Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2011., 20:39   #41
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati što tu čitam?!

Užasno ste neobzirni prema curi koja očigledno jako pati i teško joj je...možda traži utjehu ovdje, neku lijepu riječ ili savjet šta će dalje sa sobom. I onda tu pročitam "ne želi te, ne voli te, ima drugu, ponižavaš se"


Pobogu ljudi kaj se nikada niste zaljubili ili nekoga voljeli više od sebe??...i onda vas je taj netko samo tako odbacio..pa to je najgori osjećaj u životu!


Ja kužim da je ovo forum ali daj se skulirajte. Ni vi isto ne bi htjeli da čitate ovo sve što tu piše.


OT: Nađi si hobi, idi van..ljeto je...sunčaj se...kupaj. Izlazi, druži se......on će doći sam i samo pozitiva, teško je ali i ne mora biti ako si u glavi zabriješ da je sve odlično i da će se stvari popraviti. Furaj svoj film, ne opterećuj se i sve će doći na svoje. Sretno!
Potpis

Ako ćeš tražiti razloge zato što te ostavio bez razloga postoji mogućnost da će pribjeći i izmišljanju,Nema smisla boriti se za to da saznaš ZAŠTO te ostavio.Mislim da je bolje ostati u neznaju nego saznati razlog koji bi te mogao još više dotući.

Ako te išta tješi,nisi jedina koja tuguješ
Shadow 1991 is offline  
Old 15.07.2011., 20:48   #42
Hmmmm, ako je iskren onda mu vjerojatno treba malo odmaka od svega što ne znači da te ne voli, već da želi razbistriti glavu. Ako laže onda ti niti ne treba u životu. Ne čeprkaj tamo gdje ne treba i u svakom slučaju ga pusti zasad- vrijeme će pokazati i razbistriti situaciju. U životu je na kraju sve baš onako kako treba biti (jer inače to ne bi bili MI) pa izvuci i ti iz svega toga najviše i najbolje moguće. Ljudi nam u život ne dolaze sa garancijom da će tu i ostati. Glavu gore i sretno
__________________
Be happy while you`re living, for you`re a long time dead.
discovery247 is offline  
Old 15.07.2011., 23:02   #43
Quote:
mala i plava kaže: Pogledaj post
e ovako, ovdje sam nova i treba mi pomoc....
s deckom sam bila godinu i pol dana, bili smo zaruceni.... Mislila sam da sam nasla pravog i da sam konacno upoznala osobu koja me voli bas takvu kakva jesam i da ne zeli da ista mjenjam.... Davala sam sve od sebe da bi bili sretni, bila uz njega kad god je htio, cijenila ga i voljela.... Ali on se odjednom promjenio, i to vise nije bila veza kakva je nekad bila, poceli smo se svadjat zbog gluposti, al sam uvijek bila ta koja je smirivala situaciju.... Prije par dana me ostavio bez pravog razloga, rekao je da me voli i da nema drugu al da ne zeli bit samnom....
Zanima me sta da radim, dal da se borim za njega ili da odustanem.... Zelim ga vratit al ne znam kako.... Molim vas da mi pomognete....
Hvala Vam puno.....
Najbolje ti je pustit da vrijeme odradi svoje. Ako te on uistinu voli, kako ti je rekao, valjda će mu doć iz guzice u glavu da ti se vrati i kaže ti šta ga je mučilo A ako ne, pusti... Sve ima svoje razloge.
Fuchsia. is offline  
Old 15.02.2018., 12:03   #44
Ako ste žena koja pokušava vratiti bivšeg supruga ili dečka, vjerojatno ste prihvatili pristup “očajničkim trenucima za očajne mjere”, što je dovelo do toga da učinite sve vrste nesrećnih stvari. Evo nekoliko dodatnih savjeta kako ga vratiti.
anelko is offline  
Old 15.02.2018., 12:26   #45
nekakav moral etika je tu u pitanju. vjerovatno kod kuce, prijatelji ili za ciljani cilj djevojke ne ubraja tebe. pokrij se po usima i trazi novu srecu.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Old 15.02.2018., 13:48   #46
Quote:
mala i plava kaže: Pogledaj post
Prije par dana me ostavio bez pravog razloga, rekao je da me voli i da nema drugu al da ne zeli bit samnom....
Zanima me sta da radim, dal da se borim za njega ili da odustanem.... Zelim ga vratit al ne znam kako.... Molim vas da mi pomognete....
Hvala Vam puno.....
Budi zahvalna da je to napravio prije vjenčanja, a ne nakon.
Onaj tko ne želi biti s tobom nije vrijedan tvoje borbe. Bilo bi lijepo da saznaš pravi razlog jer je tako lakše završiti tu priču.
Od molitve i traženja da netko bude s tobom, a on to ne želi nema ničega pametnog.
Ti si vrijedna ljubavi, ali se za ljubav ne treba moliti.
kokicha is offline  
Old 15.02.2018., 17:01   #47
Quote:
mala i plava kaže: Pogledaj post
e ovako, ovdje sam nova i treba mi pomoc....
s deckom sam bila godinu i pol dana, bili smo zaruceni.... Mislila sam da sam nasla pravog i da sam konacno upoznala osobu koja me voli bas takvu kakva jesam i da ne zeli da ista mjenjam.... Davala sam sve od sebe da bi bili sretni, bila uz njega kad god je htio, cijenila ga i voljela.... Ali on se odjednom promjenio, i to vise nije bila veza kakva je nekad bila, poceli smo se svadjat zbog gluposti, al sam uvijek bila ta koja je smirivala situaciju.... Prije par dana me ostavio bez pravog razloga, rekao je da me voli i da nema drugu al da ne zeli bit samnom....
Zanima me sta da radim, dal da se borim za njega ili da odustanem.... Zelim ga vratit al ne znam kako.... Molim vas da mi pomognete....
Hvala Vam puno.....
http://www.thelawofattraction.com/wh...of-attraction/
probaj
traperica is offline  
Old 15.02.2018., 22:04   #48
Quote:
mala i plava kaže: Pogledaj post
e ovako, ovdje sam nova i treba mi pomoc....
s deckom sam bila godinu i pol dana, bili smo zaruceni.... Mislila sam da sam nasla pravog i da sam konacno upoznala osobu koja me voli bas takvu kakva jesam i da ne zeli da ista mjenjam.... Davala sam sve od sebe da bi bili sretni, bila uz njega kad god je htio, cijenila ga i voljela.... Ali on se odjednom promjenio, i to vise nije bila veza kakva je nekad bila, poceli smo se svadjat zbog gluposti, al sam uvijek bila ta koja je smirivala situaciju.... Prije par dana me ostavio bez pravog razloga, rekao je da me voli i da nema drugu al da ne zeli bit samnom....
Zanima me sta da radim, dal da se borim za njega ili da odustanem.... Zelim ga vratit al ne znam kako.... Molim vas da mi pomognete....
Hvala Vam puno.....
Ne kuzim, odjebe te, znaci ne treba te i ne zeli te vise, iz kojeg razloga da se ponizavas jos vise nego sto te sama situacija vec dovoljno ponizila, na odredeni nacin..

Cemu to, za sta da se boris, za nesto sta nema potrebe za tobom ti se ne isplati boriti, ispast ces jos i jadnica bezveze.

Pusti nek ide, preboli i ne misli o takvoj sorti. Nikakva borba tu ne pomaze.

Boris se za nesto ili za nekoga tko to cijeni i tko bi se borio za tebe takoder, za ovo se ne boris, jer drugu stranu ne zanima tvoja "borba", niti ista drugo/trece/cetvrto.

Jos ti je cak i vjerojatno da dok ti patis i dok ti je tesko, ovaj koji te ostavio ti se cereka i smijulji iza leda, dok se negdje dobro zabavlja, tako da moj savjet, pusti, i ne ponizavaj se. Ne treba ti to.
Ufur is offline  
Old 16.02.2018., 19:42   #49
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ne kuzim, odjebe te, znaci ne treba te i ne zeli te vise, iz kojeg razloga da se ponizavas jos vise nego sto te sama situacija vec dovoljno ponizila, na odredeni nacin..

Cemu to, za sta da se boris, za nesto sta nema potrebe za tobom ti se ne isplati boriti, ispast ces jos i jadnica bezveze.

Pusti nek ide, preboli i ne misli o takvoj sorti. Nikakva borba tu ne pomaze.

Boris se za nesto ili za nekoga tko to cijeni i tko bi se borio za tebe takoder, za ovo se ne boris, jer drugu stranu ne zanima tvoja "borba", niti ista drugo/trece/cetvrto.

Jos ti je cak i vjerojatno da dok ti patis i dok ti je tesko, ovaj koji te ostavio ti se cereka i smijulji iza leda, dok se negdje dobro zabavlja, tako da moj savjet, pusti, i ne ponizavaj se. Ne treba ti to.
Meni je trebalo punih 3 godine da shvatim da sebe ponizavam sto sam se zeljela pomiriti posto poto s bivsim. Frajer nije zelio niti cuti za mene. Sve dok mi jednog dana frendica nije rekla da zasto patin za nekim tko ne zeli niti kavu popiti samnom, a kamoli nesto vise.
Mislim da jos uvijek ga nisam potpuno zaboravila, ne znam niti hocu li(nadam se) ali nije vrijedno tuge.
Bude shvatila autorica.
traperica is offline  
Old 16.02.2018., 20:01   #50
Sve ti je zapravo, već u samom naslovu.
Netko tko te ne želi - ti niti ne treba

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 16.02.2018., 21:27   #51
Svi puni izrazito kvalitetih savjeta, a niste u stanju pogledat datum postanja prvog posta .
dire Dawn is offline  
Old 16.02.2018., 21:44   #52
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Svi puni izrazito kvalitetih savjeta, a niste u stanju pogledat datum postanja prvog posta .


Upravo citam i smijem se.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 17.02.2018., 09:12   #53
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Upravo citam i smijem se.
hahah bitna je dobra namjera
traperica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger