Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2002., 22:49   #61
Prilika za novi zivot

Po otkazu. Ugrozena zivotna egzistencija i prilika za novi zivot.
Umiranje prvog starog dijela zivota i radjanje novog drugog dijela zivota.
Mustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 00:29   #62
po vegetiranju
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 00:41   #63
Quote:
freelancer kaže:
Po tome da smo svi stariji za jednu godinu...

budi sretan da nisi pas
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 01:07   #64
Quote:
tata kaže:
budi sretan da nisi pas
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 14:19   #65
Po tome sto mi je samo jedan detalj totalno promijenio zivot, i to ,naravski, na najnajbolje.
Pouka: pazite na detalje. Zivot znace.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 17:27   #66
FFE, koji detalj??? Daj primjer....

Princeza, aj nadam se da si se usrecila

Jedna moja kolegica se udala isto ove godine i toliko nas je sve izmaltretirala tom svojom udajom ko da je dobila ne znam kaj na lotu. Jebes zene koje ne kuze da ima i drugih postignuca u zivotu osim udaje. Pa kao emancipacija, moj ....da ne velim kaj....Princeza ovo nevezano uz tebe

JaBiTe, jel se i onaj dio s kilogramima isto odnosi i na tebe?
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 18:26   #67
Thumbs up

Quote:
asa kaže:
Jebes zene koje ne kuze da ima i drugih postignuca u zivotu osim udaje.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 19:01   #68
.. mozda rađanje?
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 19:17   #69
Quote:
Mrežni kaže:
.. mozda rađanje?
ne provociraj
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 20:08   #70
Quote:
asa kaže:
Princeza, aj nadam se da si se usrecila
Thanks! Jesam!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 20:09   #71
Quote:
Mrežni kaže:
.. mozda rađanje?
Da, ali samo ako je kuca uredna, a odjeca speglana.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 23:08   #72
Hm, po čemu.. Da vidimo;ovu godinu karakteriziraju užasni odnosi s ljudima.
- gubitak nekoliko prijatelja(izgleda da to na kraju ipak nisu bili)
- pronalazak posla(nije baš struka, al' je zanimljivo)
- natezanje s jednim prijateljem koji je naglo odlučio postati "nešto više" (na kraju smo na jedva jedvite jade spasili i to prijateljstvo)
-jedno veliko ljetno razočarenje(poklonila mu totalno povjerenje i pomislila da sam konačno naletjela na nekog sličnog sebi, ali vrlo ubrzo dobila ispod pasa i skužila da je sve bila samo velika laž- paralelno ševio još jednu)
- jedna katastrofalna svadba na kojoj sam bila kuma
- bolest oca koja ne sluti na dobro(specijalan poklon za Badnjak)

A sad plusevi:
-jedna jako dobra nova prijateljica koja mi je nekako pomogla da prođem kroz sve ovo
-nekoliko dobrih starih prijatelja koji su potvrdili svoju vrijednost
-dosta putovanja na kraćim relacijama
-još uvijek vjera u ideale(nisam posumnjala iako sam par puta bila na dobrom putu)
- lekcije koje sam uspjela izvući iz svih gornjih sranja
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 03:47   #73
...

pamtiti ? ne zelim bas ...

previse bolnica, previse tuge, previse problema ... al sve mi se vise cini da je sve to u mom zivotu nekako zadnjih godina dobilo status "normalnog" i to je ono shto me vishe brine od cinjenice da i ovu godinu kao i proshlu zelim zaboraviti shto prije ...
Redom ? Samo dio :

- najdrazi ujak u bolnici, operiran, jedva prezivio
- posla kao u prici, u prosjeku mi vjecito duguju po 2 place ili vise, sto je najgore, gadi mi se sad vec to shto radim
- tata - nakon rutinske kontrole radi operacije srca prije godinu dana zavrshi na Jordanovcu s rakom pluca ... operiran ... jedva prezivio
- mama - operirana i svi zivimo u nadi da se nesto takvo vise nece ponoviti
- 3 smrtna slucaja u obitelji i jos jedna teska bolest ...
- tata opet u bolnici, ovaj ga put vracaju kuci jer kazu, ne mogu mu vise pomoci ...
- neki ljudi mojom voljom ulaze i izlaze iz mog zivota, ono shto je najgore, vishe me uopce nije briga
... i tako se godina primiche kraju
- nakon vishe od godinu dana nekomuniciranja bivshi kaze da je u braku, cheka chovjek bebu ... ne znam zashto me to shutnulo na pod ... znam samo da nije trebalo ...
- jedan predivan koncert Balashevica, koji mi je isti taj bivshi na trenutak uspio "pokvarit" ... al tko ga ebe ...
- najdraza frendica se zarucuje i drago mi je zbog nje ... barem malo srece u mojoj okolini
- jos jedna frendica ulazi u novi posao, koji raduje nju a samim tim i mene ...
manje vishe jedan divan sumarum ...
i sad sjedim manje-vishe doma ischekujuci ... da jutro osvane i moj tata ipak otvori ochi ....
__________________
Postoje u nama neke neprevodive dubine... Postoje u nama neke Stvari, neprevodive u reči... Ne znam...
VelikoZlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 09:14   #74
aneks

dodajem popisu svega pozitivnog ... jedna zena... mmmmmmmm
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:20   #75
Quote:
softic kaže:
ja ću ovu godinu pamtiti po jednom kratkom periodu... od sredine 9. do kraja 10. mjeseca...
Nadam se softic da je to sijećanje lijepo i ugodno. Najbolje stvari obično traju najkraće ali ostavljalju najjači trag.
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:30   #76
Samantha, leaf, Sulud, solar, sunshine,simplyred....

i svi drugi kojima je ova godina bila tužna i teška, od srca želim da iduća bude obojena prozračnim, svijetlim bojama, sa više smijeha, ljubavi i zadovoljstva.
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:48   #77
malo duza analiza...

