Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 02:55   #161
Kad muskarac ostane bez posla, onda je to (za odgovornog) muskarca prilicno gadna stvar.
Ako nema srece, odmah naci posao, moze pasti u depresiju, pa letargiju.
Samo... sve to ima nekakav kraj.
Ako se prepustis letargiji (godinama ?!), onda nema pomoci...
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:47   #162
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
nešto sam švrljala po forumu i naletila na ovaj svoj stari post.... imam potrebu zaokružiti priču..nakon što smo prekinuli slijedili su silni pozivi telefonom, silni razgovori, silno iskazivanje emocija. Rekao je čak da me je sanjao kako guram kolica i našu bebu...dakle od dana prekida je dobio iznenadni dar govora, izljeve nježnosti i ljubavi i sve što eto "nije bio u stanju jer je bio u depri". Nisam se htjela pomiriti s njim. Smatrala sam da se oboje trebamo pronaći a ako i dalje bude ljubavi u nama da će nam se putevi sresti. Jedno vrijeme sam uživala u svojoj slobodi...čak sam se upustila u pomalo "neobvezujući odnos" koji nije prerastao u ništa više, niti sam to željela...sjelo mi je ko budali šamar
Nakon toga sam se posvetila prijateljima, sportu, druženjima i živjela kao prava solo cura.
Prije dvije godine sam se udala. Za jako komunikativnog frajera. I on je ostao bez posla but guess what; zajedno smo to prolazili i da bio je u depri. Da, govorio mi je da mu je dosta svega. Da, bila sam uz njega. Ne, nisam ga forsirala na ništa. I dalje se volimo.
A moj bivši navodno ima neku curu. I dalje živi kod staraca. I dalje ne radi.

Prvo gledam zašto netko diže temu iz 2012. , a onda vidim da imamo i zaključak svega.Dobro mi je ovo. Bilo bi super na svim ovim temama kad bi se nekako ljudi javili nakon par godina i rekli šta su napravili i kako je sve završilo...
Eto za tebe priča ima happy end
Samo treba hrabrosti za krenit dalje kad ti nešto ne valja
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger