Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2002., 22:35   #21
A sta se tice odgovora na pitanje - steta sto ljudi ne funkcioniraju u logickom binarnom sustavu pa imas ili istina ili laz, jedinica ili nula... Ovako su to samo dileme kojima nikad kraja..

citav ti je zivot zlato moje takav...slijed dilema i tvojih odluka ovakvih ili onakvih...dobrih ili losih...za tebe

I sto me najvise izludjuje -> ta izmjena "faza" ako to mogu tako nazvat. Par dana cvjetaju ruze, sve super ono obozavam je i ona mene a onda se uvijek pojavi nesto sto nas totalno okrene za 180 stupnjeva i onda raspad sistema, skroz druge dvije osobe, stranci, ne poznajemo se...

a ovo o cemu ti pricas to je zaljubljenost...po meni...i navika....i kajja znam kaj...ali ljubav NIJE...jer ljubav ima strpljenja i pokusava pregaziti nevolje...a ne dize ruke od svega...zato je je malo gore, malo dolje....pa svi imamo faze....
ZC3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 23:15   #22
JEbote...

Ak je ti kanis ostavit samo zato sto imate faze...
Ma kurac, nadam se jedino da se jadna zena ne nada da ce se ista izvuci vise iz ovog pa da joj i te iluzije budu pokopane...
Zene ti jebeno znaju svasta reci samo da umire situaciju... ne poznajes li ih u dusu...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 01:20   #23
Re: Prekid

Quote:
Originally posted by StormBringer
a ja mislim jos vise i dobrih trenutaka

Je li bolje odma krenuti u lov na druge i pomocu njih izbrist nju iz misli i srca...neznam stvarno...

Ako ti je u srcu kako mislis da ces je tako brzo izbrisati i zaboraviti. Mozda si zeljan avanturica, nema bola, nema obaveza, nema odgovornosti, pravi raj... ali pako jer nema ljubavi. 3 godine intenzivne veze valjda je to vise od tjelesnosti i zaljubljenosti. Tjelesna razina obuhvaca samo uzitak, zaljubljenost prodire u dusu ali prava ljubav otvara vidike. Volis je cijelu. Znas njene zelje, itd. Ljubav iscjeljuje, na vidjelo izlazi sve ono sto joj nije slicno. Mozda bi vam iskren razgovor pomogao. Neka ona izbaci sve što je muci. Ako se stvarno volite prava ljubav ce pobijediti.
Mustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 01:44   #24
Ah, koja poznata priča. Samo što sam se ja ipak odvažila i ostavila ga. I to na najkukavičkiji moguči način: sms usred noći, nadala sam se da spava. I bilo mi je grozno. A onda sam se sjetila blagdana... Za 4 dana sam ga zvala i pomirili smo se. Grozna sam, znam. I nije mi žao jer ga ipak volim. Ali isto tako znam da naša veza nema neku budučnost. Eto tako je...
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 01:09   #25
Quote:
naranđica je napisao:
Ah, koja poznata priča. Samo što sam se ja ipak odvažila i ostavila ga. I to na najkukavičkiji moguči način: sms usred noći, nadala sam se da spava. I bilo mi je grozno. A onda sam se sjetila blagdana... Za 4 dana sam ga zvala i pomirili smo se. Grozna sam, znam. I nije mi žao jer ga ipak volim. Ali isto tako znam da naša veza nema neku budučnost. Eto tako je...
A koliko ste vi skupa ako se moze znat ?

I sad bi te ova ekipa koja ne kuzi situaciju pitala -> zasto veza nema buducnosti ako se volite??? Pa zar to nije jedini uvijet srece ??

E pa nije nazalost uvijek tako.
StormBringer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 05:05   #26
Re: Prekid

Quote:
StormBringer je napisao:
Eto blizi se i taj trenutak.. Nakon skoro 3 godine intezivne veze u kojoj je bilo dosta losih a ja mislim jos vise i dobrih trenutaka vrijeme je da se okrene nova stranica. Znam da ce bit tesko jer je jos uvjek jako volim ali toliko ima tih sranja priko kojih ne mogu preci.. Samo me jednog strah - hocu li biti dovoljno jak da je prebolim?? Sad mi je ona kao obitelj, kao da je cijeli zivot poznajem. Mnoge stvari su mi jednostavno nezamislive bez nje.

Planiram jos cekati do nove godine, jos malo posloziti misli u glavi.
Pitam Vas sta se to prosli, koliko su ti prekidi bolni...znam da nije svakome isto, puno to ovisi od osobe do osobe, no ovo mi je prva duga veza i neznam sta mi je za ocekivat.