Ovu bih godinu mogla ocijeniti kao godinu velikih promjena. Nakon jedne iritirajuce zakocene faze, doslo je do otvaranja na mnogim poljima, i proces je jos uvijek u tijeku. Jako puno energije,reset-iranje svih podrucja...shvatih da je kadkad bolje uciniti i "negativan" potez, neg ne uciniti nikakav...godina obiljezena intenzivnim razmisljanjima o planovima, zivotu i svijetu opcenito...te mnostvo spoznaja...

PRIJATELJSTVO, LJUBAV:

- shvatih da je vec doslo vrijeme da se okrenu uloge, i da ja postanem odgovornija za roditelje, neg oni za mene. Bio mi je sok spoznati da su vec polako stariji i bolesni i da ce sve vise trebati moju pomoc...
- bilo je jako puno carolije, trenutaka za pamcenje...otvaranja i zblizavanja s nekim ljudima...
- upoznala jaaako puno krasnih ljudi preko ovog foruma i sretna sam zbog toga. S nekima od njih sam imala takva mentalna nalazenja, da sam pocela vjerovati u telepatiju i caroliju vise nego ikad :-) Stekla prijateljstva, nadam se, za cijeli zivot
- ucvrstila prijateljstvo s nekim starim prijateljicama, vidjela njihovo unutarnje bogatstvo iz jedne sasvim nove perspektive, nakon pustih godina poznavanja i sad osjecam da bih imala veliku prazninu bez njih. Drage moje prije :-)
- zahvalna Bogu sto mi je podario jos jednog prijatelja, snaznu i mudru osobu koju neizmjerno cijenim i koja nije ni svjesna u koliko stvari mi je otvorila oci. A Njemu zahvaljujem sto mi je darovao MV-a, ljupko bice, koje me grije za hladnih i usamljenih dana ;-)
- rastala se s jednom divnom osobom, i sada vidim da je odluka bila ispravna, koliko god bilo tad sve to tesko za mene
- sastala se s jednim divnim stvorenjem(prvo net-poznanstvo koje je zavrsilo vezom) na kojeg sam beskrajno ponosna i volim ga najvise na svijetu! Zajedno cekamo Novu godinu, i sigurna sam da ce mi to biti najljepsa NG do sada. Maza moja najdraza!

ZDRAVLJE:

Na pocetku godine bezazlenijih tegoba,kojima sad znam i uzrok, a dalje, izvrsno zdravlje, samo da ovako i ostane

SKOLOVANJE i sl.:

- ovu godinu cu zasigurno pamtiti po tome sto sam diplomirala slikarstvo, privela kraju jedan period, pun truda, rada, odricanja, ali i lijepih trenutaka i odlicnih rezultata
- dobila radosnu vijest da sudjelujem na svjetskoj izlozbi u Firenci iduce godine
- nakon dugog maltretiranja, dala najtezi ispit na Pravu
- dosla do velikih otkrica u radu, tocnije osvijestila mnoge stvari, i slozila mozaik
- pocela raditi na nekim projekticima
- imala jako tesko i iscrpljujuce razdoblje koje je zavrsilo razilazenjem s nekim ljudima s kojima usko suradjivah

FINANCIJE :

Katastrofalno, nikad nisam vise skupljala po djepovima starih jakna i po kuci zute zvekece novcice potrebe reducirala maximalno, al svejedno uvijek u manjku. Ali sam uvjerena da ce financije dozivjeti procvat u narednoj godini.

ZABAVA,OSTALO :

- obisla puno krasnih mjesta u prirodi, preporodila se izletima i otkrila neke oaze na kojima cu podilaziti tijelu i dusi kad mi se god ukaze prilika,nadam se s,voljenom osobom
- godina u kojoj sam najmanje imala vecernjih izlazaka,za razliku od ostale normalne omladine
- otkrila neke nove oblike zabave
- bila na par koncerata koji ce mi ostati u sjecanju do kraja zivota
- preselila se u novi stan, i dobila prvi atelje
- prvi put u zivotu probala alkohol, i pri tome se i opila
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:50   #78
Quote:
Princeza kaže:
Off topic: za Banderasa

Ne znam tocno o kojoj se bolesti radi, ali dovoljno je da kazes da je neizljecivo. No, nemoj gubiti nadu, pruzi majci sto vise ljubavi i paznje mozes i probaj joj svaki dan ispuniti sa sto vise pozitivnih sitnica... U svoj toj tuznoj situaciji imas sansu dati joj do znanja koliko ju volis. Nemoj tu sansu propustiti. I nek' ti u tome pomogne snaga koju ces dobivati od zene svog zivota!
Ofkors, Thanks
Ni ja nisam imao pojma da si se udala. Ajde, nek ti je sa srecom

Veliko Zlo, welcome back Tuzno je to sto pises ali mi je drago da si opet tu
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 11:00   #79
Veliko Zlo, doista tužno.....sve što bih mogla reći nebi bilo dovoljno, samo se iskreno nadam da će svima nama iduća godina biti bolja.

dada 79, raduje me što si tu. Nedostajali su mi tvoji postovi. Magija je svuda oko nas, zar ne?
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 11:18   #80
Re: malo duza analiza...

Quote:
dada79 kaže:
shvatih da je kadkad bolje uciniti i "negativan" potez, neg ne uciniti nikakav
Naravno, uvijek je tako.
Bolje je i napisati nesto nego ne napisati nista
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.