Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 12:38   #81
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
i kak ti je bilo?
Ma meni je bilo super
Ono, u jednom trenutku sam samu sebe uhvatila kako si govorim: "Wow! Ovo je super!"
A kasnije, kad sam naučila kako mozak u postuposti isključiti u tim trenucima mi je postalo čak još bolje!
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:44   #82
ajme, da je bar i meni tako...
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:45   #83
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
ajme, da je bar i meni tako...
Zašto ne bi bilo?
Uvijek imaš veliku šansu da bude.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:48   #84
ma bojim se da ću se ukočiti, da neću biti opuštena...
ono hiljadu misli
dal ću mu se svidjeti gola, ma znaš ona blesava pitanja neiskusnih cura
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:51   #85
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
ma bojim se da ću se ukočiti, da neću biti opuštena...
ono hiljadu misli
dal ću mu se svidjeti gola, ma znaš ona blesava pitanja neiskusnih cura
E zato je važno da se prije toga dobro opustite!
Duga predigra je jako važna u tom slučaju. Inače bi moglo biti i dosta bolno.

Ovo zadnje, hoćeš li mu se svidjeti gola... Da mu se ne sviđaš, ne bi imao ovakvog posla s tobom
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:59   #86
ajme, te predigre... nisu mi jača strana. a i sumnjam da ćemo subotom navečer (kad se jedino vidimo na duže vrijeme) to činiti, s obzirom da su uz nas uvijek frendovi koji nemaju pojma o nas2.
ma, bit će nekako
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:02   #87
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
ajme, te predigre... nisu mi jača strana. a i sumnjam da ćemo subotom navečer (kad se jedino vidimo na duže vrijeme) to činiti, s obzirom da su uz nas uvijek frendovi koji nemaju pojma o nas2.
ma, bit će nekako
A gdje to planirate izvesti?
Mi isto nismo imali vremena osim subotom navečer (eventualno petkom ), ali se za dobru predigru uvijek nađe vremena
Na to se isplati "potrošiti vrijeme" (makar to nije uzaludna potrošnja) jer nakon toga slijedi ono zbog čega ste se trudili.

Dva sata su ti saaaaasvim dovoljna, nekima su i previše
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:07   #88
moooooooooooooooolim?????????????
dva sata????
no chance
prije me volja prođe
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:08   #89
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
moooooooooooooooolim?????????????
dva sata????
no chance
prije me volja prođe
Što ne valja s dva sata?

To ti je samo ono, bez veze brojka. Možete vi i sat vremena provesti zajedno, nije važno, možete i manje.
Dakako, možete i duže...
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 23:41   #90
Nisam do sad skužila čemu ova tvoja reakcija
Nisam mislila da vam predigra traje dva sata, nego da dva sata provedete zajedno
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:02   #91
a gle, nije to sam tak. razmišljam, dal da to napravim il ne, pa važem koje su prednosti a koji nedostaci, i tak po cijele dane ...
ma, kak bu, bu. nebum se sad s tim tu opterećivala
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:03   #92
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
a gle, nije to sam tak. razmišljam, dal da to napravim il ne, pa važem koje su prednosti a koji nedostaci, i tak po cijele dane ...
ma, kak bu, bu. nebum se sad s tim tu opterećivala
O tome ti i govorim
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:04   #93
e, al nije to lako, ni najmanje
ja sam takav tip da o svemu sto put razmislim, i proučim sve moguće opcije
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 19:04   #94
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
e, al nije to lako, ni najmanje
ja sam takav tip da o svemu sto put razmislim, i proučim sve moguće opcije
ja sam to radila prije, i skužila sam da ne vodi k ničemu. samo k anksioznosti i depresiji. sad se trudim opustiti i vodit prema osjećaju, bez razmišljanja o posljedicama, jer na izhod se nemože utjecati, a ponajmanje ne razmišljanjem o tome što bi moglo biti...
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:58   #95
durex love, tko zna nešto više? primjetio sam da je pakiranje 4 komada, po nešto nižoj cijeni, zanima me ima li tko ikakva iskustva
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 23:46   #96
e ovak0...da i od vas potražim savjet....
imam 18 i pol godina...
Nego...evo...prije jedno mjesec dana smo dečko i ja počeli nešto više,tj. seks...
Ja sam nevina još,i bilo bi mi prvi put...I želim to sada ali ne ide...Svaki put kad krenemo mene toliko boli da ne mogu izdržati...Probali smo nekoliko puta,ali ne ide...Pa me zanima,ako ima tko neki koliko toliko dobar savjet Kako taj prvi put što bezbolinije ˝obaviti˝?!..neka poza..nešto.. :S Čini mi se da mi se vaginalni mišić jednostavno ne može rastegnuti ili što već...Kao da se pretvori u zid i blokira ulaz...Ja se opustim što više mogu...iako ne potpuno jer nemoguće je....ali trudim se što više...I svaki put me doslovce ubije u pojam i rasplače ta bol grozna...Zanima me dali je to ipak normalno ili ... možda imam neku deformaciju a da ni ne znam ... :S

hvala unaprijed....
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 04:27   #97
Svaki put dok razmisljas na to dal si opustena i trudis se biti- ziher nisi opustena.
U opustenom stanju ne razmisljas na takve stvari, nego na to kako se dobro osjecas
Po meni je misionarska poza najbolja za prvi put, pokušajte sa nesto duzom predigrom i prstenjachenjem, tako da se maksimalno opustis,
po osobnom iskustvu znam da nakon prstenjachenja sam tek najbolje bila zeljna kurca
Ukoliko ne uspije ni tako, mozda da pokusate sa lubrikantima?
Iako mislim da nema potrebe za tim, samo malo ''zatvorit'' oci prvi put na tih par sec penetracije i kasnije slijedi uzitak
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 20:53   #98
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
durex love, tko zna nešto više? primjetio sam da je pakiranje 4 komada, po nešto nižoj cijeni, zanima me ima li tko ikakva iskustva
koristila ih s dečkom već jedno 3 pakiranja...skroz u redu...čak unutra dobiješ naljepnicu
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 21:34   #99
ziva istina

nema tu filozofije... samo da napomenem: ako se ne mozes opustiti, znaci da mu ne vjerujes: a to znaci samo jedno - trazi dalje... prvi seks ne treba nikad forsirati.. a ako drustvo stisce - slazi (kao i vecina) da si to napravila


Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Svaki put dok razmisljas na to dal si opustena i trudis se biti- ziher nisi opustena.
U opustenom stanju ne razmisljas na takve stvari, nego na to kako se dobro osjecas
Po meni je misionarska poza najbolja za prvi put, pokušajte sa nesto duzom predigrom i prstenjachenjem, tako da se maksimalno opustis

Zadnje uređivanje Teta2U : 03.10.2008. at 21:40. Reason: uređivanje quotea
let_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 03:46   #100
Pomoc? ??

Pozz svimma

Imam neka pitanja,mozda smijesna nekome,a nekome ne .....

ehh ako moze pomoc,znaci u pitanju je spolni odnos(sex),tj. imam 17godina(20dana 18)Musko sam,a nisam imao s.odnose,idem na ekskurziju u pon kao imam dogovor sa jednom curom u vezi toga,nismo u vezi niti zaljubljeni vec imamo neko strast,privlacnost jedno prema drugome ako me razumijete,nisam nikad to ali nebi htio da to bude nesta na brzaka..Htio bi kao da vodimo ljubav,nisam iskusan,al mozda ona je nisam siguran u to ...pa tak da mi treba pomoccc kako i sta...

hvala unaprijed
p.s. ako samo iskreni odg mogu bezzz zeze

Zadnje uređivanje Teta2U : 04.10.2008. at 04:53.
yusmart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger