pa zivot bez tebe je jednak smrti, ti najveca medju najvecima nema veze nek on umre, samo da tvoj jadni ego ne pati
uauu...
kaj si i ti primjetila da sam najveca medju najvecima... ???

yebote shto sam fatalna...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 19:21   #30
Re: Pomalo neobična ljubavna priča

Quote:
Vjeveric kaže:
Pa taman da mu je samo mahnula dok bi prolazio pored nje naslonjen na prozor u vagonu...
Uzas.Vjev, nemoj mi to radit'.Nemoj NAM to radit.Ne zelim razmishljat' o takvim stvarima i ti "piknesh".
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 23:04   #31
cek, Vjeverice, znam da je ovo kaj bum rekla crnjak, al kaj je je, ona ima srece. Da su se sreli, da su ostvarili svoju vezu, ona bi danas plakala ne zbog propustene sanse vec zbog umrle ljubavi. I ponavljam, znam da je crnjak, al ona je zapravo sretna.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 23:26   #32
Re: Pomalo neobična ljubavna priča

PRETUZNO...niti jednom rijeci ne mogu ti opisati kako sam se ocjecala citajuci ovo po drugi, pa treci put....sto reci toj djevojci...rijeci utjehe nema...nazalost...

Quote:
Vjeveric kaže:
Kad bi se mogli vinuti iznad tijela u kojem smo se učahurili i vratiti film untrag, sigurna sam da bi svatko od nas vidio more propuštenih prilika. Svi bi spoznali da bi život mogao imati mnogo više bisera, samo da smo zastali, sageli se i pokupili ih.
ali..upravo stoga sto si ti napisala...treba zivjeti svaki dan kao da je poslijednji...uzivati u njemu i iskoristiti ga...ma kako to bedasto nekada zvucalo...znam uvijek postoje neki razlozi, opravdanja i isprike...ali ma kako me sebicnom mozda netko proglasio....treba zivjeti za sebe i radi sebe...sputati strahove...bilo koje vrste...i jednostavno prozivjeti zivot...
ZC3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 23:34   #33
Quote:
Mrežni kaže:
a zbog cega bi bila budala?... mozda jednostavno nije zeljela ni usudila se "materijalizirati" tu vezu... mozda je negdje u podsvjesti znala da "nisu sudjeni" jedno drugome...
Ne slažem se... mislim da neke stvari jednostavno treba napravit, bit ponekad i blesav, život zaista živjeti.. kad treba - usudit se ne razmišljat..
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 00:44   #34
Thumbs up bit ponekad i blesav, život zaista živjeti.. kad treba

"bolje se kajati mad ucinjenim, neko zaliti za propustenim"...
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 10:04   #35
Quote:
banderas kaže:
..."It's better to regret something you have done than to regret something you haven't done..."
otkad se toga držim, puno sam sretnija i zadovoljnija u životu
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 18:09   #36
Quote:
you can't beat them, and you can't join them - fo'get abou'them
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 00:20   #37
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
cek, Vjeverice, znam da je ovo kaj bum rekla crnjak, al kaj je je, ona ima srece. Da su se sreli, da su ostvarili svoju vezu, ona bi danas plakala ne zbog propustene sanse vec zbog umrle ljubavi. I ponavljam, znam da je crnjak, al ona je zapravo sretna.
Razmišljala sam mnogo o tome. U prvi sam tren i ja pomislila tako. Ali onda sam se sjetila kako je to možda moglo lijepo sjećanje biti, moglo se proživjeti mnogo sretnih dana do sada... Po meni, bolje je imati pa nemati, nego nikada nemati.
Bolje je vidjeti pa tužan otići nego nikada ne vidjeti.

Naposljetku, tko zna kako bi život tekao da su bili zajedno.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 00:51   #38
Pa mozda u tome kaj Gal veli ima malo istine, ali ipak...

Osobno bi radije bio s nekom djevojkom koja mi je jako draga, pa makar i unaprijed znao da ce umrijeti uskoro... Ustvari, da znam to unaprijed, jos je sigurnije da bi bio s njom, jer nebi htio gubiti vrijeme, a tada bi i znao cijeniti svaku sekundu i svaki dah i svaki zalazak sunca s njom...

Ali... mislim da je tvoja prijateljica i ovako to naucila, vise cijeniti trenutke... to je bar svijetla strana svega ovoga
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.