Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 01:47   #6661
Dobro razmislite prije upuśtanja se u te vode.
To kośta mnogo nerva, novaca, vremena i ostalog...

... za par minuta "relaksa"

Ako već, bolje poćnite s nekom starijom jer će vas manje svega kośtati a i relaks će biti bolji
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:55   #6662
Dogovaram se s jednom curom za koju znam da je jos nevina da se zapijemo jednu vecer vec duze vrijeme ono samo je pitanje bilo da se ja preselim u ovaj stan i eto i nedavno se preselim i sretnem je na ulici i pitam kad cemo tu pijanku kaze kad god hoces,vidim stalo joj da se toga rjesi haha i kazem ja cut cemo se slj tjedan kaze ok moze..i sve bi bilo ok evo poslo joj ima dva dana "ej "ni odgovora ni seena stvarno covjek treba ostat normalan sa zenama sta sve nece dozivjeti
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:18   #6663
Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
Dogovaram se s jednom curom za koju znam da je jos nevina da se zapijemo jednu vecer vec duze vrijeme ono samo je pitanje bilo da se ja preselim u ovaj stan i eto i nedavno se preselim i sretnem je na ulici i pitam kad cemo tu pijanku kaze kad god hoces,vidim stalo joj da se toga rjesi haha i kazem ja cut cemo se slj tjedan kaze ok moze..i sve bi bilo ok evo poslo joj ima dva dana "ej "ni odgovora ni seena stvarno covjek treba ostat normalan sa zenama sta sve nece dozivjeti
Užas.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:26   #6664
Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
Dogovaram se s jednom curom za koju znam da je jos nevina da se zapijemo jednu vecer vec duze vrijeme ono samo je pitanje bilo da se ja preselim u ovaj stan i eto i nedavno se preselim i sretnem je na ulici i pitam kad cemo tu pijanku kaze kad god hoces,vidim stalo joj da se toga rjesi haha i kazem ja cut cemo se slj tjedan kaze ok moze..i sve bi bilo ok evo poslo joj ima dva dana "ej "ni odgovora ni seena stvarno covjek treba ostat normalan sa zenama sta sve nece dozivjeti
lukave su ove nase
zato nemoj gubit vrijeme s njima
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:28   #6665
Lily Johnson kaže: Pogledaj post
Koliko mislite da treba biti u vezi prije nego sto se dogodi taj prvi put?

ako te to muci. onda rade dobro pogledaj koga si izbarala. rade nekog svog vrsnjaka koji redovito daje ispite od normalnih roditelja.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:32   #6666
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ću ja prvi put, to bi moglo bit uskoro ali jebeno sam napaljen.Znači mene cure izluđuju, čim osjetim taj njihov miris blag ja sam gotov sav se tresem, ne znam ne mogu se kontrolirat.Jučer sam sanjao da sam jebao neku curu i svrsio sam u snu, ja mislim da cu prvo svrsit nego ga gurnem u nju kad dođe do seksa.Ma čim me poljubi uhvati rukama dole ja sam gotov 100% ne znam ne mogu si pomoć koliko me napljuju cure, ono šta ja najgore od svega neću moć jebat ni 2 sekunde toga me je sram.Ne znam kako da si pomognem
da je to jednsotavno valjda bi vec pricao drugima kako da rjese problem? by the way zvucis kao manijak. svi smo mi napaljeni ali da bi isli ovako nesto pisat.. pocni visit po zurkama di se dosta pije, i budi na tim zurkama igrac koji a stavlja, a ne onaj koji gleda
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:37   #6667
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Jednom sam radio sa prijateljima kod nekih ljudi(kosili travu) i tamo je bila jedna full zgodna cura.Odoh ja u wc i ugledam tamo ono sranje za prljavi veš i otvorim ja to i nađem njene gaćice i brzo ih spremim u džep.Jedva sam čekao da dođem doma i da ih snifamNikad u životu nisam se toliko napalio, kurac mi je bio toliko tvrd da sam svršio za 3-4 sekunde snifajući te gaćice, kakav božanstven osjećaj sve neki trnci te prođu tijelomNe znam što će bit kad se budem seksao ja ću svršit čim me dotakne, ne znam zašto sam tako napaljen
sto ne probas onu seriju zivot na selu? ili big brother. ti bi bio idealan pacijent za ostale pacijente. ti uopce nemas atmosferu u kojoj se nalazis. sve pocinje od gacica i tebe na kraju. jel ciljas na nekog oderedenog? jel kosilica jako bitna u cjeloj prici?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:45   #6668
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Znaci ovako, imam 16 godina i prije nekoliko dana sam imala prvi pravi spolni odnos s deckom koji je 2,5 god stariji od mene. Priznajem da smo oboje bili pripiti, ali on kaze da je cijelo vrijeme koristio kondom. Stvar je u tome da se bojim trudnoce jer ne mogu biti sigurna dal je on svrsio i dal je kondom bio u potpunosti citav ili se mozda nasla koja rupica u njemu. Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici), na momente mi postaje vruce, vrti mi se (uz to mi se i zamuti vid) i jednostavno se bojim. Menstruaciju imam vec 3 godine i nikad nisam imala problema s njom, medutim menstruacija mi je zavrsila 17.2.,a ja sam odmah 18.2.imala taj spolni odnos, predugo mi je cekati do iduceg mjeseca da vidim dal cu dobit menstruaciju i zato mi je previse bitno vase misljenje..hvala unaprijed
pripita curo, smanji dozviljaj i drugi put uzmi tabletu 24 ili gledaj one periode da si doneke mirna sto mozes radit. dugorocno tablete ti ne preporucam da unistis sebi zivot jako brzo s 20 kila. znam da je ovo stara prica ali ja se jos uvjek pitam kako strankinje onako ljepih lica dole izgledaju kao kit na suhom. plus ti tako nervozna mislim da bi nabila i 40 kila. uglavnom nije ti nista, smiri dozivljaj. i drugi put odradi to s uzitkom ne fora je. vidis kakva je fora

