Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 23:22   #21
Iskreno??????
Znali smo se, bio je OK, ništa posebno.
I bila ja solo već duže vrijeme, zezala se s frendicama i za Svetu Luciju napravila 12 (ili13)?? papirića s imenima svih slobodnih dečki koje znam. Svaki dan izvlačila po jedan papirić i na Božić pogledala tko je ostao (za njega ću se ko fol udati).
To je naravno bio on i moj prvi komentar je bio "ON!!! Nema šanse!!!!".
Ali mozak radi, mailovi su počeli stizati, uskoro se ženimo! I zaljubljena sam preko glave! Zna ta Lucija!!!!
Krafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:33   #22
Quote:
luca kaže:
da je donio ruze tko zna sta bi bilo mozda nista...
Nikad od tebe romanticarke..

Ja ju upozno u birtiji, i tako..nimalo zanimljiva prica, ali zato je ona zanimljiva, a to je dobro.

Nikad mi se nije desilo, recimo, da udjem u ducan i ozenim se..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:44   #23
hm,meni moj bio toliko odvratan ,ono svi ga se bojali u gradu ,bas mi isao na zivce a onda jedne veceri u disku me zamolio za ples i poceli smo pricati i svidio mi se al ne za ozbiljnu vezu ,tako smo i prohodali uz dogovor samo cemo mjesec dana yeah right evo nas 17 godina i nije mi zao i sad bi opet da ponovo biram to bi opet bio on
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 00:55   #24
Quote:
mala_slatka kaže:
hm,meni moj bio toliko odvratan ,ono svi ga se bojali u gradu ,bas mi isao na zivce a onda jedne veceri u disku me zamolio za ples i poceli smo pricati i svidio mi se
Zene su drolje
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 03:34   #25
Quote:
mala_slatka kaže:
prohodali uz dogovor samo cemo mjesec dana
mjesec dana, ovako nesto jos nisam cula
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 03:40   #26
SKUC, nedjelja na vecer, chaga, Kolovoz 1985.
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 07:51   #27
Ja se bacakala na podiju , on slinio iza mene . Kad sam stala ubacio par fora , ja malo polupijana dala broj telefona jer sam htjela napakostiti svom tadašnjem dečku. On nazvao nakon par dana , mi se našli , ja otkantala dečka i eto nas danas čak pet mjeseci u braku. WOW
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 08:07   #28
Preko BBS Chat line (stariji brat danasnjih chat soba...prije nego sto je internet postao popularan )

Upoznali se face-to-face nakon mjesec dana...
Jos jedno mjesec dana - i poceli zajedno zivjeti...

Nakon 8 godina zajednickog zivota se vjencali...

I u braku zadnje 3 godine.


Sto objasnjava moj potpis...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 08:45   #29
Ja sam bil u shopingu u robnoj kući... Nakon kaj sam odabral kaj hoću došla je Ona i to je bilo to...

Nakon toga sam još iskrcal soma i pol kuna za kupljene stvari ali nije mi teško palo...

U vezi smo već 2 i pol godine.
Mlaky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 08:49   #30
Na VIP-ovom chatu prije nekih godinu i pol. Frendici i meni bilo dosadno na poslu, pa pocele visit na chatu. Kak smo i ona i ja bile solo - počele iz zezancije izlazit s dečkima koje smo upoznale. Svi su bili manje-više ok, nismo upoznale nikakve manijake.

E, onda ona upoznala decka s kojim je ostala nekih godinu dana. Problem je bio sto su bili iz razlicitih drzava...

I ja tako upoznala mog sadasnjeg. Najprije pricali nekih mjesec-dva........... pa se upoznali.......... i eto - vec smo godinu i četiri mjeseca zajedno.

I to je to!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:01   #31
Quote:
A na vizitki je bilo odštampano: Molim vas nemojte me zaj**** (cijela riječ!).Ja se zabezeknula, čovjeku bilo neugodno.Počeo se ispričavati!
He..he...dobra fora.

Ja sam svog opalila gipsom po glavi (slomljena ruka). Slučajno naravno
I odonda su mu kriteriji malo zbrčkani, jer samnom je već 14 godina. U braku pet. I još mu se nije izbistrilo.
__________________
"Udarac nogom u guzicu u pravilu znači korak naprijed!"
orga-ni-zam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:22   #32
Subota u lokalnom discu. Ja pijana, on još više, ali ispod neonskog svijetla moja zblajhana griva je svijetlila "lijepon zelenom bojom" pa me primjetio. Njega i frenda sam zajedno upoznala, i baš su mi bili fora. Razmijenili smo brojeve i sutradan se našli na kavi svi troje da se vidimo na trijezno i opet se napili.
On mi se svidio više nego njegov frend, ali frend me je više doživljavao nego on, pa sam se jedno 2 tj. morala truditi da mu pokažem da hoću njega. I danas mislim da u izboru nisam pogriješila.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:26   #33
tulum kod zajedničkih poznanika. par puta prije toga vidjeli se samo na kratko. na tulumu "slučajno" sjeli na isti kauč, počeli pričati, piti i ljubiti se. napili se. otpratio me cik-cak putanjom doma. pozvala ga na kavu, ........., doručkovali i već je prošlo (računam)...ups 14 godina!
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:30   #34
[QUOTE]Septembar kaže:
[B]spojili nas frendovi, moja najfrendica se sprckala sa njegovim najfrendom, i trebali su se naci u trecem gradu na prvom spoju, pa su nas poveli da im drzimo "strah"
od njih dvoje nis nije bilo, a mi izgorili ko sibice


ista stvar i kod nas, samo sam ja pratila frendicu (tada smo imale svega 16. god., a oni 20).
meni bilo dosadno svaku većer držati joj stražu pa sam rekla njezinom dečku da dovede nekog frenda da izađemo kao parovi.
i došao ON. Duga crna kosa do pola leđa, brkovi i lijepe zeleno-plave oči (niti dan danas im ne znam odrediti boju).
ono bio je zgođušan, ali ništa posebno, a i ja sam tek izašla iz jedne tragične veze pa mi stvarno nije bilo do zbližavanja.
pitao me broj tel. dala sam onako, stvarno nisam mislila da će mo se ikada više naći. nije to bila ljubav na prvi pogled.
nazvao me sljedeći dan i pitao da izađemo. prvo nisam mogla povezati s kim razgovaram (zamislite kakav je dojam ostavio na mene ).
izašli...ispostavilo se da je jako romantičan, u duši pjesnik, po razmišljanju intelektualac, pomalo i boem...
ali ja još nisam trzala , teško mene obraditi...
satima smo sjedili uz obalu mora u kasne noćne sate, sjećam se da je cijela pučina mora bila obasjana feralima lokalnih ribara...pričali smo i pričali...jako je interesantno s njime razgovarati...i uglavnom obrađivali smo jednu od tema i nismo se slagali u zaključcima pa mi je on predložio okladu:
on: "ajmo se kladiti"!
ja: "u šta"?
on: "u šta bi se ti kladila"?
ja: "u čokoladu" - (e jesam žemsko na kvadrat)
on: "ok, ako ja dobijem okladu dali bi pristala još jednom izaći sa mnom vani"?
i tu me dobio...pala sam...

nepopravljiva romantičarka
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:22   #35
Talking Love story

Tako sam ja stajala jedne večeri u jednom kubu, nakon gostovanja Vuković - Runjićke, sama sa sobom, jer su mi frendice radile za šankom, naručivala Tuborg i mislila si kaj ću sad..., kad ono, kraj mene stoji preeeeeekrasan, visok, raščupan, s naočalama i odjeven u crno princ na bijelom konju, i pita me koja to stvar svira? Ja kažem: "Ash - Candy" /don't you know its alright to be alone,you can make it on your own../ i on kaže, ništ ja tebe ne čujem, idemo van? Ja rekoh ~ može.
I tako smo se ugodno smjestili u hodniku kraj WC - a i pita me koju sam zadnju knjigu pročitala. Ne sjećam se više šta sam odgovorila, uglavnom nekako smo počeli pričat o knjigama, Vieweghu, Vodiču kroz galaksiju, muzici i skužili smo da imamo puno zajedničkih stvari, i ja odjednom skontam da od 10 osobina koje sam željela od svog princa, on ima 8 (ne voli Cavea, ni DeSadea ) I onda, tako sam ja dobila ogromni poriv da ga poljubim, i kažem mu ~ ideš k meni na kavu?
A on sav zbunjen, ide.

Kad smo došli k meni, poljubio je on mene, i onda smo pričali i pričali do 7 ujutro .

Kad je odlazio, tražio me broj telefona, i sljedeći smo dan otišli u kino.

Poševili smo se na trećem dateu, onak poštenski.

The rest is history.

Reko je da je znao da sam ja The One, u momentu kad smo išli k meni, a u autu su mi svirali Peppersi.

Za rođendan mi je poklonio novog Viewegha (Roman za žene) i starog De Sadea kojeg nikako nisam mogla naći po antikvarijatima (120 dana Sodome). Ja sam njemu poklonila DVD Life of Brian.

Prošli petak mi je reko da sam ja ljubav njegova života.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 11:34   #36
Bilo je davno, u svicarskim alpama. Upoznali smo se u skijaskom campu koji je organizirala gimnazija. Bilo nas je pedesetak u alpskom domu, na vrhu brda. Spavalo se u vrecama za spavanje, po dvadeset u istoj prostoriji. Tople vode nije bilo.

Ona je primjetila pulover koji mi je baka nastrikala (vjecna hvala i slava, bako ), te veceri smo cavrljali. Ja sam se na pocetku dvoumio koju izabrati, nju ili njezinu prijateljicu. U skoli smo zajedno provodili odmore, pa subotnje veceri, pa vikende, i od tada smo u vezi, nekad daljinskoj, nekad telefonskoj, ali uvijek cvrstoj i u medjuvremenu i ozakonicenoj.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:54   #37
monitorov chat
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:38   #38
Sjećanja..

Na poslu, rujan...bježali smo od dišinog pogleda i sastajali se u parku...Tajili smo 2 godine i jedan dan ih sve samo počastili tortom - za vjenčanje.
Čujem da je ovoj koja je došla na moje mjesto izričito zaprijetio otkazom ako se bude družila s dečkima iz firme. Kao da bi se još jednom ponovio ovakav par pobunjenika poput nas..
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:17   #39
Isli u istu osnovnu, isli u istu srednju (isti razred), postali najbolji prijatelji, on mi rekao da je zaljubljen u mene - ja bila u konfliktu neko vrijeme (nista nece biti kao prije ...bla bla...) ali poceli smo vezu i zajedno smo vec 3 godine.. eto....
Blueblackgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 06:28   #40
Quote:
Gazda kaže:
Zene su drolje
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.