Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2013., 20:23   #1001
Quote:
larenn kaže: Pogledaj post
i meni se ponekad cini da su ti najglasniji kriticari hdz-a upravo takvi jer bi htjeli u stranku, ali su ih odbili. Mislim, pa i najnerazumniji bi vec shvatili da se za lose rezultate mogu optuzivati "oni prije" samo kojih par mjeseci po dolasku na vlast, ali kroz 4,5 godine, i kroz svaku recenicu provuci hdz - stvarno je opsjednutost.
a i to čudo bih volio vidjeti,koliki kreten rebaš biti da te hadeze odbije.odma u ladni dunav
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 11:40   #1002
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
a i to čudo bih volio vidjeti,koliki kreten rebaš biti da te hadeze odbije.odma u ladni dunav
Nisam par dana bio tu, zato pitanje:
Ima li novosti iz DORH-a, kako stoji istraga?
Ili je i u tom predmetu sada nastao zastoj, jer se mora obraditi ćirilica?
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 22:56   #1003
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Nisam par dana bio tu, zato pitanje:
Ima li novosti iz DORH-a, kako stoji istraga?
Ili je i u tom predmetu sada nastao zastoj, jer se mora obraditi ćirilica?
O tome tajac za sada.

Ali, evo jedan članak iz Glasa Slavonije, od 09.09.2013. http://www.glas-slavonije.hr/209501/...001-laziran-je


Usput, i nešto iz rublike Pitajte gradonačelnika

11.09.2013.
Poštovani Sabo, niste odgovorili na postavljeno pitanje. To je prečest slučaj kad Vam pitanje nije ugodno. Pitanje je bilo konkretno, tj.: Da li je istina da ste tužili Vukovarce zbog komentara na Facebooku? Određeni ljudi tvrde da jeste i da je riječ o velikom broju ljudi. Pa kad već objavljujete pitanje i odgovorite. Ili nemojte objaviti.. (Domagoj Marenić)

13.09.2013.
Poštovani,
Moja privatna stvar nije predmet interesa javnosti, a ne bi trebala biti niti Vaša.
Srdačan pozdrav
Željko Sabo, Gradonačelnik
larenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:20   #1004
Hej moj vodjo,sto su ti gosti ubilo se. Od koga ti mislis da ti vjeruje,oni hoce. Kad radis za njih!
U kojem on svijetu zivi,mozda ima neke nekretnine ili dionice firmi u srbiji kad im se toliko ulizuje. Ne mogu vjerovati da jedan branitelj kako on kaze toliko daje ustupke srpskoj strani i favorizira ih.
evo clanak pa se i sami cudite kretenizmu

http://m.vecernji.hr/vijesti/nadamo-...-clanak-614629
eler2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:42   #1005
Quote:
eler2 kaže: Pogledaj post
Hej moj vodjo,sto su ti gosti ubilo se. Od koga ti mislis da ti vjeruje,oni hoce. Kad radis za njih!
U kojem on svijetu zivi,mozda ima neke nekretnine ili dionice firmi u srbiji kad im se toliko ulizuje. Ne mogu vjerovati da jedan branitelj kako on kaze toliko daje ustupke srpskoj strani i favorizira ih.
evo clanak pa se i sami cudite kretenizmu

http://m.vecernji.hr/vijesti/nadamo-...-clanak-614629
Tu se radi o zajednickom interesu SDP-a i Srbije. Ako se ne povuce tuzba protiv Srbije, moze se dogoditi da Srbija mora platiti Hrvatskoj odstetu u milijardama. Zbog toga im je lakse podmititi politicare koji vode Hrvatsku milijunima. Milijun je manji od milijarde. Sabo je samo dio te ekipe koja bi trebala nesto staviti u dzep po toj osnovi. Nitko vise ne govori o zgradi gdje je bio srpski konzulat. Koliko je vodji ostalo od transakcije bespravno sagradjenog objekta?
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:46   #1006
treba nama eta ili sean fain! ovi nasi supici od politicara se vise ne boje nikoga,boga su odavno odpisali. sramota. i kad mi netko kaze sram da bide one sto odu u usa i canadu. ma jebo ti sve ovo kad su nam svi stupivi korumpirani. i onda nam kriva eu.
eler2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:30   #1007
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Tu se radi o zajednickom interesu SDP-a i Srbije. Ako se ne povuce tuzba protiv Srbije, moze se dogoditi da Srbija mora platiti Hrvatskoj odstetu u milijardama. Zbog toga im je lakse podmititi politicare koji vode Hrvatsku milijunima. Milijun je manji od milijarde. Sabo je samo dio te ekipe koja bi trebala nesto staviti u dzep po toj osnovi. Nitko vise ne govori o zgradi gdje je bio srpski konzulat. Koliko je vodji ostalo od transakcije bespravno sagradjenog objekta?
Onako,generalno.Pišeš tu već danima i uglavnom se načelno slažem s tobom.Sve to je goli kurac.Ne trebaju dvojezične table ? Jebeno ne trebaju.Protiv njih protestira 80% ljudi na državnom proračunu.Od toga nema ništa,jer se te ljude može ucijeniti na razne načine.Osobno,ja,prezirem,dvojeznične table,ali radim ko konj,da bih prehranio obitelj.Hrpa mojih pajdaša iz DR se navlači po kladionicama i baca ljagu na ono što je bilo.Ima veću mirovinu,onaj što je nalago PTSP,nego što ja radim ,sa VSS,a bio s njim i propatio koliko i on,ako ne i više.Ne pišem napamet,ali sami smo si krivi,što bi reko Đole,kojeg također prezirem.Sve je ošlo u kurac jer je prevladala ljudska pohlepa.Nacionalno je samo super proizvod za spinaše da zakuhaju,kako bi klasni mogli ići na US open.Srpski kapital se bolje razumije sa hrvatskim,nego ja sa srpskim kolegom po struci,zato što kolega i ja nemamo medije.Ovaj cijeli rat,iako sam ja najebo vrlo,ustvari je bila bitka sirotinje sa sirotinjom.

Zadnje uređivanje polki : 17.09.2013. at 18:41.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:52   #1008
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Onako,generalno.Pišeš tu već danima i uglavnom se načelno slažem s tobom.Sve to je goli kurac.Ne trebaju dvojezične table ? Jebeno ne trebaju.Protiv njih protestira 80% ljudi na državnom proračunu.Od toga nema ništa,jer se te ljude može ucijeniti na razne načine.Osobno,ja,prezirem,dvojeznične table,ali radim ko konj,da bih prehranio obitelj.Hrpa mojih pajdaša iz DR se navlači po kladionicama i baca ljagu na ono što je bilo.Ima veću mirovinu,onaj što je nalago PTSP,nego što ja radim ,sa VSS,a bio s njim i propatio koliko i on,ako ne i više.Ne pišem napamet,ali sami smo si krivi,što bi reko Đole,kojeg također prezirem.
Ne osjecam se krivim. Niti sam im dao mirovine niti sam se borio da bi oni imali toliku mirovinu, a nisam im kriv sto tu mirovinu ostavljaju u kladionici.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:01   #1009
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Ne osjecam se krivim. Niti sam im dao mirovine niti sam se borio da bi oni imali toliku mirovinu, a nisam im kriv sto tu mirovinu ostavljaju u kladionici.
Vidiš,to je naš problem,što i na moj bezobrazni upis imaš obrambeni stav.Ono govno Milanović nema taj problem.Da li ti je nešto jasnije ????Na žalost,moj upis je istinit,ali vrlo lako ga je upisati i kao spin,nečeg što je bilo,pod kapom HDZ-a,gdje se na račun pravih,uvuklo hrpa mrljaroša i što se neće nikada,pa ni tada razriješiti.Načelno sam protiv toga da se počinje reda praviti među braniteljima,poznam ih nekoliko svetaca,ali toliko toga se uguzilo među prave,da mi je muka.

