Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 19:39   #21
poslje prvog spoja, ti ide drugi
kretos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:45   #22
Quote:
xxl90 kaže: Pogledaj post
Totalno sam zbunjen
nemoj se žuriti. relativno je daleko 2012.
ne moraš se ljubiti na 1. spoju, ne moraš imati fizički kontak na drugom.... itd..... mogo si je poljubiti na prvom, komplimentirati i dirati na drugom, prekinuti na trečem.... nema ti tu pravila... nisu cure ko elektronika, da ili radi ili ne radi.... one su ti full komplicirane i slojevite..... i ugodne na dodir
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:11   #23
jebogapas, što on to smatra pod fizičkim kontaktom? mislim, po meni je to nešto banalnije od poljupca, ruka na ramenu, doticanje šake itd...

nastranu to, vidim da je bilo priče i o sjedenju, budući da svakih par godina budem u situaciji takvoj, kako sjesti? naročito ako nju pustim da prva sjedne? zbog mog sluha(većinom dobrog al nekad moram naćuliti uši) bolje je uz nju, ali neki vele da je prenapadno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 23:48   #24
smsni ti njoj: "ne znam kako ti ali ja se prosli put smrz'o ko pi**a - tako da za drugi "dejt" ja biram mjesto.
opcija 1.: predlazem /ime birca s jakim centralnim grijanjem/, opcija 2. ako baš voliš smrzavat se ajmo onda čekat da temperatura padne ispod nule pa se lijepo prošetamo po nasipu dok vjetar duva" ...
neće moć' odolit ... bez zajebancije :-)
balkanjeros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 21:41   #25
smsni ti njoj: "ne znam kako ti ali ja se prosli put smrz'o ko pi**a - tako da za drugi "dejt" ja biram mjesto.
opcija 1.: predlazem /ime birca s jakim centralnim grijanjem/, opcija 2. ako baš voliš smrzavat se ajmo onda čekat da temperatura padne ispod nule pa se lijepo prošetamo po nasipu dok vjetar duva" ...
neće moć' odolit ... bez zajebancije :-)


E moram se složiti s gore napisanim

Zajebancija, a vidit ćeš da li je za ili nije
Snowblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:29   #26
Quote:
balkanjeros kaže: Pogledaj post
smsni ti njoj: "ne znam kako ti ali ja se prosli put smrz'o ko pi**a - tako da za drugi "dejt" ja biram mjesto.
opcija 1.: predlazem /ime birca s jakim centralnim grijanjem/, opcija 2. ako baš voliš smrzavat se ajmo onda čekat da temperatura padne ispod nule pa se lijepo prošetamo po nasipu dok vjetar duva" ...
neće moć' odolit ... bez zajebancije :-)
sjajno
Pass The Mic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:20   #27
kaj ja jedina ne shvaćam u čem je problem ak je želio fizički kontakt? bože moj, možda ju je htio podragat po ruci i tako to. a kaj se ostalog tiče, sms-sni ju. bolje će ti reć od svih nas zajedno
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:25   #28
Pa sad.. ako mi se frajer sviđa sigurno se ne bih nalazila s njim na brzinu i itekako bi nasla vremena za tu cugu.

Drugo, ako mi se taj frajer sviđa vrlo vjerojatno bih htjela odmah i kiss

Ako mi nije napet ne bih ni isla na cugu i glumila ne znam što niti bih htjela fizicki kontakt nakon nekoliko cuga ili kad vec.

Jbg, ja odmah prelazim na stvar
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:30   #29
ajme al ga kompliciraš

prvo da neriji odg, ne nije problem fizički kontakt, kako kome.. ako se nalazim sa nekim koga vidim prvi, drugi, peti puta, nebitno, dok se ne osjećam ugodno, ne volim da me itko dira

a autoru, da te željela poljubiti, dotaknuti whatever, dala bi do znanja, no ne idu svi za time odmah. mislim koji je problem to što je odabrala birc, ako je rekla da je u stisci sa vremenom, vjerovatno je tako i bilo.. mogla je reć da je u stisci i da uopće nema vremena
a što se tiče terase, kako je eleuthera rekla, možda puši? ako i ne, mogao si ti reći čuj hladno je, možemo rađe vani sjesti? što se tiče kaputa, pobogu, sam si rekao da je bilo hladno, jebote pa zato je bila u kaputu

neiskusan, prvi dejt bla bla, a meni se iz svega toga čini da si ju htjeo zbariti, a to si mogao i vani.. dejt je dejt, može se dogoditi odmah nešto, a i ne mora
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 05:26   #30
recept No1

Najvaznije je biti opusten, a rijeci koje treba upotrijebiti na prvom spoju , to vecinu zanima?? pa to je ovicno sjedis pricas normalne price, samo mora biti kulturna prica i nacin izgovora, ne govorim ja da treba nesto glumiti, ali opusten prirodan i kulturan , i kada u toku razgovora dodje do onog momenta kada nastupi tisina pridjes djevojci i kazes na uho: "ti si zaista preljepa, tvoja ljepota me ocarava" ili nes. u tom smislu, i poljubis je u obraz, ... onda se odmaknes, ona ako uzvrati smjeskom... to je odlican znak... i na dobrom si putu... nedugo zatim priblizis se i kazes kako imas meku kosu ... npr.. i onda kazes zatim ti se meni jako svidjas i poljubis, je ali polako poljubac bez jezika... lagano njezno.. 3-4 sek.. i to je tooo 100% prolazi, to je jedna od mojih mnogobrojnih fora, inace sam mlad imam19 god, a prisao sm u svojoj zavodnickoj karijeri preko 100 zena i starijih i mladjih i glavni kljzc za moj uspjeh je dici glavu i nastaviti dalje, odnosno kada god te zena odbije smatrati kao uspjeh jer imas hrabrost, i tako vremenom se usavrsava .. Sretno svima... jer to su samo ZENE nista vise heheh
Xplayer7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 10:08   #31
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Kakvi fizički kontakti na prvom spoju?


Mir, dječaci, mir.
I polako.
a "enchanté" + zajebantski rukoljub?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 14:00   #32
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Kakvi fizički kontakti na prvom spoju?


Mir, dječaci, mir.
I polako.
I svakako vrata otvarat. Bečka škola for the win.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:21   #33
fučkaš dejt na kojem očekuješ nešto više nego li dobru zezanciju
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 17:02   #34
Quote:
Xplayer7 kaže: Pogledaj post
Najvaznije je biti opusten, a rijeci koje treba upotrijebiti na prvom spoju , to vecinu zanima?? pa to je ovicno sjedis pricas normalne price, samo mora biti kulturna prica i nacin izgovora, ne govorim ja da treba nesto glumiti, ali opusten prirodan i kulturan , i kada u toku razgovora dodje do onog momenta kada nastupi tisina pridjes djevojci i kazes na uho: "ti si zaista preljepa, tvoja ljepota me ocarava" ili nes. u tom smislu, i poljubis je u obraz, ... onda se odmaknes, ona ako uzvrati smjeskom... to je odlican znak... i na dobrom si putu... nedugo zatim priblizis se i kazes kako imas meku kosu ... npr.. i onda kazes zatim ti se meni jako svidjas i poljubis, je ali polako poljubac bez jezika... lagano njezno.. 3-4 sek.. i to je tooo 100% prolazi, to je jedna od mojih mnogobrojnih fora, inace sam mlad imam19 god, a prisao sm u svojoj zavodnickoj karijeri preko 100 zena i starijih i mladjih i glavni kljzc za moj uspjeh je dici glavu i nastaviti dalje, odnosno kada god te zena odbije smatrati kao uspjeh jer imas hrabrost, i tako vremenom se usavrsava .. Sretno svima... jer to su samo ZENE nista vise heheh
Da, sve je ovo bilo dobro dok nisi rekao ovo boldano, vjerojatno to samo i jedino pali kod cura tvojih godina i mlađe.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 18:08   #35
al je u pravu sa većinom stvari, jer se na sastanku ipak upoznajete i tražite stvari po kojima bi si pasali, zar ne
i najčešće su dečki ti koji se prvi moraju pokazati, a tek onda cure (što mnogi fulaju i čim doznaju da su se svidjeli curi, navale na nju - velika greška)
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:48   #36
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
al je u pravu sa većinom stvari, jer se na sastanku ipak upoznajete i tražite stvari po kojima bi si pasali, zar ne
i najčešće su dečki ti koji se prvi moraju pokazati, a tek onda cure (što mnogi fulaju i čim doznaju da su se svidjeli curi, navale na nju - velika greška)
A cure ne trebaju? Što trebaju sjedit i biti lijepe?
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:57   #37
normalno da trebaju, al najčešće su dečki ti koji se prvi prestavljaju, a ako im se svidi, onda se one otvaraju
bilo bi dobro da neka cura nešto o tome kaže
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:05   #38
Kog vraga nisi rekao da ti je zima i da želiš da sjednete unutra? Kako ćeš dobro odraditi prvi spoj kad se smrzavaš.

Ti prvi spojevi su baš tlaka. Cijelo to upoznavanje je baš tlaka, ja bih najradije preskočio tu fazu i da smo odmah zaljubljeni!
fabregas10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:22   #39
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
Kog vraga nisi rekao da ti je zima i da želiš da sjednete unutra? Kako ćeš dobro odraditi prvi spoj kad se smrzavaš.

Ti prvi spojevi su baš tlaka. Cijelo to upoznavanje je baš tlaka, ja bih najradije preskočio tu fazu i da smo odmah zaljubljeni!
Vidi ti njega, on bi odmah prešao ono dobro, e ne može.
A i kakav je to dečko da mu je zima, pa kaj ga ta zaljubljenost ne grije?
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 11:11   #40
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
Ti prvi spojevi su baš tlaka. Cijelo to upoznavanje je baš tlaka, ja bih najradije preskočio tu fazu i da smo odmah zaljubljeni!
Ako je upoznavanje tlaka, onda odmah znaš da to nije to.
Jer kad odeš na spoj, kavu ili kako god to zvali i stvari se odvijaju lagano, ne osjećaš nikakvu neugodu, nema neugodnih tišina (usput, ima li što ljepše od ugodne tišine? ) itd., onda tu ima potencijala za drugi spoj.
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.