Je li bolje odma krenuti u lov na druge i pomocu njih izbrist nju iz misli i srca...neznam stvarno...

hvala na iskrenim odgovorima
Naposletku...
Ti si dobro znala ko sam ja...
Otkud sad te suze, moja mila?
Rekla si da se za točak bršljan ne hvata...
Zalud izgužvana svila...
To je tako...
Ne pravi od tuge nauku...
Mami svetlo na sledećem bregu...
Okopniće moj otisak na tvom jastuku...
Kao "jezuška" u snegu...

Razbiću gitaru...
Crn je mrak ispunjava...
Odavno se svoje pesme bojim...
Pomera u meni one gene Dunava...
Pa ja tečem... I kad stojim...
Ali opet...
Dal' bi ikad bila moja ti
da sam vojnik u armiji ljudi?
Rekla si da baš ne umem novce brojati...
I da je Ništa sve što nudim...

Naposletku, ti si navek znala da sam svirac...
Brošić što se teško pribada...
Da me može oduvati najblaži Nemirac...
Da ću u po reči stati...
Da se neću osvrtati...
Nikada...

Ređaš po vitrini
fini porculanski svet...
Al' ja sam figurica bez žiga...
Pazi... To je bajka što ti pada na pamet...
Fali ti bas ovaj cigan?

Ne, mila...
Tek u jesen otkriju se boje krošanja...
Sve su slične u leto zelene...
Naposletku... Ti si dobro znala ko sam ja...
Čemu suze lepa ženo?

Draga moja, ti si navek znala da sam pajac...
Moj je šešir šatra pomična...
Usne, tice-rugalice... A u oku tajac...
Da sam kaput sa dva lica...
Da sam Gospo'n Propalica...
Obična...

Naposletku, ti si navek znala da sam svirac...
I da je nebo moja livada...
Da me može oduvati najblaži Nemirac...
Da ću u po reči stati...
Da se neću osvrtati...
Nikada...

ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2002., 13:50   #27
Ljubav je bitan i prvi uvjet. Nema sreće u vezi bez ljubavi. Ali nije jedini uvjet, potrebna je i kompatibilnost karaktera i životnih nadzora.
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 21:44   #28
cim ti razmisljas o tome da ces je ostavit, vise to nije ona prava ljubav... ostavi je, nemoj molim te zalit sam sebe -to je jadno! e ali ako ona tebe ostavi, onda imas pravo na zaljenje i na zalbu.
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:23   #29
hej...

Quote:
Septembar kaže:
al ima i onih:
"odlazim
prastat ne mogu
jer ODVEC te volim"

potpisujem (kao i sve ostale njihove citate )
sve je tu receno!

..a da ces prebolit ,neces nikada
bar ja nemogu,i nisam..
ali se nauci zivjet s oziljkom ,a i razum ti pomaze kad znas da je tako moralo biti..


..i gad si ,sto odgadjas prekid,ako je neminovan
...,djeluje mi da nezelis riskirat novogodisnji sex

..kad neko zna- zna ,nema slaganja misli
prekini ili nemoj ,il joj reci da tako vise neide pa vidi sta ce bit

definitivno preporucam alkohol (sve vrste) kao i "djurdjevdan"
kao sredstvo koje dobro dodje u trenutcima kad srce place



Quote:
crow jane rece :
Da, to i ja mislim! Kaj sam ja zbilja tak naivna da mislim da prekidaš s nekim samo onda kad ga prestaneš voljeti?!
ocito jesi ,..il sam ja naivan sto mislim da se ne prestaje voljeti


previse mi je filozofije tu ,u ovom topicu,a stvari su puno jednostavnije
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 00:56   #30
re:Eto blizi se i taj trenutak.. Nakon skoro 3 godine intezivne veze

eh da samo tri u yebote ,
a mojih 3x3 ostavim postrani ,,,,,,uuuuuuuuuuuuh
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 20:10   #31
Quote:
njasa kaže:
cim ti razmisljas o tome da ces je ostavit, vise to nije ona prava ljubav... ostavi je, nemoj molim te zalit sam sebe -to je jadno! e ali ako ona tebe ostavi, onda imas pravo na zaljenje i na zalbu.
znam da se cini jadno - kao ja nju ostavljam a ja se zalim. ali nisam napisao mnogo detalja kojima mi vas se nije dalo zamarat. recimo samo to da je ONA ta koja je ohladila nasu vezu. nikada nije znala iskazati osjecaje u biti ona to sama i priznaje da je takav tip. kad sam joj prvi put rekao "volim te" i to sam u srcu i osjecao njoj je da mi to isto uzvrati trebalo jos jakoo puno. ali ipak vidim da sam ja kriv. ona je uvijek bila takva - i ja sam je takvu zavolio, tako jednostavnu.. sad mi puno stvari sve vise nedostaje. jednostavno skroz smo drukciji tip ljudi. meni nikada nije bio problem iskazivati osjecaje...svadje necu ni spominjati, samo znam da svaka teze pada i nakon svake malo ozbiljnije pricamo o mogucnosti prekida neki su me od vas "napali" da kujem neki zli plan ali nije bas tako..zna ona sve o cemu ja mislim i odluku cemo vjerovatni donijeti skupa.
u zadnje vrime bili smo zbog nekih okolnosti dosta odvojeni i tako nije bilo nikakvih ni "problema" tako da sada sve "prividno stima"
Eto, necu vam vise dosadjivat, mozda vam jamim ishod svega toga. HVALA NA ISKRENIM ODGOVORIMA
StormBringer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 23:31   #32
mozda sam bila malo okrutna i bescutljiva... izvini. ma prekid nikad ne moze bit bezbolan, a narocito kad se osobe u vezi iskreno vole. bolje da prekinete nego da se mrcvarite u vezi koja en funkcjonira.
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:36   #33
Zašto odmažete čovjeku.
Pazite, on nju voli. Ali eto neide pa neide, žena ima mana i ne može to dalje tako.
I sad, on je u goroj situaciji. Voli a MORA, naprosto MORA prekinuti. I vi mu tu svi odmažete umjesto da mu pokažete suosjećanje.
PA ŠTO ONDA što će joj za n.g. reći da ju voli ali eto moraju prekinuti???
Jebate, da meni netko kaže da me voli ali prekida sa mnom ja isto mislim da bi ga , ne sasjekla, nego danima sasijecala na komadiće.

Ne voliš ju, prekidate i OK. I tako joj reci.
vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:46   #34
Quote:
Jebate, da meni netko kaže da me voli ali prekida sa mnom ja isto mislim da bi ga , ne sasjekla, nego danima sasijecala na komadiće.
yeb....koji "oštri" vjetar ( )
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:57   #35
Covjece nemoj to raditi. Bio sam u istoj poziciji kao i ti. Isto sam je htio ostaviti i bilo je toliko stvari zbog kojih bi je mogao ostaviti. Ali dogodilo se to, da sam stvarno krenuo na taj put da je ostavim, no ona je mene ostavilai sada jako jako patim, kajem se zbog toga, ne mogu prezaliti to. NEMOJ NEMOJ! ! !
Ben -- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2003., 05:37   #36
Thumbs up MATRIX

hej nema bediranja. Vrijeme nije bitno samo zivot!
Bila sam u desetogodisnjoj vezi sa tipom kojeg sam upoznala vrlo mlada. Bilo je tu ljubavi svadja i prekidanja na tone i tako sam patila ali isto tako jako sam ga voljela a on me nosi kao kap vode na dlanu. I na kraju napravila sam final ctu nakon deset jebenih godina i zarucnickim prstenom (makar ne vjerujem u te pizdarije) na prstu. Plakala sam dva tjedna kao kreten skoro sam otisla u neku depresiju i najednom upoznala sam njega. Frendici sam govorila kroz suze cesto da : NIKADA VISE NECU MOCI VOLJETI, NIKADA UPOZNATI KVALITETNU OSOBU POPUT NJEGA, NITKO ME TAKO NECE VOLJETI CIJENITI I RAZUMIJETI...BLABLA BLA I OSTALA SRANJA. BULLSHIT!!!!!
Kada je naisao nije me uopce interesirao ali pomalo razgovor je zapoceo pa kavice i na posljtku nakon tjedan dva zabrijali onako ko klinci. Nasla sam covjeka ne znam koliko kvalitetnijeg od svojeg bivseg. Pronasla sam ono sto sam zapravo oduvjek trazila u muskarcima inteligenciju, obrazovanje, humor, postenje (nema varanja i ta sranja) nema drogiranja nema alkohola u voznom stanju nema sranja jednom rijecju. Sada smo skupa. Ime od bivseg kojeg sam napustila prije nepuna tri mjeseca i dalje stoji u mojem mobitelu na speed dial-u a kada vidim njegovo ime dok listam tipkicom imenik ja nista vise ne osjecam. Cestitala sam mu Bozic uzvratio je sa tri e-mail karte. Od tada sam prekinula kontakt. Nisam cestitala novu godinu nisam ga vise nazvala.
Da mije netko prije godinu dana rekao da ce ov biti moguce i da cu napokon biti sretna rekla bih mu da je zgutao trip, ali draga moja i dragi moji ljudi ovaj zivot je tako neizvjestan da je to zapravo smijesno.
pusa............i drz' te se svi jer eto tamo negdje netko cita novine pije kavicu i krece prosetati psa, mozda ga sretnete ili nju u bircu za dva tjedna i nema vise plakanja i slomova zivaca i krivih veza s krivim osobama.
 
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:31   #37
Re: MATRIX

Quote:
NADIJA kaže:
hej nema bediranja. Vrijeme nije bitno samo zivot!
Bila sam u desetogodisnjoj vezi sa tipom kojeg sam upoznala vrlo mlada. Bilo je tu ljubavi svadja i prekidanja na tone i tako sam patila ali isto tako jako sam ga voljela a on me nosi kao kap vode na dlanu. I na kraju napravila sam final ctu nakon deset jebenih godina i zarucnickim prstenom (makar ne vjerujem u te pizdarije) na prstu. Plakala sam dva tjedna kao kreten skoro sam otisla u neku depresiju i najednom upoznala sam njega. Frendici sam govorila kroz suze cesto da : NIKADA VISE NECU MOCI VOLJETI, NIKADA UPOZNATI KVALITETNU OSOBU POPUT NJEGA, NITKO ME TAKO NECE VOLJETI CIJENITI I RAZUMIJETI...BLABLA BLA I OSTALA SRANJA. BULLSHIT!!!!!
Kada je naisao nije me uopce interesirao ali pomalo razgovor je zapoceo pa kavice i na posljtku nakon tjedan dva zabrijali onako ko klinci. Nasla sam covjeka ne znam koliko kvalitetnijeg od svojeg bivseg. Pronasla sam ono sto sam zapravo oduvjek trazila u muskarcima inteligenciju, obrazovanje, humor, postenje (nema varanja i ta sranja) nema drogiranja nema alkohola u voznom stanju nema sranja jednom rijecju. Sada smo skupa. Ime od bivseg kojeg sam napustila prije nepuna tri mjeseca i dalje stoji u mojem mobitelu na speed dial-u a kada vidim njegovo ime dok listam tipkicom imenik ja nista vise ne osjecam. Cestitala sam mu Bozic uzvratio je sa tri e-mail karte. Od tada sam prekinula kontakt. Nisam cestitala novu godinu nisam ga vise nazvala.
Da mije netko prije godinu dana rekao da ce ov biti moguce i da cu napokon biti sretna rekla bih mu da je zgutao trip, ali draga moja i dragi moji ljudi ovaj zivot je tako neizvjestan da je to zapravo smijesno.
pusa............i drz' te se svi jer eto tamo negdje netko cita novine pije kavicu i krece prosetati psa, mozda ga sretnete ili nju u bircu za dva tjedna i nema vise plakanja i slomova zivaca i krivih veza s krivim osobama.
ochigledno je da je tvoja nova veza osudjena na propast - TIP JE DOSADAN DOZLA-BOGA i nakon desetak godina ce ti dosadit
__________________
sve sam mangup do mangupa - gospodo
kosta vujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 21:27   #38
Quote:
ZC3 kaže:
Znam da ce bit tesko jer je jos uvjek jako volim ali toliko ima tih sranja priko kojih ne mogu preci..

alo!!!!
moj mali zenski mozak to ne razumije....volis je....u dobru...a zasto je ne volis i u zlu...zar voljeti ne znaci bezuslovno prihvacati ...i vrline i mane...covjekove....

mozda grijesim ...ali dojma sam da si ti shvatio kako ti i ona imate idejno prevelike razlike u zivotnim stavovima i to jest razlogom da je ostavis...i to jest OK...ali tada ne mozes reci da je volis....tada ce ti nedostajati...netko kraj tebe...bilokoji netko...a ne ona...i preboljet ces i brze nego vjerujes...
Bila si u takvoj situaciji? Ako je netko tvrdoglav i ponaša se kao dijete? Što ti preostaje? Ali teško se dade zaključiti da li nekog voliš, bojim se... Ima sličnih osjećaja, koji to mogu pobrkati. Najsigurnije da to saznaš, kad si već sam, i vidiš da li možeš bez nje ili ne. A onda je već kasno... Probaj se pouzdati u svoje stavove, s nekim razgovarati i tako. Ali ipak neka tvoje mišljenje jedino bude mišljenje koje odlučuje o prekidu ili ne…
 
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 21:28   #39
Quote:
Ben -- kaže:
Covjece nemoj to raditi. Bio sam u istoj poziciji kao i ti. Isto sam je htio ostaviti i bilo je toliko stvari zbog kojih bi je mogao ostaviti. Ali dogodilo se to, da sam stvarno krenuo na taj put da je ostavim, no ona je mene ostavilai sada jako jako patim, kajem se zbog toga, ne mogu prezaliti to. NEMOJ NEMOJ! ! !
Ma napravila ti je uslugu... S vremenom se to dade skužiti...
 
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 22:57   #40
Ja mislim da je za vas najbolje da se definitivno razdvojite na neodređeno vrijeme a to znači nikakvo zivkanje, nikakvo viđanje...... Vrijeme čuda čini vjeruj mi, i to ne isključuje da se ti nećeš možda opet vratit njoj, jer moraš si priznat da te njene mane su kod tebe palile vatru 3 godine a to nije malo vremena provedeno s nekim.....
your angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.