Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2002., 23:24   #21
sere ko "trudna" foka
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 23:28   #22
Ma jebale vas trudne foke. Astralno putovanje je ono za što vrijedi živjeti, ono što daje životu smisao. I to je predivan osjećaj. A vi ak nemate kja za reći, odite srat negdje drugdje.
fala unaprijed.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 23:33   #23
Talking

ajde oladi bre


__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 23:53   #24
Pokazujes tipicne simptome puberteta, cak i time sto kazes da nikome nije tako i da zato ne moze biti pubertet. Proci ce te isto kao sto je i doslo. Sve je to odrastanje i sve je to normalno.
Osjecas se potpuno drugacije od svojih vrsnjaka, okoline i nitko to ne moze shvatiti. To smo valjda svi prosli ili bar velika vecina.
Skoncentriraj se na ono sto volis i ne prisiljavaj na ono sto ti se gadi i vidjeti ces kako ce gadenje nestati.
Bez brige, jako te dobro razumijem, bijah u tvojoj kozi
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 03:04   #25
Quote:
Ma vjerojatno je uzrok u nečemu
oko tog se slazemo.
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 03:06   #26
u potpunosti
plojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 03:09   #27
a reci ti meni jesi li kada probala popit jedan bambus, od cca 3.23 dcl, dok te netko nadrazuje percem po nozicama?
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:32   #28
Ah, ne zanimaju ti mene ni alkohol ni perca kod nožica. Osim toga, ne smijem piti
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:32   #29
Quote:
Astralno putovanje je ono za što vrijedi živjeti, ono što daje životu smisao. I to je predivan osjećaj.
Je, je...meni je i sex često astralno putovanje
Da probaš tako razmišljati (makar o poljupcu)
U biti...ti previše razmišljaš...lakše malo s mislima...odmori ih!!!
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:45   #30
Sanjalice, to si u pravu. Ja previše razmišljam, al jednostavno sam takva. Meni se jednostavno javljaju takve misli i ja ih onda analiziram itd. A navečer..ae najviše padam u bad, pred večer, jer mi se javljaju filozofska pitanja i cijelo vrijeme se njima zamaram. Al that's me.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 11:27   #31
Quote:
Originally posted by GothicA
Sanjalice, to si u pravu. Ja previše razmišljam, al jednostavno sam takva. Meni se jednostavno javljaju takve misli i ja ih onda analiziram itd. A navečer..ae najviše padam u bad, pred večer, jer mi se javljaju filozofska pitanja i cijelo vrijeme se njima zamaram. Al that's me.

nije zvaka za seljaka
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 12:02   #32
Quote:
Originally posted by GothicA
Sanjalice, to si u pravu. Ja previše razmišljam, al jednostavno sam takva. Meni se jednostavno javljaju takve misli i ja ih onda analiziram itd. A navečer..ae najviše padam u bad, pred večer, jer mi se javljaju filozofska pitanja i cijelo vrijeme se njima zamaram. Al that's me.
Sanjalica je u pravu !

Ih i ja sam imala faze kada sam trazila smisao u svemu i nisam ga ni sada nasla ,jos se znam stosta pitati i to valjda tako i treba .

Ali kada se zaljubis a hoces tako ce ti neko drugi okupirati misli i onda sva filozofija dobije drugu dimenziju .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 12:28   #33
Gotica, ja ipak mislim da bi bilo naj bolje da probas razgovarati sa nekim kompetentnim, s nekim tko zna kako bi ti se moglo pomoci.
Putovanje/odlazak izgleda kao rjesenje, ali uglavnom nije, osim naravno kada je direktni uzrok problema u nasoj okolini, pa odlaskom nestaje taj uzrok.
Ali ako to nije tako, onda mi sa sobom nosimo svoje probleme, i od njih nema bijega, samo ih se moze rijesiti.
Probaj naci nekog psihologa, koji ce ti pomoci da si nadjes uzroke a to je onda vec napola rjesena stvar.
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 12:39   #34
Thumbs down

ma daj ,njoj treba jedna siba

najradije bi je potjerao da radi kao sobarica u nekom od opatijskih hotela pa nebi imala vremena za te gluposti
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 14:22   #35
Quote:
Originally posted by GothicA
Sanjalice, to si u pravu. Ja previše razmišljam, al jednostavno sam takva. Meni se jednostavno javljaju takve misli i ja ih onda analiziram itd. A navečer..ae najviše padam u bad, pred večer, jer mi se javljaju filozofska pitanja i cijelo vrijeme se njima zamaram. Al that's me.
Pretjerano filozofiranje je po mojem mišljenju svojevrstan bijeg od emocija.
Znači da postoji nešto u tebi što konstantno "kuha", svako malo te lupi i dovede do ovog stanja sveopćeg gađenja.
A ti izbjegavaš susret sa tim...filozofiranjem.
Otud i općinjenost latinskim, isto je i meni bilo sa engleskim.
Pišem poeziju i ispočetka sam pisao samo na engleskom, na hrvatskom jednostavno nisam mogao, nikad nije ništa od toga ispadalo.
Kada čovjek "pobjegne" tako sa drugim jezikom i bježi od emocija, kaže se da se ne razumije sa svojim unutarnjim djetetom...
Dijete je nešto prošlo, to nešto ga je pogodilo i ono si je to zapamtilo, nikada nije prešlo preko toga.
I to vuče kao sidro, stalno unatrag...i vrtiš se u krug na neki način...
Zato doživljavaš te osjećaje u navratima...
Štos bi bio dokučiti što to tebe tako muči i kakve to veze ima sa seksom, jer je očito iz tvojih postova da ima neke veze sa tim.
__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 14:37   #36
Quote:
Nije mi fora kaj je drugima fora, tipa opijat se, pušit travu, shevit se i tak.
To te ne cini nenormalnijom od ostalih. Cak te cini i zrelijom. Ali onda opet, ako se ne znas nasmijati, to je onda preozbiljno. Cudan je zivot, kad si dijete zelis sto prije odrasti, a kad odrastes, htio bi se vratiti u djetinjstvo. Recimo, pusenje trave islo mi je dosta na zivce kad sam bio mladji teenager. Svi pljugaju i smiju se bez razloga. Hrpa budala na jednoj skupini, kome je to zanimljivo. Isto tako smo i mi pijanci trijeznim ljudima bili dosadni. Ali tolerirali smo se.Uvazavali.
Jedan od najboljih prijatelja ima djevojku koja ne smije piti alkohol. Trebalo nam je vremena da se priviknemo na nju. A sad to cijenimo. Vozi nas doma kad se poubijamo.
Uvijek postoje dvije strane. Tebi je trenutno zanimljivija ona tamna. Kad se izgustas, mozda te i druga strana privuce.
Uf, alaj sam ga zapatroniziro... Htjedoh rec da je dobro sto ne cugas i ne drogiras se. I dobro je vidjeti osobu koja nije povodljiva. I ne daj se.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 15:16   #37
Nisi sama, veruj mi. Kroz takav period prolaze skoro svi mladi homoseksualci, naravno niko na baš isti način kao neki drugi; treba prihvatiti i upoznati svoje seksualne želje koje su neobične u odnosu na želje većine ljudi koji te okružuju, sigurno te zbunjuju, možda i plaše, ali sve je to zapravo normalna stvar. Ljudi nisu isti!
drukqz bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 15:20   #38
Uzgred, zaista ne verujem da je LSD pravo rešenje.
drukqz bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 15:33   #39
Quote:
Uzgred, zaista ne verujem da je LSD pravo rešenje.
Ne bih puno o tome, ali ne mogu ni odsutjeti. LSD je sveta droga. Nije neko sranje ko koka hors bomboni i te pizdarije. Vrata percepcije itd spika. LSD probas ako vec zelis otvoriti ta vrata. Samo kao dozivljaj. Ne kao naviku. Bez obzira sto ti mislis da je iza tih vrata, pogledaj jednom i dovidjenja. Imam par frendova kojima je mozak sprzen od lsd-a. Mahom pametni ljudi. Bili. Pateticno ili ne, meni je jednog izuzetno zao. I bio je prilicno neprilagodjen, sto ne znaci da je bio nenormalan. Sad je nenormalan posto boluje od psihicke bolesti. Ostala mu vrata otvorena. Bio je prerazmazen.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 16:28   #40
Nikad probala, ali vele da je LSD fina droga za bogataše. Nije za široke narodne mase koje bi za čas dovela do prosjačkog štapa

Za fukare je trava, heroin i tako to.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.