taj sigurno nije pazio sto radi, baterije su bile pune. ako i je nesto zaceto moras cekat mjesec dana da vidis
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:58   #6669
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Evo ovako da i ja podjelim svoje iskustvo.

Upravo sam se vratio sa sezone prije 2 tj. Ali na sezoni sam poceo pricat s jednom curom i malo po malo smo postajali sve bolji i bolji iako je ona imala decka a u meduvremenu su prekinuli i danas je dosao taj dan da je poslije skole dosla kod mene doma dok nikoga nije bilo (Inace ja imam 19, ona 18) ii malo po malo oboje goli ona napaljena do bola ja stavljam kondom i nakon sto sam ga stavio on se samo spusti jedva nekako se napalim opet, pocnemo sa sexom, izdrzim minutu i gotovo. Najveci blam ikada u mom zivotu, s tim da je ona imala iskustva s deckom prije mene a meni prvi puta. I sada imam brige i fobije da nije ostala trudna iako sam imao kondom i izvadio sam ga taman dok sam "zavrsavao".
sezone cega? seksa?

ako je bio u balonu, vrijeme evakuacije za njega i za svrsavanje nije bitno. valjda to mozes i sam zakljucit. i uci se vadit ga da bi izbjegao brige.

sto se tice nje, pa valja te pozvala na seks odma sutra dan? ako nije... ne znam ja bi ukljucio opciju trazim novu curu
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:46   #6670
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Da li ima netko kakve savjete ii prijedloge u vezi seksa ? Rekao vec jesam da imam 19 i da sam nevin imao sam par cura no to nije bilo nista ozbiljno pa me malo zanima da se informiram jer vidim da tu ima dosta ljudi koji mi mogu nesto rec, savjetovat, predlozit..?

Hvala !

najbolja koja sam procitao u zadnje dvi stranice. nevinost sam razbio u hamburgu, sad imam nevinu curu i ne znam jel trudna
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:53   #6671
Quote:
Hater kaže: Pogledaj post
Uzela sam test sinoć, bio je negativan

Još uvijek nisam dobila (kasni mi 10 dana), iako sam skužila prije svega 3-4 dana da sam ušla u pms - narasle mi sise :klap:, promjena i učestalost iscjedka, te promjena raspoloženja, mislim, izderala sam se na dečka jer mi se obratio sa leđa i to me naživciralo jer se nisam okrenula prije nego je počeo pričat
kakav ce ti vi tek imat brak?

ja sam spavao tj nisam spavao vec imao odnos s brdo zenski bez kondoma. nijedna nikad nije rekla nemoj. svaki odnos je bio 99 posto savrsen, i sutra dan smo se jedva cekali opet nac.

ne znam jel to stvarno do mene ali kad citam ove vase tekstove... pa zar nije bolje 5 minuta kako valja, nego 5 godina sto ne valja nista
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:45   #6672
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
kakav ce ti vi tek imat brak?

