Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2002., 11:54   #41
Quote:
Reebok kaže:
A ja volim ovo zadnje raditi zubima
znamo li se mi?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 12:04   #42
Nazalost ne

Al duga je godina koja slijedi
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 12:09   #43
... a baš si mi poznato zazvučao
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 12:13   #44
Mozda je to neki prekognitivni osjecaj...

Ono, ghost of Christmas future
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 12:21   #45
maybe it is, we'll see
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 21:22   #46
Volim
...svoju vjernu prijateljicu samocu...
...tamu u kojoj se kupam...
...Dubinu njenog pogleda...
...Igre koje igramo...
...Andjela s greskom...
...Njene slike...
...Ubijati vrijeme misleci na nju...
Abbadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 00:03   #47
volim tisinu, kad je kuca prazna, volim lezat na balkonu, gledat zvjezde i duvat... kad me ceka mail od nekoga koga davno nisam cula... kad mi nokija ispusti ona dva iritantna zvuka, dosla mi je poruka... maminu pastetu od tune, dimljeni losos... kadu punu vruce vode i sa puno pjene. ispijanje kave kod maje i njene maam... sunce na licu kad sidim na rivi...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 06:27   #48
Quote:
Mrežni kaže:
a ja volim... skidati crne kozne hlace... crnu kosulju... crne carape... crne potpetice....



VOLIM miris kuhanog bijelog vina s cimetom, brod na rijeci, kavu koju pijesh tik uz vodu nakona sihte, glas u eteru, kada je sanjiv i sexi, Čileanku Lashu i njezin glas u slushalicama......snijeg na promenadi,kada me zavodi i misli da ja to ne kuzim,ljubichasto, tamno donje rublje,miris parfema ispod potkoljenice i na pupku .....



mmmmmm..........Sretan vam Bozic....

Zadnje uređivanje Vera Pavladoljska : 25.12.2002. at 10:01.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 12:18   #49
volim opojni miris Braca koji ti se uvuce u nosnice cim sidjes sa trajekta. miris smilja i kadulje.... neumorne nazorove crvcke. izornjavanje u moru sa pogledom u sunce. more koje ti treperi oko svakog djelicka tijela.
smrznute plitvicke slapove i tisinu otezanih borova pod pritiskom gomile snjega. sjecanje na visoke nanose snjega pri izlasku iz skole kad sam nosila prve petice u djackoj knjizici svojoj baki. knjizicu sam nosila u ruci, probijajuci se kroz snjeg i dosla baki s razlivenim nalivperom upisanim ocjenama. susila je knjizicu na pecici.
ma jel tada bilo tako puno snjega ili sam ja bila mala?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 12:45   #50
Gal... oboje

Volim toplu jutarnju kavu i cigaretu uz nju Vec sam to spomenuo, ali ovaj tren tako gustam u njoj, da moram opet....volim biti s nekim uz koga se osjecam ugodno, tko mi ne stvara cvorove u zelucu dok je u blizini mene...

Volim... Volim barem danas pustit golube na miru, iako mi tulumare na kutiji od roleta iznad prozora, gugutaju, lupaju, lupetaju i seru.... ma neka ih, Bozic je...

Volim zene s kratkom kosom, crnim smislom za humor i slatkim stopalima Volim kad se obuce za neku posebnu priliku kao da ju bas briga za cijeli svijet, tenisice, trenirku i majcu sa kapuljacom, i opet, barem u mojim ocima, izgledom posrami sve one napirlitane nasminkane i nakicene kokoske

Volim svima vama ovdje pozeljeti najljepsi Bozic!
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 16:42   #51
volim kad mi tata za bozic pali kamin (upravo to cini) volim kad je starcad ilitiga roditeljstvo malo pod gasom, a mi mladarija malo naduvani posli bozicnog rucka... volim baku koja vec 20 godina grinta kako ce umrit.... past ce meni jos sta na pamet
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 07:57   #52
Cool

Ja volim puno toga ... no sjetiću se kad su me neki dan u 05:45 probudili Red Hot Chili Papersi ... Pjevušio sam tu pjesmu dok sam gutao prvu žlicu meda, dok sam ispijao prvi Nescafe, dok sam vozio na posao, dok sam radio u svojoj bazi, za vrijeme vožnje k i natrag od klijenata ... Obožavam čuti lijepu pjesmu na tašte !!!
A volim i slatkiše, svoju obitelj i prijatelje, svoje pse i macu ... gnjaviti moju nećakinju, ispijati kavu u našem kafiću ...
Volim vidjeti nasmijane ljude, volim radost i sreću u očima drugih ... volim darivati, volim optimizam ...
Volim more, makar ga dugo nisam vidio , volim auta i voziti ih ... svašta volim ... i volim nju, naravno ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:37   #53
stare kamene dalmatinske kuce,glasove sto odzvanjaju u uskim ulichicama,rublje izvjesheno tako da ti stoji na glavi , miris bora,samocu ispunjenu mislima na dragu osobu i zajednishtvo bez samoce,kada je Ona nasmijana,kada vidim da necak Matija ustvari liči na mene, pa sestra poludi, kao.....

Kada je noc ispunjena mirom i snom.I kada ti je iza ledja u zagrljaju netko tko te voli.I prihvaca.
Bah...........blues....
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:29   #54
vilim crkvu kad su prazna, a ja sam jedina u njoj... volim sidit na podu i citat junaka naseg doba... volim zalazak sunca u zadru...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:32   #55
Quote:
njasa kaže:
volim crkvu kad su prazna, a ja sam jedina u njoj...
Popravila si mi raspolozenje, mala.

I ja to volim.Obozavam.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:42   #56
jel se mi odnekud znamo
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:45   #57
Quote:
njasa kaže:
jel se mi odnekud znamo
Ne znam sad vec postajem ozbiljno zaintrigirana.Zona sumraka, tiruriru-tiruriru...buaaaaa......njaso , da mi nisi sestra, stari mi je bio zgodan i sharmantan tip, josh uvijek je, ne bi me iznenadilo da je stetu chinio okolo......
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 18:10   #58
volim lijeno ispijati kavu i buljiti kroz prozor,
maziti svog debelog tigrastog mačka,
totalno se uživiti u neku knjigu i zaboraviti gdje sam i što sam, volim piti pivo i volim onaj osjećaj da je netko na mojoj valnoj duljini....
volim blesave poruke na mobitelu, zbog kojih se cijeli dan smijuljim....
volim vas...
lady a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 20:02   #59
hajduka- rekla moja martica
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 20:43   #60
pogledaj u pm-box, njaso
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.