Zadnje uređivanje polki : 17.09.2013. at 19:27.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:37   #1010
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Vidiš,to je naš problem,što i na moj bezobrazni upis imaš obrambeni stav.Ono govno Milanović nema taj problem.Da li ti je nešto jasnije ????Na žalost,moj upis je istinit,ali vrlo lako ga je upisati i kao spin,nečeg što je bilo,pod kapom HDZ-a,gdje se na račun pravih,uvuklo hrpa mrljaroša i što se neće nikada,pa ni tada razriješiti.Načelno sam protiv toga da se počinje reda praviti među braniteljima,poznam ih nekoliko svetaca,ali toliko toga se uguzilo među prave,da mi je muka.
Ne mogu sebe za to kriviti. Znam da ima dosta onih koji su na prijevaru postali branitelji i uzivali prava koja im ne pripadaju. Njima su pomogli oni koji su odrdjivali tko je, a tko nije bio branitelj. Hvala bogu nisam taj posao radio. Jedan od onih koji je uzeo veca prava je i glavni lik ove teme. Za 3 mjeseca provedena u ratu dobio je cin satnika, mirovinu i lazni postotak invalidnosti.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:57   #1011
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Ne mogu sebe za to kriviti. Znam da ima dosta onih koji su na prijevaru postali branitelji i uzivali prava koja im ne pripadaju. Njima su pomogli oni koji su odrdjivali tko je, a tko nije bio branitelj. Hvala bogu nisam taj posao radio. Jedan od onih koji je uzeo veca prava je i glavni lik ove teme. Za 3 mjeseca provedena u ratu dobio je cin satnika, mirovinu i lazni postotak invalidnosti.
Mislim, da se nas dva jebeno razumijemo,ali nemamo iz svoje kože kud.Iskreno,ali najiskrenije,poznajem takve žrtve,da se zapitam,ne o Bogu,već o smislu svega,a onda su tu u priči i naši i njhovi svesnalazeći,da sam na granici propitivanja svega i svačega.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 20:03   #1012
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Ne mogu sebe za to kriviti. Znam da ima dosta onih koji su na prijevaru postali branitelji i uzivali prava koja im ne pripadaju. Njima su pomogli oni koji su odrdjivali tko je, a tko nije bio branitelj. Hvala bogu nisam taj posao radio. Jedan od onih koji je uzeo veca prava je i glavni lik ove teme. Za 3 mjeseca provedena u ratu dobio je cin satnika, mirovinu i lazni postotak invalidnosti.
Što se tiče lažnog postotka invalidnosti tu mu možemo i kuma ministra pridodati koji ima 80% invalidnosti a na televiziji se preslikava igrajući nogomet sa predsjednikom Josipovićem.
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:53   #1013
Zeljko sabo gradonacelnik Vukovara primio je u posjet direktoricu Kancelarije Vlade Republike Srbije za suradnju sa dijasporom i Srbima u regiji dr. Slavku Draskovic i savjetnicu predsjednika Republike Srbije Stanislavu Pak-Stankovic.Jedan od razloga posjete delegacije iz Srbije je i stanje s cirilicom i tenzijama koje su se stvorile izmedju Hrvata i Srba zbog razbijanja ploca s dvojezicnim natpisima u Vukovaru. Na fotografiji: dr. Slavka Draskovic i Stanislava Pak-Stankovic sasatali su se i sa predstavnicima vukovarskih Srba a docekao ih je predsjednik vuukovarskog SDSS-a Srdjan Milakovic
http://cropix.hr/index.php?menuid=si...4098&gid=40911

Jedna od gošći je poručila da podržava Vladu RH u provođenju zakona.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:41   #1014
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
Što se tiče lažnog postotka invalidnosti tu mu možemo i kuma ministra pridodati koji ima 80% invalidnosti a na televiziji se preslikava igrajući nogomet sa predsjednikom Josipovićem.
I skace padobranom jer je stavio dio invalidnosti u mirovanje, a dio je ostavio za svaki slucaj.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:44   #1015
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Zeljko sabo gradonacelnik Vukovara primio je u posjet direktoricu Kancelarije Vlade Republike Srbije za suradnju sa dijasporom i Srbima u regiji dr. Slavku Draskovic i savjetnicu predsjednika Republike Srbije Stanislavu Pak-Stankovic.Jedan od razloga posjete delegacije iz Srbije je i stanje s cirilicom i tenzijama koje su se stvorile izmedju Hrvata i Srba zbog razbijanja ploca s dvojezicnim natpisima u Vukovaru. Na fotografiji: dr. Slavka Draskovic i Stanislava Pak-Stankovic sasatali su se i sa predstavnicima vukovarskih Srba a docekao ih je predsjednik vuukovarskog SDSS-a Srdjan Milakovic
http://cropix.hr/index.php?menuid=si...4098&gid=40911

Jedna od gošći je poručila da podržava Vladu RH u provođenju zakona.
Naravno da podrzava kad su prava u pitanju. Kada policija privede cetnika zbog ratnog zlocina tada to ne podrzavaju.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 08:13   #1016
Izgleda da nam se vratila Ozna,stite svoj poredak. svoju partiju. I stite ubojice,ali to je druga tema. Vjerojatno i vodja ima oznu u gradu,sto bi mi rekli 5 kolona. policija mu pomaze sa podacima koji mu trebaju. cujem da vodja vise nista ne radi pjeske,sad sve vozac odradjuje. izgleda da mu je neugodno u svom gradu. Pa sto se vodjo ne zapitas sto radis,ides protiv svog naroda. Pao je Hitler,Staljin,Mao,Ho shi min,Sanader,past ces i ti. strpljen spasen!!!!
eler2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:16   #1017
Quote:
eler2 kaže: Pogledaj post
Izgleda da nam se vratila Ozna,stite svoj poredak. svoju partiju. I stite ubojice,ali to je druga tema. Vjerojatno i vodja ima oznu u gradu,sto bi mi rekli 5 kolona. policija mu pomaze sa podacima koji mu trebaju. cujem da vodja vise nista ne radi pjeske,sad sve vozac odradjuje. izgleda da mu je neugodno u svom gradu. Pa sto se vodjo ne zapitas sto radis,ides protiv svog naroda. Pao je Hitler,Staljin,Mao,Ho shi min,Sanader,past ces i ti. strpljen spasen!!!!
Taj pad bi trebao zavrsiti u Remetincu ako smo pravna drzava.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 20:08   #1018
22.09.2013.
Postovani,kada ce biti objavljeni natjecaji za posao u nami? I gdje? Koje ce se trgovine otvoriti? Hvala (Ines B.)

23.09.2013.
Poštovana,
Biti će objavljeno koje će trgovine biti. Na žalost dobio sam informaciju da je jedna vrlo respektabilna tvrtka zbog posljednjih događanja odustala. Za natječaje i posao sam oduovorio u predhodnom odgovoru.
Željko Sabo, Gradonačelnik

Hm, a da nisu slučajno odustali zbog krize, propadanja i većih shopping centara i cjelokupne situacije i stanja u državi.
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 21:56   #1019
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
22.09.2013.
Postovani,kada ce biti objavljeni natjecaji za posao u nami? I gdje? Koje ce se trgovine otvoriti? Hvala (Ines B.)

23.09.2013.
Poštovana,
Biti će objavljeno koje će trgovine biti. Na žalost dobio sam informaciju da je jedna vrlo respektabilna tvrtka zbog posljednjih događanja odustala. Za natječaje i posao sam oduovorio u predhodnom odgovoru.
Željko Sabo, Gradonačelnik

Hm, a da nisu slučajno odustali zbog krize, propadanja i većih shopping centara i cjelokupne situacije i stanja u državi.
Ako pitas Sabu oni su odustali jer nema dovoljno cirilice u gradu.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 23:42   #1020
E na "odbijanju investitora" neka zahvali svom stranačkom šefu, velikom vođi i nek prestane lagati. Tko je blesav uložiti svoje novce u gradu u kojem vise table na ćirilici (a sutra i srpske zastave), u gradu u kojem stotine mladih četnika, pod zaštitom policije, izvikuje "ovo je Srbija" itd... Ja da sam neki bogati poduzetnik (npr. iz Zagreba), trenutno ne bih ni prismrdio Vukovaru.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.