ja sam spavao tj nisam spavao vec imao odnos s brdo zenski bez kondoma. nijedna nikad nije rekla nemoj. svaki odnos je bio 99 posto savrsen, i sutra dan smo se jedva cekali opet nac.

ne znam jel to stvarno do mene ali kad citam ove vase tekstove... pa zar nije bolje 5 minuta kako valja, nego 5 godina sto ne valja nista
Iz takvih odnosa se rodi nekoliko savršene djece

Ne uči mlade da ne vode brigu o vlastitom zdravlju i životu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 00:08   #6673
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Iz takvih odnosa se rodi nekoliko savršene djece

Ne uči mlade da ne vode brigu o vlastitom zdravlju i životu.
slazem se ja s tobom. takvi ce bit ovisni i o drzavnim poticajima.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:43   #6674
...

Muškarci, na razno razne načine kvalifikuju žene koje su djevice i nijesu skinule TO odmah rano rano....

Nego,

Kakva su iskustva prvog puta muškarcima....

Mislim muškarcima koji su u vezi sa ženama koje su još uvijek cijelog djevičnjaka ??

Jel bude situacija, ko živ, ko mrtav
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:48   #6675
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Muškarci, na razno razne načine kvalifikuju žene koje su djevice i nijesu skinule TO odmah rano rano....

Nego,

Kakva su iskustva prvog puta muškarcima....

Mislim muškarcima koji su u vezi sa ženama koje su još uvijek cijelog djevičnjaka ??

Jel bude situacija, ko živ, ko mrtav
ovisi o kojem muskarcu pricas

iskusan s djevicom a ona mu je privlacna.
ishod cista petica. penetracija totalno ne bitna. jer svaki potez je uzvisen. odgovor na to bi bio: pa di ga nadete. ako ulazite bez ukusa u vezu. onda se nemojte kasnije cudit (s tim da sam bio s dosta djevica, sve su se maks zaljubile osim jedne koja je sjeb. u glavi. sto starija a djevica to u glavi stvori veci komplekos i to zna iznervirat drugu osobu)

iskusan s djevicom a nije mu zanimljiva.
gubljenje vremena

ne iskusan s djevicom
nemam pojma. vjerujem da vazi isto pravilo kao i iskusan. ako mu je privlacna svi ti potezi tezu necemu. ako nije napeta, nije
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:39   #6676
...

Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ovisi o kojem muskarcu pricas

iskusan s djevicom a ona mu je privlacna.
ishod cista petica. penetracija totalno ne bitna. jer svaki potez je uzvisen. odgovor na to bi bio: pa di ga nadete. ako ulazite bez ukusa u vezu. onda se nemojte kasnije cudit (s tim da sam bio s dosta djevica, sve su se maks zaljubile osim jedne koja je sjeb. u glavi. sto starija a djevica to u glavi stvori veci komplekos i to zna iznervirat drugu osobu)

iskusan s djevicom a nije mu zanimljiva.
gubljenje vremena

ne iskusan s djevicom
nemam pojma. vjerujem da vazi isto pravilo kao i iskusan. ako mu je privlacna svi ti potezi tezu necemu. ako nije napeta, nije
Zanimljiva mi je ova tema sama po sebi, a najviše zbog toga što dok su dijelom muškog svijeta "ograničeni" i žele za sebe upravo djevičicu,...isto tako ima i ovih drugih koji zbivaju šale na račun takvih žena....

Svako po svome čini i uredjuje život....

Presudna je privlačnost, ljubav, strast...i ko šta voli

Ti si izgleda dr. za djevice

Nekako je i za očekivati da se žena zaljubi kod tog "prvog" muškarca, baš mi je to slatko, samo nijesam shvatila sa tom starijom šta je bio problem, je li već bila "psihički popustila, zbog falinke" ??
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:08   #6677
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Zanimljiva mi je ova tema sama po sebi, a najviše zbog toga što dok su dijelom muškog svijeta "ograničeni" i žele za sebe upravo djevičicu,...isto tako ima i ovih drugih koji zbivaju šale na račun takvih žena....

Svako po svome čini i uredjuje život....

Presudna je privlačnost, ljubav, strast...i ko šta voli

Ti si izgleda dr. za djevice

Nekako je i za očekivati da se žena zaljubi kod tog "prvog" muškarca, baš mi je to slatko, samo nijesam shvatila sa tom starijom šta je bio problem, je li već bila "psihički popustila, zbog falinke" ??


thank you. Don’t Stop 'Til You Get Enough lol

i ja sam bio djeva. nimalo se nisam zaljubio. mozda osoba koja tesko uci, pa drugima dajem sve najbolje od svoje muke.

nije bilo nista lose s njome. jako ljepa i otmjena cura. samo kad te roditelji posalju na falkutet i sad stojis izmedu dva kamena. ostat u velikom gradu a nisam nikog nasla ili se vratit doma a tamo me nist na ceka. zadnji ispiti. dole napaljena a gore jel on pravi da ga dovedem doma caci. zaveo sam je sto sam dignio ruke jednom, i od druge je pala. tipican play. iskreno isao sam na blef.

da sam htio se postavit kao pravi vjerovatno bi je i zenio. i sama je to shvatila pa je nasla drugog. ali zena se stvarno zrtvuje. doma joj mater nudi lokalng uspjesnog, ona nece zbog ljubavi, pa dovede klosara dalmatinca eto da nije s iz druge regije sto bi caca na to rekao. i onda problemi di ce se nalazit vikendom. mislim da je nasla super posao, jos da je nasla i takvog muskarca. ja nisam taj. ja se nedam zavezat. kad bi se zavezao, mozak bi mi propao

Presudna je privlačnost, ljubav, strast...i ko šta voli

da na pocetku. iz mog iskustva gledajuci druge. jedno mora finacirat. ako nijedno ne finacira, to pukne nakon koje godine. male muznjak u zivotinjkom carstvu otide, covjek ostane. sad se i hrani. odluci oces na selo ili nac posao.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:23   #6678
...

Dobro je, ti se nisi zaljubio, ali bi htio sa nekom koja bi ti dobro legla pa djevac ili ne

O pa pametna je ta cura ispala, znala je što joj je činiti

Nego, sama je sreća naći prvog i sve u paketu ...

Tako, treba malo i pameti, hladne glave...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:40   #6679
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Dobro je, ti se nisi zaljubio, ali bi htio sa nekom koja bi ti dobro legla pa djevac ili ne

O pa pametna je ta cura ispala, znala je što joj je činiti

Nego, sama je sreća naći prvog i sve u paketu ...

Tako, treba malo i pameti, hladne glave...
vidim ja sto tebe muci. lol

da zelim zenit bio bi pravi. ne zelim. ne brinem se za sutra. dosta sam tog osigurao bez tude pomoci pa mi ne preostaje nista nego samoca. ne zalim se. neki energiju trose na svoje a neki na tude.

bili, bi kratko lol. naletit na paket. ugrubo filter za to bi bio domaci, djevac, crkva, fakultet, normalni roditelji, bez kanjavanja, bez vikend ispijanja.. neke okvirne godine on 24, ona 22. ako ima brace sestre starije da su uspjesni da se nadoveze na njih. ako ima hobije, nek ima jedan. to ti je znak da ce se posvetit samo jednom cjeli zivot. kao i zeni. cim ima vise.. to je fanatik na sve strane. jos najbolje da nema hobije. svi ti koji imaju hobije i predu granicu normale, postanu masteri istog hobija di se ne mogu ispuhat zapnu negdje u svom filmu
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:19   #6680
..

Quote:
dden kaže: Pogledaj post
vidim ja sto tebe muci. lol

da zelim zenit bio bi pravi. ne zelim. ne brinem se za sutra. dosta sam tog osigurao bez tude pomoci pa mi ne preostaje nista nego samoca. ne zalim se. neki energiju trose na svoje a neki na tude.

bili, bi kratko lol. naletit na paket. ugrubo filter za to bi bio domaci, djevac, crkva, fakultet, normalni roditelji, bez kanjavanja, bez vikend ispijanja.. neke okvirne godine on 24, ona 22. ako ima brace sestre starije da su uspjesni da se nadoveze na njih. ako ima hobije, nek ima jedan. to ti je znak da ce se posvetit samo jednom cjeli zivot. kao i zeni. cim ima vise.. to je fanatik na sve strane. jos najbolje da nema hobije. svi ti koji imaju hobije i predu granicu normale, postanu masteri istog hobija di se ne mogu ispuhat zapnu negdje u svom filmu
A čini mi se da si moju radoznalost slabo skontao...
Nije ni bitno....

Svakako, svako je priča za sebe...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger