Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2015., 13:53   #101
Quote:
nadaren kaže: Pogledaj post
Ovako...da kazem moje iskustvo vezano za mucakanje ulja... ovom metodom se bavim vec mjesec dana...( imam prioblema sa paradentozom)...ono sto sma primjetio vec sada ej to da su moji zubi na neki nacin postali bjelji... jezik cisci a nema vis ekrvarenja na desnima...sta sam jos primjetio... pa.. mozda ovo .. poceo sma 'iznenada da podrigujem'...a godinam mise to niej desavalo... valjda zbog stresa...sta jos?-pa odmah mozda sedmi dan po primjnei ove metode pocela ja glava da me bola iznenenada a mene glav rijteko kada boli...i jso ensto zanimljivo... 'podocnjaci ' su mi bili tamni i izzrazeni ali su sada kao nekom carolijom nestali...i koza na mom licu se zategla da ne mogu da povjerujem da je to istina...a i erekcija kao da mi je 'jaca'... to su moja 'prvomjesecna iskutsva'... inace nastvaljam sa ovom terapijom i mislim da necu da prestanem koristiti s enjome do svoje smrti.
Veliš i nokti na nogama su lijepši pa netrebaš više pedikuru ići.

Neke stvari stoje da mučkanje ulja pomaže, prije svega rješavanje toksina, ali da pomaže kod rešavanju drugih problema/bolesti na ekstremitetima stvarno je suvislo komentirati.

@Marina neki koji imaju problema sa paradentozom vele da ima pomaže a neki vele da je beskoristno, tak da je na kraju krajeva individualno od osobe do osobe, različiti smo i ne pomaže svima. A tebi pošto se zubno meso povuklo agresivnim četkanjem znači nije paradentoza je apsolutno beskorisno jer se zubno meso neće samo vratiti. Znači promjena načina četkanja i operacija na stomatološkom ako žeilš vratiti. Ali ako mi ne vjeruješ možeš mućkati do mile volje pa javiš ako se počelo vračati

Zadnje uređivanje El_gec : 02.01.2015. at 14:00.
El_gec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 21:11   #102
da kazem i za plombe.. imam ih nekoliko jedna od plombi mi je 'pukla'.. jer sma zagrizao nesto tvrdo valjda neku kost neznam tacno i jedna dio plombe se polomio... ali ta plomba mi jos uvijek stoji na mjestu...a ulje muckam vec mjesec ipo...o ovoj metodi mogu reci samo pozitivno za sada ali javljat cu se opet i pisati o mojim iskustvima...
nadaren is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:45   #103
ima nekog da bučka ulje ?

evo ja sam počela...zubno meso mi je kod jednog zuba počelo krvariti kad četkam...pa sam čula da je dobro bučkati ulje za upaljene desni...ima li tko iskustva po tom pitanju ?
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:14   #104
Iskustva jedne youtuberke su zanimljiva. Zub joj je zacijelio?

https://www.youtube.com/watch?v=oPCu-0yysH8
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 12:48   #105
Počela sam s mućkanjem od ponedjeljka . Za sad ne primjećujem nikakve promjene. Definitivno je prerano.
Već sam prije čitala o tome, a počela sam sada jer sam listala Ljekarušu od fra Marčinka i kaže da pomaže između ostaloga i za celulit. Pošto imam i problema sa zubima (paradentoza), učinilo mi se da bih mogla "ubiti" dvije muhe.
Nije onoliko odvratno koliko sam mislila da će biti. Nakon mućkanja isperem usta mlakom vodom i popijem čaj od zobi, prema preporuci iz Ljekaruše. Inače mi kod paradentoze pomogne pasta na bazi gline. Često je napravim i sama. Negdje sam pročitala da pomaže i aktivni ugljen. Probat ćemo i to
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 11:15   #106
trazila sam ovu temu na zdravlju i stomatologiji... ali evo nadjoh ovde.

muckate li i kojim uljem? rezultati, iskustva?
marla_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 11:18   #107
trazila sam ovu temu na zdravlju i stomatologiji... ali evo nadjoh ovde.

muckate li i kojim uljem? rezultati, iskustva?
marla_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2020., 03:09   #108
Smile

Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
da može biti i kantarionovo. evo ja sam počeo prije tjedan dana i počeo sam se raspadati. tri dana sam imao temperaturu, upalilo mi se grlo, nos mi je začepljen, a ima još nekih reakcija.

e, mene sada interesira da li su to samo reakcije ili je neki virus. negdje sam čitao da je to sasvim normalno i da traje najviše dva tjedna. pa bih molio ako tko može da mi opiše svoje iskustvo ili saznanje.
Komentaru će uskoro biti 10 g., ali bih se htjela nadovezati.

S muckanjem sam krenula prije nekih 4 dana. Prvih 3 dana nisam osjećala nikakve posebne fizičke reakcije, izuzev što mi je usna šupljina bila nekako osvježena i jezik čišći. 4- ti dan sam se probudila sa laganom grloboljom i osjećajem kao da ću se razboljeti, kao neka opća slabost, ali evo, dan se primakao kraju i ništa se drastično nije promijenilo. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi da se osjećam tako od muckanja, ali možda uistinu postoji stvarna poveznica. I da, zaboravih napomenuti da koristim domaće maslinovo ulje.

Javljam se i ostavim komentare svakih par dana.
Poslekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2020., 20:56   #109
Quote:
Poslekica kaže: Pogledaj post
Komentaru će uskoro biti 10 g., ali bih se htjela nadovezati.

S muckanjem sam krenula prije nekih 4 dana. Prvih 3 dana nisam osjećala nikakve posebne fizičke reakcije, izuzev što mi je usna šupljina bila nekako osvježena i jezik čišći. 4- ti dan sam se probudila sa laganom grloboljom i osjećajem kao da ću se razboljeti, kao neka opća slabost, ali evo, dan se primakao kraju i ništa se drastično nije promijenilo. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi da se osjećam tako od muckanja, ali možda uistinu postoji stvarna poveznica. I da, zaboravih napomenuti da koristim domaće maslinovo ulje.

Javljam se i ostavim komentare svakih par dana.
Nakon samo 4 dana ni konvencionalni lijek ne počinje djelovati a kamoli besmisleno mućkanje ulja u ustima.
Šteta maslinovog ulja.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.