Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2009., 10:30   #81
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Imaš nešto o metodi na ovom linku, ali je isto na engleskom.
Nadam se da će biti od pomoći
Zena o kojoj sam vam pisao je nazalost preminula. Ulje je koristila samo nekoliko dana i prestala jer nije mogla da podnese ukus. Nazalost, nekad ljudi nisu spremni da se zrtvuju previse zarad sopstvenog dobra.
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:50   #82
Quote:
Extreme_Life kaže: Pogledaj post
Zena o kojoj sam vam pisao je nazalost preminula. Ulje je koristila samo nekoliko dana i prestala jer nije mogla da podnese ukus. Nazalost, nekad ljudi nisu spremni da se zrtvuju previse zarad sopstvenog dobra.
Na žalost ima ljudi koji ne mogu primiti pomoć makar im je na dohvat ruke... Ali to je bolest intelekta, a ne karcinom. Ponekad je to opasnije od bilo kojeg karcinoma.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 21:31   #83
Thumbs up

Ashwinikumaras,hvala na trudu još jednom,pronašao sam kako se estrahira ulje na YouTubu i to je to.Kao što kažeš,neki ljudi ne mogu primiti tuđu pomoć,a iz iskustva znam da ne možeš pomoći nekome tko pomoć ne želi.Mora se čovjeku dogoditi klik u glavi i sve se pretumbati,u stvari moraš pobjediti sebe,a to je najteže.Pozdrav svima.
Neno0801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 21:45   #84
Quote:
Neno0801 kaže: Pogledaj post
"neki ljudi ne mogu primiti tuđu pomoć,a iz iskustva znam da ne možeš pomoći nekome tko pomoć ne želi."
Tako sam i ja shvatio iz iskustva, na žalost tih ljudi... Drago mi je što si našao informaciju koja te zanima. Mislim da ima u tom ulju mnogo potencijala, mnogo više no što se sada znade. To je drevna ayurvedska terapijska biljka, za one koji ne znaju
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 21:40   #85
Lightbulb 93!

Telema!

Halucinogene droge, pogotovo u onom obliku u kojem se mogu naći u prirodi, ljekovite su za čovjeka na raznolike načine, ALI MORAJU SE UZIMATI POD VOLJOM. Različiti oblici ovisnosti i destrukcije posljedica su njihove zlouporabe. Za snažnog i moćnog čovjeka koji čvrsto drži kormilo volje, koja ga nepogriješivo vodi kroz život putem njegove Istinske Volje, nema nikakve opasnosti; samo dobrobit i nagrada, te emancipacija na svima razinama postojanja, život u slobodi.

BUDI SNAŽAN, O ČOVJEČE!

Agape!
__________________
TELEMAAGAPE
LJUBAWOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:57   #86
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Napisali ste hrpu svega i svačega. A nemate pojma o čem pričate. Evo vam jedan link: http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
Tako je.
Ja sam davno naletio na slican link,samo na engleskom.
The Marijuana Trick
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 11:19   #87
Quote:
LJUBAWOLJA kaže: Pogledaj post

Halucinogene droge, pogotovo u onom obliku u kojem se mogu naći u prirodi, ljekovite su za čovjeka na raznolike načine, ALI MORAJU SE UZIMATI POD VOLJOM.

Složio bih se sa gore nevedenim. Dodao bih još da u malim dozama koje ne izazivaju halucinogena stanja djeluju veoma povoljno na zdravstveni aspekat u fizičkom i psihičkom pogledu. Dok u većim halucinogenim dozama povoljno djeluju na suptilnije čovjekove razine ako je osoba zrela i stabilna. Mislim da je zgodno napomenuti da bi trebalo biljku koristiti pararelno sa nekom metodom samorazvoja, da bismo putem iste ostvarili što veći benefit u podizanju razine svjesnosti dok smo u stanju pojačane osvještenosti i otvorenosti za viša stanja svijesti.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:29   #88
Ulje od konoplje



Jel* mi može netko reči kako i gdje nabaviti,budući je kod nas zabranjeno i koliko stoji please,hvala unaprijed.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:02   #89
Quote:
casia kaže: Pogledaj post

Jel* mi može netko reči kako i gdje nabaviti,budući je kod nas zabranjeno i koliko stoji please,hvala unaprijed.
Takva tema već postoji na ovom pdf-u Mislim da si sama sebi odgovorila na to pitanje. Neće ti se nitko javiti jer je to protuzakonito.

Čuo sam da ga neki nabavljaju u Amsterdamu u obliku smeđih pločica. Ali ako te ulove na granici završit ćeš u zatvoru

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 24.08.2009. at 14:19.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 00:54   #90
Quote:
casia kaže: Pogledaj post

Jel* mi može netko reči kako i gdje nabaviti,budući je kod nas zabranjeno i koliko stoji please,hvala unaprijed.
Rick Simpson sve ljude upucuje na nekoga Holandjanina koji, cini mi se, prodaje gram ulja za 20 ili 25 evra. Najbolje je napraviti ga sam ali je problem to sto treba vremena dok konoplja poraste.
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 09:42   #91
Kanabis protiv raka prostate
Cannabis treats prostate cancer, study finds
Provedena je studija na miševima i došlo se do zaključka da kanabis sprječava daljnje širenje raka. Znanstvenici upozoravaju da ljudi ne bi trebali počet pušit travu u borbi protiv bolesti zbog njenog psihotropnog djelovanja.

Kanabis smanjuje osteoporozu kod starijih ljudi
Cannabis reduces osteoporosis risk in seniors?Zanimljivo. Kod mladih ljudi kanabis smanjuje gustoću kostiju dok kod starijih može pomoći u borbi protiv osteoporoze.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 11:18   #92
Quote:
gob kaže: Pogledaj post
Lista najopasnijih droga koju su napravili engleski znanstvenici.

11. Marihuana/hasch
12. Razrijedjivac
Kanabis opasniji od razrijeđivača? Brahaha!! IZAZOV IZAZOV SVIMA!!!!! Dajem vam da popijete čaj od jednog pa čaj od drugog! Mjerimo štetnost na licu mjesta!

Kanabis je dokazano panaceja (lijek-za-sve).


Istinita priča o Rick Simpsonu, čovjeku koji liječi rak samo sa kanabisovim uljem:

http://www.youtube.com/watch?v=pjhT9282-Tw

Uvjerljivi argumenti pročelnika odsjeka za biologiju univeziteta Colorado, Robert Melmade:

http://www.youtube.com/watch?v=n31Nuj_AvTg




Aktivna tvar kanabisa, THC (između mnogih); simulira molekulu anandamida, neurotransmitera u mozgu, dakle endogenog kanabinoida, kanabinoidnog spoja koji prirodno nastaje u mozgu, a zadužen je regulaciju ravnoteže svih endokrinih sustava.

Maatsya, over & out
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 14:26   #93
http://www.harmonija-narave.com/inde...=5&pID=4&cID=0
Ovo je ulje iz sjemenki, pretpostavljam ?
Maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:18   #94
Quote:
Maja_ kaže: Pogledaj post
http://www.harmonija-narave.com/inde...=5&pID=4&cID=0
Ovo je ulje iz sjemenki, pretpostavljam ?
Ovo ulje jeste dobro i jako korisno i kvalitetno ali nema THC ni deseti deo koliko ga ima u delovima biljke od koga se dobija ulje od konoplje koje moze da unistava kancerogene celije...
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 17:35   #95
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
s
poznato je i da je više od 80% teških narkomanskih ovisnika, počelo s "maricom".
netocno.

više od 80 % narkomaskih ovisnika je pocelo sa cigaretom i alkoholom. to sto su oni legalni ne znaci da nisu droga.
elsale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 05:11   #96
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
Zdravstveni problemi uzrokovani uživanjem kanabisa

Moguća je pojava amotivacijskog sindroma. Amotivacijski sindrom je ozbiljan nedostatak interesa, energije i motivacije za bilo kakve aktivnosti u životu.
Da, itekako, nedostatak interesa za svakodnevne psihoze modernog covjeka: nedostatak motivacije da se divlja po stadionima, ulicama, kaficima. Da se razbija, ubija, krade, prijeti. Da se sminka od jutra do mraka, da se ima najbolji i najmoderniji novi mobitel, da se provodi zivot po kavama na "spicama", da se zna sve o Gotovcevima. Da se cijepi protiv svinjske gripe i cega god se moze. Brrrr, ovaj svijet pun je zaraza, treba brzo abortirane fetuse ubrizgati. Nista to njih ne zanima. Ni obicne ni visoke skole u kojima se kupuju ocjene, ispiti i ugled, ni recesija, ni lakrdija od politike, ni domoljublje, ni Thompson. Pa sto ako ce trebati u rat ici? Ko ce te napusene pokrenuti?! Rijec je o ozbiljnim zdravstvenim problemima.

