Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2002., 08:19   #41
ali ne, pa kad smo mi prohodali ja sam bio najveca faca u svemiru. nisam pio, nisam cak ni kavu pio, taman sam bio u razdoblju apstinencije od stvari koje mi skode (osim cigarete) i bio sam do jaja. imao sam 2 benda, obadva super, stalno se dogadala neka akcija, sve je bilo genijalno....kad mi se bend raspao nakon nekog vremena stvari su pocele odlazit u blagi kurac...onda je postala utociste.
onda mi je stanoviti narkoman s hrvatske estrade ostao duzan mnogo para za album radi kojeg sam proveo 3 mjeseca u podrumu i pocelo je mucho sranja....nemres platit stan, racune, ostajes bez goriva 3 puta tjedno, sve ti je u kurcu, sav si kiseo jer si se fakat trudio a sve je ipak oslo ukurac...pa ona ode solo na more...2 puta..kaze micek da bar mozes biti samnom, ali nemres jer nemas para, pa ti jadan sjedis u sobi bez posla i bez kune u dzepu i samosazaljevas se...trazis posao ali sve je u kurcu...i tako kiseo gnjavis sve vise i vise dok se ne dogodi kvrc u njenoj glavi i sad je i ona uzrok nezadovoljstva jer se ponasa ko kuja a zato jer joj ides nakurac sa patetiziranjem...onda seres i njoj da nije uz tebe (jer fakat nije)....onda se pojavljuje zmazani skladistar na crvenom vilicaru....uuuu kak je super, on nema problema...on je bas super...samo kaj je ozenjen, nema veze, brak mu je u kurcu...ma fuj ali nema jebene veze...kao sto je leb rekao...
Quote:
Ak cemo se tak inatit, da mi svaka ribica koju zavolim srusi svijet koji napravim s njom, jebe mi se, inaticu se do kraja zivota, valjda ce jedna popustit
...i valjda hoce....
tracak optimizma, mozda zato kaj sam se naspavao sinoc
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 09:23   #42
... mali... opet si radio sranja preksinoc? ha ... pizda ti materina mala...

Udjemo nas trojica u mocvaru... a konjinu glupu docekaju pice ... sve slatkisi mali .... i svaka ga i zagrli i svakoj osmjeh ozari lice ... (da nemaju usiju, smijale bi se oko glave), a on idiot jedan mali... lud ko kugla....

i predstavlja mi ih.... ovo mi je prva cura, ovo mi je bila ta i ta ... blabla... jebo te, a cure ga tako lijepo gledaju da ti dodje toplo oko srca.... i mislim.... ovoga maloga treba najprije remenom isprebijati po guzicetini, pa ako ne upali, onda ga nabiti kao muskarca (iako jos nije muskarac) ....

.-..i pitam se... oce li taj majmun prestati traziti idealnu ljubav neku.... jer... definitivno... covjek ima duha, sharma.... upadne zenskoj u gard... i nakon par minuta drzi joj ruku oko ramena, a ona se ne buni i ne otima.... jebo te... covjek ima moc... ima nesto za sto bi neki muskarci bili spremni ubiti....

...i sto.... umjesto da uziva svoj mladi zivot.... idiot se ubije alkoholom.... pravi kretena od sebe... i vjerovali ili ne.... i dalje ga zene i zenskice lijepo i milo gledaju.... pa bog te tvoj.... uf...
i onda ... da bi ispao frajer... postaje svinja... u ponasanju....

neznam.... treba li njega i zvesti nekako na neki (takozvani) pravi put... ali covjek je mazohist ... zatuc ga treba.... i ne dati mu da uziva u svojoj muci i patnji koju je sam sebi nametnuo....

sranje...
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 09:49   #43
Njega je*e sto postoji jedna riba koja ga ne je*e. Da ga je*e, onda ga to ne bi je*alo.hi hi. Drito je babac! Kae papak?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 10:21   #44
Konjusino,

i kada sam otvorila temu o tome kako ljubav uništi vezu koja savršeno funkcionira bez nje, popljuvali ste me. Kao; pa daj lijepo je da te voli, budeš i ti njega (ili već ga voliš), tražiš kruha povrh pogače i slična sranja.
Ne želim i ne tražim da me itko voli i ne želim nikog voljeti. Možda je to kukavički ali me bar štedi ovakvih sranja kakva su se tebi (a i meni) izdogađala.
Možda jednog dana kada sve moje rane potpuno zacijele, kada ponovno stanem čvrsto na noge i kada budem sigurna da ću takvo sranje (ako mi se ponovno dogodi) moći preživjeti, tada ću se ludo zaljubiti (bez obzira na to da li će me on voljeti ili ne) bez rezerve dat ću mu sebe... Ali tek tada; kada ću biti sugurna da ću moći živjeti i nakon što me ostavi. Sada to ne mogu.
U međuvremenu dajem samo tijelo u zamjenu za tijelo, smijeh u zamjenu za smijeh, pogled u zamjenu za pogled, vrijeme u zamjenu za vrijeme; samo to i ništa više.
Zato zaboravi bivšu što prije jer ono što je prošlo ne može se vratiti a ako se i vrati to više nije ono isto. Ne traži joj zamjenu u prvoj koja naiđe jer ionako ne znaš što bi sa njom započeo. Pusti život neka ide svojim tokom, ne forsiraj, ispuši se i sve će sjesti na svoje mjesto, prije ili kasnije.
Who needs a heart, when a heart can be broken!
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 11:34   #45
Cool

Meni se čini da nisu svi ljudi sazdani od iste "tvari".

Oni koji ne razumiju mladog konjića, kao da nikad nisu imali prilike upoznati divlju snagu neukrotivih emocija. To su vulkanske erupcije, to se ne može kontrolirati, vjerovali ili ne... I ponavlja se, bez obzira na loša iskustva.

Može se iskoristiti dok traje... donekle uobličiti nekim umjetničkim izrazom... i to je sve.
Ne bih rekla da je slabost u pitanju. Samo naizgled. Treba imati energije za takve stvari.

Vjerojatno se iz mog sadašnjeg pisanja ne bi moglo zaključiti da sam bila slična njemu u svojim mlađim danima.

Zato nemam pametnog savjeta, osim utješne činjenice: Što te ne ubije, ojača te.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 11:38   #46
Uf Kastor, jebote, jesi me posro....
Pa mozda se ubijem od alkohola, da....ali da se ponasam kao svinja ne bi li ispao frajer nije...ne ponasam se kao svinja uopce
Eto, cak i prije no sto sam procitao tvoj post ( fakat si me posro frajeru...i idiot sam...i kreten...bas hvala..) sam odlucio ne pit jedno, recimo godinu dana....ajde bar 3 mjeseca dok se ne zrihtam malo...
Imam moc, recimo da da...nemam pojma zakaj, fakat je fascinantno ali nije da je to vise nekaj kaj me odusevljava jer fura sa sobom mahnitost i fino grdo boljenje kurca sto se zena tice...
Nema te babe kaj bu mene oborila tak brzo pa prestajem trazit....ionako nemam nis za ponudit trenutno, nemrem ja sebe dijelit sa nekim ak nemam ni sam pojma kaj bi sa sobom...
Svirat, dovest se u nekakvo normalno psihofizicko stanje i radit....naucit bit sam sa sobom...zajebano, ljudi...ali valjda bude
kak si me posro frajeru....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 11:44   #47
Quote:
Originally posted by Drito Konj
ionako nemam nis za ponudit trenutno, nemrem ja sebe dijelit sa nekim ak nemam ni sam pojma kaj bi sa sobom...
Svirat, dovest se u nekakvo normalno psihofizicko stanje i radit....naucit bit sam sa sobom...zajebano, ljudi...ali valjda bude
Cuj,imas nesto za ponudit.Sebe.I to je najbitnije,fuckas aute,lovu itd.
"nauciti bit sam sa sobom"-to ti je dobar potez.Plus nauci da imas svoju vrijednost kao osoba-bio solo ili ne.Imao pare,nemao.Znam da te malo gnjavim,al eto,moram.Molim da mi se na ovaj posting ne odgovori,jer ce ispast da chatam,pa cu biti banirana.
Hvala.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 11:52   #48
oprosti prijatelju ovo sam ti i obecao neku vecer... i ovo moje sranje nije sranje po tebi i jos manje zlonamjerno.... izasao sam i slicnog kaosa i kosmara... mozda ti ovakvo moje pisanje ne pomaze previse , ali jebemu patku... ne radis sebi dobro, ne radis ljudima koji te vole i cijene dobro... cinis sebi medvjedju uslugu, vrlo uskoro ces sebe dovesti u stanje da te decki iz benda odjebu, da te vise cure ne zele pogledati... a to pokusavas postici... da nemas vise takvoga utjecaja na cure... da se ne lijepe na tebe i da ne shevis vise svaki puta kad "ne zelis" ... kad zelis ljubav.... stari ljubav boli... ljubav je patnja... navikni se na to... glavu gore... jer kako si rekao sam... sviras ono sto najvise volis... pice te vole... pa se posveti malo sebi... i svom egu... jednom kad statas u odraslog muskarca i dovoljno zreloga da se skrasis negdje uz neki zenski skut... smijati ces se... i sam sebi...
i ponekad ces se sramiti svega ovoga... imas nekoliko prijatelja pravih... imas nekoliko ljudi oko sebe koji ti zele pomoci kako mogu... imas ljudi oko sebe u tolikom broju da ti ostali na ovom forumu mogu pozavidjeti ... vjeruj mi to.... i svi te vole.... ne cini od sebe nesto sto nisi uopce...

a kuju .... steraj u tri picke materine (i to lagano) ... i kad god pomislis na nju ... naglas je otjeraj... i idi dalje... mozda je zasluzila nesto u zivotu, ali sigurno nije zasluzila da se jedan kvalitetan mladi covjek unistava zbog nje... jebes nju .... ima ih jos previse na ovom svijetu koje te cekaju i koje ce biti zahvalne za one sve sitne paznje kojom okruzujes zene koje volis...
ok?
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 12:00   #49
mrezni, ok.
sto se tice toga kaj sam rekao da nemam kaj za ponuditi trenutno nisam mislio na lovu...kad sam prohodao sa skladistarkom nisam imao ni novcica, vozila me doma, radila je svemire za mene....nije joj to bilo bitno a vjerujem na ni jednoj ne bi bilo isto tako...
kad sam postao gorka picka popusio sam...nije sad bed s lovom...ne takav kakav je bio, ja onda fakat nisam imao ni pare a sad imam posao, svoj stan, ma nije mi tak lose...samo sam kiseo...koji cu ja kurac nekome takav kiseo
kukam ja ljudi, zato jer sam opet bio glup i jer mi je malo bed da cu opet biti...iako sumnjam
previse toga lijepoga sam popusio radi inertnosti i straha
ima mrezni pravo....znam ja to sve vec dugo vremena...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 12:13   #50
Quote:
Originally posted by Drito Konj

kukam ja ljudi, zato jer sam opet bio glup i jer mi je malo bed da cu opet biti...iako sumnjam
previse toga lijepoga sam popusio radi inertnosti i straha
ima mrezni pravo....znam ja to sve vec dugo vremena...
E prvo ti je da ne seres sam po sebi.(izvini na grubim rijecima).Gori si od mene,misa ti! Mislim,kad se posvadam sama sa sobom.

A svi se bojimo.Svi se bojimo necega,cak onaj koji kaze da ne zna za strah.Znas u cemu je tvoj problem?Iskren si (osjetljiv,too),a to te smeta.E nemoj da te smeta.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 12:37   #51
naravno da me smeta. radije bih bio covek stena i da me nis ne jebe. ovak me jebe svaka mala pizdarija, svaka usrana nepravda koja se dogodi(la) ili meni ili nekome meni bliskom....i tak me jebe to da nikaj ali bas nikaj ne mogu napravit da stvari promjenim...
mislim da svijet ne bi trebao tak funkcionirati...idealist sam, emotivac i pizda mu materina zakaj se to tretira kao slabost?
zato kaj su ostali prihvatili nepravde pod "zivot"?
znam da cu uvijek biti u manjini, cak i oni najekstremniji su blaze idealisticki orijentirani od mene.
nemrem ja tak....jebali su mi milu majku od kad sam bio fakin mali, mozda je idealizam posljedica linije manjeg otpora zbog bezrazloznog visegodisnjeg dobivanja po kicmi...nisam shvacao zasto...i dalje ne shvacam osim kaj su me neki skoro uvjerili da je to zivot....ajd u kurac onda s tim...
ako si dobar ocekujes dobrotu zauzvrat
ako ju ne dobijes pitas se zasto...
nema odgovora, zato....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 15:21   #52
Quote:
[i]
ako si dobar ocekujes dobrotu zauzvrat
ako ju ne dobijes pitas se zasto...
nema odgovora, zato.... [/B]
E slazem se.Ali svijet tako ne funkcionira.Zato sam se eto odlucila da malo smanjim vlastitu dobrotu,jer je jedino kaj mi se vraca-iskoristavanje. Valjda sam zavrijedila tako.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 16:29   #53
Ispricavam se mladi moj prijatelju sto sam ovako grub u pismenom obliku prema tebi, nadam se da znas da mi nije namjera poniziti te ili uvrijediti te, a jos manje odmoci ti.

evo obecavam ni retka vise necu napisati u ovom stilu
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 17:07   #54
ma velim ja da nije greda...reko sam fino na prosloj stranici - izjebite mi mater, potrebno mi je....pa eto mi.....
fakat nije bed
janica, cekaj da kastor vidi ovo pa pobrisi oba posta
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 17:16   #55
vidio
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 18:15   #56
samo ti mrezni pricaj
ti bar pricas kao ocevidac, treba malo tim klincima cvoki par udariti da se prizemlje... eh sto nama nije
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 18:16   #57
DRITO
ocisti PM
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 18:27   #58
yebote... ja padam na emotivce...

u krevetu su savrsheni...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 19:15   #59
Konju, jel' da si se sabrao. Molim te lijepo, kakvo cmoljenje za zenskom koja se spetlja s nekakvim skladistarem i k tome jos ozenjenim? Daj se saberi.

Imas potencijala, mucni malo glavom.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:01   #60
I ja kazem....malo ponosa!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.