Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2008., 15:57   #61
Quote:
guest123 kaže: Pogledaj post
ajme ja sam luda!!! ja sam u bebi jučer kupila dekicu za 240 kn i tuticu za 216 kn!!! ajme,ajme,ajme...koji zajeb... ajde dobila sam bade-mantil na poklon, jer sam kupovala i kolica,uf...
ma sta bi bila luda, očito kad toliko košta nešto i valja
a ne kupit neku jeftinu glupost
kod nas svi žive u uvjerenju da nešto jeftino moze bit dobro
moze, ali u rijetkim slučajevima.

dakle, ako si možeš priuštit - troši
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 17:12   #62
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
Ali mi se ne sviđaju. Da su savršeni - nisu.
e, pa razlikan je izjmeđu 'ne sviđaju mi se' i 'kruti su i nekvalitetni'
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 19:51   #63
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
e, pa razlikan je izjmeđu 'ne sviđaju mi se' i 'kruti su i nekvalitetni'
Ne sviđaju mi se jer su kruti i nekvalitetni.

Ti jednostavno moras neki glupi komentar nabacit.
Blago tvom mužu/dečku/što već.
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.04.2008., 19:58   #64
nego, mtč dekice su stvarno super..
mi imamo 2 deblje i jednu tanku i mrak su, mekane, pamučne, tople, dobro se održavaju
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 12:55   #65
Ja sam jučer kupila dekicu u ZARI. 79 kn, pamučna, meni jako slatka. Sviđa mi se i robica tamo, ima povoljnih stvarčica. Za sad nisam ništa kupila al mislim da hoću. Jel netko zna kakva je kvaliteta njihove robice?
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 13:35   #66
Ja sam u petak gledala u Crtiću predivne bijele dekice, malo deblje, ali su 100% poliester, pa se nisam usudila kupiti
i cijena im je 69 kuna!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:08   #67
da se i ja javim. kupila dekicu u vrtuljku. 200 kn, nije pamucna, ne znam od cega je, jer sam je vec poklonila, ali je strasno mekana. mami se svidja.
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:58   #68
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer kupila dekicu u ZARI. 79 kn, pamučna, meni jako slatka. Sviđa mi se i robica tamo, ima povoljnih stvarčica. Za sad nisam ništa kupila al mislim da hoću. Jel netko zna kakva je kvaliteta njihove robice?
<>>Može slikica te dekice? Ak` nije problem
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 23:43   #69
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
baš sam htjela pitati dal sam ja luda ili kaj - kupila sam taj paket od 7 bodića i stvarno mi se čine mekanim, materijal ja stvarno super...
a za 7 komada mi se 200kn ne čini puno, mislim svugdje koštaju oko 30-ak kuna komad, bar na ovih par mjesta gdje sam ja gledala...
znaš šta?
sad ćeš me ubiti,ali ja sam naletila u 1. mj. na veliko sniženje u M&S-u i isti takav paket sam platila 140 kn - znači 20 kn komad
manje više sam sve tada kupila kod njih jer imaju predivne stvari,a sniženje je bilo neodoljivo
npr. set od 8 dijelova sniženo sa 370 na 170 kn,3 pidžamice sa 240 na 120 ...
mislim da je ženska nešto natuknula da bi opet tako moglo biti na ljeto,pa prati malo - imaš u king Crossu i Avenue Mall-u
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 09:12   #70
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
znaš šta?
sad ćeš me ubiti,ali ja sam naletila u 1. mj. na veliko sniženje u M&S-u i isti takav paket sam platila 140 kn - znači 20 kn komad
manje više sam sve tada kupila kod njih jer imaju predivne stvari,a sniženje je bilo neodoljivo
npr. set od 8 dijelova sniženo sa 370 na 170 kn,3 pidžamice sa 240 na 120 ...
mislim da je ženska nešto natuknula da bi opet tako moglo biti na ljeto,pa prati malo - imaš u king Crossu i Avenue Mall-u
tnx na informaciji... budem pogledala
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:36   #71
dekica

Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
<>>Može slikica te dekice? Ak` nije problem
Poslikala sam ju al nemrem nigdje nać kabel od fotića da skinem sliku, imamo radove po stanu pa...
Dekica ti je klasičnog kvadratnog oblika, s unutarnje strane u jednom kutu je kapuljačica, kao kod onih ručnika za bebe. Boje bijele kave, čak i svjetlija, izvana ima neke sitne likove po sebi, mislim da su neke smeđe kokice, a iznutra je jednobojna. Kolko ja kužim dva sloja pamuka, fina mekana.
E da, imaš ih i s frotirom iznutra a pamuk izvana.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 09:58   #72
cure, znate li gdje se mogu kupiti samo navlake za poplončić i jastučac?
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:12   #73
Vidla sam da imaju u quelleu.Probaj vidjet u dučanima sa dječjom odječom zna bit ja sam kupila u jednom dučanu u Gs u koji je nelik "nami " i nisam to bila puno platila. Ašto se tiče dekica imam vuteksovu malu dekicu 60% pamuk i 40% sintetika.
UMOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:53   #74
Lesnina (+Merkur), Ivanja Reka kod Sesveta. Imaju fenomenalnu posteljinu za klince od Billerbecka -nekoliko vrsta poplunčića, i jastučiće, ali skuuuupo je... Ima i neke posteljine (doduše za malo veće klince), plahtice...
Eh, da -zadnji put sam bila tamo pred godinu i pol...

Inačei Kika i Adax iz mog iskustva imaju prilično dobar izbor tih stvarčica... Isto i Tintilinić i Nama imaju solidne dekice marke Ellepi... Mi imamo jednu. Vrlo je fina i kvalitetna.
moonyena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 10:28   #75
Mi smo dobili na poklon dvije posteljinice iz Lesnine, i mogu reći da su jako kvalitetne, doduše tek sam ih oprala, još ih nismo koristili, ali jako dobro mi izgledaju i na dodir su super. Dobili smo i dekicu, onu kaj se ne rade cufice, e sad ne znam da li je i to tamo kupljeno, ali znam da su im cijene ono , ja si tamo mogu jako malo stvari priuštiti. Mada nam je to moja vjenčana kuma poklonila, bilo mi neugodno pitati koliko koštaju.

A komplete posteljina ima u svim dućanima sa bilo kakvom posteljinom. Jedino što većina nema plahticu u kompletu nego je se mora kupiti posebno.
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 12:45   #76
Quote:
nefertiti27 kaže: Pogledaj post
Juče sam bila u adaxu u Osijeku imaju sve od madraca, posteljina za krevetiće od 200kn pa nadalje , imaju krasne dekice oko 200kn. i sve ostalo
Gdje se to nalazi?
Mara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 10:42   #77
Curke ako imate malo više novaca a tražite lijepu, kvalitetnu dekicu imate u Chiccu prekrasnih. Ja sam tražila pamučnu ali na kraju sam tamo kupila 100% vunenu a tkanje je nevjerojatno fino tako da je osjećaj na koži kao pamuk (nema nikakvih mucica ni slično).
Trebala mi je baš dekica za pokrit dijete u autosjedalici i kolicima i doma ako zaspe u dnevnoj sobi i slično.
addison is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 10:57   #78
Quote:
addison kaže: Pogledaj post
Curke ako imate malo više novaca a tražite lijepu, kvalitetnu dekicu imate u Chiccu prekrasnih. Ja sam tražila pamučnu ali na kraju sam tamo kupila 100% vunenu a tkanje je nevjerojatno fino tako da je osjećaj na koži kao pamuk (nema nikakvih mucica ni slično).
Trebala mi je baš dekica za pokrit dijete u autosjedalici i kolicima i doma ako zaspe u dnevnoj sobi i slično.
Super zvuči. A koja je cijena?
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:32   #79
Cijena je 480 kn.
addison is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 18:26   #80
mi kupili u turbo limaču super finu mekanu dekicu za 50 kn, ali nije čisti pamuk i u HM za 12 €, 100 % pamuk. ovu koja nije 100% pamuk ću koristiti za pokrivanje u kolicima, autu. još ću si kupiti koju do poroda, ali mi je stvarno puno dati 500 kn.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.