Stvarno, kome su oni takvi neoptereceni potrebni u drustvu?! Pravi ljudi zive stresno, kako i odgovara situaciji. Boje se za svoju egzistenciju, prate Dnevnik, slusaju doktore. U sve su upuceni. Uvijek alertni i spremni usvojiti novo sokantno otkrice sa TV-a. Svjesni su sto ih okruzuje i znaju sto je potrebno ciniti u ovakvim vremenima. Pravi mali poslusni potrosaci. Ccccc....a oni napuseni nek se idu lijeciti. Ili u zatvor. S onima sto si palicama razbijaju glave, siluju zene i djecu, ubijaju....

Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
zasto je motanje delikventno ponasanje?
koje su posljedice motanja i kakva delikventna
ponasanja izaziva pusenje marihuane?
da li su takvi ljudi agresivni, banditosi, ubojice,
stvaraju li probleme u drustvu?
Stvaraju itekako velike probleme svojom neoptereceoscu i nedostatkom motivacije da se pretvore u prestrasene robove kojima bi jedini cilj u zivotu trebao biti ganjanje neke milostinje od koje se u biti i ne moze zivjeti. Kako se samo usudjuju?! Treba im oduzeti tu zlocestu supstancu koja ih cini tako "tupima".
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:59   #97
VAZNO
Dobio sam privatnu poruku i mislim da nije vreme za cuvanje tajni bar ne kad je ova bolest u pitanju. Kopiracu vam sta sam dobio. Radi se o prijatelju osobe obolele od tumora koji je poceo da koristi ulje od konoplje.
21.10.2009. pzdrav tebi extreme, u vezi ulja napravio sam u dva rundusa prvi put kupio od dilera pola kile dobio oko 20 mml ulja malo je rijedje od onog kojeg prikazuju na portalu ricka crne je boje drugi rundus oko kilograma dobio 40 ml sve uradjeno po uputama sa portala takodje sasvim malo rijedje crne boje ali je dosta jace u djelovanju, kaze da ponekad ima bolove u predjelu jetre ali kad upotrebi ulje bol prestaje. to je za sada sve sto znam jer nismo zajedno on je u bosni ja u austriji ali se svakodnevno cujemo preko interneta pa sam dobro obavijesten . pa bi najbolje bilo kontaktirati ricka da cujemo njegovo misljenje pozdrav tebi i sve najbolje.

07.11.2009.
pozdrav tebi EXtrm ,da ti se opet javim i malo informisem sigurno te zanima javljao sam ti se prije za informacije o nus pojavama kod primjene ulja novosti:u pocetku jak kasalj traje oko mjesec dana bolovi u zelucu zbog jake kiseline oteknuta jetra gubitak apetita,uprkos tomu nastavio je sa upotrebom ulja ide redovno kod mekija ,bolovi u zeludcu prestali jetra se vratila u normalu kasalj se sveo na povremeno kasljuckanje (prije imao napade kaslja desetak puta dnevno koji su trajali 5do 10 minuta )i sto je najvaznije apetit mu se povratio i samo trazi da jede .kaze da se mnogo bolje osjeca sad nego na pocetku kad je poceo da upotrebljava ulje .Za sad toliko obavjestavat cu te ukoliko dodje do nekih promjena .pozdrav tebi
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 00:29   #98
Quote:
Extreme_Life kaže: Pogledaj post
Rick Simpson sve ljude upucuje na nekoga Holandjanina koji, cini mi se, prodaje gram ulja za 20 ili 25 evra. Najbolje je napraviti ga sam ali je problem to sto treba vremena dok konoplja poraste.
ma da. taman industrijsku konoplju uzgajao, kad te čope, dokaži ti da je to industrijska, objasni zašto si je uzgajao (da si napraviš košulju?) i nadaj se da ti neće smjestiti na vještačenju
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 09:23   #99
zed alive, mislim da kad ti je neko jako blizak bolestan da se tad takva pitanja ne postavljaju samome sebi jer ako mu zelis ozdravljenje nema prepreka, zar ne?!
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 10:58   #100
nije tak jednostavno...neki ljudi nemaju prave volje da se izliječe, jer su izgubili radost života i volju za životom. i na kraju ispadne da se ti imaš više boriti za njih, nego što se oni imaju volje boriti za sebe. kako onda? ima li smisla riskirati slobodu za nekog tko zapravo želi otići?

ako zađeš u psihološku dimenziju teške dijagnoze, povezanost uma i tijela, ona će ti reći da bolest nije nastala slučajno, već da je povezana i sa psihičkim stanjem (i to dugotrajnim). e sad...neke će upravo dijagnoza cimnuti da shvate koliko vole život i koliko žele živjeti. ali samo neke. a želja za životom je neki preduvjet za zdravlje i za ozdravljenje. ako se netko preda...na žalost, nema tu spasa...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.